Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2017., 07:39   #1061
Ja bi ih prijavila inspekciji....sve obrazložila i navela....
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:07   #1062
Medora hotele, izbjegavat u širokom luku...od 400 sezonaca, do kraja sezone ostalo ih je 150, svi su podavali otkaze...enough said
medekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:45   #1063
Ima li tko link stranice ili nešto slično za preporučiti sezonski posao na Austrijskim skijalištima ili nešto slično u Austriji
sveger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:44   #1064
To i mene zanima
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 22:29   #1065
Pozdrav, jeli netko radio u Maistra hotelima Rovinj?
Kako je tamo?
__________________
''Briga vuka što ovce o njemu misle!''
Lady Mona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 00:00   #1066
Odrađena uspješno sezona u Plodinama u Medulinu.

Ima li sad nešto preko zime da se traži?
janica kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 09:49   #1067
Quote:
janica kabanica kaže: Pogledaj post
Odrađena uspješno sezona u Plodinama u Medulinu.
zar nije to izrabljivanje pon-ned do 23h?

PS u Njemačkoj je minimalac 8,5€/h bruto.
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:52   #1068
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
zar nije to izrabljivanje pon-ned do 23h?

PS u Njemačkoj je minimalac 8,5€/h bruto.
Trgovina radi preko sezone do 23h, vrijeme ti prođe brzo, ekipa je bila odlična, tako da se nisam ni žalio. Ponekad se i više ostajalo, sve u svemu ja sam bio zadovoljan.
janica kabanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 00:56   #1069
Quote:
ninaandjelina kaže: Pogledaj post
Molim vas odgovor: Da li je netko radio u "konoba Lem", Vrbosko , Hvar , vlasnik Željko Leko. Dobila sam pozitivan odgovor a baš ništa ne mogu naći o radu u toj Konobi. Ako ima tko sa iskustvom sa ovog mjesta molim vas podijelite ga ! Hvala svima i pozdrav.
https://www.forum.hr/showthread.php?p=65835927 je link na forumu o tom mjestu
obavezno pročitati objavu
WWWANNNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:19   #1070
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
zar nije to izrabljivanje pon-ned do 23h?
Jesi ti kad radio u turizmu? Konobari, kuhari, recepcioneri, sobarice, portiri... svi rade do 23, a nerijetko i noćne 23-7.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:59   #1071
Quote:
medekica kaže: Pogledaj post
Medora hotele, izbjegavat u širokom luku...od 400 sezonaca, do kraja sezone ostalo ih je 150, svi su podavali otkaze...enough said
hvala ti na ovoj informaciji
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:15   #1072
ima li tko iskustva sa sezonom vani? ako da, sto bi preporucio.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 11:23   #1073
Gledam ove virtualne dane karijera.
Traže već sada sezonske radnike,ali sada kao traže kandidate,a selekcija u sijećnju i što ova tri mjeseca ti si misli.

Mislim da će im faliti jako puno radnika
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 21:20   #1074
Da

Poslano sa mog Fun_S500 koristeći Tapatalk
cmokic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:47   #1075
Thumbs down Iskustva konobe Žakan Ravni Žakan sezona 2017

Iskustva konobe žakan u vlasnistvu Marine Hramine smjestena na pustom otocicu usred nacionalnog parka Kornati sat vremena voznje od Murtera ili bilo kakve civilizacije.
Otocic je 100x100 2 konobe,30tak ljudi na otoku i 4 ovce.
Dobro zvuci da niste bas sami na otocicu pored susjedne konobe ali o tome poslije.
Preko telefona je zvucalo kao ekstra posao placa 6000 za pomocne radnike nesto vise za iskusne,bonus na kraju sezone ako se zavrsi,chef kuhinje Nikša Bakulič zavrsio francusku skolu za kuhare ali on rijetko kad kuha ili ima nesta sa kuhanjem,on je samo menadjer restorana.
Od vas se ocekuje marljivost,napricat ce vam se divote,mojoj kolegici su rekli kad je bila u Murteru menadjer objekta iste firme u Murteru rekao joj je kako ce bit sama u sobi imat klimu svoj wc...nista od tog..
E SAD POLITIKA FIRME-dobijes tjedan dana probnog rada i u tih tjedan dana moras odluciti oces li ostat radit ili ides dalje ako to nije za tebe dobit ces placeno to...200kn dnevnica..
ALI ako prihvatis,na racun primas za svaki mjesec MINIMALAC a ostalo u kuvertu na KRAJU sezone bez mogucnosti prije i AKO odustanes npr. u 7mj sve zaradjene novce u kuverti ostaje njima...sta njima to odgovara maksimalno.
U tih tj. dana prema meni se odnosilo fer i korektno sto mi je bilo sumljivo kak se ponasao Nikša prema drugima..
Radio sam oko 10h na dan,poslje kada sam pristao promijenila se priča...

