Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2015., 20:32   #41
Ima na Ogledalu cjenik, link:

http://www.ogledaloonline.hr/prepara...ehls-proizvoda

Sweet jesus ostaviću pola plaće tamo
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 11:53   #42
Što biste preporučili za mješovito masnu dehidriranu kožu? Krema mi treba.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 08:23   #43
Uzela sam si ULTRA FACIAL CLEANSER, i ne mogu opisati koliko sam odusevljena. Zasad ga koristim samo ujutro, tjedan dana, jednom sam ga samo koristila navecer. To je tako blago, a opet lijepo ocisti lice, a tako njeguje
Moja koza je jako zahtjevna sto se tice gelova za umivanje, probala sam puno njih i od skoro svih iste sekunde moram staviti kremu jer me uzasno zateze. Nakon ovog i da ne stavim mislim da ne bi bilo problema. Tako bude mekana koza, pore ociscene... Uzela sam si vece pakiranje, i nemam pojma kad cu to potrositi, treba samo malo kolicina.

Osim toga, pohvalila bih i kremu za podrucje oko ociju s avokadom. Dobila sam tester i bio mi je dovoljan za tjedan dana, i ujutro i navecer. To podrucje mi je jako suho i ima vec dosta bora, krema bas lijepo nahrani, bore su manje vidljive, za podocnjake mi nista ne radi, ali meni ni jedna krema tu ne radi nista i ne ocekujem.

Dobila sam i tester i Midnight Recovery Concentrate, time nisam toliko odusevljena. Dobar mi je bio, i moguce da cu ga kupiti, ulje je stvarno dobro, samo sto ne znam jesam li ja pretjerala s kolicinom ili se stvarno sporo upija.
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 08:58   #44
Ok, onda čini se da Ultra facial cleanser ide na wishlistu.....
Zasad mi ništa drugo nije napeto
vanja.p is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 09:39   #45
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Ok, onda čini se da Ultra facial cleanser ide na wishlistu.....
i meni
i okoočna
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 10:03   #46
Mislim da neces zazaliti, moje bore budu jos uocljivije nakon nekoliko sati rada na racunalu ili surfanja na mobitelu, od skiljenja, s ovom kremom ih nema nakon tih aktivnosti.
Imam 31 godinu, nisu sad to neke bore strasne, ali svakome su njegove najteze
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 06:36   #47
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Mislim da neces zazaliti, moje bore budu jos uocljivije nakon nekoliko sati rada na racunalu ili surfanja na mobitelu, od skiljenja, s ovom kremom ih nema nakon tih aktivnosti.
Imam 31 godinu, nisu sad to neke bore strasne, ali svakome su njegove najteze
pa tu smo si negdje

jel bolja za jutarnju ili večernju uporabu? KOliko brzo se upija? (treba mi nešto za jutro)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 07:34   #48
pomirisala danas musk parfem po preporuci Anaviglam i smrdi mi
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 09:47   #49
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
pa tu smo si negdje

jel bolja za jutarnju ili večernju uporabu? KOliko brzo se upija? (treba mi nešto za jutro)
Nanosim ju tapkajuci, stavim kremu, operem zube, obucem se i napravim kavu, i spremna za sminkanje. Nisam promatrala u medjuvremenu, dok kupim full size, mogu izmjeriti nakon koliko se upije
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 23:44   #50
meni je isto ultra facial ok, al čistač, tonik mi nije ništ posebno. ultra facial krema isto prosjek, nije mi štete napravila, al ni previše koristi.
čistač s calendulom me razočarao, nije ništa bolji od ultra faciala a skuplji je dosta.
od midnighta sam dobila osip, to je proizvod koji il ga se voli ili ne, al tak je sa svakim uljnim mješavinama, ne pašu svima.
recimo, caudalineov detox oil mi je bio super...
okoločna s avokadom je fakat dobra, al i je clinique aae rich ipak zeru bolja jer se brže upije.

