Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2003., 14:14   #1
Snovi(skupna tema)

Jel' dobivate u snovima korisne savjete, od tzv. svetog anđela čuvara ili slične spodobe?

Evo ja dobih neke...a i skuzio sam da kad iskljucim sve elektronske uređaje u sobi i kada obavim par preliminarnih radnji snovi budu znakovitiji.

Jel' ima ko sličnih iskustava?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje VeronikaN : 13.09.2011. at 21:22.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 14:17   #2
ha! niels bohr je skužio model atoma tako što ga je odsanjao...
meni se desilo nekoliko puta da odsanjam san u kojem mi se riješe neka pitanje, npr. u snu mi netko kaže da ću proći ispit. i uvijek vjerujem.

ali anđeo čuvar? c,c,c. podsvijest, prije nego išta.
manwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 14:23   #3
Quote:
manwe kaže:
...ali anđeo čuvar? c,c,c. podsvijest, prije nego išta.
Pa dobro...nema veze kako ga nazivas, negdje sam procitao zgodno objasnjenje da je anđeo cuvar (ili slicne spodobe) ustvari nasa podsvjest. Mi ga dozivljavamo kao nesto odvojeno od sebe upravo zato jer dolazi iz podsvjesti.

Ali bas sam mislio na slucaj da ti netko nesto govori u snovima.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 14:29   #4


Pa naravno!

Snovi su mi glavna (ali ne i jedina) komunikacija sa Nesvjesnim.

često imam snove poruka o inner psihičkom stanju, i sl., pa prekognicijske simboličke snove.

Noćas sam imala tako šokantni susret s vlastitom sjenom u snovima
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 14:31   #5
Re: Savjeti u snovima

Quote:
Baphomet kaže:


i kada obavim par preliminarnih radnji snovi budu znakovitiji.

A kojih, smije li se znati?

meni uglavnom doleze spontano, kad ih trebam, ili ako uzmem "određenu supstancu"
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 15:26   #6
Re: Savjeti u snovima

Quote:
Baphomet kaže:
Jel' dobivate u snovima korisne savjete, od tzv. svetog anđela čuvara ili slične spodobe?

Evo ja dobih neke...a i skuzio sam da kad iskljucim sve elektronske uređaje u sobi i kada obavim par preliminarnih radnji snovi budu znakovitiji.

Jel' ima ko sličnih iskustava?
ma to te univerzum malo zahebava a ti odma da je znacajna komunikacija.

meni se moj andjeo cuvar ukazao na litri tetrapaka soje iz australije !!

zaista -pogledaj moj crveni potpis jer sam to prepisao sa tatrapaka soje

THE UNIVERSE REARANGES ITSELF.....
da bi se vas dva uskladili...

SVE JE OKO TEBE JE USTVARI INFORMACIJA(cak i poruke nadbiskupa a ti i ja smo nacin na koji univerzum komunicira sam sa sobom
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 15:35   #7
Re: Re: Savjeti u snovima

Quote:
Solaris kaže:
A kojih, smije li se znati?

meni uglavnom doleze spontano, kad ih trebam, ili ako uzmem "određenu supstancu"

a jel'? a koju supstancu?
manwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 15:53   #8
DROGU !!

??



Shaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 16:24   #9
Re: Re: Savjeti u snovima

Quote:
Solaris kaže:
A kojih, smije li se znati?

meni uglavnom doleze spontano, kad ih trebam, ili ako uzmem "određenu supstancu"
Ukratko...mirujem 15-tak minuta a nakon toga tjeram duhove po sobi. A ono...kako bi se to reklo....čistim prostor obredima i ceremonijama.

Jel' prodaješ te supstance?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 16:29   #10
Re: Re: Savjeti u snovima

Quote:
parsifal kaže:
ma to te univerzum malo zahebava a ti odma da je znacajna komunikacija.
Bogme...prvo sam pomislio da sam mozda sizofreniju dobio.

Quote:
parsifal kaže:
meni se moj andjeo cuvar ukazao na litri tetrapaka soje iz australije !!
Ah...lijep je to anđeo kad te sve do Australije i raznih drugih zemalja doveo. I još se na tetrapaku ukazao...strah me i pitati kakva je teta u trgovini bila koja ti je tetrapak prodala

Quote:
parsifal kaže:
ti i ja smo nacin na koji univerzum komunicira sam sa sobom
Odlično! Sad barem imam ispriku kada me u stvarnom životu ulove da pričam sam sa sobom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 17:20   #11
Quote:
Shaman kaže:
DROGU !!

??



nije nikakva droga ni halucinogen, obični prirodni lijek protiv temperature i upale
eto, na mene tako djeluje


baphomet:
Quote:
Jel' prodaješ te supstance? .
Dala bi ti besplatno, al' je pitanje jel bi na tebi djelovalo - možda je samo placebo
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 17:25   #12
Re: Re: Re: Savjeti u snovima

Quote:
Baphomet kaže:
Ukratko...mirujem 15-tak minuta a nakon toga tjeram duhove po sobi. A ono...kako bi se to reklo....čistim prostor obredima i ceremonijama.

A otkuda duhovi po sobi?

I Parsifal je dobro rekao, komunikacija se događa na različite načine, ovisi o osobi i njenoj prijemljivosti za određeni tip komunikacije.

meni se anđeli javljaju i sa jumbo plakata , i s radija
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 18:59   #13
Re: Re: Re: Re: Savjeti u snovima

Quote:
Solaris kaže:
A otkuda duhovi po sobi?
Uhhh...pa sad.....nije baš da mi se objašnjava, ali...eeeee....pa određene radnje prizivaju određene energije, eto tako.

Quote:
Solaris kaže:
I Parsifal je dobro rekao, komunikacija se događa na različite načine, ovisi o osobi i njenoj prijemljivosti za određeni tip komunikacije.
Parsifal? Pa on je diskordianac, njima se Anđeo može pojaviti i u obliku populacije komaraca na južnoj delti Amazona i to će mu biti sasvim normalno i logično čak.

Quote:
Solaris kaže:
meni se anđeli javljaju i sa jumbo plakata , i s radija
Meni samo u snovima. Kada sam budan onda sam previše uzemljen.

Nego, primjetih da kada isključim sve električne uređaje u sobi snovi postaju življi. Čudnovato...
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 20:50   #14
Quote:
Nego, primjetih da kada isključim sve električne uređaje u sobi snovi postaju življi. Čudnovato....
ma ništa čudnovato, električni uređaji imaju zračenja koja smetaju organizmu
 
Odgovori s citatom
Old 24.07.2003., 21:11   #15
Quote:
Solaris kaže:
ma ništa čudnovato, električni uređaji imaju zračenja koja smetaju organizmu
Čitao sam o tome i o mnogo čudnijim stvarima ali uvijek me tako nešto začudi kada iskustveno prođem.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2003., 16:43   #16
Ne volim snove!

I izbjegla bi ih sve, kad bih mogla.
Essenca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 12:13   #17
E, da, Baphi, zaboravila sam pitati kakve si savjete dobio?
Ako se smije znat......ako ne oprosti na mom velikom nosu
 
Odgovori s citatom
Old 26.07.2003., 14:54   #18
Quote:
Solaris kaže:
E, da, Baphi, zaboravila sam pitati kakve si savjete dobio?
Ako se smije znat......ako ne oprosti na mom velikom nosu
Veliki nos je jedan od pokazatelja velikog intelekta.

Pa sad, o nekim stvarima ne bih govorio ali npr. jedan me glas vodio kroz snove i tocno mi govorio sta moram raditi kako bih ovladao njima i stavio ih pod potpunu kontrolu. Jako zanimljivo i čudnovato.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2003., 12:33   #19
Ja sam puno puta kroz snove promijenila misljenje o necemu ili nekome.
Tako sam imala odredjeno misljenje o jednoj osobi i nisam ga htjela promijeniti. Onda mi je kroz snove stiglo objasnjenje i pokazalo mi se da ta osoba nije sto ja mislim... ujutro sam se probudila s promijenjenim misljenjem o toj osobi. I znala sam da je to pravo misljenje. Da ne bi bilo zabune, kroz snove sam shvatila da je ta osoba puno, puno bolja nego sam ja to uvijek mislila... bio je veliki okret u misljenju i sad mi je drago zbog toga.

I cesto puta kada mi svijest ne zeli nesto priznati, podsvjest mi posalje poruku kroz snove. Volim to jako.
__________________
C'est la vie...
Mystique is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2003., 13:09   #20
Quote:
Mystique kaže:
Ja sam puno puta kroz snove promijenila misljenje o necemu ili nekome.
Ja nikada.

Valjda zato što bih prvo trebao promjeniti mišljenje o sebi kako me snovi prikazuju
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.