Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 09:40   #1
Gdje kupiti Silmarillion?

Tražim hrvatsko izdanje, zna li netko gdje bi ga se moglo kupiti? U Algoritmu nemaju već neko vrijeme.

Isprike što otvaram novu temu samo za ovo, ali nisam vidio da ima neka tema za kupnju knjiga.
__________________
Don't worry,be happy
Elektron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 04:21   #2
I mene ovo zanima, a ja sam iz BiH .
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 21:34   #3
Ja sam kupio prije desetak godina u Bijeljini na ulici, bio 10EUR sa mekim koricama ali ne znam čije je izdanje, strašno mnogo čitam pa više i ne primijetim čitam li na srpskom, hrvatskom, bosanskom, engleskom ili njemačkom...Ima i na PIK-u da se nadje, evo

http://www.olx.ba/artikal/12728244/d...n-silmarilion/
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 03:56   #4
Quote:
Zombie_666 kaže: Pogledaj post
Ja sam kupio prije desetak godina u Bijeljini na ulici, bio 10EUR sa mekim koricama ali ne znam čije je izdanje, strašno mnogo čitam pa više i ne primijetim čitam li na srpskom, hrvatskom, bosanskom, engleskom ili njemačkom...Ima i na PIK-u da se nadje, evo

http://www.olx.ba/artikal/12728244/d...n-silmarilion/
ja sam ovo kupio u Tz u onoj knjizari na Korzu prije 3-4 godine ( ne znam je li i sad postoji), bas ovo izdanje od Ezhoteria.I znam da su imali Tolkiena uvijek
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 11:27   #5
Algoritam je u međuvremenu napravio reizdanje, može se kupiti.
Bogdana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 20:52   #6
ako nema u algortimu svakako pogledati u profilovom megastoreu, tamo sam ja nabavio kad nije bilo u algoritmu
fidelio1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 03:52   #7
Trgovine Tisak Media znaju imati Algoritmova izdanja. Potrazi tamo.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 17:10   #8
Isprike na dizanju god dana stare teme, ali bitno mi je nabavit ovu knjigu pa ako neko zna di jos ima zaliha?
Di god gledam, sve je rasprodano..

Voljan sam kupit i rabljenu ako je u dobrom stanju od nekog od vas s foruma.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.