Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 20:14   #21
...osim otprilike pola Kanađana, solidnog broja ljudi u svim nordijskim i općenito sjevernim zemljama, te male skupine entuzijasta kod nas. Tri muška i jedan ženski klub na prvenstvu lani, upravo se osniva i drugi ženski, a i mi razmišljamo o ženskoj sekciji...

Ja inače iz vjerskih razloga (mrzim snijeg i led) odbijam igrati, ali sa zadovoljstvom se bavim logistikom i gledam, jer je sport totalno zanimljiv, pogotovo uživo. Bit će sigurno na Ribafishevom, a vjerojatno i na mojem blogu najava budućih prvenstava i događanja.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 20:20   #22
Quote:
kernie kaže: Pogledaj post
To luzeri izmisle sport koji nitko živ ne igra da bi mogli bit prvaci u nečemu. Ako uzmu sport koji se igra na ledu i još k tome mora biti u dvorani, potrebna je posebna oprema i izgleda pederski, mogu biti sigurni da skoro nitko živ se time neće baviti.
A gluplje razmisljanje dugo nisam procitao na ovom forumu. Pa curling je izmisljen u 19.st. i nije se uvijek igrao u dvorani (mislim da se ni sad ne igra bas svugdje po dvoranama). Curling se kao sport pojavio na 1.zimskim olimpijskim igrama u Chamonixu 1924.g.

http://www.worldcurling.org/WCFInfor...6/Default.aspx

Pa kad mislis si bolji od "luzera", skupi si ekipu pa pokori svijet.



dinamo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 23:18   #23
Nitko ne prati ovo cudo

Ja sam nekada znao malo pogledati,ali sam se od prošlog SP totalno navuko.

Ovih dana se igralo EP u Norveškoj,sutra malo opširnije napišem.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 12:39   #24
Jucer je završilo EP koje se od 22 do 30.11 igralo u Norveškoj,u Stavangeru.

U muškoj konkurenciji slavila je Švicarska,koja je u finalu svladala favorizirane domacine predvođene sjajnim Thomas Ulsrudom sa 8-6.Ovo je Švicarskoj osmo zlato,prvo nakon 2006,ali i prvo za njihovog mladog skipa Svena Michela.Norvežaninu Ulsrudu je ovo vec deveta medalja na EP,ima 2 zlata,4 srebra i 2 bronce.

Iz grupe A ispadaju Francuska i Finska,a njih ce zamijeniti Njemacka i Italija.

Naša repka pod vodstvom skipa Alena Čudeža je nastupala u Grupi B (druga liga) u plavoj skupini (plava i žuta su skupine,svaka ima po osam repki) i zauzela šesto mjesto sa omjerom 2-5.

U ženskom dijelu su slavile Šveđanke koje su u finalu svladale fantasticnu Škotsku,koja je do finala stigla sa 10 pobjeda,te bez poraza.Šveđanke predvocene skipom Margaretha Sigfridsson (2 EP zlato) u finalu pobjedile 10-5 i tako osvojile svoju 19 krunu europskih prvakinja.Škotska predvođena fantasticnom Eve Muirhead nije uspjela obraniti prošlogodišnji naslov.Iz A grupe su ispale Norveška i Italija,a njih ce zamijeniti Finska i Estonija.

Eve Muirhead je kraljica ženskog curlinga.Premda ima samo 23 godine,vec dosad je osvojila skoro sve što je mogla (SP zlato i srebro,EP zlato i tri srebra,te 4 uzastopna naslova juniorske svjetske prvakinje) :
Škotskoj je donijela naslov europskih prvakinja nakon 36 godina cekanja i to u dobi od samo 21 godine :
Nedostaje još samo olimpijska medalja,ali samo još dva mjeseca ce još to nedostajati,jer je ženska jednostavno predobra igracica.

Naše cure,predvođene skipom Ivom Penavom,nastupaju u Grupi C (treca liga) i zauzele su zadnje,cetvrto mjesto sa 2 pobjede i 4 poraza.

Cekamo OI a zatim i SP za nova uzbuđenja
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 13:22   #25
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Iz grupe A ispadaju Francuska i Finska,a njih ce zamijeniti Njemacka i Italija.
Na žalost mi Mađari smo ostali bez A divizije. Najbolja repka (3. mjesto) iza Njemačke i Italije. Kao i u hokeju, uvijek smo najbolja momčad koja se ne kvalificira za elitnu diviziju.

Inače, u curlingu postoji prvenstvo i za mješovito parove (ubrzo olimpijska disciplina). U ovoj kategoriji velesila smo (aktualni svjetski prvaci).

Hvala novoj curling dvorani u Budimpešti, mađarski curling napreduje velikim koracima.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 14:04   #26
Sjajan sport. Jučer Norvežani, i pogotovo Ulsrud, su dobrano "choke"-ali, u najvažnijoj utakmici tako slabo odigrati. Švedi, svjetski prvaci, niti do play-off nisu došli. Možda tempiraju formu za OI.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 19:20   #27
Quote:
Magor kaže: Pogledaj post
Na žalost mi Mađari smo ostali bez A divizije. Najbolja repka (3. mjesto) iza Njemačke i Italije. Kao i u hokeju, uvijek smo najbolja momčad koja se ne kvalificira za elitnu diviziju.

Inače, u curlingu postoji prvenstvo i za mješovito parove (ubrzo olimpijska disciplina). U ovoj kategoriji velesila smo (aktualni svjetski prvaci).

Hvala novoj curling dvorani u Budimpešti, mađarski curling napreduje velikim koracima.
Prošlu godinu ste igrali u A diviziji,tu ste negdje na pragu,ali još uvijek nedovoljno dobri da postanete standardni clan A divizije.

I naš curling se jako razvija,državno prvenstvo igramo u Budimpešti
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 19:50   #28
Svjetsko prvenstvo za dame je počelo prije nekih 10-tak minuta. Kanada je domaćin, pa samo prva dva termina u danu će se gledati (13:30 i 18:30 - a čak niti zadnji, u 23:30 nije tako kasno).

Ako netko nađe live score, onaj s grafičkim prikazom kamenja, molim vas, postajte. Ali, bar će nas WorldCurlingTV obradovati s prijenosima: https://www.youtube.com/watch?v=1TAGVMFzpwE (Kanada - Rusija trenutno).


Usput, danas počinje i Prvenstvo Hrvatske u curlingu. Igraju u Mađarskoj.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 20:08   #29
Neki cudni sastavi,nema mi Eve Muirhead

Za Kanađanke mi nije cudno,tamo je konkurencija ogromna,tko god da dođe,aspirant je na titulu.
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 20:10   #30
I Dankinje su druge neke.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:35   #31
prvi put u životu gledam karling dulje od 7 sekundi , pohvato sam neka pravila i mogu reć da ga više ne gledam ko na sprdačinu

navukla me sidorova i ribafish sa doskočicama
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.