Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 14:18   #121
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
nisam završila komaparativnu al bolje čitam od tebe rekla je da je u hotelskoj sobi prigušio svjetlo do potpunog mraka

što se tete tiče, ne zovem tako ni vlastitu tetu nego imenom, a kamoli nekog drugog

sumnjam da je majstor što se seksa tiče nego ga ona nema s kim komparirat

moj savjet nek odjebe ovog, upiše nešto i počne malo mjenjat frajere dok ne naiđe neko pravo muško
Sta ne bi bilo bolje da zadrzi ovog + pocne mijenjati frajere dok ceka na pravog muskog?
Ovaj ima najplavije oci koje je ikad vidjela, kakve najvise dolaze do izrazaja kad je u crnoj kuharskoj uniformi i bijelom sircleku. Doduse, to je detalj kojim janolina nije htjela zamarat citatelje jer joj se cinilo da je ionako preduga a nije toliko bitno sto se dojma tice.
Jel tako?
Je!


Zahvaljujuci multitaskingu, brzo ce nadoknaditi manjak iskustva sto se muskih tice te ce se njezine komparativne i ocjenjivacke sposobnosti znatno poboljsati.
Moto nek joj bude - svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem.

Naravno, napredak na tom polju ce se odraziti i na njezino, kako fizicko, tako i psihicko zadovoljstvo a samim time ce profitirati i njezine curice jer znamo da je zadovoljan i zadovoljen roditelj - dobar roditelj.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:50   #122
Slažem se s Pak Lenom.
On joj čini život ljepšim. Bog sam zna da nakon nekih poslova čovjek nema pretjerano radosti u životu. A nekako sumnjam da se sađenje maćuhica može usporediti sa seksom s hot piletinom.
I meni je bilo čudno seksanje u mraku, ali možda čovjek tako voli, možda je malo inhibiran, tko zna, ne mora značiti da mu je ona nenapeta.

Zaljubljena je u sliku o njemu, on je dream come true jer ga ne poznaje i još ima priliku za dobar seks, ... pusti nek traje, rekao bi Aki. Ili će ga prerasti ili će plakati kao što i sad plače, ali sve u svemu, mislim da joj ulješava životno sivilo. Nije da iza ugla čekaju hot komadi da jebu umorne kuharice. Neka ga iskoristi do kraja i onda može dalje. (Znam, "a šta bi rekla da je priča obrnuta, a šta a šta).
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 17:56   #123
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Slažem se s Pak Lenom.
On joj čini život ljepšim. Bog sam zna da nakon nekih poslova čovjek nema pretjerano radosti u životu. A nekako sumnjam da se sađenje maćuhica može usporediti sa seksom s hot piletinom.
I meni je bilo čudno seksanje u mraku, ali možda čovjek tako voli, možda je malo inhibiran, tko zna, ne mora značiti da mu je ona nenapeta.

Zaljubljena je u sliku o njemu, on je dream come true jer ga ne poznaje i još ima priliku za dobar seks, ... pusti nek traje, rekao bi Aki. Ili će ga prerasti ili će plakati kao što i sad plače, ali sve u svemu, mislim da joj ulješava životno sivilo. Nije da iza ugla čekaju hot komadi da jebu umorne kuharice. Neka ga iskoristi do kraja i onda može dalje.
Pa da, umjesto da forumasi kazu...a janolino jadna, zivot te nije mazio, do sada si posteno najebala bez da si se posteno izjebala, sad se bar posteno izjebi pa ce vec nekako bit...oni napeli...mozes ti i bez jeba dalje zivit.
Jerbo jeb nije pravi ako nije po pravilima za jeb.