RADNO VRIJEME-(sve bolje ide)-od pocetka 6mj do kraja nismo imali pauzu ili smo dobivali po pola sata rijetko kad i sat vremena pauze sto je znacilo cijelodnevni rad od 8h ujutro do 11,12,1h u noći..zvuci nevjerojatno ali istinito..sto se tice susjedne konobe i nadanja nekom zezanju,druzenje mozete zaboravit samo rad rad rad...Svaki sat sam zapisivao makar nije bilo potrebe ali radi sebe i da mogu ispricat korektno pricu zasto tamo nitko nebi smio ic radit..6mj -436h.....hrvatski maksimum sati za mjesec 180h..sve ostalo prekovremeno ali uz to ide najveca prepreka zvana Nikša Bakulić.
U glavi ima neki mentalitet osobe poput Gordona Ramseya koji omalozava svoje radnike/robove svaki dan kada je u kuhinji ili oko kuhinje...prati se sve sta kazes protiv firme,protiv sefova i oduzima se to u finalnoj kuverti.
Verbalno proziva i izrugiva se svakom radniku bilo to konobari ili u kuhinji..
Najtezi dio sezone je bio Nikša Bakulić koga god da sam pitao od radnik bilo bi puno drugacije da je on normalan i robijanje na otocicu dosta ugodniji.
Firma ima problem sa pronalazenjem radnika/robova na otocicu ali poslije ovog posta nadam se jos i tezi problem.

7mj.puno vise pauze za razliku od 6mj.. ali ne previse...2 i pol sata je bilo ko da si dobio godisnji (to se dogodilo jednom) sat i pol do 2 je bilo u 7mj..409h sam izbrojao ali zato nervoza je bila veca i povecala se doza izderavanja na radnika.
U medjuvremenu dosta je radnika dolazilo i odlazilo.

8mj-od 10.8 do kraja 8mj nema pauze ....420h opci kaos...

Sto se tice mog bonusa ja ga nisam dobio...Nikša je u pocetku sezone u kuhinju stavio listu kada neko krivo iznese meso na gril ili pogrijesi narudbu da mu se pise u tablicu:datum/ime/prodajna cijena.
Receno je da je to za salu i da se nece naplatit,mi smo se slozili i pisali smo u to..
Esad doso kraj sezone i Nikša Bakulić odjednom udje u kuhinju i stavi racun kucan na pult kuhinje....racun 11tisuca kuna..
receno mi je svako tisucu kuna ce bit oduzeto...
Ali meni je bilo oduzeto 3000 kuna na placu mjesecnu od 6000kn kao Kuhar za satnicu iznad 400h...
DNO DNA...na kraju je Nikša Bakulić izrecitiro u sezonu sta sam ja rekao i ucinio neke pogreske ili sam nest krivo reko..i da je to SVE ukljuceno u cijenu...toliko o tome


Hvala na citanju i znajte ako ste planirali ici raditi tamo jebeno vam ne preporucavam jer cete prozivjet ovaj cijeli tekst...jesam spomenuo da nema signala na otoku? samo vip mreza...
mogao bi jos ovoliki tekst napisat ali neda mi se vise.
Drago mi je sto ste procitali ..Cao.

ps......za sefove Marine Hramine ...sretno sa radnicima
korykra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:25   #1076
zna li netko u Splitu neki poslić koji bih mogao raditi samo vikendom,pošto od pon-pet imam posao ali bih naravno htio i sa strane zaradit...?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 20:24   #1077
Pošto je sezona skoro,pa gotova bilo bi dobro da oni koji su radili podijele svoje dojmove i da vidimo tko je od poslodavaca ipak recimo najbolji.
__________________
Tko vrijedi leti
Tko leti vrijedi
Tko ne leti ne vrijedi
kopriva-vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 18:37   #1078
Pozdrav članovima! Ima li neko iskustvo ili saznanje o ugostiteljskom objektu FORTUNA(Mareda,Novigrad),kakvi su uvjeti rada,smještaj?Hvala!
sezonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 21:39   #1079
Korykra....jedino sto ti mogu reci nakon ovoga procitanog je da si heroj...nadljudskom snagom i strpljenjem si izdrzao da bi ti kreten na kraju obracunavao kojekakve greske i oduzimao ti od onoga sto si zasluzeno zaradio.I sama sam ove sezone slicno prosla (moj post je tu negdje,Konoba Lem Vrboska).Ja sam nakon svega izvukla pouku: u iducim sezonama cu nakon dan dva otici s mjesta u koje dodem ako imalo primjetim da nece dobro teci odrada sezone.Imala sam los feeling i na pocetku ove sezone prvog mog radnog dana ali sam se tjesila izdrzat cu...izdrzala sam ali za previsoku cijenu koju sam platila svojom svakom kapi znoja
WWWANNNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 08:04   #1080
nedajte se iskoristavat!
ovo sto vam netko kaze usmenim putem, to zaboravite.
ako ne ide jedan mjesec, odite dalje!

da bas nitko nema iskustva sa sezonom vani?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.