Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 10:55   #41
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Kad se ja počnem kreveljiti sleti mi spank il šamar.

Mouž ti nije dovoljno... asertivan.
Bingo.

Nema poštovanja prema tome jadniku, kad se moram tako izraziti. Vrlo jednostavno. Kad se smijemo? Kad nam je nešto predmet sprdnje, ismijavanja, komično, infantilno, bezopasno, znamo da nam se ništa ne može desiti ako se smijemo tomu direktno u lice. Nema straha od dotičnog, nimalo, čak ni onog zdravog u seksualnoj dozi. Turn off, za mnoge žene, rezultat sprdnja i smijeh, nezadovoljstvo s vremenom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eroctruh is offline  
Old 13.09.2017., 10:55   #42
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ugasite svjetlo, staviš povez na oči, okrene te u doggy...

Tebe ustvari hvata neko sramlje kad se gledaš u oči s penisovateljem, činimise da dosta žena ima taj problem.
nije on za tako nešto,božesačuvaj
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 10:56   #43
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Tebe ustvari hvata neko sramlje kad se gledaš u oči s penisovateljem, činimise da dosta žena ima taj problem.
Nemaju samo žene, i kad one počnu slagati grimase može djelovati dekoncentrirajuće...
Hammer Prime is offline  
Old 13.09.2017., 10:58   #44
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nije on za tako nešto,božesačuvaj
a nis, reci mu onda da si mu zgrebala auto, pa se smij dalje sljedecoj faci.

Quote:
eroctruh kaže: Pogledaj post
Bingo.

Nema poštovanja prema tome jadniku, kad se moram tako izraziti. Vrlo jednostavno. Kad se smijemo? Kad nam je nešto predmet sprdnje, ismijavanja, komično, infantilno, bezopasno, znamo da nam se ništa ne može desiti ako se smijemo tomu direktno u lice. Nema straha od dotičnog, nimalo, čak ni onog zdravog u seksualnoj dozi. Turn off, za mnoge žene, rezultat sprdnja i smijeh, nezadovoljstvo s vremenom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
no dobro, nije svako smijanje s tim ciljem. evo ja se prvi stalno kreveljim pa krecem od sebe.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.09.2017., 10:59   #45
Quote:
eroctruh kaže: Pogledaj post
Bingo.

Nema poštovanja prema tome jadniku, kad se moram tako izraziti. Vrlo jednostavno. Kad se smijemo? Kad nam je nešto predmet sprdnje, ismijavanja, komično, infantilno, bezopasno, znamo da nam se ništa ne može desiti ako se smijemo tomu direktno u lice. Nema straha od dotičnog, nimalo, čak ni onog zdravog u seksualnoj dozi. Turn off, za mnoge žene, rezultat sprdnja i smijeh, nezadovoljstvo s vremenom.
Ne bojim se ja svog, božesačuvaj
Više me strah da ne završim sa facom pod njegovim pazuhom ako mu dopizdi jer je trol i svinja.

Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Nemaju samo žene, i kad one počnu slagati grimase može djelovati dekoncentrirajuće...
Hahah, super

Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nije on za tako nešto,božesačuvaj
A daaaj, povez je barem vanilla
Pistol is offline  
Old 13.09.2017., 11:01   #46
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ne bojim se ja svog, božesačuvaj
Više me strah da ne završim sa facom pod njegovim pazuhom ako mu dopizdi jer je trol i svinja.
mozda te jos vise strah da ga samo ne izvadi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.09.2017., 11:03   #47
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mozda te jos vise strah da ga samo ne izvadi.
Eto, to je strah za bojanje.

Ali Haniša se tog ne boji, ajmo, kak se jebat a da se ne gleda u facu 101.

Mrak je i dalje najbolja solucija.
Pistol is offline  
Old 13.09.2017., 11:11   #48
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post

A daaaj, povez je barem vanilla
jednom za stolom dok smo jeli,ja sam rekla- oću da me sad tu pojebeš ko životinju.ustao se i rekao-samnom tako nećeš razgovarat,uzeo tanjur i otišao pojest u dnevnu sobu

znači ni takva rečenica nije vanilla

Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Eto, to je strah za bojanje.

Ali Haniša se tog ne boji, ajmo, kak se jebat a da se ne gleda u facu 101.

Mrak je i dalje najbolja solucija.
ne volim seks u mraku
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 11:14   #49
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
jednom za stolom dok smo jeli,ja sam rekla- oću da me sad tu pojebeš ko životinju.ustao se i rekao-samnom tako nećeš razgovarat,uzeo tanjur i otišao pojest u dnevnu sobu
nije zaboravio bestek, srceko?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.09.2017., 11:14   #50
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
jednom za stolom dok smo jeli,ja sam rekla- oću da me sad tu pojebeš ko životinju.ustao se i rekao-samnom tako nećeš razgovarat,uzeo tanjur i otišao pojest u dnevnu sobu
Dobro da ti nije gurnuo sapun u usta
Sviba is offline  
Old 13.09.2017., 11:14   #51
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nije zaboravio bestek, srceko?
nije
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 11:17   #52
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
jednom za stolom dok smo jeli,ja sam rekla- oću da me sad tu pojebeš ko životinju.ustao se i rekao-samnom tako nećeš razgovarat,uzeo tanjur i otišao pojest u dnevnu sobu

