Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2007., 13:45   #121
pa otkopčam šlic?
mmmmdaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:47   #122
Quote:
mmmmdaa kaže: Pogledaj post
e sad problem je u tom ešto mi je u guzici i sve okej to ali u struku su mi pun qrac široke hlače? kad stavim remen onako ispadaju neki djelovi iz remena sve naborano bude lalal you got the picture...
znate li gdje bi to mogao sredit? ako se uopće može? neki krojački obrt koji to radi? gdje?
hvala

kupuj drugi model hlaca, mozda sa sirim nogavicama. jer ako krenes suzavati gornji dio, to ti nece licit ni na sto. em imas puno savova, em dzepove...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 14:15   #123
a nemam ja izbora...
ne mogu ja birat hlače... jako rijetko gdje ima dužina 36, i još 36 u širini...
gornji dio je okej guzica sve okej samo bi oko struka trebao mallo stisnut... otići ću tu kod jedne na trešnjevci pa u popričat i vidjet šta se da napravit... i jel se može uopće...
mmmmdaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 00:11   #124
Quote:
mmmmdaa kaže: Pogledaj post
pa otkopčam šlic?
ma ozbiljno, ti otkopčaš šlic?? samo kažem, pazi da guza ne bi bila malo prevelika za ugurat u hlače poslije..
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 20:32   #125
ja bi isto trebala dat sivat haljinu, jako komplicirana, ja dizajnirala jel postoji neko ko bi mi to napravio? zbilja nije mi bed za lovu, jako mi je vazno
sarchi... is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 22:09   #126
šivanje gdje?

šiva li itko više odjeću ili svi kupuju svoje krpice?
imate li za preporučiti u zagrebu kojeg krojača/krojačicu (šivača/šivačicu), a da nije preskup?
dobila sam želju za košuljicama i haljinicama...
vall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 23:15   #127
dvije trecine krpica u mom ormaru su ili sivane po mjeri, ili prepravljene da budu po mjeri. sve zahvaljujuci njoj. nije skupa, a siva savrseno - zbilja, jer ja sam prevelika picajzla da bih se zadovoljila sa manje, a ona pak, uz to sto zna sto radi i drzi do sebe i svog rada, prevelika picajzla da bi nesto manje "pustila da prodje"
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 23:18   #128
Quote:
vall kaže: Pogledaj post
šiva li itko više odjeću ili svi kupuju svoje krpice?
imate li za preporučiti u zagrebu kojeg krojača/krojačicu (šivača/šivačicu), a da nije preskup?
dobila sam želju za košuljicama i haljinicama...
ja znam jednu dizajnericu al pretposzavljam da ti to ne bi bilo povoljno...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 01:09   #129
Evo curke da vam preporučim saaaaavršenu krojačicu u Zg, žena čuda stvara i kod nje šijem već par godina i prezadovoljna sam.
A kad je meni u stanju ugodit, onda.....
Žena ima kojih 40-ak godina i jako se kuži u svoj posao. Dugo dolazim kod nje i dosta puta sam srela neke naše "poznate Hrvatice" u tom salonu.....
Uglavnom, ima salon u centru Zg-a, kom treba adresa nek me slobodno kontaktira na pm................
__________________
Ako nemate što raditi, ne radite to ovdje....
pravnica_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 20:56   #130
Bilo je pitanja za Split, ali niko nije odgovorio. Dakle, ima li koji dooobar krojac/krojacica da mi kopira jedne hlace, vec su se poprilicno istrosile, a obozavam ih.
__________________
Dlanovi se moji zbog tebe znoje, lice k'o u curice mijenja boje...
ljubimteucelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 10:45   #131
ja sam sretna jer upisala sam modni dizajn i mogu ti rec da se vec znam dobro koristit masinom i da mi dobro ide i sad planiram sebi sašit jednu haljinu samo moram nabavit materijal.....
cozmo_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:59   #132
Krojačica od Lanchi

