Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2017., 21:18   #61
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

to ti iz iskustva?
U stvari ja to fantaziram... ali vjerujem da je tako kada gledam yoga instruktorice ili žene koje duže vježbaju yogu, na koji način govore i kako se kreću.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 12:27   #62
Otišao sam na salsu. Ali sve pričaju o skriptama i o ispitima. Ako ste spremni to pretrpjeti...
Ima pristojnih, i malo manje pristojnih
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 12:34   #63
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Otišao sam na salsu. Ali sve pričaju o skriptama i o ispitima. Ako ste spremni to pretrpjeti...
Ima pristojnih, i malo manje pristojnih
hahahah
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 12:45   #64
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Otišao sam na salsu. Ali sve pričaju o skriptama i o ispitima. Ako ste spremni to pretrpjeti...
Ima pristojnih, i malo manje pristojnih
to si otisao u studentsku menzu u splitu?
"sve mirisi na salsu"
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 13:03   #65
Otišao sam jer sam htio naučiti neki ples

Pokušavam ući u trag tim neprimjetnim, ali ne ide.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:03   #66
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Otišao sam na salsu. Ali sve pričaju o skriptama i o ispitima. Ako ste spremni to pretrpjeti...
Ima pristojnih, i malo manje pristojnih
Ovo
Predanost da se nadu, nema sto.
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 03:08   #67
Quote:
BORO1054 kaže: Pogledaj post
Otišao sam jer sam htio naučiti neki ples

Pokušavam ući u trag tim neprimjetnim, ali ne ide.
Eto ih tu, postaju po forumu. ili ako si extra hrabar chat.hr
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 10:10   #68
Jao, ovaj forum mi se ne sviđa. Svo vrijeme vjesim na jednom drugome. Tamo sam pronašao i ljude koji su mi bliski, imali sastanak forumaša. Ali predaleko su mi. Chat.hr, hmmmm.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 13:02   #69
Igrom slučaja sam neki dan završio na jednom vjerskom skupu jer sam bil zamoljen da pratim jednu osobu tamo. Koji je to šok za mene bil!Koliko tamo ima ljudi?! Jebote! Umro sam od dosade skoro tamo ali eto upoznao sam puno ljudi koje nikada ne bi upoznal. Isusa ti Boga! Ne znam baš kolko je dobro upoznavat taj tip ljudi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 23:56   #70
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Igrom slučaja sam neki dan završio na jednom vjerskom skupu jer sam bil zamoljen da pratim jednu osobu tamo. Koji je to šok za mene bil!Koliko tamo ima ljudi?! Jebote! Umro sam od dosade skoro tamo ali eto upoznao sam puno ljudi koje nikada ne bi upoznal. Isusa ti Boga! Ne znam baš kolko je dobro upoznavat taj tip ljudi.
Sastanak mladezi HDZ-a?
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 21:38   #71
Quote:
crorens kaže: Pogledaj post
Sastanak mladezi HDZ-a?
Pa nije baš to ali pretpostavljam da je slična klijentela. Ovo je bil čisto vjerski skup. Nekakva duhovna obnova. Umro sam od muke skoro tamo i ostao sam u šoku koliko tamo ekipe ima.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:09   #72
pa evo i da ja podijelim svoje iskustvo

kad imaš psa i ideš sa njim u šetnju upoznaš svakakve ljude....dovoljno je samo načeti temu o zaštiti od krpelja i sl...i razgovor teče, općenito ljudi u društvu životinja su slobodniji..

planinarska grupa....gotovo je nemoguće satima hodati sa grupicom ljudi po brdima, a da se tebi netko ne obrati ili da ti nekoga nešto ne pitaš...po mom iskustvu ljudi koji planinare, makar i stranci uvijek se pozdravljaju i malo po razgovaraju sa tobom...znala sam tako silazeći sama niz planinu ugurati se u neku grupicu i uključiti se u razgovor, znali smo se i dogovarati da slijedeći put odemo skupa....samo treba biti otvoren za komunikaciju a i dobre gojzerice nisu na odmet

isto tako dok putuješ na duge relacije busom ili vlakom...ako ti se osoba do tebe po nečemu sviđa, treba odmah započet opušten razgovor, mislim da se u tih dva tri sata može svašta doznati a i upoznati
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 20:20   #73
Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
pa evo i da ja podijelim svoje iskustvo...
Vrtićki izleti, priredbe, parkići, pješčanici - kako stojimo s tim iskustvima? Ono, "jooooooj, kakje mali slaaaaaaatki, a Vi ste mu sigurno sestra? Ma dajte, nemojte mi reći, mama??? Ma nije moguće, takstemi mlaaaaaadi, hihihihihi..."?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 23:46   #74
Pa da. Uvijek se nađu ljudi za priču. Stajao u vlaku, bio prepun, kao sardine. Neki dido započeo sa mnom priču, uključile se žene, djevojke. Brzo prošlo vrijeme. Još počeli neki Slovenci pušiti travu, usred vlaka...najbolji trip ever.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:06   #75
Neznam dal je bilo...

Na njivi u gumenim cizmama?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 01:58   #76
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Neznam dal je bilo...

Na njivi u gumenim cizmama?
pa da...razgovarati sa rotkvicama i salatom je uvijek zanimljivo
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 15:57   #77
Čitajući ovo shvatila sam da se mene ne može pronać, a čak se ni ne trudim skrivat. Mogla bi se javit FBI-u sa svojim urođenim talentom neprimjetnosti
Jane the Foe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:03   #78
Quote:
Jane the Foe kaže: Pogledaj post
Čitajući ovo shvatila sam da se mene ne može pronać, a čak se ni ne trudim skrivat. Mogla bi se javit FBI-u sa svojim urođenim talentom neprimjetnosti


Prvo kaj bi te pitali "a tko ste vi" i onda po tamburi jer te ne bi mogli pronaci i oznacili bi te kao ruskog spijuna
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:30   #79
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post


Prvo kaj bi te pitali "a tko ste vi" i onda po tamburi jer te ne bi mogli pronaci i oznacili bi te kao ruskog spijuna
Možda da se onda prvo javim Rusima?
Zaboravila sam da je Trump na vlasti, a Putin mi je uvijek bio draži.
Jane the Foe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 16:33   #80
Ajde sad vi forumske nezenje, navalite nevidjivoj gospodicni u inbox ko pijanci u birtiju.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.