Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 20:19   #1
Traženje prijatelja preko interneta, te veze.

Ne znam kako ovo nazvati, ali recimo da je ovo nešto najbliže tome.

Da skratim priču, prije 4 mjeseca sam se "spetljao" s nekim, i toj osobi je bilo totalno svejedno s kim se dopisujem u slobodno vrijeme. Čak kad sam joj spomenuo da su mi se neke osobe javile, te da bi s istima volio popiti kavu, ona je rekla: "Idi.". To mi je bilo malo čudno, jer pretpostavljam da je to nekima big deal.

Sad, koliko je vama čudno da netko traži prijatelje na internetu, pa makar ste u vezi npr? I koliko je čudno da taj netko traži prijatelje suprotnog spola jer se sa istim spolom npr ne osjeća ugodno?

Iskreno: tražim prijatelje preko interneta zadnjih 8 godina, i mogu se pohvaliti nekim fakat super prijateljstvima .. i to mi ne predstavlja problem kad sam solo. Ali bi mi bilo malo čudno da ako sam u vezi, da tražim prijatelje online.. ne znam zašto. Druga stvar je da ja nisam zadovoljan brojem prijatelja, i stvar je da želim sve više i da mi nikad nije dosta.

Pišite svoja iskustva. Možda nekom pomogne.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:23   #2
ovako normalno, al da imam curu koja ima nekoliko frendova......ništa ozbiljno s tom osobom nebi definitinvo, bila bi mi onako za prvu silu dok ne nađem neku normalnu ako nemam baš izbora
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.02.2017., 20:53   #3
Ne znam.zasto bi bilo čudno?
Ljudi trebaju prijatelje,bili u vezi ili ne ubračeni ili sami..
Očito bi ti htio da se njen svjet vrti samo oko tebe vase veze..
Koliko samo ljudi zbilja poklekne i totalno se izolira,veze pupcanom vrpcom za partnera..
Totalno nezdravo.
Nadam se da ne ciljas na to?

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:58   #4
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne znam.zasto bi bilo čudno?
Jer bi se druženje sa suprotnim spolom tumačilo kao držanje nekog u rezervi? Recimo?

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Očito bi ti htio da se njen svjet vrti samo oko tebe vase veze..
Ne. Baš suprotno. Ja sam osoba koja zna razlikovati vrijeme za sebe, vrijeme za prijatelje i vrijeme za vezu. I svo troje jako dobro balansiram i imam vremena za sve. I jako dobro razumijem da i drugi ljudi isto imaju te kategorije, samo je pitanje koliki im je omjer.

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne ciljas na to?
Ne ciljam. Ciljam na suprotno.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:08   #5
S obzirom kako si opisao ustvari na prvu ruku i djeluje ko da ona dajući tebi slobodu,daje ju ustvari sebi..
Ako bas iskljucivo trazi suprotni spol..
U normalnim okolnostima,ako je imala dobra prijateljstva drugog spola i zeli ih i dalje odrzavati to je sve stvar koliko ces ti imati povjerenja u nju/njih,da su to samo prijateljstva..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:12   #6
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ako bas iskljucivo trazi suprotni spol..
Mislim da si malo pobrkala, ili meni mozak ne radi. Ja sam taj koji traži prijatelje online ... a ne ona. Ali ja i ona nismo tema ovog puta.

Tema je dal' se "isplati" tražiti prijatelje online iako završim u vezi.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:20   #7
Nije čudno tražit prijatelje preko neta, ali, ako si već uparen, malo je 'čudno' tražit prijateljice.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:25   #8
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Nije čudno tražit prijatelje preko neta, ali, ako si već uparen, malo je 'čudno' tražit prijateljice.
To sam htio čuti.

Stvar je da se s muškima ne osjećam baš ugodno, 95% muških koje sam poznavao mi jednostavno nisu djelovali kao osobe koje bi meni odgovarale. Primjer toga je best frend iz djetinjstva, uvijek je bio svigdje glavni i faca ... niti s dolaskom na faks se to nije promjenilo. I nisam ga doživio kao osobu s kojom bi mogao pričati o osjećajima and stuff. Dok me ženske osobe svako malo zaintrigiraju nečime. Zadnja mi je priznala neke stvari iz svoje prošlosti nakon kojih sam ostao na *PAF*, od muških prijatelja to sigurno ne bi doživio. Nekako se puno bolje slažem sa curama, i ne znam koji je razlog tome.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:31   #9
Onda si trebao nasloviti temu Traženje prijateljica preko interneta , ovako navodiš ljude na krivi trag.

