Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 21:43   #1181
Pozz žene, ima li neka od vas iskustva s Anom Buden? Na fejsu je Šminkanje za svadbe i ostale prilike-Ana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:20   #1182
Pozdrav. Trebam preporuku za vizažista u Splitu. Ne snalazim se u moru toga.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 22:25   #1183
Trebam preporuku za vizašistu (po mogucnosti Novi Zg) koji je kvalitetan i dobar. Po mogucnosti da je rijec o salonu gdje mi mogu i napraviti frizuru (feniranje) da ubijem dvije muhe jednim udarcem
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 12:48   #1184
Tražim vizažistu/icu u Varaždinu. Po mogućnosti dolazak kod kuće u poslijepodnevnim satima obzirom da je događanje tek navečer. Sve detalje razmijenit ćemo na pm. Hvala
Garver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 13:30   #1185
Ima netko u Zagrebu da je dobar za nekakav mini tečaj šminkanja samo sebe? Dakle, za naučiti lijepo nanositi sjenila prvenstveno. Nekad prije sam bila u Šminkeraju na onom tečaju preko crnog jaja, ali to nije baš vrijedno spomena.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:17   #1186
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Trebam preporuku za vizažista u Splitu. Ne snalazim se u moru toga.
Helena Dželalija <- toplo je preporučam. Goge isto nije loša pa ti ona može biti drugi izbor.
bibel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 11:49   #1187
Ana Grgić make up

Za 350 kn sam dobila:

Doček takav da me gospođa pozdravila, pitala šta želim, te nakon toga nastavila tipkat na mobitel kao da ne postojim. Budući da mi je bilo neugodno, počela sam neobavezno čavrljat, objašnjavat šta volim/ne volim na sebi od make up-a samo da razbijem neugodnu šutnju..Nakon šta sam sjela za onu stolicu, ona je doslovce grabila podloge, pudere, sjenila takvom brzinom da ja nisam stigla reagirat. Kad bi joj rekla da ne želim tu boju sjenila/lipsticka ona bi kolutala očima ili bi rekla "baš takvu ste rekli da želite".
Šminkanje je bilo gotovo za manje od 15 minuta. Puder je bio u tonu mog lica, ali 2 tona svjetliji od ostatka mog osunčanog tijela. Na kraju sam joj rekla s čim nisam zadovoljna, na šta je ona rekla da će nakon mene doć 15 cura koje će bit zadovoljne i da ne pretjerujem. Ostala sam šokirana i zatečena čitavom situacijom, pogotovo zato što sam se ustala ujutro rano, organizirala prijevoz iz drugog mjesta samo da bi me ta poznata make up artistica našminkala. Nakon šta je vidila da je pretjerala u komentarima,, počela me nekontrolirano hvalit-kako sam prekrasna, predivna, svi će se okretat za mnom..
Izašla sam potpuno smušena iz tog njenog studija i sa sto upitnika iznad glave.
__________________
...
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:39   #1188
Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
Ana Grgić make up

Za 350 kn sam dobila:

Doček takav da me gospođa pozdravila, pitala šta želim, te nakon toga nastavila tipkat na mobitel kao da ne postojim. Budući da mi je bilo neugodno, počela sam neobavezno čavrljat, objašnjavat šta volim/ne volim na sebi od make up-a samo da razbijem neugodnu šutnju..Nakon šta sam sjela za onu stolicu, ona je doslovce grabila podloge, pudere, sjenila takvom brzinom da ja nisam stigla reagirat. Kad bi joj rekla da ne želim tu boju sjenila/lipsticka ona bi kolutala očima ili bi rekla "baš takvu ste rekli da želite".
Šminkanje je bilo gotovo za manje od 15 minuta. Puder je bio u tonu mog lica, ali 2 tona svjetliji od ostatka mog osunčanog tijela. Na kraju sam joj rekla s čim nisam zadovoljna, na šta je ona rekla da će nakon mene doć 15 cura koje će bit zadovoljne i da ne pretjerujem. Ostala sam šokirana i zatečena čitavom situacijom, pogotovo zato što sam se ustala ujutro rano, organizirala prijevoz iz drugog mjesta samo da bi me ta poznata make up artistica našminkala. Nakon šta je vidila da je pretjerala u komentarima,, počela me nekontrolirano hvalit-kako sam prekrasna, predivna, svi će se okretat za mnom..
Izašla sam potpuno smušena iz tog njenog studija i sa sto upitnika iznad glave.
I ti si to platila? Ja to ne bih platila, nema boga na svijetu.

