Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 13:45   #121
Quote:
lidija84 kaže: Pogledaj post
Moram piupitati, možda se nađe netko za savjet...

Jučer smo u C&A pronašli odlično odijelo za dečka no kako mu gore treba manji broj a dolje veći (46/48), tako smo i rasporedili.
Kada smo došli na blagajnu, žena je provjerila brojeve i nije nam htjela prodati....
Ima li tko kakva iskustva, što napraviti ili kako prokrijumčariti kupnju različitih brojeva??
Odijelo se prodaje kao jedno, mislim ima zajednički cijenu?
Ako se prodaju posebno hlače posebno gornji dio onda ne vidim zašto ne bi mogli uzeti veličine koje želite.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 14:46   #122
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Odijelo se prodaje kao jedno, mislim ima zajednički cijenu?
Ako se prodaju posebno hlače posebno gornji dio onda ne vidim zašto ne bi mogli uzeti veličine koje želite.
Pa da ... zato sam rekla da bi nekaj skemijala ali ženske provjeravaju što inače i nije običaj. (Dobro, inače ne radim takve stvari a sad kad sam htjela nisam uspjela!)

Kaj sam ja ovdje jedina zločesta? Trebalo bi me malo...
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 22:28   #123
C&A mi je nekad bio omiljena trgovina, al u zadnje vrijeme se jaaaako pokvario. Nisam pobornik skupe robe i nikad ne bi dao neke bolesne cifre za odjecu(obucu), al veeeelika vecina robe u C&A je za jednokratnu upotrebu, pogotovo ove stvari koje sam kupio nedavno. Polo majica dugi rukav cca 90kn, nakon jednog pranja se toliko razvukla da mozes pod brisat s njom, traperice cca 230 kn nakon pola godine su se na jednom mjestu toliko izlizale da se konac vidi. Jos od kad su ih nedavno uhvatili da pod "organski pamuk" prodaju umjetni, dodatno su mi pali u ocima. I da, znam da zene koje rade u trgovini nemaju nista s tim, al imaju totalno debilnu politiku prema kupcima. Primjerice ako hoces kupit kosulju koja je zapakirana, ne smijes otpakiravat, sto je logicno, al nikako mi nije logicno da nemaju od svake velicine po jednu otpakiranu pa da barem mozes probat velicinu. Ja nedavno imao takav slucaj, na sto sam lagano popiz...
kriek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 14:35   #124
Quote:
kriek kaže: Pogledaj post
I da, znam da zene koje rade u trgovini nemaju nista s tim, al imaju totalno debilnu politiku prema kupcima. Primjerice ako hoces kupit kosulju koja je zapakirana, ne smijes otpakiravat, sto je logicno, al nikako mi nije logicno da nemaju od svake velicine po jednu otpakiranu pa da barem mozes probat velicinu. Ja nedavno imao takav slucaj, na sto sam lagano popiz...
E to i meni nije bilo jasno! Kako nemaju košulju za probati!? Tko još kupuje košulju koju nije probao niti vidio kakav je kroj....?!
lidija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 12:08   #125
C&A

Nije los ducan, ima za kupiti par krpa, za jednu sezonu, ali kvaliteta nije ista kao u onom u Graz-u. No, ono sto je mene zbunilo jucer u tom ducanu, jest totalna zbunjenost trgovaca koji tamo rade. Pa, gdje su nasli te ljude? Jesu li to skolovani trgovci ili ne?Dosla ja platiti "krpu" na blagajnu , svojom Maestro karticom, kad veli ona meni "ne prolazi" ja ju pogledam, zbunjena jel 10 minuta prije sam kupovala u druga dva ducana i kartica je normalno prolazila. Ja ju ljubazno zamolim da ponovo provuce karticu (ne trebam vam rec da se red iza mene polako ali sigurno slaze, ljudi bulje, ona sapce s kolegicom za drugom kasom, dobivam poglede tipa: ovoj treba oduzeti karticu....itd) al nedam se ja smesti. veli ona meni, nazalost problem je u EPTI? ja gledam, mislim si u sebi ova je doktorica znanosti, daje mi objasnjenje cijele situacije a ja bedak, samo sa zavrsenim faksom, ne kuzim sto mi je cinit. I nastavim buljit u nju, ona se lati telefona i zove EPTU ( ja sam tek danas saznala sto je to...) i naravno ne moze ih dobiti i ne zna sto da radi???? Ja odustajem, dajem drugu karticu, jel ljudi vec size u redu ipak su dosli na "obiteljski izlet" i hoce cim prije doma. E sad neka mi netko obrazlozi kako je moguce, da od cca 10 ducana, samo u jednom ne moze proci Maestro kartica? ili je to poblem koji ima konkretno C&A sa sustavom koji koristi u RH?
cuvarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 17:05   #126
Quote:
cuvarka kaže: Pogledaj post
Nije los ducan, ima za kupiti par krpa, za jednu sezonu, ali kvaliteta nije ista kao u onom u Graz-u. No, ono sto je mene zbunilo jucer u tom ducanu, jest totalna zbunjenost trgovaca koji tamo rade. Pa, gdje su nasli te ljude? Jesu li to skolovani trgovci ili ne?Dosla ja platiti "krpu" na blagajnu , svojom Maestro karticom, kad veli ona meni "ne prolazi" ja ju pogledam, zbunjena jel 10 minuta prije sam kupovala u druga dva ducana i kartica je normalno prolazila. Ja ju ljubazno zamolim da ponovo provuce karticu (ne trebam vam rec da se red iza mene polako ali sigurno slaze, ljudi bulje, ona sapce s kolegicom za drugom kasom, dobivam poglede tipa: ovoj treba oduzeti karticu....itd) al nedam se ja smesti. veli ona meni, nazalost problem je u EPTI? ja gledam, mislim si u sebi ova je doktorica znanosti, daje mi objasnjenje cijele situacije a ja bedak, samo sa zavrsenim faksom, ne kuzim sto mi je cinit. I nastavim buljit u nju, ona se lati telefona i zove EPTU ( ja sam tek danas saznala sto je to...) i naravno ne moze ih dobiti i ne zna sto da radi???? Ja odustajem, dajem drugu karticu, jel ljudi vec size u redu ipak su dosli na "obiteljski izlet" i hoce cim prije doma. E sad neka mi netko obrazlozi kako je moguce, da od cca 10 ducana, samo u jednom ne moze proci Maestro kartica? ili je to poblem koji ima konkretno C&A sa sustavom koji koristi u RH?
Nema to veze sa dućanom. Jednostavno nekad ne prolazi. Meni jučer u Havaianas corneru nije htjela proć. Jednom i u Mangu.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 23:08   #127
cesto nece proc kartice kad se puno zaredom kupuje na istu a nekad je i do telefonskih veza putem kojih te kartice funkcioniraju ili tako nekih veza

ugl bila ja danas u c&a u cc1, inace tamo svasta nadjem na clockhouse odjelu ali danas nista, doslovno pet stvari su mi mozda zapele za oku a od svega nista snizeno pa nisam nista ni htjela, steta... kupacih nula, kratkih hlaca, torbi, nista.... i jos koda su smanjili taj odjel i dodali malo djecjeg jos tamo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:34   #128
ej...možete li mi kazati kakva je ponuda u zg sa c&a skijaškom opremom, na online c&a sam vidila dosta povoljne jakne i hlace za skijanje, a kod nas u st se c&a otvara krajem mjeseca...da li da cekam ili da potažim negdje drugo? e, i btw...može li se kod njih plaćati americanom na rate? hvala svima!!!!
jagodicaBobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 19:13   #129
Jel zna mozda itko kakva je ponuda kaputa,ima li ista povoljno?
__________________
Čovjek bez maste je covjek bez krila!
x-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 13:18   #130
Podižem temu... Tko pita - ne skita: obzirom da nisam iz ZG-a, a i ne volim provoditi vrijeme po centrima, zanima me koji C&A ima najveću ponudu odjeće u ZG-u? Onaj u westgateu, Areni ili CC1? Puno hvala!
Pshia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 13:25   #131
po meni onaj u CC1, u Areni je mali i nema clockhouse odjela bas (to je onaj za mlade jel)
a u WG sam bila ali ne sjecam se bas najbolje ali meni u CC1 odlican C&A
opet ovisi sta trazis (za mladje, starije, zensko, musko, djecje...)
ja ti govorim za zensko mladje s tim da ja kupim i nes finije za posao
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 15:29   #132
Super, taman mi takav izbor treba Hvala na savjetu!
Pshia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 21:21   #133
pa ja sam si nasla par stvarcica,kratku siroku majicu crnu tj kao neka bluzica za 50kn,i obicnu duzu majicu na pruge i zadovoljna san kako tako jer sam pobornik kupovine sto jeftinije,i sto vise stvari , samo sto uvik kad si nesto nadjen nikad neman novaca,a i super mi je sto ima grudnjaka veciiihhh brojeva

sto se tice toga da je i bapski,ima stv nekih stvari,al boze moj,ima ljudi koji to vole,a si dobro je sto npr malo punije osobe ili babe ko sto je moja moze si nac nesto a da nije preskupo
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 08:25   #134
Jel netko zna dal se roba kupljena u Arena centru može zamijeniti u CC1 ili West gate-u? Znam da Zara to dozvoljava, a na telefone u dućanima mi se nitko ne javlja.
Hvala.
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 20:51   #135
kakva iskustva imate s njihovom pletenom odjećom, dal se razvlači, stiska u pranju ili ocufa brzo?
orhideja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 08:11   #136
Quote:
Isabella kaže: Pogledaj post
Jel netko zna dal se roba kupljena u Arena centru može zamijeniti u CC1 ili West gate-u? Znam da Zara to dozvoljava, a na telefone u dućanima mi se nitko ne javlja.
Hvala.
Može se zamijeniti. Pozdrav
mikica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 23:16   #137
pozdrav ,malo sam prolistala vase odgovore i nisam naletjela na velicine u njihovim ducanima,zanima me koja je najveca velicina za zene.Hvala i sory ako sam negdje previdjela odgovor na to pitanje.
tava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 00:34   #138
marka Jessica je do broja 50,a clockhouse do broja 44?
Kozmična is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 14:29   #139
Quote:
orhideja4 kaže: Pogledaj post
kakva iskustva imate s njihovom pletenom odjećom, dal se razvlači, stiska u pranju ili ocufa brzo?


ja sam zadovoljna njihovim vestama i nijedna se nije ocufala niti stisla u pranju
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 14:32   #140
Quote:
Kozmična kaže: Pogledaj post
marka Jessica je do broja 50,a clockhouse do broja 44?
Ne znam pod koji broj to spada, al sam ja nedavno morala kupiti Clockhouse vestu broj 2XL, a inače gore nosim 38, eventualno 40 Baš me zanima ko stane onda u XS.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.