Malo kasnim na ova pitanja gore...
Zenska doma šiva sve,elegantne haljine,kapute,hlače,svilu,traper,krzno..
Ja sam bila oduševljena..nedavno sam bila kod nje,tad je radila za matiju vuicu tako da je sve one haljine s Cro-a-porte revije, spota Nine Badrić i Vlatkine večernje toalete ona osobno sašila.
Mozete ih na netu pogledati,stvarno joj se divim jer znam koja je muka to raditi i to za bijednu plaću.
Kejt Mos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 15:06   #133
rijeka-sivanje maturalne haljine?

kao prvo,pozdrav svima
ubrzo mi je maturalna zabava i odlucila sam sivati haljinu...pa me zanima ima li koja od vas iskustva sa sivanjem haljina u rijeci?ja sam imala jedno lose i sad me strah dati taj posao bilo kojoj krojacici...
anaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 21:45   #134
Quote:
Kejt Mos kaže: Pogledaj post
Malo kasnim na ova pitanja gore...
Zenska doma šiva sve,elegantne haljine,kapute,hlače,svilu,traper,krzno..
Ja sam bila oduševljena..nedavno sam bila kod nje,tad je radila za matiju vuicu tako da je sve one haljine s Cro-a-porte revije, spota Nine Badrić i Vlatkine večernje toalete ona osobno sašila.
Mozete ih na netu pogledati,stvarno joj se divim jer znam koja je muka to raditi i to za bijednu plaću.
gdje se nalazi ta krojačica?i kakve su joj otprilike cijene
korina 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 15:55   #135
Quote:
Kejt Mos kaže: Pogledaj post
Malo kasnim na ova pitanja gore...
Zenska doma šiva sve,elegantne haljine,kapute,hlače,svilu,traper,krzno..
Ja sam bila oduševljena..nedavno sam bila kod nje,tad je radila za matiju vuicu tako da je sve one haljine s Cro-a-porte revije, spota Nine Badrić i Vlatkine večernje toalete ona osobno sašila.
Mozete ih na netu pogledati,stvarno joj se divim jer znam koja je muka to raditi i to za bijednu plaću.
kaj mi mozes poslat broj od ove krojacice molim te
__________________
...nevolja nevolju privlaci...
sarchi... is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 14:58   #136
krojacica

Quote:
Kejt Mos kaže: Pogledaj post
Malo kasnim na ova pitanja gore...
Zenska doma šiva sve,elegantne haljine,kapute,hlače,svilu,traper,krzno..
Ja sam bila oduševljena..nedavno sam bila kod nje,tad je radila za matiju vuicu tako da je sve one haljine s Cro-a-porte revije, spota Nine Badrić i Vlatkine večernje toalete ona osobno sašila.
Mozete ih na netu pogledati,stvarno joj se divim jer znam koja je muka to raditi i to za bijednu plaću.
Molim te, posalji mi kontakt svoje krojacice. Hvala ti unaprijed!
Žuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 19:43   #137
Quote:
Kejt Mos kaže: Pogledaj post
Malo kasnim na ova pitanja gore...
Zenska doma šiva sve,elegantne haljine,kapute,hlače,svilu,traper,krzno..
Ja sam bila oduševljena..nedavno sam bila kod nje,tad je radila za matiju vuicu tako da je sve one haljine s Cro-a-porte revije, spota Nine Badrić i Vlatkine večernje toalete ona osobno sašila.
Mozete ih na netu pogledati,stvarno joj se divim jer znam koja je muka to raditi i to za bijednu plaću.
da,tuzno je kako svi ti poznati dizajneri jako malo placaju svoje krojace a ocekuju savrseno sasivenu robu.
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 14:07   #138
Da ne otvaram novu temu jel zna neko dobar tečaj šivanja u Rijeci?

Puno hvala
crvena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 16:42   #139
Prepravci odjeće

Help... zna li netko dobru i jeftinu krojačicu / krojača koja / i radi prepravke: sužavanje, skraćivanje... sve što sam našla je preskupo. Može broj na pm...

Hvala.
senseina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 17:24   #140
Meni je ona u importanneu super, nedavno sam prekrojila cijeli kaput, sve šavove je trebalo pomicat oko 100 kn je koštalo
Skraćivanje hlača je oko 25 kn Tak su cijene i kod ovih kvartovskih koliko znam. Nije tu puno
keana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.