Kad god sam ja imao dobru prijateljicu, htio sam s tom osobom nešto više. Ne znam kakav je slučaj kod tebe, ali ako nije takav i curi ti to ne smeta, onda široko ti polje. Iako smatram da ti to curi smeta, ali se pravi kul.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:34   #10
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Onda si trebao nasloviti temu Traženje prijateljica preko interneta , ovako navodiš ljude na krivi trag.

Kad god sam ja imao dobru prijateljicu, htio sam s tom osobom nešto više. Ne znam kakav je slučaj kod tebe, ali ako nije takav i curi ti to ne smeta, onda široko ti polje. Iako smatram da ti to curi smeta, ali se pravi kul.
Ja znam kategorizirati ljude i nemam problema sa tim da ako mi netko ne odgovara za vezu, da mi bude samo prijatelj. Zbilja s tim nemam problema.

Pa konkretno iz mojeg slučaja i slučaja osobe koje sam naveo: njoj je bilo ok moje dopisivanje okolo. A i ona radi isto sama, tj ima dosta muških prijatelja s kojima se čuje često. I nisam imao s time problema, jer sam znao da ih ne gleda kao potencijalne.

EDIT:

Čisto da ne bi bilo da pričam samo o ženama. Nedavno sam preko jedne fejs grupe upoznao 2 dečka. Tako da nisu samo žene. I obojica su mi totalno super, pa da ne bi bilo da patim samo na žene. Ali cure su u večini, dakako.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:36   #11
M.

nije isto ako si muško i tražiš prijatelje (žensko prijateljice), ili ako tražiš prijatelje (a žensko prijateljice)

i ja sam u vezi, tražim prijateljice, a čim mi se javi neki muški za prijateljstvo, odmah znam koliko je sati to njihovo prijateljstvo nije baš takvo kakvo se čini a to ne treba osobi koja je u vezi
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:38   #12
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Ne znam kako ovo nazvati, ali recimo da je ovo nešto najbliže tome.

Da skratim priču, prije 4 mjeseca sam se "spetljao" s nekim, i toj osobi je bilo totalno svejedno s kim se dopisujem u slobodno vrijeme. Čak kad sam joj spomenuo da su mi se neke osobe javile, te da bi s istima volio popiti kavu, ona je rekla: "Idi.". To mi je bilo malo čudno, jer pretpostavljam da je to nekima big deal.

Sad, koliko je vama čudno da netko traži prijatelje na internetu, pa makar ste u vezi npr? I koliko je čudno da taj netko traži prijatelje suprotnog spola jer se sa istim spolom npr ne osjeća ugodno?

Iskreno: tražim prijatelje preko interneta zadnjih 8 godina, i mogu se pohvaliti nekim fakat super prijateljstvima .. i to mi ne predstavlja problem kad sam solo. Ali bi mi bilo malo čudno da ako sam u vezi, da tražim prijatelje online.. ne znam zašto. Druga stvar je da ja nisam zadovoljan brojem prijatelja, i stvar je da želim sve više i da mi nikad nije dosta.

Pišite svoja iskustva. Možda nekom pomogne.
I sad se ti brines zasto cura ima toliko povjerenja u tebe da ti to stvarno jesu prijateljice a ne pizdi kao sto bi bio red?
Muci te da joj nije dovoljno stalo do tebe jer ju to ne smeta?

A reci, uspjevas odrzavati sva ta prijateljstva prosirujuci krug sve vise ili neka pustis da zakrzaljaju a ti u novo prijateljstvo?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:40   #13
A kaj ak je osoba biseksualna?
__________________
I hate everyone equally.
blocksucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:40   #14
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Ja znam kategorizirati ljude i nemam problema sa tim da ako mi netko ne odgovara za vezu, da mi bude samo prijatelj. Zbilja s tim nemam problema.

Pa konkretno iz mojeg slučaja i slučaja osobe koje sam naveo: njoj je bilo ok moje dopisivanje okolo. A i ona radi isto sama, tj ima dosta muških prijatelja s kojima se čuje često. I nisam imao s time problema, jer sam znao da ih ne gleda kao potencijalne.

