Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 04:09   #141
Uvijek mi je drago sjetiti se jedne epizode Alan Forda kad je ovaj bježeći od nekog uletio u nekakvu povorku. Da se bolje kamuflira brže bolje je oteo transparent nekoj babi. I tako ga pratimo par sličica u krupnom planu kako se preznojava i osvrće da vidi jel uspio umaći. I onda ga vidis u krupnom planu sa transparentom BLIŽI SE SMAK SVIJETA. POKAJTE SE I VRATITE KNJIGE U KNJIŽNICU!

Stvarno prije si trebao i nešto pročitat da bi mogao uopće sudjelovat u raspravi. A za čitanje se trebalo imati volje i vremena. Pa su se slojevi znanja polako spuštali u glavu tvoreći nekakvu silu s kojom si se više manje uspješno hvatao u koštac u stvarnim životnim izazovima. No, čitanjem si mogao naučiti razlikovati č i ć.

Prije je ljudima Bog bio svemoguć. Danas je to svemogući google. I ne samo da je objasnio Boga. Nego ga je i smjestio u dimenziju.

No dimenzija ima više i to je onda multidimenzionalnost. Nešto kao kapula (luk). Da kapula je multidimenzionalna. Onaj vanjski sloj obuhvaća sve one unutarnje. A i kapula ima dušu. Ono slatko središte iz kojeg kreće klica i novi život.

Stara baka kod koje uzimamo kapule garantira svojim izboranim rukama da su sve njene kapule ovozemaljske iako se zna naći i poneka elipsastog oblika.

Inače ta ista baka me uvjerava da kad noću legne ona spava, a kad se probudi, onda je budna. Ali mislim da ne bi zamjerila da joj netko dodatno na to skrene pažnju. Možda bi bila malo zatečena... možda.

Ali siguran sam da bi se brzo snašla kao što se i svaki dan snalazi prodavajući kapulu iz svog
vrta. A dobra je baka. Duša joj je ispunjena dobrotom i plemenitošću. Vidim to kad bira one najbolje kapule iz svoje ponude i uvijek natrpa više od kila. I onda ta multidimenzionalna kapula ponese nešto od bakine dobrote, pa je se rado sjetimo i smijemo se za ručkom i tako.

Jednostavno nemam srca buditi je i reći da nemamo još puno vremena jer ovi iz sazvježđa Orion... samo što nisu.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:01   #142
Upravo suprotno od onoga što neki misle ili su mislili , nema i neće biti nikakvog smaka svijeta , jer je i to jedna od lukavo smišljenih podvala ovih Orionaca koji su širenjem takvih dez-informacija kroz razne medije , namješteno otkrovenje u Bibliji , orionskog agenta Nostradamusa i drugdje , imali i imaju namjeru navesti mase ljudi da to postanu njihova vjerovanja koja će i živjeti u budučnosti , da to uđe u kolektivnu svijest , jer čovjek svojim vjerovanjima privlači iskustva slična tim vjerovanjima, dok kolektivna vjerovanja privlače kolektivna iskustva , ali buđenjem jednog dijela ljudi iz kolektivne hipnoze , to im nije uspjelo niti će im uspjeti u budučnosti...

Tko je zainteresiran , ovdje ima jedna cijela tema koju sam otvorio prije nekoliko mjeseci , a vezana je uz ove vanzemaljske manipulatore iz sazviježđa Orion :

https://www.forum.hr/showthread.php?t=984653
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:40   #143
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Dimenzija ima 12 i u njima obitava jedna te ista , multidimenzionalna duša , tako da su njezini dijelići ili jedinke svijesti sukcesivno ili hijerarhijski poredane po evoluiranosti u dimenzijama 3-12.
Iznad 12d je 13dimenzija u kojoj je Kreator/Bog , koji ujedno obuhvača sve dimenzije ispod 13-te i u isto vrijeme , zahvaljujući jedinkama svijesti je u svim dimenzijama.
Multidimenzionalna duša u isto vrijeme obitava u mnogim paralelnim dimenzijama i zato se i zove multidimenzionalna.

