Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2024., 16:18   #7121
Pitam konkretno što je bilo jer ne znam da te pošaljem na policiju pa prijaviš vozaca (ako je nešto ekstremnom) ili je bilo ovo što si navela - nije te htio vozit.

Pošto je ovo drugo...osim zalbe kroz aplikaciju nemaš druge mogućnosti.

Na kraju krajeva ako je bio glup preko telefona...mogla si otkazati voznju i napisat razlog otkazivanja...a ne čekati da dode.


Poslano sa mog SM-S928B koristeći Tapatalk
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2024., 22:22   #7122
Quote:
fabricio1 kaže: Pogledaj post
Pitam konkretno što je bilo jer ne znam da te pošaljem na policiju pa prijaviš vozaca (ako je nešto ekstremnom) ili je bilo ovo što si navela - nije te htio vozit.

Pošto je ovo drugo...osim zalbe kroz aplikaciju nemaš druge mogućnosti.

Na kraju krajeva ako je bio glup preko telefona...mogla si otkazati voznju i napisat razlog otkazivanja...a ne čekati da dode.


Poslano sa mog SM-S928B koristeći Tapatalk
Svakako sam mogla i sad mi je, naravno, zao sto nisam, ali bila sam u stranom gradu, zurila sam se, i imala sam tezak dan iza sebe sam po sebi. Htjela sam sto prije doci do odredista, mislim da mozda mozes razumjeti sto sam mislila prijeci preko njegove komunikacije i ostaviti mu losu ocjenu kao primjerenu “kaznu” kasnije. Bez uvrede, ali u tonu imas veliku dozu komunikacije “s visoka” bez osnove…

Nisam cekala da dode, jos sam ja njega trazila, i kao slag na kraju sam jos izvrijeđana.

Da je bilo nedaj Boze sto ekstremnije, za odlazak na policiju ne bih sigurno trazila savjet po forumu.

Ali dobro. Svakako hvala na pomoci.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.