EDIT:

Čisto da ne bi bilo da pričam samo o ženama. Nedavno sam preko jedne fejs grupe upoznao 2 dečka. Tako da nisu samo žene. I obojica su mi totalno super, pa da ne bi bilo da patim samo na žene. Ali cure su u večini, dakako.
Ok, ali muški prijatelji nisu toliko relevantni jer koju žensku briga s kojim tipovima se ti družiš? Je samo ako to puno utječe na vašu vezu, al inače ih nije briga. Ali kod drugih ženskih...mislim ja mogu reć curi bio malo s prijateljima vani/na balunu i nikad je nije biga s kim sam to bio, al kad kažem da sam bio s nekom ženskom odmah podignuta obrva i pitanje 'a koja ti je to'
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:46   #15
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
M.

nije isto ako si muško i tražiš prijatelje (žensko prijateljice), ili ako tražiš prijatelje (a žensko prijateljice)

i ja sam u vezi, tražim prijateljice, a čim mi se javi neki muški za prijateljstvo, odmah znam koliko je sati to njihovo prijateljstvo nije baš takvo kakvo se čini a to ne treba osobi koja je u vezi
Ti me ipak najbolje znaš, tako da prihvaćam odgovor.

Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
I sad se ti brines zasto cura ima toliko povjerenja u tebe da ti to stvarno jesu prijateljice a ne pizdi kao sto bi bio red?
Muci te da joj nije dovoljno stalo do tebe jer ju to ne smeta?

A reci, uspjevas odrzavati sva ta prijateljstva prosirujuci krug sve vise ili neka pustis da zakrzaljaju a ti u novo prijateljstvo?
Ja i ona smo gotova priča, i to je obostrana odluka. Ali je taj primjer poslužio kao ideja za ovu temu. S njom nemam problema jer je sve definirano između nas.

Više je problem za buduće veze.

Hm ... kako održavam. Kao i svigdje. S nekima se udaljim, s nekima sam si super od kad sam ih upoznao. Trenutnu best frendicu sam upoznao prije ~7 godina kada sam napisao na US kako me otpilila tadašnja love-of-my-life. I naravno da mi se ona prva javila i naravno da smo si i danas super. ^^ Kako koji odnos, zbilja ..

Neki izgube interes s vremenom, neke počneš živcirati i shvatiš da to nije to što tražiš po prijateljskom planu. Neki samo čekaju da učiniš prvu pogrešku i da te s "pravom" mogu otpiliti. Fakat ima svačeg.

Quote:
blocksucker kaže: Pogledaj post
A kaj ak je osoba biseksualna?
Ti uvijek imaš neke trivialne odgovore.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:47   #16
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Ti me ipak najbolje znaš, tako da prihvaćam odgovor.
toliko te dobro znam, da mi nit ne kaćeš nadimak a znam da si to ti xD
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 21:49   #17
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
toliko te dobro znam, da mi nit ne kaćeš nadimak a znam da si to ti xD
I Randy je imao slično opažanje. Tako da nisi sama.

Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Ok, ali muški prijatelji nisu toliko relevantni jer koju žensku briga s kojim tipovima se ti družiš? Je samo ako to puno utječe na vašu vezu, al inače ih nije briga. Ali kod drugih ženskih...mislim ja mogu reć curi bio malo s prijateljima vani/na balunu i nikad je nije biga s kim sam to bio, al kad kažem da sam bio s nekom ženskom odmah podignuta obrva i pitanje 'a koja ti je to'
Iako moji prijatelji sebe nikad nisu međusobno vidjeli, tračam ih na sve strane, tako da svatko zna svakog iz mojih priča.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 23:02   #18
Vjerojatno je radila istu stvar pa ju nije smetalo.
Mene više zanima zašto frajeri koji su u vezi imaju potrebu tipkati drugim curama u inbox?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 23:03   #19
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je radila istu stvar pa ju nije smetalo.
Mene više zanima zašto frajeri koji su u vezi imaju potrebu tipkati drugim curama u inbox?
možda nisu zadovoljni vezom? curom? seksualnim životom?

ili žele imati što više cura? godi ima pažnja drugih cura?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 23:07   #20
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je radila istu stvar pa ju nije smetalo.
Mene više zanima zašto frajeri koji su u vezi imaju potrebu tipkati drugim curama u inbox?
Pa ... cijeli život propuštam prilike (long story...), pa sam odlučio promjeniti ploću. Bilo bi mi žao da ne razmjenim poruke s nekim s kim mislim da sam se našao po načinu razmišljanja. Jedan pravi prijatelj više uvijek dobro dođe.

Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
možda nisu zadovoljni vezom? curom? seksualnim životom?

ili žele imati što više cura? godi ima pažnja drugih cura?
Ne znam niti sebe hendlat, a kamoli još curu, a još manje više njih.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.