Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2015., 17:22   #2041
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Nemam ja pojma o čemu ti govoriš.
Nije mi teško ponoviti: o onim drugorazrednim trikovima gdje 'zavrti' dlanom i k'o fol se pojavi tobožnji sveti prah (vibhuti), ali nekad i vrlo svjetovne bižuterije... kao i onom kad tobože materijalizira 'lingam' u želucu pa ga 'povrati' kroz usta (gdje je, naravno, prethodno ugurao taj lingam kojeg mu je dodao pomoćnik u rupcu).

O tome govorim. Čemu takvi drugorazredni trikovi trebaju 'produhovljenoj' osobi? Da zabavi dječicu? Pa i moj djed je volio djecu začudit kojekakvim trikovima; mala razlika je u tome što je on to radio s djecom od po 9-10 godina, vlastitom unučadi, a ne s milijunskim auditorijem 'odraslih' ljudi.

(Iako ja imam rezerve glede toga ima li smisla 'odraslim' nazvati ljude koji tako lako i pobožno popuše drugorazredne trikove pod 'nadnaravne moći'.)

BTW, nisam tebe pitao, tebe to ne zanima. Pitao sam pukovnika.
__________________
Science is the belief in the ignorance of experts.
Apemant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:33   #2042
apemant x 3,14

Pridodao bih kako sai baba pogriješio i godinu vlastite smrti. Tak je to kada imaš problem sa bubregima.

Čudi me jedino što nije letio ka "David Koperfild"
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 20:59   #2043
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Pa to je u redu, nekog nešto nadahnjuje... ja samo pitam kako se onda odrediš prema nečijoj potrebi za lažnim prikazivanjem sebe kao nekog s nadnaravnim moćima. Ne grebe te to baš nimalo?
Ima dosta stvari, koje me grebu, tako da mi je gubljenje vremena baviti se Babom kao čudotvorcem, mene fascinira ono što piše u njegovim knjigama.

Više volim komentirati neke stvari, tako da mi je prijateljica rekla, da sam kupio knjige da bi se s Njim "svađao", ja reko hebiga kad sam takav.


Evo jedan primjer, čitam o Babi i sad poklonici hvale bolnicu koju je izgradio u kojoj je sve besplatno itd itd... i sad ja kao pravi poganin se pitao koji k... Bog radi oko sebe bolnice, ubožnice, sirotišta... nek iscjeljuje svojim moćima.

I tako meni to pitanje stalno u glavi i jednom čitajući knjige, kaže Baba, mnogi se pitaju čemu bolnice, pa je odgovorio, da su za one koji još nemaju jaku vjeru eto, neki će reć da je to naiva, ja htio nehtio ovisim o Božjoj Milosti.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:32   #2044
Lijep vam pozdrav. :-)

2017-a je godina. Mnogo je luna proslo otkad se ova tema otvorila..

Stranice sam nasumicno klikala, katkad se i zadrzavala citajuci rasprave pojedinih sudionika.

O Babi sam doznala citajuci potresno Brdo iznad oblaka, Vesne Krmpotic. Njen senzibilitet poveo me je neobicnim krajolicima uma. Mnogo je luna proslo otkad sam uopce i razmisljala o Babi, otkad sam osjetila ushicenje duhovnim uvidima i snovima koji se ne svode na obicno "defragmentiranje diska". Ipak, nesto se desava unatrag godinu dana i povratih se necemu sto se otkriva potpuno drugacijim od svog mog natalozenog znanja.

Snovi su i inace podrucje mojih inspiracija jer mi se u njima otkrivaju odredjene info o naravi realnosti, nekih vjestina, informacija o kojima do tog trenutka nista ne znam.

Razlog mome javljanju veceras i ponovnoj aktivaciji teme jesu iznenadni snovi s Babom. Vrlo su lijepi, poticajni, poucni i krajnje osobni. Zanima me ima li jos onih kojima se, u ovom razdoblju, nesto slicno desava?

Zahvaljujem. :-)
0ona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2022., 03:33   #2045
Prema mojim saznanjima uskoro će se u Zagrebu aktivirati najmoćniji anđeo koji snagom molitve može srušiti nebo na zemlju, prvo slijedi demonstracija moći, a sve će kulminirati uskrsnućem Sai Babe
Oddly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2023., 02:13   #2046
Quote:
Oddly kaže: Pogledaj post
Prema mojim saznanjima uskoro će se u Zagrebu aktivirati
Ko robot...

Quote:
najmoćniji anđeo koji snagom molitve može srušiti nebo na zemlju,
Pa nebo je već na Zemlji. Atmosferski omotač.

Quote:
prvo slijedi demonstracija moći, a sve će kulminirati uskrsnućem Sai Babe
Kad je Sai Baba (pedofil varalica) bio u kolicima i odvežen hitnom, rekao sam da neće dugo.... Nisu mi vjerovali.

Neće se ni vratit.
__________________
Muhamed ženomrzac: "Vi žene ste većina u paklu, jer psujete, nezahvalne ste muževima, glupe ste i falične vjere!" “Mnogi među muškarcima su postigli savršenstvo, ali među ženama nijedna, osim Marije i Asije!"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.