Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2017., 17:07   #561
A dobro bi mu došao i tečaj hrvatskog jer očito ima problema s razumijevanjem ovdje pročitanog.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Old 05.08.2017., 17:24   #562
Imate super jake argumente koje nikako ne mogu pobiti . Pozdrav i uzivajte .
lazan is offline  
Old 05.08.2017., 17:27   #563
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Daj lazane molim te objasni kako su francuski zakoni i tvoje iskustvo u stranoj zemlji relevantni za ovaj slucaj koji se odvija u Hrvatskoj i po hrvatskim zakonima?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Zakoni su manje vise svugdje isti ako se ne varam . Jako malo toga se razlikuje od zemlje do zemlje i obiteljskog zakona .
lazan is offline  
Old 05.08.2017., 18:55   #564
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Zakoni su manje vise svugdje isti ako se ne varam . Jako malo toga se razlikuje od zemlje do zemlje i obiteljskog zakona .
Varas se.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Old 06.08.2017., 23:44   #565
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Varas se.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Vjerovatno .
lazan is offline  
Old 23.09.2017., 22:30   #566
Saznao sam nesto o bivsoj zeni premda mi taje svi. Njeni roditelji su kao saznali da se nalazi u jednom gradu gdje je otisla sa tim nekim novim i nacuo sam da ju je silovao i skoro ubio, te drzao zakljucanu u sobi. Za detalje cu ipak morati pricekati tocnije informacije jer od mene to skrivaju izgleda.
salevart is offline  
Old 24.09.2017., 00:38   #567
sanjita is offline  
Old 24.09.2017., 01:36   #568
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Saznao sam nesto o bivsoj zeni premda mi taje svi. Njeni roditelji su kao saznali da se nalazi u jednom gradu gdje je otisla sa tim nekim novim i nacuo sam da ju je silovao i skoro ubio, te drzao zakljucanu u sobi. Za detalje cu ipak morati pricekati tocnije informacije jer od mene to skrivaju izgleda.
Boli te kurac

sama pala sama se ubila...
Zlotvor is offline  
Old 24.09.2017., 02:09   #569
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Saznao sam nesto o bivsoj zeni premda mi taje svi. Njeni roditelji su kao saznali da se nalazi u jednom gradu gdje je otisla sa tim nekim novim i nacuo sam da ju je silovao i skoro ubio, te drzao zakljucanu u sobi. Za detalje cu ipak morati pricekati tocnije informacije jer od mene to skrivaju izgleda.
Dakle kao sto sam pisala jos davno, nesto tu nije stimalo od prvog trenutka. Upala je u zamku psihopata. Nadam se da ce ju roditelji uspjeti izvuci. Strasno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 24.09.2017., 07:10   #570
Quote:
Zlotvor kaže: Pogledaj post
Boli te kurac

sama pala sama se ubila...
Mene osobno nije nesto pogodilo to sta sam cuo. Ja prema njoj ne osjecam vise nista, ali ipak radi djece mi je zao.

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Dakle kao sto sam pisala jos davno, nesto tu nije stimalo od prvog trenutka. Upala je u zamku psihopata. Nadam se da ce ju roditelji uspjeti izvuci. Strasno.
Ocito da je tako. Samo kako ga je opisivala u pocetku da je divan i krasan te da je presretna, nisam ocekivao da ce to tako nakraju zavrsiti.
salevart is offline  
Old 24.09.2017., 07:41   #571
Mene bi pogodilo da čujem kako mi je nekadašnji partner silovan. Ili bilo tko koga poznajem. Ili bilo tko koga ne poznajem.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 24.09.2017., 07:47   #572
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Mene bi pogodilo da čujem kako mi je nekadašnji partner silovan. Ili bilo tko koga poznajem. Ili bilo tko koga ne poznajem.
Ja pijem antidepresive i osjecaji ko da su mi nestali u zadnje vrijeme. A takodjer rijeci koje je ona meni izrekla kod prekida se ne zaboravljaju.
salevart is offline  
Old 24.09.2017., 07:53   #573
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Mene bi pogodilo da čujem kako mi je nekadašnji partner silovan. Ili bilo tko koga poznajem. Ili bilo tko koga ne poznajem.
ne samo silovan...! u ulozi bijelog roblja.

