Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 08:00   #1
Question Što bi napravili kada bi saznali da vaš partner briše poruke od bivše

Pozdrav svima,

Imam pitanje, zanima me što bi napravili kada bi saznali da i nakon tri godine veze vaš partner briše poruke i pozive od bivše cure s kojim ima dijete?
Marta005 is offline  
Old 15.09.2017., 08:02   #2
prestal bi pratiti kaj ima na mobitelu
stevo7650 is offline  
Old 15.09.2017., 09:11   #3
pomislila bih da su u vezi, e sad što bih napravila, pojma nemam.

možda bi imala histerične napadaje. tko zna.. al svakako bih pitala svog partnera malo detaljnije o svemu
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Old 15.09.2017., 09:18   #4
S obzirom da imaju zajedničko dijete normalno je da ponekad moraju biti u kontaktu.Ali sigurno postoji i vrlo dobar razlog zašto je ona bivša a ti sadašnja.Da je htjeo biti sa njom bili bi i dalje skupa.
__________________
Kad tražite savjet, razmislite o mogućnosti njegova prihvaćanja.
Orion99 is offline  
Old 15.09.2017., 09:28   #5
Quote:
Marta005 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Imam pitanje, zanima me što bi napravili kada bi saznali da i nakon tri godine veze vaš partner briše poruke i pozive od bivše cure s kojim ima dijete?
Pa par je mogucih razloga zasto ih brise:

1) kompromitirajuce su po njega, jos uvijek je sa njom bintimno blizak
2) ona njega proganja i napada i zlo mu je od toga, pa ne moze ni gledati njene poruke
3) bezazlene su i u vezi djeteta ali se boji tebe jer zna da mu prckas po mobitelu

E sad lijepo priznaj da prckas i pitaj ga sta pise u porukama.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 15.09.2017., 10:14   #6
nisam mu prčkala po mobitelu nego smo nešto raspravljali i onda se sam izdao..pitala sam ga zašto je obrisa poziv i nije mi rekao i njegov odg.je bio da je mahinalno obrisa i da mi je htio raći ali je zaboravio..sve me to živcira jer smo se dogovorili da nema skrivanja i brisanja i da ćemo si sve govoriti..
Marta005 is offline  
Old 15.09.2017., 10:18   #7
Najgore što možeš uraditi je da donosiš ikakve zaključke bez da njega išta pitaš.
Astrix is offline  
Old 15.09.2017., 10:44   #8
Quote:
Marta005 kaže: Pogledaj post
nisam mu prčkala po mobitelu nego smo nešto raspravljali i onda se sam izdao..pitala sam ga zašto je obrisa poziv i nije mi rekao i njegov odg.je bio da je mahinalno obrisa i da mi je htio raći ali je zaboravio..sve me to živcira jer smo se dogovorili da nema skrivanja i brisanja i da ćemo si sve govoriti..
ok, nisi prckala a jesi li mu ikad prebacivala za kontakte sa bivsom?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 15.09.2017., 12:07   #9
Quote:
Marta005 kaže: Pogledaj post
sve me to živcira jer smo se dogovorili da nema skrivanja i brisanja i da ćemo si sve govoriti..
Ne kužim ljude koji traže od partnera da s njima dijeli svoje privatne razgovore, a još manje kužim onoga koji na to pristane. Moj mobitel, mail, facebook, whatsapp su moje privatne stvari i nema te osobe kojoj bi dozvolio pristup tim medijima. Nikoga se ne tiče sa kime ja vodim privatne razgovore i o čemu s tim ljudima razgovaram. I ja isto tako brišem sve poruke i pozive iz mobitela jer ne želim da netko dođe u priliku da čita moje razgovore i da pregledava koga sam zvao, tko je mene zvao, u koje doba i koliko dugo smo razgovarali. Ne zato što nešto skrivam, nego zato što se takve stvari jednostavno ne tiču treće osobe. Isto tako nikad nisam nikome prčkao po mobitelu niti tražio da mi pokaže svoje poruke, razgovore i slično.
zeleni mentol is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.