Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 16:21   #61
hehe-dok si pisala,taman sam editirala post gore,pa si pogledaj...

ovak opcenito od deboraha sam zadovoljna jako jako sa rumenilima i olovkama za oci,osrednje sa sjenilima i lakovima-ostalo me se bas nije dojmilo..
maskare su prije 10-ak god bile izvrsne,no toliko su ih zarotirali i izmjenjali da suih pokvarili..za tu cijenu bourjois puno bolja solucija(mrvku je skuplji,ali bolji)nesto slicno avonovim maskarama..no avon mi ima super full koju obozavam,pa mu dajem prednost..ovi jos nemaju gumenjacu..bar koliko sam ja skicala..
e da-sjajila i ruzevi su solidni..sjajila su odlicna u limited edition varijantama...ruzevi kako koji...
puderi..hm..nisam imala previse iskustva,no koliko jesam-nerealne boje i krech na licu..teski su,a ja volim lagane teksture..gotovo tonirane kreme..sad nisam sve probala,pa zaista nisam objektivna
i zanju cesto imati hrpu gluparija poput nekakvbih bronzera i sprejeva za noge-to je popodarska glupost..
i mat sjenila su im dosta losa...
i dosta zapravo ta sjenila variraju..nekad su jace nekad slabije pigmentirana..no jako jako su sedefasta,pa mi se to svida
,mislim da to ovisi od kud su..jedna paleta mi je talijanska i moze proc,no dvije su iz kine,i to se osjeti
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:01   #62
kvalitetnija su rumenila deborah od bourjoisa..
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:57   #63
imam ja color copy korektor
nista posebno
vise volim one kao karmin verzije
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 17:58   #64
karmin je sta?
kakav je taj korektor? ima ful nekako posebno pakiranje i opis mu je malo drukciji nego ostalih korektora pa mi zato zapeo za oko ali kazes nis posebno?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:13   #65
Ruz, ali mislim da bi u ovom slucaju znacio stick.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 18:14   #66
hvala
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 01:35   #67
Quote:
Brinettaa kaže: Pogledaj post
kvalitetnija su rumenila deborah od bourjoisa..
Ne bih se složila, bar za ona okrugla deborah, meni se brzo skine i razmaže a bourjois mi stoji na licu cijeli dan....
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 14:03   #68
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila, bar za ona okrugla deborah, meni se brzo skine i razmaže a bourjois mi stoji na licu cijeli dan....
potpisujem
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 18:14   #69
meni ni bourjois rumenila ne stoje čitav dan
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:56   #70
željela bi isprobati neki puder od deborah, nisam nikad dosad pa me zanima kakvi su?
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:52   #71
ne znan jeste već sinjale hrpu novih sjenila od deborah u dm-u..imaju dvije velike nove palete, jedna baš ono proljetna sa pastelnim bojama, a druga sa svim mogućim nijansama-ima ih masu

dobili su i neka nova sjajila-lip volumizer, od kojih otiču usne- probala sam i na trenutak se pobojala da se nikad neće vratit u prvobitno stanje
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:00   #72
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post

dobili su i neka nova sjajila-lip volumizer, od kojih otiču usne- probala sam i na trenutak se pobojala da se nikad neće vratit u prvobitno stanje
Nemoj zezat!!! Pa kak oticu?! Joj ja bi to!!!!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:07   #73
nabubre. ozbiljno.

ja sam sebi bila sva čudna s tim

evo ga:
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:11   #74
Joooooj, sad me zelja lovi da odmah idem do dm-a!!!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:11   #75
evo i novih kolekcija:



__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:15   #76
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Joooooj, sad me zelja lovi da odmah idem do dm-a!!!

..dođu ti oko 60 i nešto kn, ostavljaju neki minty osjećaj na ustima, ko da ih cijelo vrijeme hlade, a zapravo čine da bubre..i nemaju četkicu, nego neku plastičnu špatulicu

ja sam isprobala neku nude nijansicu kakve i inače volim, ne ovu na slici, a usne su mi ostale takve i pola sata nakon skidanja

sličan efekt je imao i MF superfull..evo copypaste sa njihove stranice

Rossetto liquido volumizzante con Hyaluronic Filling Spheres®: per labbra incredibilmente levigate e rimpolpate: più volume del 25%*. Effetto volumizzante fino a 4 ore**. Con innovativo applicatore in silicone, ultra scorrevole in fase di stesura.


__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:19   #77
Ajmeeeee, dosta! Mislim da cu stici do dm-a prije treninga!
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 00:01   #78
hahahhahahaha

javi kakvo ti je

inače..ontopic- meni je bila super deborah novogodišnja kolekcija, diiivno crno sjenilo sa sitnim svjetlucavim česticama za samo 36.90 kn u dm-u, i onaj srebrni glitter eyeliner koji se razgrabija u rekordnom roku
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 00:08   #79
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
..dođu ti oko 60 i nešto kn, ostavljaju neki minty osjećaj na ustima, ko da ih cijelo vrijeme hlade, a zapravo čine da bubre..i nemaju četkicu, nego neku plastičnu špatulicu

ja sam isprobala neku nude nijansicu kakve i inače volim, ne ovu na slici, a usne su mi ostale takve i pola sata nakon skidanja

sličan efekt je imao i MF superfull..evo copypaste sa njihove stranice

Rossetto liquido volumizzante con Hyaluronic Filling Spheres®: per labbra incredibilmente levigate e rimpolpate: più volume del 25%*. Effetto volumizzante fino a 4 ore**. Con innovativo applicatore in silicone, ultra scorrevole in fase di stesura.




.i nemaju četkicu, nego neku plastičnu špatulicu

To je mene danas skoro nasmijalo, zapravo je silikonska, mekana, koje iznenadjenje, mozda i nije lose
furioza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 00:27   #80
ma ko da je za krečenje zida
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.