Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2013., 10:22   #1
Tabla

Da li tko zna tu kartašku igru?To se igra sa špilom za šnaps.Sam za sebe bacaš karte u dva reda i slažeš parove.Naprimjer počneš od početka i slažeš karte i sve do svih 20 karata i kad si sve bacio onda vidiš da li ti se okrenulo npr. dama sa damom u vodoravnom smjeru ili okomitom smjeru pa ih spremiš sa strane i tako redom,ako ti se okrenulo u prvom bacanju,a ako ne složiš karte i ideš na drugo bacanje,ali nemoj ih više mješati.Ako ti se posložilo u drugom bacanju koje slažeš sa strane na one iz prvog bacanja ili iz drugog bacanja koje slažeš pogledaj od početka koje su ti po redu.Ako iz drugog bacanja ne uspiješ ideš na treće bacanje(zadnje).Tada pogledaš raspored složeniš karata.Za tu igru moraš znati svako značenje pojedine karte te odrediš koja karta određuje tvoju osobnost,numenorološki na kojem se broju nalazi,a moraš znati i svoj astrološki broj te gledaš karte do svog broja.Za taj dan određuje tvoju putanju.
Tu igru sam naučio još kad sam imao 7 god. koju me je naučila moja baka,a stara je valjda više od 100 god. koja se igrala u mojoj familiji.
Sretno!!!
_____________________________
Predanja predaka oči su mudrosti
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 08:23   #2
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post
Da li tko zna tu kartašku igru?To se igra sa špilom za šnaps.Sam za sebe bacaš karte u dva reda i slažeš parove.Naprimjer počneš od početka i slažeš karte i sve do svih 20 karata i kad si sve bacio onda vidiš da li ti se okrenulo npr. dama sa damom u vodoravnom smjeru ili okomitom smjeru pa ih spremiš sa strane i tako redom,ako ti se okrenulo u prvom bacanju,a ako ne složiš karte i ideš na drugo bacanje,ali nemoj ih više mješati.Ako ti se posložilo u drugom bacanju koje slažeš sa strane na one iz prvog bacanja ili iz drugog bacanja koje slažeš pogledaj od početka koje su ti po redu.Ako iz drugog bacanja ne uspiješ ideš na treće bacanje(zadnje).Tada pogledaš raspored složeniš karata.Za tu igru moraš znati svako značenje pojedine karte te odrediš koja karta određuje tvoju osobnost,numenorološki na kojem se broju nalazi,a moraš znati i svoj astrološki broj te gledaš karte do svog broja.Za taj dan određuje tvoju putanju.
Tu igru sam naučio još kad sam imao 7 god. koju me je naučila moja baka,a stara je valjda više od 100 god. koja se igrala u mojoj familiji.
Sretno!!!
_____________________________
Predanja predaka oči su mudrosti
Danas 08.08 2014 god. složile su mi se sve karte i baš će biti interesantno što će se sve dogoditi.Prva karta je tref dama,treča karta je pik dečko,sedma karta je herc dama,deveta karta je tref as,11 karta je kara kralj,a 17 karta je herc kralj.

Ljubav je beskonačna,a mudrost nedokučiva
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 11:09   #3
Šta znače izvučene karte?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.