Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2008., 08:54   #81
16.06? Ooo, pa to je tu!Lijepo se provedi i kada se vratiš, javi se kako je bilo!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 03:52   #82
hej zdravo svima...vidjela sam da pricate o kartama ali do tamo jos nisam stigla...dobila sam stipendiju da studiram u australiju ali posto tamo nemam nikoga treba mi neko da mi objasni na privatni ili tu kako je tamoo...jel bolje od eu kako je sa novcem drustvo kakvi su ljudi itd...
bicu presretna ako mi neko bude odgovorio jer na taj nacin resicu probleme i mozda se odlucim dali da idem u australiju ili da ostanes u nemacku?
pusaaaa
Beautiful Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2008., 20:23   #83
Idi bez razmišljanja i nećeš požalit!

Australija je posebna zemlja i puna predivnih ljudi.Kada uhvatim vremena, poslat ću ti PM.
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 02:02   #84
hvala ti puno britney... sad sam u jedan jako teski period za mene neznam sta da radim ))) hajd nadam se da kad imas vremena posljes mi nesto na PM
Beautiful Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 15:59   #85
Nemoj uopće razmišljat da li da odeš u Australiju? Jednostavno odi... Ja sam bio tri puta i meni je Australija san snova. Da imam prilike ja bi se preselio istog trena. Nemam ti šta reći kad moja mama koja ima preko 60 godina kaže da bi mogla ostati tamo živjet, a provela je u zadnjih par godina puno u Australiji.
brusli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 12:03   #86
Brusli istog smo mišljenja!

Beautiful Girl imaš PM!
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 15:38   #87
Evo da malo osvježim temu, i ja idem organizirano s neokatekumenima na susret mladih cijena sve skupa 14000kn. Ali ne idemo u Singapur(nazalost) vec u J.koreju, tu sam negdje procito da se ostaje max 2h a nam su rekli da ce mo bit na aerodromu cca 5h.
Zanima me koju robu da nosim, mislim znam da je zima ali svi govore da je tamo toplo i zimi. Pa eto recite kako bi se obukli za jedan suncani dan npr. 13.7
Dominik3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 20:14   #88
Amo ima li neki Hrvat iz Australije, ili neko tko je bio
Dominik3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 07:47   #89
E i jos me zaniam gdje mogu nabaviti onaj adapter za utičnice???
Dominik3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 09:16   #90
BOk svima
Vidim tu nekakve stare datume , pa me zanima da li je netko nedavno bio u Australiji? Mene više zanima kako najlakše iskombinirati doc zivjet u Australiju???? ako itko ista zna??
__________________
BLizAnka1984
blizanka1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 12:14   #91
dečko i ja idemo u au 26.12-13.01.
kupili smo kartu za 6925kn po osobi iz beča za brisbane...sa china airlinesom letimo...
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 08:43   #92
Blizanka kako to da želiš preselit u Australiju? Mislim...koji je razlog tome? Da li imaš koga tamo ili...?

Vedra cijena tvoje karte je nevjerovatno povoljna.To je vrijeme kada ti ideš udarna sezona.Ja sam isto u to vrijeme bila tamo i sigurna sam da ćeš se oduševit dočekom i vatrometom.Baš ti zavidim...
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 11:58   #93
dobro je tam, mada je špica u 1mj. bilo prva liga

@dominik
ne kužim tu vašu briju, vi idete posebno, imate mise subotom a ne nedjeljom, smješteni ste bili odvojeno, i onda se na kraju još fino uguzite u HR klub u Punchbowlu (pohvala ljudima koji su tamo radili tj. volontirali...)

jeste vi opće bili na fešti dole??
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 10:27   #94
Quote:
zlocko2 kaže: Pogledaj post
hej, hej, evo upravo procitala sta je do sada napisano... Evo da se pridruzim kometarima o cijenama avionskih karata prema Sydney-u. Idem u Sydney isto na dan mladih, svoju sam kartu kupila putem jedne njemacke agencije, jos u 2.mjesecu i prosla dosta jeftino. Stranica je: www.high-fly.de A do njem. cu germanwingsom. Letim Singapore airlinesom Frankfurt-Singapur-Sydney- Brisbane - Singapur - Frankfut za 1190 eura znaci kojih 9000kn.
ovo je super cijena i to jos sa Singapore Airlines - najboljom kompanijom na svjetu..nadam se da si uze(o)la stop-over u singaporeu jer je to isto super destinacija..
TigerLilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 11:37   #95
Pa jel nitko neće napisati kakav vam je provod bio u Australiji?

