Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 22:55   #981
Quote:
Eftavagarja kaže: Pogledaj post
Dakle, kada pročitaš knjigu dobiješ upute kako..Svatko na svoj način ?
Knjiga te pokrene/motivira i bitno je da kreneš..Kada kreneš već ćeš vidjeti što ti valja činiti..

Imam dojam da je Gurdjieff imao sposobnost bioenergijske vještine..Bio je osebujan čovjek. Osoba sa smislom potrage.

Procitaj knjigu vrlo pazljivo, za pocetak
Na fejsu imas grupa koji aktivno diskutiraju na temu G.
( nazalost) uglavnom na engleskom jeziku
Pa vidi
Sretno
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:02   #982
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Slicno mi se desilo u mom drugom sexualnom odnosu.
Samo sto je kod mene bilo kompletno u smislu:
Krenula je energija iz genitalija preko stomaka, prsa , srca, grla do glave i izadla na glavi van
Ja sam izgubila osjecaj tijela i otisla u 7 nebo
Lebdjela potpuno slobodno
Tad me nesto , kao lopta, udarilo u celo i vratilo me u tijelo
Bio je to strahovit osjecaj oslobadjanja
Smijala sam se i plakala od radosti
Moj se partner ustrasio sta se samnom dogadja
A meni je bilo... nevjerovatno lijepo

Mislim da je kod tebe problem sto si se uplasio

Kad ponovis, pokusaj se potpuno prepustiti
Bez straha
Ti si, u grlu stvorio otpor
Drugi put disi punim plucima ( i ustima)
I uzivaj!!
Hajde neka si se ti potpuno prepustila pa te je opizdio jedan vrhunski žestoki orgazam...
Inače imao sam doživljaje izlaska iz tijela koji su trajali satima putem meditacije i transa, imao osjećaj izlaska iz tijela zbog jakog orgazma,imao višestruke orgazme, imao sam i instant teške glavobolje kada bih bio prisiljen raditi nešto što ne želim. Tijelo je jednostavno a um zna jako komplicirati stvari.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 00:43   #983
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Hajde neka si se ti potpuno prepustila pa te je opizdio jedan vrhunski žestoki orgazam...
Inače imao sam doživljaje izlaska iz tijela koji su trajali satima putem meditacije i transa, imao osjećaj izlaska iz tijela zbog jakog orgazma,imao višestruke orgazme, imao sam i instant teške glavobolje kada bih bio prisiljen raditi nešto što ne želim. Tijelo je jednostavno a um zna jako komplicirati stvari.


To mi se desilo u 2 sex. Odnosu u zivotu
Bilo je poslije toga jos vrlo intenzivnih dozivljaja .
Nazalost, moji partneri nisu bili otvoreni za ta iskustva i s vremenom zatvorili ( donekle) i mene
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:17   #984
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
To mi se desilo u 2 sex. Odnosu u zivotu
Bilo je poslije toga jos vrlo intenzivnih dozivljaja .
Nazalost, moji partneri nisu bili otvoreni za ta iskustva i s vremenom zatvorili ( donekle) i mene
Neki ljudi koji to malo detaljnije istražuju i time se bave reći će da je stvar u energiji, kurcu, palcu. Postoje tehnike koncentracije i prepuštanja i puno puta sam doživio da u sexualnom odnosu tijelo nekontrolirano vodi svoju politiku a um se otisne van doživljaja tijela na neko sasvim drugo mjesto. Na platou osjećaj užitka je jako visok, uz sve one popratne posljedice svojevrsnog transa, isključivanja osjetila naročito osjećaja boli, isključivanje općenito svjesnosti, ostaje samo goli užitak u svom najprimitivnijem obliku koji nadire u valovima sve dok te orgzam ne ispali u neko sedmo nebo gdje potpuno nestane svijest o bilo čemu. Vraćanje u realnost nakon toga može biti nagla i bolna, a može biti jako spora i predstavljati ponovo jedno nekontrolirano nadnaravno iskustvo u kojem nemaš osjećaj nad suzama, osmjehom, disanjem, i slično...