znači ni takva rečenica nije vanilla



ne volim seks u mraku
Jebamu ako ja ne bi otišla za takvim u sobu i lupila mu taj tanjur iz ruku
Pistol is offline  
Old 13.09.2017., 11:18   #53
Kada masturbiramo moramo imati element fantazije koji nam omogućuje da taj čin dovedemo do kraja. Ako taj element fantazije u tom procesu prestane, prestane i sam čin masturbacije. Isto je zapravo kada ulazimo u seksualni odnos s drugom osobom. Nikada to zapravo niste ti i on, to ste ti i tvoja fantazija koja te pogoni, on i njegova fantazija koja ga pogoni. U trenutku kada fantazija (libido) nestane, ostaje ti pogled na čistu fizikalnost samoga čina, a to je ja sam sada gol i radim neki čudan pokret tijelom s osobom koja to radi samnom, i bude to smješno da haha. Pogotovo ako je on još uvijek u elementu napaljenosti (fanztazije), haha onda si ti sama, s njim i njegovom fantazijom, može biti još smješnije.. šta ja znam, kužim te.. Mislim sada ispada da je seks samo vrsta mastrubacije u kojoj partnera koristimo kao produžetak vlastite ruke (čitaj fantazije), al to ne znam, ima tu i ljubavi i kemije i još svašta, al sam seks bez fantazije izgleda jako smješno, kao kada ugledamo neke patke, pse, mačke kako se pare pa se puknemo smijat, al mislim da njima nije smješno u tom trenutku haha.
VrabacOS is offline  
Old 13.09.2017., 11:18   #54
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nije
doduse mozda si koristila krivi pristup - verbalni. bolje bi bilo da si se skinula i naprcila na stolu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.09.2017., 11:18   #55
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nije
Zasto si uopce u vezi s tipom koji ti ne odgovara seksualno?
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 13.09.2017., 11:21   #56
Quote:
VrabacOS kaže: Pogledaj post
U trenutku kada fantazija (libido) nestane, ostaje ti pogled na čistu fizikalnost samoga čina, a to je ja sam sada gol i radim neki čudan pokret tijelom s osobom koja to radi samnom, i bude to smješno da haha.
Ovo je jedna od najtužnijih stvari koje sam u zadnje vrijeme pročitala na internetu
Pistol is offline  
Old 13.09.2017., 11:22   #57
Quote:
VrabacOS kaže: Pogledaj post
Kada masturbiramo moramo imati element fantazije koji nam omogućuje da taj čin dovedemo do kraja. Ako taj element fantazije u tom procesu prestane, prestane i sam čin masturbacije. Isto je zapravo kada ulazimo u seksualni odnos s drugom osobom. Nikada to zapravo niste ti i on, to ste ti i tvoja fantazija koja te pogoni, on i njegova fantazija koja ga pogoni. U trenutku kada fantazija (libido) nestane, ostaje ti pogled na čistu fizikalnost samoga čina, a to je ja sam sada gol i radim neki čudan pokret tijelom s osobom koja to radi samnom, i bude to smješno da haha. Pogotovo ako je on još uvijek u elementu napaljenosti (fanztazije), haha onda si ti sama, s njim i njegovom fantazijom, može biti još smješnije.. šta ja znam, kužim te.. Mislim sada ispada da je seks samo vrsta mastrubacije u kojoj partnera koristimo kao produžetak vlastite ruke (čitaj fantazije), al to ne znam, ima tu i ljubavi i kemije i još svašta, al sam seks bez fantazije izgleda jako smješno, kao kada ugledamo neke patke, pse, mačke kako se pare pa se puknemo smijat, al mislim da njima nije smješno u tom trenutku haha.
ovo je za razmislit

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
doduse mozda si koristila krivi pristup - verbalni. bolje bi bilo da si se skinula i naprcila na stolu.
moguće.al na kraju se ispostavilo da čovjek samo voli jesti na miru i ne voli vulgarnosti

Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Zasto si uopce u vezi s tipom koji ti ne odgovara seksualno?
nije da mi ne odgovara, ok je.
a i tu je niz drugih stvari koje mi jako odgovaraju i u kojim se dobro slažemo.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 13.09.2017., 11:24   #58
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nije da mi ne odgovara, ok je.
pokusavam si zamisliti ijednu zenu koja bi bila sretna da ju tip opise sa ovim gore. valjda bi mu jaja odrezala nakon sto bi mu posevila best frenda i/ili starog iz osvete.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.09.2017., 11:24   #59
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ovo je jedna od najtužnijih stvari koje sam u zadnje vrijeme pročitala na internetu
Ne čitaš dovoljno interneta
VrabacOS is offline  
Old 13.09.2017., 11:25   #60
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pokusavam si zamisliti ijednu zenu koja bi bila sretna da ju tip opise sa ovim gore. valjda bi mu jaja odrezala nakon sto bi mu posevila best frenda i/ili starog iz osvete.
kad ja kažem, onda je stvarno ok..


mislim da sam napisala već da meni seks nikad nije bio toliko spektakularan koliko mi je masturbacija. najjače orgazme doživim upravo sama sa sobom
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger