Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2010., 18:30   #21
ja bih preporucila Šaric u tkalci. ja kod njih idem na pregled, koji ponekad traje i 2 sata, radim lece, i dioptrijske suncane i obicne naocale. cijela familija mi ide tamo i stvarno su super simpaticni i brzi! meni su jednom u subotu popodne trcali na postu da mi na more posalju gotove naocale
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 19:51   #22
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pogledaj jel imaju di specijalne neke ponude blizu tebe
Ja sam nedavno bila u potrazi i tolika je borba za kupce da ti svugdje guraju neke popuste, daju stakla za 200kn oba (prije su tražili 400-600), daju gratis stakla na okvir i sl. Ja sam kupila Max Marine i super sam zadovoljna.
Ne znam da li jednostavno pogoditi novi okvir da ti on može ugraditi ta stara stakla, teško je to pogodit.
di si mjenjala i koliko si platila?
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 20:20   #23
i kolko bi otprilike dosle sa takvim staklima? to su polaroidna stakla ako se ne varam?
http://www.judiciaryreport.com/image...do-7-18-08.jpg
hrc_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 21:19   #24
Quote:
hrc_01 kaže: Pogledaj post
i kolko bi otprilike dosle sa takvim staklima? to su polaroidna stakla ako se ne varam?
http://www.judiciaryreport.com/image...do-7-18-08.jpg
To su RB3025 mirror lens, ne mozes po slici zakljucit jesu li polarizirane ili ne, takoder i o tome varira cijena. Nazalost ne znam kako se cijene krecu u Hr.
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 22:04   #25
Gledala sam na netu po optikama ponude za dioptrijske Ray Ban naočale. Zanima me otprilike cijena, može i na pm
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 22:24   #26
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Gledala sam na netu po optikama ponude za dioptrijske Ray Ban naočale. Zanima me otprilike cijena, može i na pm
A čuj, ima ti ih po 600-700kn, a i po 1200 pa naviše. Ovisno o liniji, materijalu...Okvir samo.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 11:58   #27
kako se kreću cijene ghetaldus dioptrijskih okvira? dobila sam jedan na poklon,i ne znam kolika im je cijena ?
radi se o plastičnom,mamin metalni ghetaldus marke bio je 450kn
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 16:37   #28
ja bih molila malu pomoć... trebala bih naočale,dioptrija -1...da li stakla plaćaš po dioptriji ili kako to ide??koliko bi me za tu dioptriju otprilike došla stakla??

koje optike su takoreći najjeftinije ili ima u svima nešto jeftino,a nešto skupo??
u čk-u imamo 4 optike,Mavrin,Lineta,Briljant i Ghetaldus...koju bi mi preporučili po kvaliteti,ali i po jeftinijoj varijanti.??
jbt...pa zaista ne možeš proć jeftinije od 1000 kn kad ideš kupit naočale???
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 15:47   #29
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
ja bih molila malu pomoć... trebala bih naočale,dioptrija -1...da li stakla plaćaš po dioptriji ili kako to ide??koliko bi me za tu dioptriju otprilike došla stakla??

koje optike su takoreći najjeftinije ili ima u svima nešto jeftino,a nešto skupo??
u čk-u imamo 4 optike,Mavrin,Lineta,Briljant i Ghetaldus...koju bi mi preporučili po kvaliteti,ali i po jeftinijoj varijanti.??
jbt...pa zaista ne možeš proć jeftinije od 1000 kn kad ideš kupit naočale???
Dioptrija ti nije velika i ne bi trebala imati utjecaja na cijenu.Dakle, cijenu će ti odrediti isključivo kvaliteta i osobine leće za koje se odlučiš -vrsta materijala, premazi, foto zaštita i sl. To ti je najbolje provjeriti na licu mjesta u optici, jer zbilja cijene jako variraju od mjesta do mjesta.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 12:12   #30
eto i ja molim sličnu pomoć....

ističe mi vozačka, i ko za vraga razbila sam jedno staklo na naočalama....

preporuke u zagrebu gdje mogu naći jeftinija stakla, okvir dakle ne trebam?

bila mi je dioptrija -1, i -0,75 ali se povećala, mada ja funkcioniram bez njih osim što ih moram imati dok vozim.... koliko znam bila su obična stakla, nemam astigmatizam ili sl.

produženje vozačke me košta oko 500-600 kn pa molim help gdje mogu proći najjeftinije u zg
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 22:10   #31
ajde da malo dignemo ovu temu............

Cure gdje se trenutno nude i kakvi popusti ...akcije...na dioptrijske okvire?

Jel tko nabavljao naočale s ESSILOR TRANSITIONS lećama? Ja ih nosim godinama i sad mi trebaju nove(ove podrapane) i ponovo bih njih jer sam prezadovoljna, ima li gdje kakav popust na njih (jer su prilično skupa samo stakla)....