Šta ste vidjeli...šta vam se najviše svidjelo...??
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 07:57   #96
Quote:
Britney Spears kaže: Pogledaj post
Pa jel nitko neće napisati kakav vam je provod bio u Australiji?
nije da nitko neće, nego bilo je tak dobro da neznaš od kud počet...
C.C.C.P.agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 11:55   #97
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
dečko i ja idemo u au 26.12-13.01.
kupili smo kartu za 6925kn po osobi iz beča za brisbane...sa china airlinesom letimo...
Pozdrav, decko i ja razmisljamo da negdje oko 20.12. odemo na 2-3 tjedna u Sydney u posjetu njegovoj sestricni. Vec sam zvala Australsku ambasadu, viza se ceka oko mjesec dana ali preporucuju predati sve dokumente za vizu barem 4 mjeseca prije puta tako da se brzo moramo odluciti. Znam da je u to vrijeme tamo ljeto, jos je uz to Bozic i Nova godina i malo sam surfala i kako god izracunam ne pise nam se ispod ca. 2 000 Eura po osobi. Inace smo iz Crikvenice, odnosno sa Krka, pa ne znam koja bi nam bila najbolja opcija, ovako do Beca pa iz Beca za Sydney ili od Zagreba do Frankfurta pa iz Frankfurta za Sydney? Sta preporucujute, koje su najpovoljnije opcije? Gdje ste vi kupili tu kartu za 6925 kn?

Hvala unaprijed
IvkaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 16:54   #98
Zaručnica i ja bi možda nakon svadbe negdje u 05/2009 skočili na medeni mjesec u Australiju na neka 2 tjedna kod rođaka u Sydney, bar se nadam Velika nam je želja neki drugi kontinent pa eto...

E sad, zanima me zapravo par stvari :
kakvo je vrijeme tada tamo u Sydney-u. Jel puno lošije nego u 12 ili 1 mjesecu?
da li se isplati kamo otići na par dana iz Sydney-a
kako je najjeftinije i najbezbolnije avionom doći do Sydney-a
pretpostavljam da je viza potrebna, koliko vremena treba za dobivanje vize
koliko lovice treba za avio karte i za boravak tamo ako smo kod rođaka smješteni

brazilac 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 09:14   #99
Quote:
brazilac 5 kaže: Pogledaj post
Zaručnica i ja bi možda nakon svadbe negdje u 05/2009 skočili na medeni mjesec u Australiju na neka 2 tjedna kod rođaka u Sydney, bar se nadam Velika nam je želja neki drugi kontinent pa eto...

E sad, zanima me zapravo par stvari :
kakvo je vrijeme tada tamo u Sydney-u. Jel puno lošije nego u 12 ili 1 mjesecu?
da li se isplati kamo otići na par dana iz Sydney-a
kako je najjeftinije i najbezbolnije avionom doći do Sydney-a
pretpostavljam da je viza potrebna, koliko vremena treba za dobivanje vize
koliko lovice treba za avio karte i za boravak tamo ako smo kod rođaka smješteni

Sto se tice aviona, i ja se rapsitujem za najpovoljnije karte ali za 12. mjesec ove godine, a sto se tice vize, zvala sam australsku ambasadu u Zagrebu, viza se ceka oko mjesec dana, ali preporucuju da se sva dokumentacija preda barem 4 mjeseca prije, vjerojatno da imaju dovoljno vremena ako neka dokumentacija bude falila ili sl. Imaju razlicite vize, posjetiteljske, turisticke, poslovne... Na njihovoj stranici je sve objasnjeno i ima popis dokumenata koje im morate dostaviti: www.auembassy.hr
IvkaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 09:28   #100
IvkaL stvarno ne znam zašto su ti rekli da papire za vizu predaš 4 mjeseca prije!?Znam da se čeka maximim 3-4 tjedna i mislim da je 4 mjeseca malo prerano. Kojom relacijom da ideš?Hm..provjeri si prvo koliko presjedanja imaš i koliko čekaš na kojem aerodromu.Ja sam išla Frankfurt-Sydney , presjedali u Frankfurtu, tamo smo čekali 4 sata na avion i mislim da je to ok relacija.Ne znam koliko čekaš let ako ideš od Beča.To si prvo provjeri, pa se onda i odluči.

Brazilac 5 u 5 mjesecu u Australiji je zima,ali moji rođaci kažu da gotovo da ni nemaju zimu jer to nisu one prave zime.Temperature su ugodne,tako da vjerujem da će ti vrijeme bez obzira koji mjesec odeš tamo biti lijepo.
O vizi i relaciji do Sydneya imaš u mome odgovru IvkiL.
Da li se isplati otići van Sydneya? E pa s obzirom da ćeš tamo biti "neka 2 tjedna" kako si naveo, mislim da nema smisla.Sydney je ogroman i tamo ima milion stvari za vidjeti, tako da mislim da nema potrebe ići van njega.Ja sam bila 3 tjedna, vidjela hrpu stvari, a nisam stigla obići sve što sam planirala.
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.