Sad ja sam godinama bio ovisan o takvim iskustvima ali s vremenom su se desile neke promjene gdje više nisam mogao ući u psihofizičko stanje potrebno da to proživim. Prije sam mogao doživjeti orgazam koncentracijom i maštom bez ikakve tjelesne stimulacije danas nema šanse. Načito je to teško sa partnerom, niti ljudi znaju o čemu pričaš niti što bi trebali doživjeti pa sex bude klasični sex nakon takvih iskustva nekakav kompromis ali što ćeš...U svojim tadašnjim sexualnim iskustvima i istraživanjima kroz 10+ godina u prosjeku trošio i po 3,4 sata dnevno, i tako svaki dan a to je jako mnogo vremena, svašta se tu proživi...sada bih tadašnji jedan minut mijenjao za sadašnjih sat vremena al što ćeš...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 10:53   #985
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Neki ljudi koji to malo detaljnije istražuju i time se bave reći će da je stvar u energiji, kurcu, palcu. Postoje tehnike koncentracije i prepuštanja i puno puta sam doživio da u sexualnom odnosu tijelo nekontrolirano vodi svoju politiku a um se otisne van doživljaja tijela na neko sasvim drugo mjesto. Na platou osjećaj užitka je jako visok, uz sve one popratne posljedice svojevrsnog transa, isključivanja osjetila naročito osjećaja boli, isključivanje općenito svjesnosti, ostaje samo goli užitak u svom najprimitivnijem obliku koji nadire u valovima sve dok te orgzam ne ispali u neko sedmo nebo gdje potpuno nestane svijest o bilo čemu. Vraćanje u realnost nakon toga može biti nagla i bolna, a može biti jako spora i predstavljati ponovo jedno nekontrolirano nadnaravno iskustvo u kojem nemaš osjećaj nad suzama, osmjehom, disanjem, i slično...

Sad ja sam godinama bio ovisan o takvim iskustvima ali s vremenom su se desile neke promjene gdje više nisam mogao ući u psihofizičko stanje potrebno da to proživim. Prije sam mogao doživjeti orgazam koncentracijom i maštom bez ikakve tjelesne stimulacije danas nema šanse. Načito je to teško sa partnerom, niti ljudi znaju o čemu pričaš niti što bi trebali doživjeti pa sex bude klasični sex nakon takvih iskustva nekakav kompromis ali što ćeš...U svojim tadašnjim sexualnim iskustvima i istraživanjima kroz 10+ godina u prosjeku trošio i po 3,4 sata dnevno, i tako svaki dan a to je jako mnogo vremena, svašta se tu proživi...sada bih tadašnji jedan minut mijenjao za sadašnjih sat vremena al što ćeš...

Sve sto si opisao bilo je i kod mene
Na zalost, kako sam vec rekla, moj partner je inhibiran, gotovo asexualan i ja sam polako morala odustati ..za sad..
Tako je kako je
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:03   #986
Heh... Jesi vidio kako sam te odmah skuzila?

Kao sto sam rekla: vidimo se u sljedecem zivotu
da ispunimo potencijal
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:52   #987
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Heh... Jesi vidio kako sam te odmah skuzila?

Kao sto sam rekla: vidimo se u sljedecem zivotu
da ispunimo potencijal
Nemam ja takve sreće, mislim da bih prije dobio zgoditak na lotu.
Inače ne vjerujem mu reinkarnaciju, više sam sklon vjerovati da živimo u simulaciji, pa ako proživimo još koje desetljeće pa nam kopiraju mozak u nekakav program , možda se tamo upoznamo i prašimo do u vječnost...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:59   #988
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nemam ja takve sreće, mislim da bih prije dobio zgoditak na lotu.
Inače ne vjerujem mu reinkarnaciju, više sam sklon vjerovati da živimo u simulaciji, pa ako proživimo još koje desetljeće pa nam kopiraju mozak u nekakav program , možda se tamo upoznamo i prašimo do u vječnost...


Može i tako
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:24   #989
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Može i tako
Naravno da može, radujem se tome..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:59   #990
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Procitaj knjigu vrlo pazljivo, za pocetak
Na fejsu imas grupa koji aktivno diskutiraju na temu G.
( nazalost) uglavnom na engleskom jeziku
Pa vidi
Sretno
Sretno svima nama.
Eftavagarja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 19:23   #991
@Utisana: je li iskustvo koje opisujes na prvoj strani orgazam ?

Jer meni se zna isto dogoditi tijekom odnosa, da se bas izgubim i izadjem iz tijela, ali nije vezano za orgazam, ustvari se cesto dogodi prije
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:19   #992
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
@Utisana: je li iskustvo koje opisujes na prvoj strani orgazam ?

Jer meni se zna isto dogoditi tijekom odnosa, da se bas izgubim i izadjem iz tijela, ali nije vezano za orgazam, ustvari se cesto dogodi prije


Cini se da da
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 10:39   #993
Quote:
Eftavagarja kaže: Pogledaj post
Dakle, svijest je novi čovjek
Ja sam jednom vidjela auru i nakon što nije uopće bilo seksa, pa sam na forumu dobila informaciju da je to opasno i da držim dlan na srcu dok mi ne prođe.

Nikad nije prošlo

duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 11:42   #994
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom vidjela auru i nakon što nije uopće bilo seksa, pa sam na forumu dobila informaciju da je to opasno i da držim dlan na srcu dok mi ne prođe.

