Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2005., 22:35   #61
Quote:
smjeskica kaže:

A ja se uvijek nerviram kada mi se trepavice tako zalijepe.
vidiš ti te žene, nikad zadovoljne!
sve žele guste trepavice, da izgleda kao da ih ima mali milijun, a ne raskuštrane tu i tamo neka... a onda čim se pojavi maskara koja ti količinu trepavica zapravo reducira na njih 5-6, ali kao *gustih*, onda je to must have

p.s. ja sam skroz zadovoljna s ovim zeljonajim
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 22:37   #62
Quote:
alexxx kaže:
meni ove trepavice ne izgledaju zvjezdasto nego slijepljeno. ´´zvjezdasto´´ sam si protumačila kao nekakve mikrokristaliće ko od soli po trepavicama i čekala da vidim sliku pa da žicam nekoga da mi to kupi
ovako sam i ja zamisljala
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2005., 22:40   #63
meni to izgleda ko oko s konjuktivitisom
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 11:45   #64
Quote:
tilla kaže:
a mene zanima zašto je tako jeftino?

nekako si mislim da se rješavaju starih stvari
cula sam nesto da nisu vise glavni uvoznici...
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 13:02   #65
ja kupila to zeleno još odavno, jer sam slaba na sve zeleno...al ja nisam ni pokušavala dobiti taj efekt..men' žena objasnila da to samo pofarba trepavice..pa sam si ja s tim samo farbala vrhove trepki u zeleno i izgledalo je

Zakaj je na sniženju? zato što to nije puder, sjenilo, maskara, olovka za oči/usta niti neki takav proizvod koji se uobičajeno kupuje...pa im je vjerojatno ostalo brdo neprodanih...pa između toga da im ostanu neprodani ili da ih snize i prodaju, logično, izabiru ovo drugo...

Kao što će, recimo, bit snižene...lupit ću...žute lakirane čizme ili tako nešto..
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 13:38   #66
Quote:
may@ kaže:
cula sam nesto da nisu vise glavni uvoznici...
ovo proljeće je strava.
svi uzvoznici se mjenjaju.
samo se žalim
ništa nije isto ko i prije.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 01:44   #67
evo, prijavljeujem, ova zelena je ZAISTA super
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2005., 12:53   #68
ne svidja mi se
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 19:11   #69
Unhappy bourjois sjajilo

znam da smo ga vec 100 puta spominjale,tracale,komentirale...ali evo kupih jucer novo i skroz je drugacije!pokvarilo se-ne lijepi se uopce vise (a prije je bilo skroz ljepljivo sto je meni super)i zato brzo se upija i vise nije toliko postojano.i cetkica je nekako cini mi se oskudnija(manja i tanja)jel netko to jos primjetio ili sam ja samo paranoicna da cu izgubiti vjeru u svoje najdraze sjajilo?
ps:kupila sam ga direkt u martimexu tako da nije neka muljaza
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 19:18   #70
mrzim kad se sjajilo lijepi
a ovo njihovo nisam kupila bas zbog cetkice.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 19:22   #71
vidis,a ja bas obozavam cetkicu(spuzvice se nekako s vremenom izoblice,a nekoliko mi ih je i otpalo u sjajilu) i obozavam sto ljepljivije (malo je nezgodno sto se kosa lijepi,ali traje neusporedivo duze i daje ogromnu punocu ustima)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 19:34   #72
Quote:
lianne kaže:
vidis,a ja bas obozavam cetkicu(spuzvice se nekako s vremenom izoblice,a nekoliko mi ih je i otpalo u sjajilu) i obozavam sto ljepljivije (malo je nezgodno sto se kosa lijepi,ali traje neusporedivo duze i daje ogromnu punocu ustima)
koristim samo sjajila u tubici, ona koja se direktno nanose na usne. ovo s cetkicama mi je gnjavaza
i da, kad se kosa zalijepi, pa mi posvuda bude tog ljepljivog...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 19:50   #73
je,to je najveci nedostatak
i meni su ta u tubici super.imala sam par maybellinovih fruity jelly jer su isto ljepljiva i postojana -imaju sad neka nova isto u tubicama i cine mi se primamljivim.ma ja bi sve to pokupovala,ali sam si stavila veto kada sam jednog dana shvatila da imam 14 sjajila i to sve varijacije 3-4 nijanse.sada trosim zalihe i mirujem(ovo sam kupila jer mi je jedna nijansa nedavno porosena)
uglavnom opcenito su ti u tubicama zahvalniji jer mi se masu puta vec desilo da mi ova u ambalazama puknu negdje oko cepa ili propustaju na onom djelu gdje se cepovi sarafe za bocicu.onda mi cijela torbica bude ljepljiva
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:13   #74
ysl se lijepi,
dior se lijepi
chanel i versace se ne lijepe
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 22:52   #75
vidjeh u limoniju nijansu broj 15,mislim da je arctic rose,suuuper je!al vec sam kupila ovaj mjesec jedno sjajilo pa ce pricekat....stednja!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:27   #76
curke,ja sam isto kupila to sjajilo i koma je... Koristila sam i prije njihova sjajila i bila sam prezadovoljna...al sad
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:27   #77
Bourjios sjajila se meni ne sviđaju ni malo. Prilično su nepostojana.


eh,da, bilo bi super kad bi pokretač ove teme ubacio i anketu koje se sjajilo najviše lijepi, ili da to napišete tu.
Meni se najviše lijepi Avon i Lancome Juicytubes, a najmanje Burjois.

najzadovoljnija sam bila s Pupom
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:36   #78
Quote:
debelakrava kaže:
ysl se lijepi,
dior se lijepi
chanel i versace se ne lijepe
I Estee Lauder se isto ne lijepi
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:38   #79
Quote:
marija82 kaže:
vidjeh u limoniju nijansu broj 15,mislim da je arctic rose,suuuper je!al vec sam kupila ovaj mjesec jedno sjajilo pa ce pricekat....stednja!
hehe...ja sam ti ga preporucila na onom topicu i bas sam sad tu nijansu kupila...
ta mi je odlicna-super je za smokey jer nije upadljiva i onako za svaki dan,ali ima ih jos par bez kojih ne mogu(ne znam napamet,mislim da je 1 smedkasta i 10 onakomalo narandasta,ali bubetam)
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 23:41   #80
Quote:
club delicious kaže:
Bourjios sjajila se meni ne sviđaju ni malo. Prilično su nepostojana.


eh,da, bilo bi super kad bi pokretač ove teme ubacio i anketu koje se sjajilo najviše lijepi, ili da to napišete tu.
Meni se najviše lijepi Avon i Lancome Juicytubes, a najmanje Burjois.

najzadovoljnija sam bila s Pupom
kako da ubacim anketu a i tko ce sva sjajila nabrojat...mozda bi bolje bilo-volite li da se sjajilo ljepi,ali nabrajati sve marke,ali ako vas je vise za mogu postaviti(ali objasnite i kako )
Avonova ja imam 2 i ne lijepe se...ova nova neka super gloss ili tako nesto.mozda ti imas neka druga?
za jucytubes znam da se lijepi,ali prijasnji bourjois se vise ljepio
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.