Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2007., 13:27   #41
hocu ovo prebaciti na psihologiju ili zenski kutak?
mozete birati
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 13:28   #42
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
hocu ovo prebaciti na psihologiju ili zenski kutak?
mozete birati
bolje mi je na ženski
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 13:31   #43
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
Plavuša visoka 176cm!
ja isto!
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
volim nositi stikle i necu ih prestati nositi
ja isto!

obozavam ih nositi i bas gustam sto sam uglavnom najvisa
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 13:44   #44
Ja sam 175 i nosim stikle rado, izmedu 8-11 cm
Nikad mi nitko nije nista rekao do komplimenta
Dobro, mozda me se boje
__________________
Im Himmel geht es weiter ...
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 14:03   #45
Quote:
bibobu kaže: Pogledaj post
Ja sam 175 i nosim stikle rado, izmedu 8-11 cm
Nikad mi nitko nije nista rekao do komplimenta
Dobro, mozda me se boje
same here
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 14:58   #46
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
akmo ekipo! Plavuša visoka 176cm! volim nositi stikle i necu ih prestati nositi ali cula sam razno razne uvrede od iskompleksiranih patuljaka pa ajmo da vas cujem! hehe!
nes' ti visine.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 15:01   #47
i to kaj velis,meni je frendica visoka 182 pa opet stiklira
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 15:03   #48
^
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 15:54   #49
svak treba nosit ono u cemu se dobro osjeca. . .stagod drugi mislili o tome
a navuc stikle i gledat svih s visoka je bas mocan osjecaj
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:14   #50
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
akmo ekipo! Plavuša visoka 176cm! volim nositi stikle i necu ih prestati nositi ali cula sam razno razne uvrede od iskompleksiranih patuljaka pa ajmo da vas cujem! hehe!
Ma nisi ti previsoka, prosjek, ali si visoka, ja sam isto 176 i ne izlazim iz visokih stikli, pogotovo u ovoj zemlji koja je krcata grdosijama od zena.
Ravne cipele su mi skoro out, pogotovo na suknju.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:21   #51
176 cm, pa ti uopce nisi previsoka, ne vidim razloga zasto nebi nosila stikle. ja sam visoka 184 cm. pa opet za neke svecanije prigode obucen petu (nije to sad nesto visoko, nekih 3 cm) ali bar malo da finije hodan. Inace sam cesce u ravnim cipelama ali ne zato sto ce mi neko rec da sam visoka ili sta vec, nego zato sta mi je u njima jednostavnije za hodat, vozit ili obavljat bilo kakve svakodnevne poslove
Scarl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:29   #52
176 cm - prosječna visina?
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:34   #53
Ja sam visoka 173 i prije nisam nikad nosila stikel cak sto vise mrzila sam ih...ali...nakon mature i provedene noci u stiklicama poludjela sma za njima..jednostavno noge su prekrasne u njima..

Bas me briga sta ce neko reci...ti iskopleksirani patuljici bi rado bili s mnom s tobom il nekom drugom trecom curom da nemaju te svoje komplekse...
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:42   #54

ja da sam 176 cm visoka nosila bih stiklu od 10cm.
Ovako mi je limit na 7cm a optimalna stikla je 5 cm. Ne volim ni kad je stikla ispod 5 cm jer onda to nije stikla i vecina cipela mi deluje babski.

Ne bih se ja tu nis' brinula. Znas koliko visokih frajera ima na ovom svetu. A pride sto ti je visina taman. I sa stiklama i bez stikli visoka

ne rekoh (mada jesam vise puta vec na forumu) visoka sam 185 cm. Kad se natakarim na ove od 7 cm, visa sam od decka.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 16:57   #55
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post

ja da sam 176 cm visoka nosila bih stiklu od 10cm.
Ovako mi je limit na 7cm a optimalna stikla je 5 cm. Ne volim ni kad je stikla ispod 5 cm jer onda to nije stikla i vecina cipela mi deluje babski.

Ne bih se ja tu nis' brinula. Znas koliko visokih frajera ima na ovom svetu. A pride sto ti je visina taman. I sa stiklama i bez stikli visoka

ne rekoh (mada jesam vise puta vec na forumu) visoka sam 185 cm. Kad se natakarim na ove od 7 cm, visa sam od decka.
Go girl
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:16   #56
Joj, a nisam vam rekla kako sam bila zla dok sam bila mladja.
Tako meni neki pokusavali da nabiju komplekse... I kao roda i tako te pizdarije.

i ja se tu naljutim i kad god bi mi prisao neki nizak lik... Prvo ga fino odbijes, on se obicno oseti uvredjenim, i pocne da podjebava (govrim o malim iskompleksiranim ljudima)... i kad sledeci put pita kad cemo na kafu ili nesto slicno ja mu kazem "CIM PORASTES". Bas sam bila zla......
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:11   #57
visoka sam 180 cm i volim štikle , ali ipak ne za svaki dan.
ne znam baš da li sam dobivala neke negativne komentare, više je to bila zezancija sa muške strane u kojoj je očito da bi rado bili barem moje visine.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 19:19   #58
ma nek svatko nosi sta voli....
a sta se tice prosjeka, hrvatski prosjek je 163 cm (bilo je neko mjerenje, citala sam to negdi) - za visinu zena. sigurno nije 175 - meni je to vec visoka cura.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 20:03   #59
Quote:
tallulagirl kaže: Pogledaj post
akmo ekipo! Plavuša visoka 176cm! volim nositi stikle i necu ih prestati nositi ali cula sam razno razne uvrede od iskompleksiranih patuljaka pa ajmo da vas cujem! hehe!
Kao da si ti sad nešto bolja od tih koji tebe zajebavaju kad se spuštaš na njihov nivo i nazivaš patuljcima? Baš me zanima koliko su ti patuljci visoki?
I kakve veze s ovim ima što si plavuša?
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 21:27   #60
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Kao da si ti sad nešto bolja od tih koji tebe zajebavaju kad se spuštaš na njihov nivo i nazivaš patuljcima? Baš me zanima koliko su ti patuljci visoki?
I kakve veze s ovim ima što si plavuša?
Pa dobro zasmetalo joj je....
A to sto je plavusa. Pa to je posebna kategorija posebno pogodna za zajebanciju.
Nemo' odma da se ljutis. Mozda joj se i smucilo.
Mene je izvuklo od kompleksa raznoraznih sto sam trenirala basket, pa sam tamo shvatila da sa svojih 1.85 nisam bas previsoka, nego cak medju nizima.... Dobra za jedno krilce. A nikako za centra........
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.