Neki govore da postoji 7 dimenzija , neki 24d....njihova stvar...
Svaki put kada želiš dobiti novu dimenziju, treba ti nekakva okomica na postojeću.
Ovo o čemu govoriš su razine svijesti.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:56   #144
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Svaki put kada želiš dobiti novu dimenziju, treba ti nekakva okomica na postojeću.
Možeš li ovo što si napisala malo pojasniti s kojom rečenicom više , ako ti teško nije ?


U postu broj 34. ovo sam napisao o paralelnim dimenzijama , pa mi reci ako ti je tu nešto nejasno :

"Paralelne dimenzije
Kada čovjek ima donijeti neku važnu odluku u životu ili kada je pred njim neki važan događaj koji bi mu mogao biti prekretnica u životu i on se dvoumi , čovjek ili svijest u tijelu čovjeka ide svojim novim putem koji je izabrao , međutim u isto vrijeme se stvorila jedna paralelna dimenzija u kojoj taj isti čovjek ili svijest duše čovjeka prolazi kroz iskustva koja su rezultat one prekretnice ili događaja u životu i njegovog dvoumljenja i koja idu paralelnom linijom ali su malo drugačija.

Uzmimo za primjer jednu ženu koja je se dvoumila da li da se vijenča za nekog muškarca ili ne ,ali se na kraju ipak vijenčala.
U tom trenutku dvoumljenja se stvorila jedna paralelna dimenzija u kojoj ta ista žena ili svijest u tijelu žene prolazi kroz iskustva koja su posljedica dvoumljenja žene da li da se vjenča ili ne i na kraju u toj paralelnoj dimenziji ona odluči da se ne-vjenča za razliku od prve dimenzije i da čeka boljeg partnera ili ostane sama.
U jednoj dimenziji ta žena živi s tim muškarcem i ima djecu ,psa ,kuću kao iz priče ,a u drugoj paralelnoj dimenziji ta žena ili svijest u tijelu žene prolazi kroz iskustva usamljenosti ili je našla drugog partnera....
Poanta svega ovoga je da iskustva kroz koja prolazi žena ili jedinke svijesti duše žene u jednoj i u drugoj- paralelnoj dimenziji su iskustva koja duša treba za razvoj i evoluciju."

Ti pišeš: Ovo o čemu govoriš su razine svijesti.

Naravno da su to nivoi svijesti ili kako ti kažeš razine svijesti ili kako ih neki treči naziva stupnjevi svijesti ili kako ih ja i još mnogi nazivaju dimenzije svijesti ili skračeno dimenzije.

U postu broj 77. o dimenzijama svijesti , koje ja nazivam dimenzije a koje ti nazivaš razine svijesti , sam napisao ovo , pa mi reci ako ti je tu nešto nejasno:

" Multidimenzionalna duša
I sama riječ "multidimenzionalna" govori sve o samoj prirodi duše koja obitava u mnogim dimenzijama sakupljajući iskustva kroz koja evoluira.
U 3 do 12 dimenziji duša ima mnogobrojne jedinke svijesti koje samostalno svaka za sebe sakupljaju iskustva i evoluiraju , a istodobno kroz njihova iskustva i sama duša evoluira.

Čovjekom u 3 dimenziji upravlja PODSVIJEST i SVIJEST , dok se NADSVIJEST koju neki zovu i VIŠI JA nalazi u 5 dimenziji i on vodi čovjekovu SVIJEST i PODSVIJEST u 3dimenziji kroz mnogobrojna iskustva mnogobrojnih inkarnacija.

PODSVIJEST upravlja svim funkcijama u fizičkom tijelu i ujedno je skladište za svu memoriju iz sadašnje i svih prijašnjih inkarnacija.
SVIJEST jesi upravo TI koji čitaš ovaj tekst i koji skupljaš razna iskustva kroz mnogobrojne inkarnacije koje se potom skladište u tvojoj PODSVIJESTI.

