Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2016., 15:29   #981
Jel ima kakav kod za besplatnu poštarinu?
maja_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 17:22   #982
Bliži se black friday, pa me zanima jel netko kupovao prošle godine na black friday, kakva su bila sniženja, jel na cjelokupni asortiman ili samo na dio?
I da li obnavljaju zalihe? Pikirala sam si jedan kaput, ali moj broj je rasprodan
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 06:41   #983
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Bliži se black friday, pa me zanima jel netko kupovao prošle godine na black friday, kakva su bila sniženja, jel na cjelokupni asortiman ili samo na dio?
dobro pitanje
pratim
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 10:46   #984
Evo objavili su, 30% na odabrane linije, ima nešto i na 20%.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 00:51   #985
Popust je do 50%, ali ništ od onog što mi se sviđalo nije na popustu...
Vjerojatno bude kroz par dana onaj njihov 20-25% na sve pa ću pričekati...
Ugl prošlogodišnji black friday je bio mnogooo uspješniji nego ovaj...
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 10:57   #986
Sada je sve na sniženju, do 50 % je sniženje.

Nisam još od njih naručivala.
Koliko je poštarina, 6 funti? Je li imaju nekakav prag za besplatnu dostavu?
Vidim da reklamiraju da je besplatna, ali naravno samo Britancima.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 20:34   #987
6 funti i nema besplatno preko određenog iznosa. Možeš jedino čekati neki kod...
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 07:00   #988
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Popust je do 50%, ali ništ od onog što mi se sviđalo nije na popustu...
..
da...loša ponuda
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 15:12   #989
Naručila sam neke stvari sa DP 8.11. i došao mi je mail 9.11. da je poslano, još mi nije stigao paket iako je prošlo više od 8 radnih dana. Prvi put sam naručivala od njih pa ne znam da li je normalno da pošiljka kasni ili?
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 21:17   #990
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Naručila sam neke stvari sa DP 8.11. i došao mi je mail 9.11. da je poslano, još mi nije stigao paket iako je prošlo više od 8 radnih dana. Prvi put sam naručivala od njih pa ne znam da li je normalno da pošiljka kasni ili?
ako si platila paypalom, fino otvori dispute i zatraži refund.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 22:10   #991
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ako si platila paypalom, fino otvori dispute i zatraži refund.
Platila sam PayPal-om, mislim da ću tako i napraviti...baš sam bacila oko na njihov FB i trustpilot.com...ajme horor, da sam prije znala ne bi od njih uopće naručivala. Čudi me da ovdje nema negativnih kometara...Što je svima došao paket osim meni?
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 22:51   #992
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Platila sam PayPal-om, mislim da ću tako i napraviti...baš sam bacila oko na njihov FB i trustpilot.com...ajme horor, da sam prije znala ne bi od njih uopće naručivala. Čudi me da ovdje nema negativnih kometara...Što je svima došao paket osim meni?
Od 9.11. ti nije došao paket?

To je previše. Očito se negdje gubi po svijetu.

Ja nisam još naručivala od njih i sada mi je ovo samo motiv da ne.
Mada sam vidjela da imaju sada super stvari na 50 % off, ali kada mi je ta poštarina previše. Malo sam googlala ima li kakav kod za poštarinu, ali nisam baš sposobna to naći. Znam da su cure to znale naći, pa ako tko nađe kakav kod neka bude dobar i podijeli i sa nama.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 22:55   #993
Ma gluposti pišem....od 9.12. ne od 9.11....
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 08:14   #994
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Ma gluposti pišem....od 9.12. ne od 9.11....
I meni se učinilo da si pogriješila, jer mi je bilo čudno da kažeš prošlo je više od osam radih dana. Mislim si prošlo je 30.

Edit: Mislim da od 9.12. ipak trebaš još malo pričekati i da će ti doći. Jest da kasni, ali sada su gužve zbog blagdana i vjerujem da kada bi im pisala bi tako i odgovorili.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 10:55   #995
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
I meni se učinilo da si pogriješila, jer mi je bilo čudno da kažeš prošlo je više od osam radih dana. Mislim si prošlo je 30.

Edit: Mislim da od 9.12. ipak trebaš još malo pričekati i da će ti doći. Jest da kasni, ali sada su gužve zbog blagdana i vjerujem da kada bi im pisala bi tako i odgovorili.
Odgovorili su mi na FB-u da se slažu da je već trebao paket stići i da provjerim sa lokalnom poštom (što jesam) i ako ne stigne do sutra da im se opet javim.
Znam da je sad gužva, ali i prošle godine sam naručivala u ovo doba sa Asos-a i New Look-a i došlo je kroz tjedan dana...Sve mi se čini da za doček Nove ne budem imala ništ za obući
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:48   #996
Quote:
tintintina kaže: Pogledaj post
Platila sam PayPal-om, mislim da ću tako i napraviti...baš sam bacila oko na njihov FB i trustpilot.com...ajme horor, da sam prije znala ne bi od njih uopće naručivala. Čudi me da ovdje nema negativnih kometara...Što je svima došao paket osim meni?
zaboravi te komentare po netu, naručujem već godinama od njih, stvarno puno, i nikad nije ne-došlo, eventualno je ovisno o dobu godine znalo kasniti tipa 10ak dana što je u okviru onih dana tolerancije. samo otvori dispute i riješi to. a ako paket u međuvremenu dođe - a bože moj...
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 11:05   #997
Da, ni ja nisam imala nikad problema s njima. Moguće da malo kasni radi blagdana, ali u principu nije normalna stvar da ne dođe

Na tom trustpilotu i asos ima grozne ocjene. e zvuče mi relevantno.
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 18:42   #998
Kolko vam je znalo najviše kasniti u ovo doba oko Božića? Čist da si računam da li bi moglo doći sljedeći tjedan ili moram opet u kupovinu....
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 03:11   #999
UPDATE: javila sam im se opet preko pm na FB kako su mi i rekli ako ne dođe do petka i odgovorili su mi da je prošlo više od 15 dana i kako smatraju da se je paket izgubio u tranzitu i da će mi napraviti full refund na Paypal uz ispriku zbog neugodnosti ...15 min kasnije stigao je novac na PayPal ali umanjen za poštarinu, valjda mi budu i to vratili...napisala sam im opet poruku. Uz toliku prepisku sa njima uskoro ću imati njihov support na friend listi...
Obavila sam šoping na Asos-u sa next day delivery pa budem valjda imala što za obući na doček Nove...ili ću morat krenut jest ko luda da vratim kile da mi ne bude sva odjeća prevelika
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:48   #1000
Koliko je realno za ocekivati da potraje dostava? Narucila sam nesto prvog, trebalo bi mi kao poklon za nekih desetak dana.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.