Evo mog iskustva s Mirnom/Pale Canvas:

Došla sam možda koju minutu kasnije, nisam mogla naći parking. Pozvonila sam na zgradu i cura me pustila gore. Moram priznati da sam imala malo tremu, jer a) nisam nikad bila na šminkanju prije, b) to je MIIIIIRNAAAA, ona Mirna koju obožavam, pa sam se nadala da će creepy strana mene biti skrivena. Enivej, cura me dočekala na vratima, upoznale smo se i odmah sam na prvu skužila koliko mlađe izgleda uživo. Prostor za šminkanje joj je ajme majko, sve je bilo lijepo složeno i uređeno i spremno za početak. Pitala me kakva mi je koža, što volim ili ne volim, što želim da mi radi. Na to sam joj rekla da kod mene sve može, osim onog groznog instagram konturiranja i krkanja hajlajtera. Skroz mi je sredila lice, stavila primere i cijelo je vrijeme pričala sa mnom. Ima jako laganu ruku, i brzu. Kao da te netko mazi cijelo vrijeme. Šminkala me nešto malo više od sat vremena, s tim da mi je lijepila parcijalne trepavice, a i dosta smo pričale, što je svakako utjecalo na trajanje. Ja sam bila preoduševljena konačnim rezultatom, dakle nisam mogla vjerovati da sam to ja.

Totalno sam si bila prekrasna, a šminka je trajala doslovno dok ju ja nisam oprala s lica. Spremila mi je u vrećicu (malu, kao onu za uzorke) smiksan ruž koji mi je nanosila, jednokratni aplikator za nanošenje i papiriće za blotanje lica. Ja sam joj rekla da nema tog novca koji može platiti njezinu uslugu, ljubaznost i odnos prema klijentu. Ovo je sve što ja očekujem od profesionalnog šminkanja, pa i više. Definitivno je nadišla moja očekivanja. Jedva čekam prvu iduću priliku da se mogu šminkati kod nje.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:43   #1189
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
I ti si to platila? Ja to ne bih platila, nema boga na svijetu.
Iskreno, bilo me strah suprostavljat joj se na kraju, jer svaki put kad bi rekla da mi se ne sviđa boja rumenila, ruža, ona bi povisila ton (u stilu-"nemoj umišljat", "zašto to sebi radiš", "ne vidiš dobro" i sl.).
Uostalom, ja ne bi imala snage svađat se, jer sam bila jako umorna. Samo sam tila što prije izać, pobjeć i nikad je više ne vidit..
Još uvijek sam pod šokom i ne razumijem čime sam izazvala takvu reakciju..Stvarno sam se veselila odlasku i štedila za tu namjenu neko vrijeme..

Kad pročitam tvoje iskustvo, dođe mi da plačem..
__________________
...
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:38   #1190
Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
Iskreno, bilo me strah suprostavljat joj se na kraju, jer svaki put kad bi rekla da mi se ne sviđa boja rumenila, ruža, ona bi povisila ton (u stilu-"nemoj umišljat", "zašto to sebi radiš", "ne vidiš dobro" i sl.).
Uostalom, ja ne bi imala snage svađat se, jer sam bila jako umorna. Samo sam tila što prije izać, pobjeć i nikad je više ne vidit..
Još uvijek sam pod šokom i ne razumijem čime sam izazvala takvu reakciju..Stvarno sam se veselila odlasku i štedila za tu namjenu neko vrijeme..

Kad pročitam tvoje iskustvo, dođe mi da plačem..
Ma ja ne bih izašla iz tog salona a da joj platim. Vjeruj mi da se i meni plakalo dok sam čitala tvoj post. Zbilja mi je žao.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:28   #1191
Đezminka, Mirna je u Osijeku, jel tako?

Ja tražim nekoga za šminkanje u Zg s obzirom na to da se moja vizažistica odselila, a Matea Mušić koju sam htjela (i koja me već super šminkala) je nažalost zauzeta taj vikend kad mi treba šminkanje.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:59   #1192
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Đezminka, Mirna je u Osijeku, jel tako?

Ja tražim nekoga za šminkanje u Zg s obzirom na to da se moja vizažistica odselila, a Matea Mušić koju sam htjela (i koja me već super šminkala) je nažalost zauzeta taj vikend kad mi treba šminkanje.
Dada, Mirna je u Os, hvala bogu.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 14:42   #1193
Bok svima! Zanima me dali koja od vas vizažistica drži privatne poduke?
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:27   #1194
Naravno, ima. Zanima li te za osobne potrebe ili kao edukacija za vizažista? Kakav stil šminkanja voliš? Više instagram ili klasični?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 10:33   #1195
Za vizažista...želim naučiti šminkati
Prvo kasnično pa bih se svakako nadograđivala, ali trebam od nekud početi
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:11   #1196
Curke ako neka mladenka traži vizažista, može osvojiti besplatan makeup look

Evo linka : https://web.facebook.com/MateaCuljakmua/
Promua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 13:05   #1197
Trazim vizazistu/icu u Zg ili ok Zagreba,da mi napravi make up za Halloween. Moze kakva preporuka ?
Čunga lunga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 15:57   #1198
Ima li tko da me našminka u subotu, 02.12., u 7h? Zg-prednost Dubrava/Maksimir
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 18:29   #1199
Pita me frendica jel bio itko u posljednje vrijeme na šminkanju kod Jokovića? Kaže da joj cijena nije presudna, bitno joj je da dobro odradi posao.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 00:18   #1200
Ima li netko iskustva s Mateom Beranek?
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.