Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2005., 22:53   #61
za marellu vec sad sumnjam...jesenji kostim (sako+suknja) je 2500 kn. al provjerit cu sutra
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 01:13   #62
Quote:
Lali Puna kaže:
kol'ko sam ja skužila meni ovi i ovakvi topici nemaju smisla

zrinska bi kupila kaput do 200 eura i sad bi da joj mi keljimo sličice i dajemo prijedloge

a nit znamo kak izgleda niti kako živi niti gdje živi niti kako se oblači

a treba samo prošetat o dućanima
ionak ga ne može na forumu kupiti
Drage cure,pa nemojte se svadat medusobno...ja volim prijedloge,cak ponekad prodem frizeru i velim mu da mi napravi friz po izboru ...as a surprise...hvala na slicicama,dajte jos,i da,rekla sam za cijenu u Eurima...ima li jos pitanja?Hvala.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 12:46   #63
u novom cosmu dve stranice slika kaputa sa cijenama i ducanima
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 12:58   #64
ima i u novoj Vivi kaputa koliko hoces (sa cijenama).
On topic: ja sam ljetos uzela u H&M (ofkors ) predivan zeleno maslinasti kaput military kroja, sad ispada da sam pogodila jedan od glavnih trendova sezone, a platila ga samo 80 eura...Materijal je fini mekani, lijepo pada, ima neke metalne gumbe, ma super sam zadovoljna... Pa sad ti vidi Marellu i Max&CO (ove sezone by the way imaju totalno bezveze stvari), eventualno se isplati cekati do snizenja, pa ako sta ubodes...
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 14:51   #65
Pogledaj u Mango imaju stvarno lijepih kaputa..
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 17:22   #66
Quote:
cutecat kaže:
... Pa sad ti vidi Marellu i Max&CO (ove sezone by the way imaju totalno bezveze stvari), eventualno se isplati cekati do snizenja, pa ako sta ubodes...

joj nemoj po marelli, prelijepe su im stvari
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 19:48   #67
da ,i jos k tome ,pobogu, nismo svi sminkeri
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 11:38   #68
Quote:
magic kaže:
joj nemoj po marelli, prelijepe su im stvari
sorry, mislila sam na Max&Co, imaju neke prosjecne stvari po bolesnim cijenama....
Slazem se da Marella zna imati lijepih stvarcica, ali su ipak preskupi...Isto vrijedi za Pennyblack
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 12:02   #69
istina


al zato treba hrabro uci kad su im snizhenja! odjeca klasichnijih modela a malih brojeva nadje se za trostruko nizhi iznos
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2005., 13:48   #70
Quote:
cutecat kaže:
sorry, mislila sam na Max&Co, imaju neke prosjecne stvari po bolesnim cijenama....
Slazem se da Marella zna imati lijepih stvarcica, ali su ipak preskupi...Isto vrijedi za Pennyblack
Preskupi - što uopće u modi znači preskupo. Odjeća košta onoliko kako ju se pozicionira. Naravno da objektivno ništa od toga ne košta toliko pošto se prodaje.
Ako marella i pennyblack imaju određenu politiku cijena, onda je to - to. Isto kao što Max Mara ima određenu politiku cijena. Ne misliš valjda da kaput koji se prodaje po 2,000€ i vrijedi toliko?

Ontopic, ima lijepih kaputa u Sisleyu. Prošli tjedan sam kupila jedan od crveno-smeđeg tvida, ali ima u svim bojama.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 10:29   #71
jel zna tko gdje bi bilo zgodno pogledati jakne onak duže s velikim krznenim okovratnicima u Zgb.
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 16:30   #72
Zimska jakna za svaku priliku

Hocu kupit zimsku jaknu.
I sad po mogucnosti neku da mi ide i uz tenisice za svaki dan
ali i za izlazak uz cipele ili cizme.
Imate li kakve prijedloge?
Slobodno i sa slikama, pa bi ovdje trazila nesto slicno.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 16:38   #73
ja sam takvu uzela u orsay-u u becu (ima orsay i u king krosu), tamno smedja, od mikrofobre (ili nekaj tak slicnog), kapuljaca koja se skida i ima rub od umj krzna) , ravan kroj do pola riti. platila sam ju ...20 eura
uzela sam i crnu
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 17:48   #74
Vidjela sam nesto u orsayu, ima dobrih i u h&m samo ne znam bas probrat koja ide uz sve.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 18:49   #75
sisley...al ne računaj ispod soma i pol
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:10   #76
Cure meni je problem sto ja ne znam kakva bi to jakna trebala biti
a da ide uz sve
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:19   #77
Quote:
UltraViolet kaže:
Cure meni je problem sto ja ne znam kakva bi to jakna trebala biti
a da ide uz sve
kad ju vidiš znat ces
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:55   #78
Da znam ne bi pitala
A mislila sam eventualno i na koju sliku pa da se znam otprilike orijentirat.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 15:49   #79
Arrow

Quote:
UltraViolet kaže:
Hocu kupit zimsku jaknu.
I sad po mogucnosti neku da mi ide i uz tenisice za svaki dan
ali i za izlazak uz cipele ili cizme.
Imate li kakve prijedloge?
Slobodno i sa slikama, pa bi ovdje trazila nesto slicno.
Jucer sam kupila perjem punjenu parku s krznom oko vrata koje se skida, s kapuljacom koja se skida, duzine malo iznad koljena, s puno dzepica i dugmica i remenom. Leopold M, 426kn na snizenju. Ja uzela crvenu, bilo ih je jos i ruzicasto-bez. Pase i na tene i na cizme i na cipele...
Ne znam gdje se nalazis, u Rijeci je Leopold M u Konzumu, na katu.
Za usporedbu, markirane takve jakne koštaju 800-1000 kn (Tom Tailor, Esprit, Champion...). A kvaliteta moje je ista!
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 22:24   #80
kupila ja prosle godine u cisalfi u king crossu,crna,do koljena,pojas,umj. krzno na kapuljaci.fiiino
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.