Nikad nije prošlo



Svakakve krive informacije kruze netom pa tako i "opasnost" vidjenja aure.
Jedina opasnost je BITI nesvjestan

Svjesnost, svjesnost, svjesnost!- rece jedan Majstor
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:40   #995
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom vidjela auru i nakon što nije uopće bilo seksa, pa sam na forumu dobila informaciju da je to opasno i da držim dlan na srcu dok mi ne prođe.

Nikad nije prošlo :
To bi nam trebalo biti oslobođeno na sljedećem stupnju razvoja. U takvim društvima to je odličan način za pronalaženje partnera, jer se vidi u kojoj su mjeri njihove aure harmonične, i to je jasno vidljivo svima.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:16   #996
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ako nemate seksualne partnere i samonjegovanje (samozadovoljavanje) je zdravo i korisno ali umjereno jednom do dva puta sedmično.
Slažem se za umjerenost ali svakome umjerenost znači nešto drugo. Ovisno o libidu. Nekome je dosta jednom tjedno a nekome jednom dnevno. Jedno i drugo je ok. Negdje sam čitao da je za prostatu potrebno 5"pažnjenja" tjedno (seksom ili samozadovoljavanjem) da bi ista bila zdrava

Zadnje uređivanje bob rock57 : 25.10.2017. at 15:34.
bob rock57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 15:33   #997
Quote:
patriot-lički kaže: Pogledaj post
Grijeh je sex prije braka(manji) i van braka(veći).
Seks prije braka nije grijeh ali imaš pravo na svoje mišljenje.

Mislim da ljudi sve kompliciraju. Stvari su jednostavne. Drkajte ako vam se drka, je*ite se ako vam se je*e. Ako volite svoj spol neka. Ako ste katolik nemojte ništa prije braka ali pustite druge da uživaju u svojoj seksualnosti kako hoće. Izbjegavajte promiskuitet pazite da netko ne ostane povrijeđen na bilo koji naćin.

Ne vjerujem da itko gubi energiju nako seksa, čak mi je to malo smiješno. Zašto bi ti nešto prirodno oduzimalo išta? Muškima se spava nakon seksa. Isto je nakon šta se dobro najedeš pa ti se spava.
bob rock57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 20:04   #998
Ko ne drka redovito navodno mu mogu ispast zubi važi za sve spolove
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:29   #999
Ništa nije samo po sebi ni dobro ni loše, a sve je najbolje umjereno.

Mnogo puta sam išla u celibat, ne znam što da kažem, zapravo se to radi tj ne radi samo zbog uvjerenja o štetnosti. Sad nemam to uvjerenje no duhovnom praksom sam postigla da mi ne treba, emocionalno. A mentalno nekako uvijek treba, osjetim previše sam zen, za samostan i obavim. Samo ne znam na što. Znači nemam poriv koji sputavam, nego neku umjerenu želju za odnosom, ali općenito ne samo seksualno, u u pravo vrijeme. Tako da nemam pojma na što da mislim dok to radim.

Meni služi za uzemljenje trenutno.

Znači uvijek je primarni cilj olakšanje. No ako npr. misliš na bivšeg partnera onda više može pojačati frustraciju.

Meni seks više nije zabranjeno voće, zanimljivost, želim s nekim ono baš sve pa i to, tako da ne znam na što da mislim, pojma nemam. Prošli put mi je u snu došla "napast" pa sam se uzemljila.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 20:38   #1000
Quote:
bob rock57 kaže: Pogledaj post

Ne vjerujem da itko gubi energiju nako seksa, čak mi je to malo smiješno. Zašto bi ti nešto prirodno oduzimalo išta? Muškima se spava nakon seksa. Isto je nakon šta se dobro najedeš pa ti se spava.
Ma to su sve gluposti što je sve oko tog seksa isfilozofirano i ispolitizirano.

Energije se miješaju. Kažu da muškarci gube energiju tj daju, žene primaju, no čula sam muškarce kako kažu da će eksplodirati ako se ne olakšaju, tako da to i nije očito gubitak koliko sprječavanje ludila.

U svakom slučaju se miješaju energije. I nema u tom ništa loše. Ovisi. Zar nismo za seksa iskreni sami sa sobom i pred drugim? Problem je što nakon. Može netko reći kao što sad, prirodne funkcije, nema drame, no činjenica je da je to intimnost i ako nakon tog ide zahladnjenje gubi se prirodnost. to je jedini razlog zašto to demoniziraju a sve se to i dešava jer je izdemonizirano.

hrpa gluposti sve skupa. ljudi u braku rade isto što i oni van braka. vlada uvjerenje da oni u bračnoj zajednici voze rajske kočije pritom.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.