maska s glinom kao i čistač iz iste linije su korektni, nije da ne valjaju, al nisu sad ni da padneš na dupe, mogu se iste stvari naći za manje para...
biological peel ništ posebno ne radi, a isto baš dosta dođe. veći pomak vidim sa biodermom sebium serumom nego s ovim, a još sam kupila full size. :/

sve u svemu, precijenjen brand, ništ im nije sad baš da se može reći da je krš, al nije ni nešt wow za tu cijenu se mogu naći dosta bolji proizvodi.
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 06:21   #51
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Nanosim ju tapkajuci, stavim kremu, operem zube, obucem se i napravim kavu, i spremna za sminkanje. Nisam promatrala u medjuvremenu, dok kupim full size, mogu izmjeriti nakon koliko se upije
to je sa svim ok brzina, hvala ti
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 09:27   #52
pada kisa kakvu kozu imas?
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 10:07   #53
Isprobala sam tri proizvoda iz Ultra Facial linije i jedino što bih ponovno kupila je Cleanser. Koristila sam ga prilikom jutarnjeg umivanja i bila poprilično zadovoljna. Lijepo bi mi skinuo masnoću koja je izbila preko noći bez da mi je isušio kožu.

Tonik mi je više nalikovao na serum nego na tonik i vjerujem da bi mi bio dobar u zimskom periodu, ali ništa više od toga. Krema mi je pak bila totalno razočarenje. Koristila sam ju samo dva puta i proslijedila. Nikako mi nije odgovarala jer se na mojoj (mješovitoj) koži pokazala kao komedogena.
cloudbusting is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 10:15   #54
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
pada kisa kakvu kozu imas?
T zona normalna, obrazi bas suhi, a jos je necista, brzo mi se pune pore i osjetljiva.

Zaboravila sam napisat da sam probala i onaj njihov hvaljeni vitamin c. Koji je solidan, stvarno koza bude blistavija, al ne radi nist sto drugi takvi serumi ne rade, a onak, nije bas jeftin.
pada_kisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 14:55   #55
Imam masnu kozu lica i dosta izrazene podocnjake. U zadnje vrijeme ako da mi se koza masti vise nego inace. Mislila sam se mozda pocastiti sa malo boljim preparatima za kozu, sto bi mi preporucili od Kiehl'sa?

Treba mi dnevna krema, ali zanima me preporuka za bilo sto za masnu kozu/mitesere/podocnjake

Hvala
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 14:18   #56
Zna li itko kad bi moglo biti otvaranje Kiehl's radnje u Splitu? ☺

Poslano sa mog SM-A500F koristeći Tapatalk
Daniiijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 12:42   #57
kupila sam ultra facial gel za umivanje i kremu- mala pakiranja za probu. ukupno 190kn. zasad mi se sviđaju. krema brzo upija, lagana i glatka mi je koža nakon. baš me zanima da li će mi se popraviti hidratacija i na onom njihovom aparatu koji mjeri hidrataciju kad dođeš prvi puta kod njih u dućan na mjerenje kvalitete kože lica.
grožđe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 14:47   #58
Quote:
pada_kisa kaže: Pogledaj post
meni je isto ultra facial ok, al čistač, tonik mi nije ništ posebno. ultra facial krema isto prosjek, nije mi štete napravila, al ni previše koristi.
čistač s calendulom me razočarao, nije ništa bolji od ultra faciala a skuplji je dosta.
od midnighta sam dobila osip, to je proizvod koji il ga se voli ili ne, al tak je sa svakim uljnim mješavinama, ne pašu svima.
recimo, caudalineov detox oil mi je bio super...
okoločna s avokadom je fakat dobra, al i je clinique aae rich ipak zeru bolja jer se brže upije.