Ti kao SVIJEST bi trebao biti glavni i odgovorni za svoje ljudsko biće ali ti to nisi , jer te ego(fiktivni identitet koji stvara iluziju odvojenosti) u tome spriječava na način da koristeći tvoju PODSVIJEST i podsvijesnu memoriju zajedno sa intelektom lijeve strane mozga , stvara iluziju odvojenosti od cijeline , iluziju s kojom se zatim ti kao SVIJEST poistovječuješ i stvaraš sebi lažnu percepciju realnosti .

Važno je da ti kao SVIJEST postaneš svijestan sebe kao gazde u kuči(tijelu) i da toj istini naučiš svoju PODSVIJEST koja slušajući gazdu može kreirati ili manifestirati što god gazda poželi.

Čovjekova PODSVIJEST , prije nego što je uopče postala čovjekova podsvijest , bila je visoko-evoluirana životinjska svijest koja je poslije mnogobrojnih životinjskih inkarnacija evoluirala toliko visoko da postane ljudska PODSVIJEST.
Seks je podsvjesno-životinjski instikt koji vuče korjene još od kada je ova sadašnja čovjekova PODSVIJEST bila životinjska svijest.

PODSVIJEST sluša gazdu u kuči i ako ona osjeti da TI kao SVIJEST to nisi , slušati će onoga tko se pretvara da to jeste , a u ovom slučaju je to ego.

U drugim slučajevima , kao što su slučajevi opsjednutosti demonskim entitetima iz niže 4 astralne dimenzije(to su zapravo Orionski Reptili iz nižeg astrala koji imaju demonski izgled) , čovjekova PODSVIJEST će opet slušati samo gazdu u kući , odnosno ljudskom tijelu , i ako je čovjekova SVIJEST slaba i nema čvrsti stav , reptilska svijest ili reptil(demon) iz 4d će zaposjesti čovjekovo tijelo , a čovjekova PODSVIJEST će slušati novog gazdu.

Tada vidimo razne nadnaravne sposobnosti koje opsjednuta osoba ima a koja su rezultat novog reptilskog(demonskog) gazde koji upravljajuči s čovjekovom PODSVIJESTI može manifestirati kroz nju što god hoče. Pa tako vidimo enormnu snagu , zmijske oči , zmijski jezik , gutanje žeravice....

I zatim vidimo kako psihijatri koji samo znaju ono što su pročitali iz knjiga , kjukaju te jadnike tabletama koje im umrtvljuju SVIJEST umjesto da pokušaju sve da SVIJEST čovjeka ojača i zauzme stav , pa da potom ta ista čovjekova SVIJEST sama izbaci uljeza iz 4d van iz svog tijela. Ali to je sad neka druga priča.

Čovjekova NADSVIJEST ili VIŠI JA se nalazi u 5 dimenziji i njegova je uloga da vodi čovjekovu SVIJEST u 3 dimenziji kroz mnoga , različita iskustva u mnogim inkarnacijama , kroz koja će SVIJEST sazrijeti i početi težiti ka nečem novom , a to je uzdizanje svijesti ka višim nivoima/sferama/dimenzijama.

Od 5 do 12 dimenzije , u hijerarhijskom nizu se nalaze jedinke svijesti duše i to na taj način da je u 5dimenziji najmanje evoluirana NADSVIJEST ili VIŠI JA.
U 5 dimenziji jedinstvo svijesti je veliko ali opet se to jedinstvo osječa najmanje od svih ostalih , gornjih dimenzija , jer se još osječa element odvojenosti.
U 6 dimenziji je veće jedinstvo svijesti nego u 5d , u 7d još veče i kako se svijest sve više uzdiže dimenzijama , više gubi svoj JA i sve se više poistovječuje sa svom svješću.

Prirodnim tokom evolucije svijesti , kada jedan trio , sastavljen od PODSVIJESTI ,SVIJESTI i NADSVIJESTI(VIŠI JA) u čovjeku , prođe kroz dovoljan broj inkarnacija , svaki od ta tri djela zasebno evoluira i ide dalje u svojoj evoluciji.
To razdvajanje može biti poslije smrti fizičkog tijela.

