Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2005., 09:37   #61
Quote:
ari peka nikkola kaže:
probaj paš vidjet kak je zarazno...
Već probala.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 11:47   #62
Quote:
ari peka nikkola kaže:
o pa to smo mi pjevali na sav glas još prije dve godine na opće čuđenje 10000 slovenskih i ostalih drugih brkatih pripadnika razmjerno velikih evropskih naroda...
Ditto. Premijera je bila na SvjeCkom prvenstvu u letovima na Planici 2004 godine...
S jedne strane slovenski hudiči, s druge strane namrgođeni Švabovi, iza nas Esterajheri, malo dalje supijani Poljaci, a Norvežlije pijani paradiraju oko nas... a mi se sveudilj deremo "Oj hrvatska Matti..."
Eno, pitaj Lady Grey...
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 12:03   #63
ček ček ček...pa i mi jesmo to tamo urlali, zapravo nije da sam tašt (a bit će da jesam)
ali mislim da smo to spontano počeli urlat ja i potpuno alkoholom deklasiran Ribafish, te ostali ...sad postoje svije varijante

-ili ste vi smislili istu foru neovisno od nas(znači s dodatkom Hautameki)

-ili ste vi bili ona ekipa koja nam se pridružila

ha ha govori

IMENA ,IMENA!!!
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 12:07   #64
odgovorno tvrdim da smo mi autroi doticne uspjesnice! kolko se sjecam...
dakle, se enkrat, punimo bus za planicu koji bi kretao u subotu u 4 ujutro i vratio se navecer.

za sad imamo 10-12 ljudi, a brane iz hostelera mi je reko da kad imam 40 ljudi na spisku da on organizira bus.

pa ajmo punit spisak!
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 12:33   #65
Ja se prijavljujem.
Ako budem u Hr tada idem.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 14:41   #66
a ko je za bischofshofen 6.1. na praznik?
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 22:30   #67
Quote:
Yo momma... kaže:
Ditto. Premijera je bila na SvjeCkom prvenstvu u letovima na Planici 2004 godine...
S jedne strane slovenski hudiči, s druge strane namrgođeni Švabovi, iza nas Esterajheri, malo dalje supijani Poljaci, a Norvežlije pijani paradiraju oko nas... a mi se sveudilj deremo "Oj hrvatska Matti..."
Eno, pitaj Lady Grey...
Hrvaške pizde!

Glede mede i popunjavanja autobusa: mi obično idemo u petak iza posla i vraćamo se u nedjelju predvečer. Spajamo neugodno s beskorisnim.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2005., 23:05   #68
Heh, nisam mislio da u Hrvatskoj toliko ljudi zanimaju skokovi. Eto, ja već četiri godine za redom na Planici.
Inače, onu "oj hrvatska matti..." sam prvi put čuo 2003.
__________________
niš pametno
linol3um is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 00:20   #69
Quote:
ribafish13 kaže:
a ko je za bischofshofen 6.1. na praznik?
Jel to ono kad je četres' ojra upadnica?
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 01:22   #70
Quote:
ribafish13 kaže:
odgovorno tvrdim da smo mi autori doticne uspjesnice! kolko se sjecam...


