Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2016., 10:51   #181
Quote:
DiGioia kaže: Pogledaj post
Također. Jel to ovo https://www.youtube.com/watch?v=iE77DqOmmgY ?
Zar to koristi itko osim invalida?
Mislim da je ovo neka uber fensi verzija te daske ... mislim da su to izumili za amerikance koji su ljeni spustit dasku jer ako je dasku teško spusti9t što je onda prolaziti kroz život

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
koja je to baba? ona koja sjedi ispred knjižare na trgu i prosi?
Sjedi kod knjižare,možda i prosi,mene prosila samo da ju provozam

Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ona u kolicima?
To je Nazifa Gljiva, baba koja se hvalila da je prosjačenjem izgradila kuće.
I nakon toga joj daju još uvijek.
Wut
Izgradila kuću prošnjom ? Možda bolje da se i ja ostavim studiranja i dam u prošnju jer s legalnim radnjama i poštenim životom u hrv nebu kuće tako skoro

Freaky mi je ta žena,nemogu si pomoć ... a kad sam tek doselila u ZGB i bila jako kratka s lovom,lik koji me žicao pare dala sam mu dio svog špeceraja i popljuvao me baš hardcore ... otada sam jako oprezna s tima koji prose ....
Black-butler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 21:47   #182
Znam da je rekla da prosi za život, a štedi za stan. To je bilo negdje devedesetih. Znači li to da je imla nepredviđeni dobitak u novom stoljeću kad su sad već kuće u igri?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 12:43   #183
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ma nije to ta daska.
Ovo o čemu pričamo je najobičnija daska, samo kaj kad ju ides spustiti, ne padne dole, nego se spusti sporo.
Znač, ak ju samo gurneš ili ti ispadne iz ruke, polako se spusti i donja i gornja (poklopac) daska.
Ja sam mislila da to svaki civilizirani zahod ima.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 15:49   #184
Vi koji imate te sporospuštajuće daske, jel vam normalno funkcioniraju? Mene moja zafrkava
Odnosno, gornji poklopac stoji kad ga se podigne, ali donji dio daske se uvijek spušta. Nit se muški mogu normalno popišati, nit mogu oprat školjku bez muke.

OT: Ja se ne mogu načudit ljudima koji se čude da prosjaci odlično zarađuju.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 00:21   #185
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da to svaki civilizirani zahod ima.
Jesi ti tu ili vani?
Daj budi vani jer onda imamo najbolji dijaspora post na forumu .


Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Vi koji imate te sporospuštajuće daske, jel vam normalno funkcioniraju? Mene moja zafrkava
Odnosno, gornji poklopac stoji kad ga se podigne, ali donji dio daske se uvijek spušta. Nit se muški mogu normalno popišati, nit mogu oprat školjku bez muke.

OT: Ja se ne mogu načudit ljudima koji se čude da prosjaci odlično zarađuju.
Tko ti ju je montirao?
Meni ju je prvo namontirao majstor znanstvenik koji je izignorirao par dijelova iz paketa pa se ponašala slično. I onda bi taj patnik radnik hrvatski cvilio da on ne radi na Apollu 87 jer mu tata nije u HDZ-u.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 01:30   #186
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Meni ju je prvo namontirao majstor znanstvenik koji je izignorirao par dijelova iz paketa pa se ponašala slično. I onda bi taj patnik radnik hrvatski cvilio da on ne radi na Apollu 87 jer mu tata nije u HDZ-u.
meni je tip koji mi je došao popraviti veš-mašinu rekao da je prije bio pilot.
možda me samo nastojao fascinirati. muška taština i to...

ugl. među majstorima ima stvarno osebujnih tipova.

Quote:
Black-butler kaže: Pogledaj post
Wut
Izgradila kuću prošnjom ? Možda bolje da se i ja ostavim studiranja i dam u prošnju jer s legalnim radnjama i poštenim životom u hrv nebu kuće tako skoro
da si znala, mogla si je žicati da ti posudi lovu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:56   #187
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post

Tko ti ju je montirao?
Meni ju je prvo namontirao majstor znanstvenik koji je izignorirao par dijelova iz paketa pa se ponašala slično. I onda bi taj patnik radnik hrvatski cvilio da on ne radi na Apollu 87 jer mu tata nije u HDZ-u.
Majstor koji nam i inače već godinama radi sve takve stvari. Sve drugo je ok i nema tendenciju pričepiti dijelove tijela.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 22:25   #188
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Gdje su vaše granice?
Daleko prije tvojih.