Plizzzz.....pišite
__________________
-----------------------------------
"Činim pravu stvar............."
bubaspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 13:42   #32
Trebam nositi naočale,imam različite dioptrije.Zanima me da li netko zna postupak sa socijalnim-dali prvo idem kod njih ili prvo na pregled pa mi oni daju papir koji nosim u socijalno,dali baš moram ići u bolnicu na pregled ili to mogu obavit i kod privatnika?
Molim da mi netko objasni postupak!
*Josipa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 18:51   #33
Quote:
*Josipa* kaže: Pogledaj post
Trebam nositi naočale,imam različite dioptrije.Zanima me da li netko zna postupak sa socijalnim-dali prvo idem kod njih ili prvo na pregled pa mi oni daju papir koji nosim u socijalno,dali baš moram ići u bolnicu na pregled ili to mogu obavit i kod privatnika?
Molim da mi netko objasni postupak!
Ako hoćeš na pregled, moraš uzeti uputnicu kod svog liječnika i ići se upisati za pregled. Na pregledu dobiješ to dalje za socijalno za pomagala, ali čini mi se da je tako neka sića u pitanju da ne znam što se za to može kupiti u optici. I privatni liječnik ti to može napisati ako surađuje s njima.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:37   #34
Pozdrav!
molila bih pomoć oko dječjih naočala, tek smo se naručili za pregled pa ne znam kakve ćemo trebati. da li za djecu postoje besplatni okviri kao nekad?razlika u cijenama izmedju markiranih i ne i nije drastična, ali radije bih da se uči na najjeftinijima, pa ako puknu, kupujemo skuplje
cvjetic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 18:21   #35
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Ako hoćeš na pregled, moraš uzeti uputnicu kod svog liječnika i ići se upisati za pregled. Na pregledu dobiješ to dalje za socijalno za pomagala, ali čini mi se da je tako neka sića u pitanju da ne znam što se za to može kupiti u optici. I privatni liječnik ti to može napisati ako surađuje s njima.
dobije se samo neki sitnis, mozda 100 kuna. ne moze se s tim nista kupit.
sta se tice stakala, ja bi preporucila getaldus. najjeftiniji su.

Quote:
cvjetic22 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
molila bih pomoć oko dječjih naočala, tek smo se naručili za pregled pa ne znam kakve ćemo trebati. da li za djecu postoje besplatni okviri kao nekad?razlika u cijenama izmedju markiranih i ne i nije drastična, ali radije bih da se uči na najjeftinijima, pa ako puknu, kupujemo skuplje
malo optika uopce drzi te djecje naocale koje HZZ placa, jer je to takva socijala da to nitko ne zeli uzet. sad....
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 19:19   #36
dal netko ima neka iskustva s optikom vitrum?odnosno trebam nove okvire,al nekako mi se u prolazu uvijek čini da oni imaju mali izbor,odnosno da je sama radnja dosta mala ili ima i nešto iza,odnosno puno naočala po ladicama i slično?Inače mi se čine jako simpatični jer su mi par puta malo poštimali neke stvari na ovim starim naočalama,al nisam baš nešto gledala za nove..
cloudy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:41   #37
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
dobije se samo neki sitnis, mozda 100 kuna. ne moze se s tim nista kupit.
sta se tice stakala, ja bi preporucila getaldus. najjeftiniji su.
Ma da, zato i kažem da je sića, ispod 100kn, ne može se niti pola jednog stakla za te novce uzeti

Koliko su te došla stakla u Getaldusa i koja?
Odavno nisam gledala cijene, a vrijeme mi je za novi pregled.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 12:41   #38
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
dobije se samo neki sitnis, mozda 100 kuna. ne moze se s tim nista kupit.
sta se tice stakala, ja bi preporucila getaldus. najjeftiniji su.

sto po sto, bar popust

malo optika uopce drzi te djecje naocale koje HZZ placa, jer je to takva socijala da to nitko ne zeli uzet. sad....
htjela sam provjeriti sve opcije. za male klince (6god), računam da je to potrošna roba. ne bih htjela za njom trčkarati kao- pazi skupo je. ionako će biti pod dovoljnim opterećenjem kod privikavanja na novonastalu situaciju, računam da i glava raste, dioptrija varira, pa škola počinje, sve novo pa sad i to. ako moram platit - moram pa makar posudili novac da dobije adekvatno pomagalo. hvala cure
cvjetic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 20:52   #39
pozz, znate li koji je ovo model naočara, i cena?

http://i307.photobucket.com/albums/n...adastripes.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/n...row_tahari.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/n..._stockholm.jpg

Zadnje uređivanje mokry : 30.03.2011. at 20:58.
lojtes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 13:01   #40
Evo friskog iskustva iz Ghetaldusa, 3 godine kod njih kupujem lece, svaki put neki vrag ne valja i dioptrija mi skace uzas, da odmah iskljucim svoju krivnju jer se ne sminkam znaci totalno ih odrzavam cistim i sve,sad, platim 800kn 6pari, otvorim prve lijeva u kurcu skroz, mutna, nacmem drugi i treci isto, odnesem im lecu i prvo su se stali skupljat pa me slat od jednog do drugog pa reko nisam ja ovdje dosa setat za 800kn izvolite rijesit ovo sto ste napravili, na kraju potvrdjeno da su sve tri u kvaru zapravo cijeli paket leca od 6 kom, ali su reklamirali samo JEDNU LIJEVI LECU!!!!!sta da s njom radim??????Tako da budete spremni da KAD PLACATE VAM TRAZE SAV NOVAC ODMAH, A KAD SE TAKO NESTO DESI NIT SU ONI KRIVI NIT ONI STA MOGU NIT STA ZNAJU NIT SE MOGU PROVJERIT MEKE LECE.......
Gerina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.