da, to bi me JAKO pogodilo - i da je riječ o urbanoj legendi ili filmu, a kamoli o osobi s kojom imam djecu i od koje sam se rastala prije ni godinu dana.

but then again... ja bih definitivno više truda uložila u pronalazak & spašavanje nestalog partnera nego u otvaranje teme na Forumu.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 24.09.2017., 08:03   #574
Valjda ne doživljavam odnose među ljudima toliko centripetalno, pa kad nije po mojoj mjeri, odnosno onog što smatram da mi treba, zaslužujem, mogu ispaliti takvu očajnu informaciju kao priopćenje. Želudac mi se stisnuo.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 24.09.2017., 08:13   #575
Apsolutno nemam nista protiv nje i bilo bi mi drago da se pojavi i vidi djecu.
Neznam, moram vidjeti kakva je situacija, jer ja nisam uspio nista saznati gdje je.
Isao sam ja nju traziti u taj grad, ali gdje bi ju i nasao ako je bila zakljucana u sobi, a to se ocito dogodilo kasnije nego ju je kontaktirala policija.
Vidjet cu u dogovoru sa njenim roditeljima sta cemo poduzeti, dal ce njen otac ic na policiju i rec tu situaciju koju su saznali, pa ce ju mozda traziti.

Inace sta se tice emotivnosti ja sam mimoza, rasplacem se zacas. Samo sta izvana ne odajem dojam takvog covjeka. Vise to drzim u sebi.
Zasto me ovo sad nije jace pogodilo, neznam. Kazem da su mi antidepresivi ubili emocije.
Plakao sam ja za bivsom zenom par mjeseci, sanjao ju gotovo svaku noc. Pregledavao sve i svasta nebi li saznao gdje je, ali ja osobno nisam uspio saznati gdje je.
I ovo je sve iskreno receno, a vi gledajte svaki kako hocete mene osobno, meni je savjest potpuno cista.
salevart is offline  
Old 24.09.2017., 08:18   #576
Meni se autorova reakcija ne čini promašena.

Mislim je ova tema tu (pratim je) kako bi on izbacio iz sebe svoja razmišljanja koja ne može u stvarnom svijetu.

Nasilje nad ženama je neprihvatljivo. Očito je puno toga tu što autor još ne zna...

Pomogni ako možeš,ako ona to uopće želi..ne znači da si zaboravio,oprostio,da će sve loše nestati, samo znači da si čovjek.
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Old 24.09.2017., 08:23   #577
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Želudac mi se stisnuo.
nisi jedina.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Old 24.09.2017., 08:58   #578
Jedva sam dosao do zraka sad i sav u suzama sam.

Dobio sam pismo koje je poslala djeci.

Ocito je dosla u ruke nekog teskog psihopata i bila zatocena.
Uzasno zali i tuzna je zbog djece. Htjela bi ih vidjeti i zagrliti. Napisala ja sva prisjecanja od njihovih prvih dana.
salevart is offline  
Old 24.09.2017., 09:10   #579
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Jedva sam dosao do zraka sad i sav u suzama sam.

Dobio sam pismo koje je poslala djeci.

Ocito je dosla u ruke nekog teskog psihopata i bila zatocena.
Uzasno zali i tuzna je zbog djece. Htjela bi ih vidjeti i zagrliti. Napisala ja sva prisjecanja od njihovih prvih dana.
Pa gdje je sada?
Cepin40 is offline  
Old 24.09.2017., 09:14   #580
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Jedva sam dosao do zraka sad i sav u suzama sam.

Dobio sam pismo koje je poslala djeci.

Ocito je dosla u ruke nekog teskog psihopata i bila zatocena.
Uzasno zali i tuzna je zbog djece. Htjela bi ih vidjeti i zagrliti. Napisala ja sva prisjecanja od njihovih prvih dana.
Tko ti je dao pismo? Njeni roditelji? Ste krenuli po nju?
Joshua is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.