Čovjekova PODSVIJEST evoluira u novu SVIJEST koja može započeti novi ciklus ljudskih inkarnacija s tim da neka nova visoko-evoluirana životinjska svijest sada bude njegova nova PODSVIJEST.
Čovjekova SVIJEST , koja ti jesi , koja je evoluirala sada postaje NADSVIJEST ili VIŠI JA u 5 dimenziji i može a i ne mora biti novi VIŠI JA prijašnjoj PODSVIJESTI koja je evoluirala u sadašnju SVIJEST.
I tako prolaze kroz novi ciklus inkarnacija na ovom ili nekom drugom planetu...

NADSVIJEST ili VIŠI JA iz 5 dimenzije , koji je vodio SVIJEST iz 3d , a koji je također evoluirao , uzdiže se za jednu dimenziju gore , u 6 dimenziju..."
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 20:28   #145
Mislim da miješaš paralelne svemire i dimenzije. Dimenzije ne mogu biti paralelne.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 23:32   #146
Dimenzije jesu paralelne.

U 3 posta na ovu temu si napisala 7 rečenica s ukupno 56 riječi , pitao sam te da mi neke svoje riječi pojasniš , ti to ignoriraš , objašnjavam ti nešto , ti to ne shvačaš.....

U 3 posta , napisanih 7 prostih rečenica , ova komunikacija je završena.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 04.04.2017. at 00:31.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 17:30   #147
što misliš o titu?kakva je on bio duša i s kojim zadatkom?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 02:21   #148
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
što misliš o titu?kakva je on bio duša i s kojim zadatkom?
Pogledom na popis uglednika na pogrebu sve bi trebalo biti jasno. Masonska ekipa. Sve redom bozje duse kao i svi ostali ali self-service orijentirani.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 02:33   #149
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno od onoga što neki misle ili su mislili , nema i neće biti nikakvog smaka svijeta , jer je i to jedna od lukavo smišljenih podvala ovih Orionaca koji su širenjem takvih dez-informacija kroz razne medije , namješteno otkrovenje u Bibliji , orionskog agenta Nostradamusa i drugdje ...
]
O "smaku svijeta" govore i pozitivno orijentirane skupine, makar vise kao kraj 3d razdoblja na Zemlji (na dulje vrijeme) i ulazak u 4d vibraciju u kojoj 3d tijela ne mogu prezivjeti.
Izvor su brojni slicni tekstovi s transkriptima seansi s takvim pozitivnim skupinama ("Ra, The Law of One", L/L research, ...)
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:43   #150
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
O "smaku svijeta" govore i pozitivno orijentirane skupine, makar vise kao kraj 3d razdoblja na Zemlji (na dulje vrijeme) i ulazak u 4d vibraciju u kojoj 3d tijela ne mogu prezivjeti.
Izvor su brojni slicni tekstovi s transkriptima seansi s takvim pozitivnim skupinama ("Ra, The Law of One", L/L research, ...)
Pozitivno orijentirane skupine govore o kraju mračnog i početku Zlatnog doba čovječanstva , koje će nastupiti tek onda kad se vibracije planete uzdignu u višu 4 astralnu dimenziju , ali to još nije i neće biti Zlatno doba , jer je Zlatno doba rezervirano za 5 dimenziju suptilnog svijeta , pa bi ovo uzdizanje u višu 4dimenziju astrala bilo više kao zagrijavanje za 5d koja bi mogla doći za nekoliko tisuća godina , a u vibracijama više 4 astralne dimenzije ne mogu preživjeti niti egzistirati mračni entiteti , jer su njihove niske vibracije ograničene na 3dimenziju u kojoj trenutno jesmo i najviše dokle oni mogu ići su vibracije niže 4 astralne dimenzije , u kojoj se ovim mračnjacima i nalazi glavni štab odakle kontroliraju i manipuliraju ovim planetom , a kad se vibracije planete uzdignu u višu 4d , preživjeti će 3d tijela onih ljudi koji uzdignu svoje vibracije i svijest do više 4d , a ovi mračni nisko vibracioni entiteti se više neće moći inkarnirati na tom planetu , jer po zakonu privlačnosti slične vibracije planeta privlače slične vibracije ljudi , tako da će se ovi mračnjaci , zajedno sa niskoevoluiranim entitetima kojih je najmanje 1/3 trenutačne populacije na Zemlji , inkarnirati u paralelnim dimenzijama na niskovibracionoj 3dimenzionalnoj Zemlji , gdje će im i dalje učitelji , tlačitelji i gospodari biti isti ovi vanzemaljski entiteti iz sazviježđa Orion koji trenutačno ili još uvijek manipuliraju čovječanstvom.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 17:22   #151
Kad se već govori o vanzemaljcima iz sazviježđa Orion pogledajte video klip na youtube ukucate u tražilicu Infinite Waters Diving Deep - 10 SECRETS OF THE ANNUNAKI PLANET X NIBIRU video klip je napravio Ralph Smart Indigo duša (stara duśa koja je postigla visoki stepen evolucije na planeti zemlji) on je istražio tu temu detaljno kao što istražuje i mnoge druge teme i pitanja koja mu se postave.