Quote:
(Znam, "a šta bi rekla da je priča obrnuta, a šta a šta).
Hmmm...tesko pitanje.
Sto savjetovati umornom cetrdesetinestogodisnjaku, samohranom ocu, kojeg je zena ostavila da se sam brine o djeci, koji je od pomocnog kuhara svojim trudom dogurao do prosjecnog, svo svoje slobodno vrijeme posvetio dvjema prekrasnim curicama (trenutno tinedjerkama koje uskoro nece ni pitat za njega), umoran od zivota i jos poneceg i jednog mu dana naleti prekrasna dvadesetinestogodisnjakinja, naplavijih ociju koje je ikad vidio i drazesnog osmjeha i kaze "stricek, i have this terrible itch between my legs" (bila je u ginekologa tako da je zarazna bolest iskljucena)

Sta bi on sad trebao rec osim...a jel mogu ja kako pomoci?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 20:44   #124
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Sta ne bi bilo bolje da zadrzi ovog + pocne mijenjati frajere dok ceka na pravog muskog?
Ovaj ima najplavije oci koje je ikad vidjela, kakve najvise dolaze do izrazaja kad je u crnoj kuharskoj uniformi i bijelom sircleku. Doduse, to je detalj kojim janolina nije htjela zamarat citatelje jer joj se cinilo da je ionako preduga a nije toliko bitno sto se dojma tice.
Jel tako?
Je!


Zahvaljujuci multitaskingu, brzo ce nadoknaditi manjak iskustva sto se muskih tice te ce se njezine komparativne i ocjenjivacke sposobnosti znatno poboljsati.
Moto nek joj bude - svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem.

Naravno, napredak na tom polju ce se odraziti i na njezino, kako fizicko, tako i psihicko zadovoljstvo a samim time ce profitirati i njezine curice jer znamo da je zadovoljan i zadovoljen roditelj - dobar roditelj.
njoj ne fali jebacine vec joj fali emotivnost i intimnost. u naslovu pise i izraz "zivot u krhotinama".
valjda si zaboravila i suze koje je spomenula prije pisanja posta?

tvoj savjet joj nije dobar, ali nek ga iskusa samo da ja ispadnem u pravu.

mislim da se ti zajebavas u stvari. jelda?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 21:58   #125
da. žena je neurotična, nesretna, opsjednuta i u teškoj akutnoj patnji. ne bi me čudilo da skrivečki plače dok se jebe.

faks. ne može položit još taj jedan ispit, mora zbog bolonje odradit koju godinu. komparativne književnosti.
da bi na kraju pisala kolumnu.

meni je logičnije da vrijeme i resurse uloži u to da postane vrhunska kuharica- i to je obrazovanje, a i ovako nije da okreće burgere u mekiću, radi u nekom top hotelu koliko sam shvatila.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:12   #126
A šta i da je neurotična i da plače dok se jebe. Dosad je plakala bez jebanja.

Naravno da ne može vratiti se na filozofski, trebala bih jedno tri godine pohađati predavanja.
Može upisati nešto drugo. Tečaj, nešto.

Ali i to da će postati vrhunska kuharica mi je malo onako... nerealno.
No to ne znači da ne može imati bolji život. No pustite je da se jebe s komadom, šta ste navalili. Dosadit će im pa će si naći nekog umornog gospodina i imati ljupaf i to. Sve u svoje vrijeme.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:22   #127
Zanimljiv literarni uradak, za kakav casopis, internet stranicu erotskih prica ili slicno. Istinita prica? How yes no.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:25   #128
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
njoj ne fali jebacine vec joj fali emotivnost i intimnost. u naslovu pise i izraz "zivot u krhotinama".
valjda si zaboravila i suze koje je spomenula prije pisanja posta?

tvoj savjet joj nije dobar, ali nek ga iskusa samo da ja ispadnem u pravu.

mislim da se ti zajebavas u stvari. jelda? :tr ep:
Naslov i sluzi tome da privuce paznju.
Zivot u krhotinama, opsjednutost mladim ljubavnikom...nema privlacnijeg naslova - pogotovo za US.
Da je napisala...jebem se ko zecica sa mladim pastuhom...to bi bilo prije za ljes.

Sto se tice savjeta, Daryl Van Horn je to vrlo slikovito objasnio Alexandri.
Tamo negdje od druge minute.


A moze i prekinut to sto ima pa plakat u dva u noci i bez jeba.
Cekajuci Godo....pravog muskog.
Sa emocijama, intimnoscu, plavim ocima, obdarenog i sta vec ide u paketu.
I da takav i nju hoce.
Ima vremena, nije joj jos ni 50.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:38   #129
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A šta i da je neurotična i da plače dok se jebe. Dosad je plakala bez jebanja.

Naravno da ne može vratiti se na filozofski, trebala bih jedno tri godine pohađati predavanja.
Može upisati nešto drugo. Tečaj, nešto.

