Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 12:42   #261
Quote:
JohnDoe-25 kaže: Pogledaj post
Prije par godina je izbio skandal kad su čovjeku tražili ortopedski pregled da bi mogao dobiti nova kolica, jer su na postojećima bile ćelave gume.
Da budem malo neobjektivan na ovaj navod. Nečeš kupovati novi automobil kada ti se istroše gume, tako je i sa kolicima, promjeniš gume.

Kolica su možda sto posto u redu samo je trebao promjeniti gume. Ortopedski nalaz se traži ako su čovjeku potrebna nova kolica, jer mu postojeća možda s ortopedske strane višu nisu odgovarajuća i moraju biti izrađena drugačije tako da mu omoguće da u njima boravi bez štetnih posljedica na njegovo tjelo, a to znači drugačiju sjedalicu, naslon ili podlošku na drugom mjestu.

Da je stvar bila samo u istrošenim gumama to je mogao zamjeniti i sam ili netko od familije, a vjerujem da bi na teret HZZO imao i pravo na besplatne nove gume. jer je to potrošni dio kolica.

Ne treba baš od svake takve vijesti raditi apsurd.
krekre is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:13   #262
Sjećate se ovoga?

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...rivnici/98905/
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 14:46   #263
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
To nema veze s apsurdom, takve stvari se mogu uvijek dogoditi, jer nitkome ne piše kada će umrijeti.
krekre is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 15:57   #264
Zbog duga od 0,00kn mora platit 36kn kazne

https://www.vecernji.hr/vijesti/dug-...arking-1185521
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 18:01   #265
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Zbog duga od 0,00kn mora platit 36kn kazne

https://www.vecernji.hr/vijesti/dug-...arking-1185521

I još kad mu na račun sjedne hanžeković s ovrhom...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:12   #266
Bloger Krule parazitima u državnom odvjetništvu jebe mater (što je uopstalom, dužnost svakog od nas), jer su uhljebi uzeli dvosatnu pauzu zbog vrućine.

http://www.index.hr/black/clanak/blo...en/986307.aspx

Quote:
"Ono kad ti puca kurac za sve

Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu, izdalo je obavijest kojom javljaju da zbog vrućina ne rade te ne primaju stranke od 12-14 sati. (čitaj - vruće im u kancelarijama).

Danas sam to čuo i udario ovu fotografiju, na kojoj su moje kolege bauštelci koji rade na 35 stupnjeva (to je 35 u hladu, na suncu preko 40).

Put do plaće je jeben... jer mi koji radimo u privatnom sektoru prvo svojim radom moramo namiriti gore navedene kojima je vruće u kancelarijama, ne bi li oni dobili svoje plaće... a tek onda mi... mi koji smo zadnji isprdak... zadnje govno za kojim nitko ni vodu ne vuče.

Vi iz te općinske, vruće državno odvjetničke kancelarije... jebo vam ja Krule mater... i da... možete me tužiti i ganjati... i kad me ulovite, što i nije problem jer sam ću se odazvati na vaš poziv... samo iz razloga da vam u živo još jednom jebem mater... i to na sudu, da uđe u zapisnik velikim slovima.
Pu pička vam materina da vam pička materina!".
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 10:40   #267
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Bloger Krule parazitima u državnom odvjetništvu jebe mater (što je uopstalom, dužnost svakog od nas), jer su uhljebi uzeli dvosatnu pauzu zbog vrućine.

http://www.index.hr/black/clanak/blo...en/986307.aspx
Na stranu to što je Krule itekako u pravu ali pitam vas da li je tko bio u "Palači pravde" u ZG i vidio tu zgradu i te kancelarije?
Recimo samo da odlično prikazuje stanje u pravosuđu jer je zgrada u raspadu a osim toga apsolutno je sramotno doći na ročište u takav ćumez.
Vidio sam uređenijih i novijih seoskih željeničkih stanica.
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:32   #268
Istina je, ta zgrada je prava pecnica. Neka oni imaju pauzu i urediti zakon da baustelci ne smiju raditi na visokim temperaturama, nego u tom slucaju prolongirati ili raditi po noci uz placeni nocni rad. Nitko ne bi smio raditi po ovako visokim temperaturama bez klime.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 11:50   #269
Ode HEP ali ode za k... (i lagodan život političara) a ne za tobože kupovinu INA-e.

Dogovorili prodaju HEP-a: Od tih novaca NEĆE se kupovati Ina
Quote:
HDZ uz potporu HNS-a planira prodati više od 25 posto HEP-ovih dionica. Procjenjuje se da bi država od prodaje mogla dobiti pet milijardi kuna.
__________________
Ovaj narod ima vlast kakvu i zaslužuje, što narodu gore "domoljubi" sve popularniji

Zadnje uređivanje Matst : 04.08.2017. at 12:04.
Matst is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 13:26   #270
Pred par dana susjeda dobila riješenje o penziji otipkano na pisaćoj mašini na onom "prozirnom" papiru
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 09:20   #271
Jutros na portalu Novog lista, pročitam kako Francuska do 2040. planira prekinuti proizvodnju nafte i plina. Podnaslov: Prvi u svijetu. E, ali podmorski Križni put nedavno otvoren, a gdje drugdje nego kod nas, također je prvi u svijetu! A-ha!
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 17:23   #272
Sjećate li se "šatoraša" iz Savske? Tko im se klanjao, kako su se ponašali.
Na Plitvicama neki drugi branitelji. Ne posjećuju ih ministri (zaštite okoliša, graditeljstva, Javne uprave...) Nema svakodnevnih kamera. I tako se brani domovina, u miru, od nas samih, pohlepnih i bezobzirnih.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:47   #273
Mora platit porez za 2017. godinu na čamac kojeg više nema dvije godine.
Samo u parazitskom uhljebistanu

https://www.24sata.hr/news/plati-pa-...platiti-541789
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:40   #274
https://www.facebook.com/radio101hr/...type=3&theater

Hrvatska danas
dva naslova

Bračni par bez djece nije obitelj
I šira obitelj branitelja moći će dobiti pravo na mirovinu
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 07:52   #275
Hrvatska izvozi trupce u Sloveniju iako pilane i drvna industrija muku muče sa nedostatkom sirovine. Zato uvozimo (ili "uvozimo") trupce iz Slovenije. Tko tu koga hebe!? No, ako smo mogli izvoziti banane, zašto ne?
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:02   #276
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
I šira obitelj branitelja moći će dobiti pravo na mirovinu
Za borce NOB-a je to predmnijevam ok.
Al i to spada u apsurde....tako da je OT

Kad smo kod apsurda, nitko ne spominje nit ima teme o imenovanju novog šibenskog eparha (ili čega već).
Osim što je (logično ) poslan ministar odbrane kao izaslanik, još i srbuju ponovo i ponavlja teze o građanskom ratu.
Ni KGK ni anemični ni slova...valjda da se ne uzrujava Vučić pred posjetu, ili Pupovac...
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.10.2017., 16:26   #277
Ne možeš uznemiravati koalicionog partnera, ode krhka većina, i dođoše izbori, ili još gore, tehnička vlada.
JohnDoe-25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:26   #278
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...milijuna-kuna/

" HZMO mrtvoj ženi 13 godina isplaćivao mirovinu: sada od banke traže povrat četvrt milijuna kuna "

Pa se ti misli...

__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 15:16   #279
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hr...milijuna-kuna/

" HZMO mrtvoj ženi 13 godina isplaćivao mirovinu: sada od banke traže povrat četvrt milijuna kuna "

Pa se ti misli...

Od banke Što ne traže od onoga u HZMO-u koji je za isto odgovoran?
__________________
Mercy File Not Found
Donbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 18:52   #280
Umro mi otac.
Kroz koji dan je ostavinska rasprava.
Vodi je javni bilježnik.
Uz poziv, dostavljene su i upute o ponašanju.
Jedna od njih vezana je uz odricanje nasljedstva.
Ako se želite odreći nasljedstva, morate k javnom bilježnike donijeti izjavu o odricanju ovjerenu kod javnog bilježnika



Da nije tužno bilo bi smiješno.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.