ari peka nikkola kaže:
ček ček ček...pa i mi jesmo to tamo urlali, zapravo nije da sam tašt (a bit će da jesam)
ali mislim da smo to spontano počeli urlat ja i potpuno alkoholom deklasiran Ribafish, te ostali ...sad postoje svije varijante
-ili ste vi smislili istu foru neovisno od nas(znači s dodatkom Hautameki)
-ili ste vi bili ona ekipa koja nam se pridružila
ha ha govori
IMENA ,IMENA!!!
Da razjasnimo. Gore navedenu uspješnicu pročitasmo na Klikovim stranicama davne 2003.
("tri kile manje, koje su se umalo vratile nakon bijesne lokačine kad je nastradalo dvadesetak Uniona po lubanji u Planici na finalu Svjetskog prvenstva u letovima, kad je deželom orila pjesma: 'Oj, hrvatska mati, Matti Hautamäki...' ")
Daklem, definitli je autor, tekstopisac, aranžer, kompozitor i kondukter orkestra - Ribafishoje. Amen. Mi pročitali i sproveli u djelo.
Daklem, nismo izmišljali paralelne fore, nismo se družili na Planici (šteta ), i nismo uspjeli naći one odvaljene Opatijce (Matuljane?) sa natpisima ter parolama... Hmpf, trebalo bi se malo bolje pripremiti ter organizirati za 2006, jelde?
Eto, nu!
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 14:51   #71
Quote:
Yo momma... kazˇe:
Daklem, definitli je autor, tekstopisac, aranzˇer, kompozitor i kondukter orkestra - Ribafishoje. Amen. Mi procˇitali i sproveli u djelo.
Daklem, nismo izmisˇljali paralelne fore, nismo se druzˇili na Planici (sˇteta ), i nismo uspjeli nac´i one odvaljene Opatijce (Matuljane?) sa natpisima ter parolama... Hmpf, trebalo bi se malo bolje pripremiti ter organizirati za 2006, jelde?
Eto, nu!
ispravak - ja nisam dovoljno u stanju izmislit nesto toliko genijalno, pa zasluge pripadaju Aripeci ili Doskocio Matti Jebeno.

jebote, jesam zgodan na toj sliki!

gdje vi spavate, ljudi, ja bi isto na tri dana...
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 14:53   #72
Quote:
Yo momma... kazˇe:
Jel to ono kad je cˇetres' ojra upadnica?
a mogo bi ja nazicat dvije akreditacije, aripekka dvije i jos zicat velu da ubaci nekog...
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 14:59   #73
mogli bi se ovom prilikom prisjetiti nekih velikana koji su po necem bili upecatljivi. primjerice - pekka suorsa ili ville kante po imenu!
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 17:09   #74
Quote:
ribafish13 kaže:
ispravak - ja nisam dovoljno u stanju izmislit nesto toliko genijalno, pa zasluge pripadaju Aripeci ili Doskocio Matti Jebeno.
jebote, jesam zgodan na toj sliki!
gdje vi spavate, ljudi, ja bi isto na tri dana...
A! Nu, enivej, ni u kom slučaju ne stavljamo kopirajt na nešto što nije naše Arišpeka ili D(M)J? Oke, prifaćam

Nego, lijep k'o slika. A na slici krastavci.

Kaj se tiče pitanja spavanja, ajd malo preroštaj svoj r13 mejl iz razdoblja 17.-24.3.2005. Ako trebaš detalje -> PM. Referenca: Koskenkorva, iliti krace Kossu.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 17:16   #75
Ijope ja sa refrencom na "Jadna ti mati Nykänen"...

__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 21:12   #76
ako sam ja tebe kurtsa skonto... kaki r13, kaki bakrači?

ili pak hroar stjernen
virgilio lunardi
ivo pertile
stefan zuend
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 21:16   #77
ili da igramo igru - zemljopisni telemark - svako mora rec jednog skakaca iz neke zemlje!

a!?

ko igra?
__________________
Dnevnik trudnog muškarca (kako sam okačio kopačke o klin), prerastao u "Dnevnik tate, nadimak mu znate"
Riba-blog
ribafish13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 21:22   #78
Quote:
ribafish13 kaže:
ili da igramo igru - zemljopisni telemark - svako mora rec jednog skakaca iz neke zemlje!

a!?

ko igra?
Ahonen. Janne Ahonen.
Č.
bbsan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 21:31   #79
Quote:
ribafish13 kaže:
ako sam ja tebe kurtsa skonto... kaki r13, kaki bakrači?
PM...
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2005., 21:39   #80
Quote:
Yo momma... kaže:
PM...
UKUA!
There seems to have been a slight problem with the Forum.hr database.
Please try again by pressing the refresh button in your browser.
An E-Mail has been dispatched to our Technical Staff, who you can also contact if the problem persists.

We apologise for any inconvenience.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.