Shvatiti će te mnoge stvari.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:17   #152
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Pozitivno orijentirane skupine govore o kraju mračnog i početku Zlatnog doba čovječanstva , koje će nastupiti tek onda kad se vibracije planete uzdignu u višu 4 astralnu dimenziju , ali to još nije i neće biti Zlatno doba , jer je Zlatno doba rezervirano za 5 dimenziju suptilnog svijeta , pa bi ovo uzdizanje u višu 4dimenziju astrala bilo više kao zagrijavanje za 5d koja bi mogla doći za nekoliko tisuća godina , a u vibracijama više 4 astralne dimenzije ne mogu preživjeti niti egzistirati mračni entiteti , jer su njihove niske vibracije ograničene na 3dimenziju u kojoj trenutno jesmo i najviše dokle oni mogu ići su vibracije niže 4 astralne dimenzije , u kojoj se ovim mračnjacima i nalazi glavni štab odakle kontroliraju i manipuliraju ovim planetom , a kad se vibracije planete uzdignu u višu 4d , preživjeti će 3d tijela onih ljudi koji uzdignu svoje vibracije i svijest do više 4d , a ovi mračni nisko vibracioni entiteti se više neće moći inkarnirati na tom planetu , jer po zakonu privlačnosti slične vibracije planeta privlače slične vibracije ljudi , tako da će se ovi mračnjaci , zajedno sa niskoevoluiranim entitetima kojih je najmanje 1/3 trenutačne populacije na Zemlji , inkarnirati u paralelnim dimenzijama na niskovibracionoj 3dimenzionalnoj Zemlji , gdje će im i dalje učitelji , tlačitelji i gospodari biti isti ovi vanzemaljski entiteti iz sazviježđa Orion koji trenutačno ili još uvijek manipuliraju čovječanstvom.
Mi već putujemo četvrtom dimenzijom. 3D tijelima samo u jednom smjeru, ali naša svijest putuje u oba smjera. Ulazak čovječanstva u petu dimenziju zapravo će dokinuti ovaj način postojanja, a mislim da nam još nije vrijeme za to. Inkarnacije su, ipak mislim, u paralelnim svemirima.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:48   #153
Quote:
pronađena kaže: Pogledaj post
Mi već putujemo četvrtom dimenzijom. 3D tijelima samo u jednom smjeru, ali naša svijest putuje u oba smjera. Ulazak čovječanstva u petu dimenziju zapravo će dokinuti ovaj način postojanja, a mislim da nam još nije vrijeme za to. Inkarnacije su, ipak mislim, u paralelnim svemirima.
Tu se potpuno slažem s tobom , mi već putujemo četvrtom dimenzijom i to sam več naglašavao u nekoliko postova u ovoj temi , a to putovanje ili uzdizanje 4 dimenzijom nam najbolje pokazuje i dokazuje vremenski paradoks , tako da nam izgleda kao da vrijeme svakog dana sve brže i brže juri i žuri , da vrijeme sve brže prolazi , a nešto što se zbilo prije recimo mjesec dana , izgleda nam kao da se zbilo prije godinu dana , nešto što se zbilo prije godinu , kao da je bilo prije 10 godina...