maska s glinom kao i čistač iz iste linije su korektni, nije da ne valjaju, al nisu sad ni da padneš na dupe, mogu se iste stvari naći za manje para...
biological peel ništ posebno ne radi, a isto baš dosta dođe. veći pomak vidim sa biodermom sebium serumom nego s ovim, a još sam kupila full size. :/

sve u svemu, precijenjen brand, ništ im nije sad baš da se može reći da je krš, al nije ni nešt wow za tu cijenu se mogu naći dosta bolji proizvodi.
Potpisujem od riječi do riječi...ja imam i dalje koristim većinu ovdje navedenih proizvoda ( Ultrafacial oil free lotion kao dnevnu kremu, Midnight serum, Avokado okoločnu, Calendula gel i tonik ) i moj dojam je onako...mehhh...ne znam što bi rekla...ali za te novce, ništa tako spektakularno moram priznati da kad sam već dala tolko nove sam očekivala ipak malo više...
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:29   #59
Prije dva mjeseca sam nekako nadobudno nakupovala dosta Kiehl's proizvoda. Moji dojmovi slijede:

Clearly Corrective Dark Spot Solution-borim se sa tamnim flekama vec godinama. Ovaj proizvod nije napravio nista. Niti trunčice poboljšanja. Čak mi se čini da mi je posvijetlio kožu oko fleka, koja je sada svijetlija, a na samim flekama nikakvog poboljšanja pa su sada fleke još vidljivije

Ultra Light Daily UV Defense-krema sa zaštitnim faktorom 50. Super je. Nije teška ni masna. Svi koji se bore sa tamnim flekama na licu znaju kako je teško mazati se "teškim" kremama i na to stavljati još i puder. Ova je krema lagana i brzo se upija i najbolja je krema za lice za zaštitnim faktorom koju sam ja do sada koristila.

Iris extract activating treatment essence-kao neki tonik/hidratizacija za lice - solidno. Nista revolucionarno ali nije ni loše.

Epidermal Re-Texturizing Micro-Dermabrasion - piling za lice. Dobar je. Jako dobar. Konkurira mi tri puta skupljim pilinzima.

Demage repairing & rehidrating shampoo - šampon za oštećenu i suhu kosu - puno previše novaca za šampon. Nisam primjetila apsolutno nikakvu promjenu u dva mjeseca. A bome košta jakooooo puno (165 kn).

Demage repairing & rehidrating conditioner - balzam za oštećenu i suhu kosu - isto kao i šampon - NIŠTA! Nikakva razlika od nekog običnog DM balzama.

Gently exfoliating body Scrub "greapefruit" - piling za tijelo - srednja žalost, ni dobar ni loš. Uglavnom, preskup za tako nešto prosječno.

Midnight recovery concentrate - za moj tip kože premasno. Iako, ujutro bude lijepa tekstura kože.

Da napomenem da su mi se u ta dva mjeseca korištenja tih proizvoda pobacali prištići po cijelom licu i vratu kakve nisam imala od puberteta (sada imam 40 god). Pore su mi se proširile i postale izraženije ali mi je koža nekako punija i čvršća (što je dobro). Uglavnom, ponovo bi kupila piling za lice i kremu sa zastitnim faktorom. I to je to. Ostalo je za mene totalni promašaj
zizito76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:43   #60
Quote:
zizito76 kaže: Pogledaj post
Iris extract activating treatment essence-kao neki tonik/hidratizacija za lice - solidno. Nista revolucionarno ali nije ni loše.

Midnight recovery concentrate - za moj tip kože premasno. Iako, ujutro bude lijepa tekstura kože.
Meni se vidu testera jako dojmila Iris essenca ali alkohol denat je skroz visoko u sastavu pa sam se prisilila odustati od kupnje.

Serum imam tester i nikako se odlučiti provati ga upravo iz straha ovakve nekakve reakcije šta si i sama navela da ti se dogodilo.

Nadam se da ćeš brzo srediti lice

Kad sam već tu Ultra facial umivalica je predivna, jako je nježna, niti malo ne isušuje
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.