Ali i to da će postati vrhunska kuharica mi je malo onako... nerealno.
No to ne znači da ne može imati bolji život. No pustite je da se jebe s komadom, šta ste navalili. Dosadit će im pa će si naći nekog umornog gospodina i imati ljupaf i to. Sve u svoje vrijeme.
Da, to je, dodje kad se namanje nadas i ostalo.

Sad me sjetilo one ljubavne price, zaboravila sam o kome je rijec ali je jako romanticno bilo.
Uglavnom, ona je bila stjuardesa u Croaitia airlinesu a on je bio neki, ne vrhunski kuhar ali nije bio ni siroce bez pinke. Upoznali su se u avionu kad je on nekamo isao a ona bila na svom radnim mjestu.
Ljubav i sve to kako vec ide a onda je svadba bila u - avionu.
Znak spomena na upoznavanje.

Guglala.
On je sad vec pokojni Jakov Bienenfeld a ona se zove Martina i uspjesna je poslovna zena.

Zadnje uređivanje Pak Lena : 19.09.2017. at 22:49.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 23:16   #130
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Zanimljiv literarni uradak, za kakav casopis, internet stranicu erotskih prica ili slicno. Istinita prica? How yes no.


savjetujem autorici da priču objavi u Tajni, Istini, Sudbini ili takvom nekakvom časopisu, oni barem daju neku lovu za to.
To bi bila skroz ok dodatna karijera za jednu navodno bivšu studenticu književnosti.

edit: autorice, priča ti ima više rupa nego švicarski sir, no to će ti urednici navedenih časpopisa objasnit pa popravi. Primjerice, ne možeš reć da ti je godnu dana falilo do diplome, pa poslije navesti da bi ti trebale godine da završiš navodni faks.
I malo je preglupo da se netko tko je studirao i gotovo završio faks zaposli kao sudopera, osim privremeno. A kamoli da se još prekvalificira u kuharicu. Sry, ne drži vodu. Kao ni ono sa samostojećim čarapama uz pomoć haltera.

Ima toga još, ali ne da mi se više.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.

Zadnje uređivanje Coeli : 19.09.2017. at 23:27.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 09:48   #131
Meni je najsmiješnije to da joj nije do sexa pa mu samo popushi. Doduše, nije ništa napisala o tome dal i on nju obradi ili joj se ni to ne da
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:45   #132
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
da. žena je neurotična, nesretna, opsjednuta i u teškoj akutnoj patnji. ne bi me čudilo da skrivečki plače dok se jebe.

faks. ne može položit još taj jedan ispit, mora zbog bolonje odradit koju godinu. komparativne književnosti.
da bi na kraju pisala kolumnu.

meni je logičnije da vrijeme i resurse uloži u to da postane vrhunska kuharica- i to je obrazovanje, a i ovako nije da okreće burgere u mekiću, radi u nekom top hotelu koliko sam shvatila.
Tako i ja mislim.
Kao i to da nema tog jebanja koje je vrijedno takvih duševnih boli.
Čini mi se da ovdje žensku psihu bolje razumije muškarac, recimo, Flat, od pojedinih žena.
S Orak se sve slažem.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:51   #133
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Naslov i sluzi tome da privuce paznju.
Zivot u krhotinama, opsjednutost mladim ljubavnikom...nema privlacnijeg naslova - pogotovo za US.
Da je napisala...jebem se ko zecica sa mladim pastuhom...to bi bilo prije za ljes.

Sto se tice savjeta, Daryl Van Horn je to vrlo slikovito objasnio Alexandri.
Tamo negdje od druge minute.


A moze i prekinut to sto ima pa plakat u dva u noci i bez jeba.
Cekajuci Godo....pravog muskog.
Sa emocijama, intimnoscu, plavim ocima, obdarenog i sta vec ide u paketu.
I da takav i nju hoce.
Ima vremena, nije joj jos ni 50.

ne znam koji ću tvoj post kvotat jer su svi biseri pa ću ovaj.

imam osjećaj kao da kurca nisi vidjela uživo godinama pa ga ideliziraš kao da je neki sveti gral. ako nije na pravom vlasniku onda je samo običan organ koji se sastoji od tkiva, limfnih i krvnih žila. čisto da znaš, ako si zaboravila.

