Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Stolna računala

Stolna računala Konfiguracije, ploče, procesori, ram, grafičke kartice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 21:50   #21
Ranking sistem u igri. Bronze<Silver<Gold<Platinum<Diamond<Master&Challen ger. Od najgoreg prema najboljem. Svaka od divizija ima po 5 poddivizija, tj Bronze V<Bronze IV<Bronze III itd. Sto si vise to si veca faca. U tom community-ju naravno
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:02   #22
Poznam od nedavno jednog lika koji je bio brutalan u svim blizzardovim igrama i sl. igrama (dota, wow i sl. pizdarije). Jeben u starcraft 1 (u tom je počeo), jedan period najbolji igrač u europi u warcraft 3, i ako ne najbolji igrač na serveru u brojnim sličnim igrama, onda barem najbolji igrač sa svojom klasom na serveru. Od toga nije imao ništa u životu, a posljedica su gubitak koje godine faxa i sl. Imao je sreću jer je imao štelu za posao, inače bi jeo govna jer je full nesposoban irl
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:10   #23
A gle, ako si tako dobar u LoL-u danas, to je vec velika stvar. Npr. nas jedan decko, Luka Perkovic aka PerkZ trenutno igra kao mid laner ( ajmo reci "glavni" ) u najboljem europskom timu, G2 esports.
Kazu najbolji mid laner u europi, i ima istine u tome. Samo postati tako dobar.... ne, it ain't gonna happen.
Zavara se covjek lako ponekad, me included. Mislis mozes se penjati ako se nastavis poboljsavati ali jednostavno je glupo na taj nacin razmisljati. Udaris u svoj ceiling i onda pocnes ocajavati i nervirati se i gubiti bezbrojne sate a ne pomices se s mjesta.
Eto upao sam u taj famozni Diamond, tj Diamond 3, dakle usao sam negdje u oko 0.2 - 0.3 % najboljih al to je svejedno gol k****
Potrosio vremena vremena i vremena, padnutih ECTS-a nizasta.

Samo friendly advice, kad cujem da si brucos i upisujes faks, zelis komp i cilj ti je upasti u Diamond ( a koliko sam shvatio ispod Platinuma si ), kao da cujem "Idem upisati faks pasti sve i proplakati kao sto jos proplakao nisam". Zajebi to druze, kazem ti, it's not worth it . Ja sam tebi samo random forumas naravno ali govorim ti iz iskustva. Ako ces igrati, igraj nema beda, al igraj iz zajebancije za zabavu kad imas vremena. Inace sve ostalo je pogresno, dakle just... don't....
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:21   #24
Ma znam ja to sve, zezam se, lakse je biti pro nogometas,nego lol. Rekkles je uso u challanger s 13 godina, jbt pa gosu je challanger a to nista ne znaci kad ga sneaky razbije ko budalu.
Al opet zamisli putovat svijetom igrajuci lol i masno zaradivat
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:26   #25
Imam ja frendova koji su otišli daleko od kuće na faks i prodali se u igre. Jedan je evo 5 godina na fakultetu a prvu godinu nije završio nego sjedi igra LoL i ždere pizze. Drugi je pak 3 godine potratio na Doti, isto u drugom gradu, na kraju se vratio bez faksa i sad je tu i tamo po bauštelama

Zeznuto je to, povuče te. IMO bolje se opijat četvrtkom/petkom i subotom, nego svaki dan udarat po igrama. Od igri ne dobiješ ništa, od opijanja barem dobiješ cirozu jetre
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:40   #26
Ovaj podforum je počeo dijeliti i kvalitetne životne lekcije. I to iz prakse

Nego da nadodam da je prva godina vjerojatno ključna. Ko tu usere i krene ponavljati ništa od faxa
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:45   #27
Quote:
D E N I S kaže: Pogledaj post
Ma znam ja to sve, zezam se, lakse je biti pro nogometas,nego lol. Rekkles je uso u challanger s 13 godina, jbt pa gosu je challanger a to nista ne znaci kad ga sneaky razbije ko budalu.
Al opet zamisli putovat svijetom igrajuci lol i masno zaradivat
Zamislio sam i previse puta Al znas da sam ja osobno dosao u fazu da, da me netko pita zelim li 5 godina sljedecih igrati LoL profesionalno da ja ne bih pristao? Jer to te pojede. Sve je to full zanimljivo dok tebi ta igra ne postane POSAO. Pogledaj ove bivse proove, likovi ne znaju sta ce sa zivotom.

Sve to na stranu, mozes ti piciti LoL i zavrsavati faks i jos se opiti petkom i subotom i opet zaraditi tu cirozu ( ), samo nemoj sebi neki "cilj" postavljati u toj igri u smislu "Moram se popeti u diamond jer tamo cvijece cvjeta i scoutovi samo cekaju da me pokupe" . Ako budes shvacao to tako, nikad se neces penjati. Btw koji ti je nick da ti vidim statse ako se smije znati

Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Ovaj podforum je počeo dijeliti i kvalitetne životne lekcije. I to iz prakse
Al for real, kad citam ovo sto decko pise, budi neke davne memorije i "snove" koji su propali
__________________
You got two empty halves of coconuts and you're bangin' em together!
NESHO95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:02   #28
Eh i am not stupid, da zaradim tolko kapital ulozio bi u nest. Kupio restoran/bitcoine..
Al ima istine pogle gosua lil je suicidan
4our na eune trenutno gold 1, najvise sam bio plat 1 nikad diamond iako sam avarge plaayer
D E N I S is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.