Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 22:12   #341
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
To su ubacili samo da se o seriji i nakon 20 godina priča. Ali nije ona preživjela.
U sapunicama je sve moguće. I Tabitha i onaj pričajući lutak što li je već bio. I da te krokodili pogrickaju a ti se vratiš kao fotomodel. Sve vjerujem. Yo soy tu madre.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:32   #342
Ajme Tabitha i Timmy, koliko sam ih obožavala
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:41   #343
I ja. Jel netko zna kako je to završilo ili ću morat skidat i gledat? Taman su bili prekinuli prikazivanje kad je bila neka maturalna zabava i kad se kao trebalo sve otkrit.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:35   #344
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
I ja. Jel netko zna kako je to završilo ili ću morat skidat i gledat? Taman su bili prekinuli prikazivanje kad je bila neka maturalna zabava i kad se kao trebalo sve otkrit.
Dobra, kao da bi se išta otkrilo u Strastima, a još ima milijun epizoda do kraja
Znam da su na kraju glupača Theresa i Ethan završili skupa iako je ona postala grozna u međuvremenu (čitala sam na nekoj stranici koja ima sadržaje sapunica ).
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:39   #345
Jel Charity poubijala pola sela u demonskim napadima? Jeli Sheridan premostula imovinske razlike i zavrsila na kraju sa pobresitim policijotom? Jeli teniserka osvojila Wimbledon? Jeli Fluffy napokon rascerupala Timmya?

Toliko pitanja a odgovora nigdje.

Edit: sad dozivljavam nke flashbackovw da sam ekšli j našla zadnju epizodz na netu i da smo kolekutvno to odgledali na faksovskom forumu. I da je bilo davljenja od smijeha. Moram to naci kad stignem u stan isssssoooo.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:03   #346
Fale mi jako meksicke sapunice, u devedesetima sam ih kao klinka gledala sve. Raznijezim se kad vidim da neki glumci jos glume, npr Lucero, Cunga Lunga, Silvia Navarro i moja omiljena Laura Zapata, bas postanem melankolicna Zahvaljujuci njima savrseno razumijem spanjolski, a neke pjesme i dalje su mi vrh, npr Hoy https://www.youtube.com/watch?v=4mCOH9SAUS0
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:35   #347
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Jeli Sheridan premostula imovinske razlike i zavrsila na kraju sa pobresitim policijotom?
Zadnje što sam gledala već jesu bili "zajedno", ali onda ona svjedoči kako on "ubija" nekog

Nu spoileri
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:45   #348
Severina je pjevala o Esmeraldi

Severina - Esmeralda

Kad hombre ljubi on nikom se ne pravda
Što je od mene bolja Esmeralda
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 21:18   #349
Quote:
LOST01 kaže: Pogledaj post
Severina je pjevala o Esmeraldi

Severina - Esmeralda

Kad hombre ljubi on nikom se ne pravda
Što je od mene bolja Esmeralda
ahaaaajme što je ovo staro!

Meni je i dalje vrh kak je onaj od Lady Gage Alehandro pjesmuljak išao isto vrijeme kad i Sortilehiooo de amoooooor, i tamo se spominjo i Alehandro, i Fernando i Roberto ko i u pjesmi
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.