poanta svake ljubavne afere ili veze je da te podigne a ova mi se žena ne čini baš haj. nakon pravog ljubavnika žena se osjeća seksi, poželjno, leti iznad zemlje čak i kad se radi o seksualnoj vezi koja traje samo jedan dan.

zato se slažem sa svima da ga odjebe jer je njeno nisko sampouzdanje još više smanjeno nakon tih poskrivećki zadnjesjedišnih polujebačina.

i sad mi objasni što ona ima od toga? da li se osjeća dobro? jesi li ti uopće čitala njen uvodni post za koji svi govore da je lažan, što možda i je, ali da je svaku stvar istinito napisala onda bi njen pravi identitet bio potpuno razotkriven. možda oboje rade u nekoj firmi a on je mladi uhljeb, možda ima 2 sina a ne kćeri itd

ako bi ja birala između takve vrste ljubavnika i vibratora, uvijek bi odabrala ovo drugo
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:50   #134
Veza treba biti feel good a ne da si nakon/između susreta u depresiji, suzama i komi.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 13:56   #135
NikitaX, tvoj je post toliko kliseizirano-sabloniziran te mi je potpuno neinspirativan za ikakav smisleniji odgovor.

Ali da ne ispadne da te ignoriram, tek da znas da sam ga procitala.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:55   #136
Jel samo meni ovo zvuci kao odlicno napisana pricica?

If not, moje isprike autorici, preporucila bih micanje od malog. Izadi na koji dejt s nekim ako ti se da u tom kratkom slobodnomvremenu. Ako nista, neke kave s kolegama ili slicno?
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:55   #137
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Veza treba biti feel good a ne da si nakon/između susreta u depresiji, suzama i komi.
I to je to.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:56   #138
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
NikitaX, tvoj je post toliko kliseizirano-sabloniziran te mi je potpuno neinspirativan za ikakav smisleniji odgovor.

Ali da ne ispadne da te ignoriram, tek da znas da sam ga procitala.
Jel se ti serijski simultano jebes?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:36   #139
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ne znam koji ću tvoj post kvotat jer su svi biseri pa ću ovaj.

imam osjećaj kao da kurca nisi vidjela uživo godinama pa ga ideliziraš kao da je neki sveti gral. ako nije na pravom vlasniku onda je samo običan organ koji se sastoji od tkiva, limfnih i krvnih žila. čisto da znaš, ako si zaboravila.

poanta svake ljubavne afere ili veze je da te podigne a ova mi se žena ne čini baš haj. nakon pravog ljubavnika žena se osjeća seksi, poželjno, leti iznad zemlje čak i kad se radi o seksualnoj vezi koja traje samo jedan dan.

zato se slažem sa svima da ga odjebe jer je njeno nisko sampouzdanje još više smanjeno nakon tih poskrivećki zadnjesjedišnih polujebačina.

i sad mi objasni što ona ima od toga? da li se osjeća dobro? jesi li ti uopće čitala njen uvodni post za koji svi govore da je lažan, što možda i je, ali da je svaku stvar istinito napisala onda bi njen pravi identitet bio potpuno razotkriven. možda oboje rade u nekoj firmi a on je mladi uhljeb, možda ima 2 sina a ne kćeri itd

ako bi ja birala između takve vrste ljubavnika i vibratora, uvijek bi odabrala ovo drugo
Da bi ona letjela od ove afere, trebao je biti samo malo mudriji i ubaciti koji kompliment i lagati joj da će ostaviti curu. Od takvih afera žene onda lete. Dok ne slete.

To što je svjesna realnosti koja joj ne odgovara, ne znači da se treba vratiti u celibat.
Nije da će ovo ionako potrajati. Pa nek bar uživa dok traje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:33   #140
[QUOTE=Pak Lena;65599833]NikitaX, tvoj je post toliko kliseizirano-sabloniziran te mi je potpuno neinspirativan za ikakav smisleniji odgovor.

Ali da ne ispadne da te ignoriram, tek da znas da sam ga procitala.[/QUOTE




a ti stvarno nisi znala što napisati pa si ovo sročila. veze s vezom

ako je voljet svoje dupe klišej onda ok, jesam

slažem se s flatom , mislim da se konstantno zajebavaš
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.