Trenutačno putujemo kroz vibracije ili frekvencije niže 4 astralne dimenzije i to u 3d tijelima koja mogu podnijeti jačinu ili visinu vibracija niže 4d , ali kako se vibracije planeta budu sve više uzdizale prema višoj 4d , tu će već biti podjela ili razdvajanje ljudi-duša , jer nisko vibracioni mračni entiteti i niskoevoluirane duše ne mogu egzistirati u visokim vibracijama.
Ova niža 4d kroz koju trenutačno prolazimo je poznata po lukavstvu i prijevarama , kao što i vidimo svakodnevno na svjetskoj sceni.

Kad se govori o dimenzijama svijesti ili paralelnim dimenzijama teško je to nekim ljudima za shvatiti , jer mnogi od njih računaju ili vide samo 7dimenzija , koje opet neki drugi nazivaju denziteti , pa neki treči vide 24dimenzije....uglavnom svatko ima pravo vidjeti onako kako želi , ali po meni ovih 12 dimenzija + 13-ta u kojoj je kreator koji ujedno obuhvača sve dimenzije , je najbolja , najjednostavnija i jedina istinita podjela.
Ja i još mnogi , paralelne dimenzije nazivamo paralelne , neki drugi isto nazivaju paralelni univerzumi....ne vidim u tome nikakav problem , to su samo riječi kojima izražavamo svoje misaone oblike...

Ulazak čovječanstva u 5d može biti tek onda kad se ljudi-duše potpuno vibraciono očiste u višoj 4d , jer u 5d je jedinstvo/sjedinjenost svijesti (usput zanima me da li si imala to iskustvo?) koju možemo nazvati i bezuvjetna ljubav toliko jaka i visokovibrirajuća/visokofrekventna , da bi se svaki entitet koji se nije dovoljno očistio i uzdigao svoje vibracije , na samom ulazu u 5d spržio kao leptir na lampu.

Naravno da će ulazak u 5d prekinuti ovakav način postojanja , jer u 5d obitava čovjekov viši ja-nadsvijest , koji i vodi čovjekovu svijest(koja mi jesmo) kroz mnoge inkarnacije na ovom planetu , što dovodi do jednostavnog zaključka da će se u 5d čovjekova svijest i viši ja-nadsvijest , spojiti u jedno i tek tada počinje čarobno , a ne zlatno doba , jer viši ja može manifestirati sve po želji i volji i nema potrebe za ičim.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:18   #154
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ulazak čovječanstva u 5d može biti tek onda kad se ljudi-duše potpuno vibraciono očiste u višoj 4d , jer u 5d je jedinstvo/sjedinjenost svijesti (usput zanima me da li si imala to iskustvo?) koju možemo nazvati i bezuvjetna ljubav toliko jaka i visokovibrirajuća/visokofrekventna , da bi se svaki entitet koji se nije dovoljno očistio i uzdigao svoje vibracije , na samom ulazu u 5d spržio kao leptir na lampu.
Da, imala sam to iskustvo.

Quote:
Naravno da će ulazak u 5d prekinuti ovakav način postojanja , jer u 5d obitava čovjekov viši ja-nadsvijest , koji i vodi čovjekovu svijest(koja mi jesmo) kroz mnoge inkarnacije na ovom planetu , što dovodi do jednostavnog zaključka da će se u 5d čovjekova svijest i viši ja-nadsvijest , spojiti u jedno i tek tada počinje čarobno , a ne zlatno doba , jer viši ja može manifestirati sve po želji i volji i nema potrebe za ičim.
Slažem se.
pronađena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 15:09   #155
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Dečki, posumnjate li ikad da malo zabrijavate?
Djevojke, posumnjate li ponekad da ste previše prizemne?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 22:07   #156
Metatronova kocka predstavlja međusobnu povezanost i isprepletenost dimenzija u sredini se nalazi Cvijet života Izvor svega što postoji, a ova piramida je 4 dimenzija u kojoj se planeta zemlja sve više uzdiže ostala geometrijska tijela predstavljaju brojeve dimenzija treba pobrojati strane geometrijskog tijela da bi se dobio broj dimenzije. Prazni krugovi su takođe dimenzije u kojima nema geometrijskig tijela ali mogu se ubaciti ko je dovoljno mudar neka sluša svoju intuiciju i dobiti će pravi redoslijed dimenzija kao o sve ostale dimenzije osim trinaest.

Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 18:13   #157
Ovo je povezano s paralelnim dimenzijama ili paralelnim svemirima i jako je zanimljivo.

Odgovorite na ova dva pitanja bez obzira što piše u Wikipediji ili drugdje i bez obzira što je prikazano na youtube-u ili ostalim snimkama, znači bitno je samo ono što je u vašoj memoriji i sjećanju od recimo prije 4-5 - 10 godina, kako se to zbilo u vašoj stvarnosti:

1. Da li je bilo četvero ili šestero ljudi u automobilu koji je vozio Kennedija kad je Kennedy upucan-ubijen?

2. Da li je tenk pregazio ili nije pregazio studenta na Tiananmen Trgu 1989. godine?
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 18:14   #158
Evo da ja prvi odgovorim:

1. U automobilu koji je vozio Kennedija kada je Kennedy ubijen bilo je točno četvero ljudi, Kennedy i Jacqueline na zadnjim sjedalima i vozač i suvozač na prednjim sjedalima, a Jacquline i Kennedy potpuno su se drugačije ponašali dok su bili u vozilu. Do prije 3-4 godine snimka je bila s četvero u automobilu.

2. Tenk jeste pregazio studenta na Tiananmen Trgu, prvo je nekoliko sekundi oklijevao a zatim dao gas. Na snimci se vidjelo kako ga obara i onda završetak snimke, dok se u necenzuriranoj snimci koja je bila zabranjena za javnost jasno vidjelo da je zgažen. U svim člancima je pisalo kako je mladić zgažen.

Sa 100% sigurnošću tvrdim da se i jedno i drugo ovako zbilo u mojoj stvarnosti - dimenziji. A kako se zbilo u vašoj?
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 18:56   #159
za pseudoznanstvena lupanja po mandeli postoji odgovarajuca tema na alternativi, nije ovdje samo jer se nalijepi etiketa dimenzije na neku pojavu.

Inace, poamcenje takvih stvari je izuzetno nepouzdano i izuzetno ga je lako iskriviti (radilo se eksperimente i bas su prometne situacije bile objekti) - odavno je poznata cinjenica u psihologiji da pamcenje nije neki kontinuirani film preciznih dogadjaja nego fragmentirano i kontekstualno te se em teze prisjecamo kad nismo u istom emotivnom stanju i okolisu em rupe izmedju fragmenata ispunjavamo pretpostavkama da bi rekonstruirali cijeli film.

Da odgovorim na pitanje: ne sjecam se uopce koliko je ljudi bilo u automobilu, a ne sjecam se da sam ikada vidio gazenje studenta.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 18:57   #160
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ovo je povezano s paralelnim dimenzijama ili paralelnim svemirima i jako je zanimljivo.

Odgovorite na ova dva pitanja bez obzira što piše u Wikipediji ili drugdje i bez obzira što je prikazano na youtube-u ili ostalim snimkama, znači bitno je samo ono što je u vašoj memoriji i sjećanju od recimo prije 4-5 - 10 godina, kako se to zbilo u vašoj stvarnosti:

1. Da li je bilo četvero ili šestero ljudi u automobilu koji je vozio Kennedija kad je Kennedy upucan-ubijen?

2. Da li je tenk pregazio ili nije pregazio studenta na Tiananmen Trgu 1989. godine?
1. Cetvero kada sam prvi puta pogledao snimku. Mozda cak i manje, vise ne.
2. Pregazio je.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.