Polupoznatima, u koje ubrajam i kolege s posla, ću pomoći ovisno koliko su mi simpatični. Nekima ne bih dao ni za kiflu, dok bih drugima dao za bengu, platio ručak ili što već.
Susjede si uopće ne poznam tako da ne znam koliko bih pomogao. Pridržim im vrata i pozdravim. To je to.


Za djecu sam rekao da ih čuvam ako su ženska i starija od 15. Nitko me to više nije pitao.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 08:49   #189
Nekad cu radije pomoci polupoznatima ili nepoznatima.
Evo zadnji slucaj se desio na Tajlandu kad smo onako spontano kupili konobaru cipele.
To je bilo trece mjesto u obilasku i vidjeli smo da konobaru zjapi cipela,ogulio se djon do pola i samo sam cekala kad ce se razlijepit po podu kolko je dug i sirok.
Vec smo bili upoznati sa siromastvom ajmo rec obicnih ljudi,taksista,konobara,maserki...
Momak nije imao rezervne cipele,samo papuce.
Plata mu je oko 200 eura.
Njegovu radost ne mogu opisati,cak nam je bilo i neugodno.
Svima je pricao a mi smo komentirali strance oko nas,vecinom Svedjane da je opet Bosanac pokazao da ima dusu.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 23:18   #190
ja sam pomogla jednom forumašu posudivši mu nešto novaca kada je bio u krizi, ali pokazao se kao da ne cijeni takvu stvar, vratio je novce (naravno), ali ponio se kao gad vrijeđajući me

ja ne bi mogla vrijeđati osobu koja mi je pomogla kada nitko drugi nije htio/nije mogao
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 10:47   #191
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
ja ne bi mogla vrijeđati osobu koja mi je pomogla kada nitko drugi nije htio/nije mogao
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 23:39   #192
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
...
hvala ribica
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 19:42   #193
np yw
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:59   #194
Quote:
female trouble kaže: Pogledaj post
O bože! Ovo je kratki film!
Baš sam tražila taj svoj post i vidim ovaj komentar. U međuvremenu sam napisala i scenarij za kratki film po ovome, pa ako ga netko želi otkupiti...

Također, željela sam dići ovu temu jer mi je zabavna.

Dakle, koliko ste vi spremni pomoći nepoznatim ili polupoznatim ljudima?

Zadnje uređivanje Carla Marx : 15.09.2017. at 11:41.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:24   #195
Sviđa mi se dizanje teme.
Reći ću da nisam baš, prvo im uglavnom uputim evil eye.
Jednom je neki lik zamolio mene i frendicu da mu pričuvamo psa (mali neki slatkić) dok on ode po kruh, mi smo sjedile na kavi ispred pekare, skoro sam ga otkantala. Da frendica nije rekla "nema problema" još bi čovjeka optužila da je manijak
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:41   #196
Pa evo. Bilo je oko 10 sati ujutro, na Laništu, u birtiji ispred Plodina, pio sam kavu nakon kupovine i u jednom trenutku prišao mi je starac i zamolio me imam li za poziv, da bi on samo da mu naručim taksi. Mobitel nažalost nisam ponio i tako sam mu rekao, i on je imao neki tužan pogled u očima i zahvalio se i okrenuo, te pošao prem stolu gdje je sjedio nekakav čovjek. Ne znam zašto, ali jednostavno nisam htio dopustiti starcu da žica okolo, ustao sam se i ponudio mu prijevoz do kuće. Pristao je. Stavio sam njegove stvari u svoj auto i iako je bilo u sasvim suprotnom smjeru od onoga u kojem sam trebao ići, a to je doma, odvezao sam ga u Botinec. On mi je za vrijeme vožnje pričao o svojim unucima i zanatu, i kada smo stigli, ispred kuće mi je ponudio 100 kuna za vožnju, što sam kategorički odbio. Imao sam ojećaj nelagode jedno vrijeme, jer mislio sam da je njemu iz nekog razloga nelagodno bilo, ali, jako mi je drago što mu nisam dopustio da još nekoga žica poziv. Dakle, ovaj čovjek je bio potpuno nepoznat.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 02:04   #197
Meni je susjeda svaki dan dolazila pitat novine, "samo da prelista" i uzme novine kod sebe, cesto ih ne bi ni vratila.

Njena kcer je dovna bila po salicu ulja, po luk (luk jer se njoj ne da ic do ducana samo radi jednog luka).
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.