Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2004., 00:35   #1
Osoblje u parfumerijama, ljekarnama, drogerijama...

sad neznam jeli ovo slucajnost ili ne ,ali par puta za redom odem u novo otvoreni limoni i izadem bijesna ko ris.
prvo pitam imaju li vichy kremu protiv celulita?? teta meni kaze da ima al kako to ne valja, da je bolja ona od biotherma. te ako kupim 2 bocice dobijem jos i neku torbicu gratis... ja sve pristojno kazem kako me ne zanima , a teta meni nazad: "pa sto mislis da ce ti se koža guliti ko na reklami ?? " nisam mogla vjerovati , otisla praznih ruku van.
drugi put sam slucajno taknula neko sjenilo koje nije bilo tester, ali ono stvarno samo taknula , i odjednom se kraj mene stvorila rospija od prodavacice i rekla da to sad moram kupiti. i sto cu , kupila sam .doslo mi je da je
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 01:04   #2
To se oni iz petnih zila trude da bankrotiraju!Nadam se da vise tamo ne zalazis
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 01:17   #3
ova sta ti je uvaljivala biotherm je vjerojatno bila neka njihova promotorica koja nezna radit svoj posao (promocije se nikad, ali ama baš nikad ne rade da se pljuju tuđi proizvodi). a ova koza sta te nagovorila da kupis...trebala si je poslat u p.m. rec 'make me do it' i isetat iz duckasa
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 01:40   #4
tak je jednom u dm-u neka cura kupovala puder i nije bilo testera, i jebe se njoj zivo i otvori taj koj je mislila i probala dal je ok itd i doleti baba "sta ti radis?! sada to moras kupit?! sta ne probas tester?!" i kao cura veli da ga nema a baba veli kako nema veze da joj je prikaz boje na kutiji i da sad mora ovo kupit...cura rekla, kak da ne i osla van.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 02:08   #5
a baš san tila pofalit De eM.
jer, otkad je taj tip samoposluživanje kozmetikom otvoren ja ne ulazim u parfumeriju bez sušte potrebe!
defitivno ne u Limoni. (ST ima dva i u oba rade cure koje su vjerovatno podplaćene i ergo neljubazne- možda je to samo moje iskustvo)
beatrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 09:47   #6
e, cure - trebate vidjeti ženu u parfumeriji..hmmm..ne znam kak se parfumerija zove, ali je odmah blizu križanja ilice i gundulićeve..mala parfumerijica na desnoj strani (ako se gleda prema trgu), u izlogu uvijek imaju Pupine proizvode...ženska je srednjih godina, plava i dosadna..

DAKLE!

ja od nje doslovno imam vijetnamski sindrom! a neki me mazohizam (ili ljubav prema Pupi) natjera da tamo odem bar jednom godišnje..

žena je neizdrživa! neće te pustiti van! ona to odbija! ona će daviti i daviti i daviti i preporučivati i prepriječiti ti put prema izlazu i tako sve dok ne počenš vrištati! ja prije jedno mjesec dana:

(kupila sam pupino sjenilo za 150 kn i bourjoisovo za još 100tinjak i nisam imala više niti kinte!)

"Imam Vam fantastičnu olovku..baš uz to ide saaaaavršeno! gledajte!"
"Ne hvala, nemam stvarno više novaca i imam sve drugo što mi treba!"
"Ali odlična je - vidite nijansu! dajte mi ruku da probate"
"Još jednom hvala, ali nemam novaca niti namjeru kupovati išta još"
"Joj, znate kaj..maskara jedna divna - evo sad ćete vidjeti!"
"Ne. Zaista Vam hvala. Ne želim."
"Jeste čuli za ovaj novi parfem! I cijena je fenomenalna.."
"NEMAM NOVACA! NAPLATITE MI OVO! NEĆU NIŠTA VIŠE!"
"Ma to Vam je samo 300 kn..dajte pričekajte sad ću vam pokazati.."
"NEEEEEEEE!"
"Šiljilo?"
"NE!"
"Ruž sa usne..ma predivan je! A ta Vam se boja baš sad nosi.."
"Jel Vi mene čujete?! Nemam novaca, ništa ne želim, naplatite mi ovo i pustite me van!"

i tako je to išlo još neko vrijeme dok ja nisam dobila kompletni slom živaca i počela iz petnih žila urlati kako mi je nje već dosta, kako mi je muka ući u ovu parfumeriju zbog njezine napasnosti, kako sam sve žive upozorila na nju, kako ću ih dati u novine, kako sad ne bih najradije uzela ni ovo..itd..

e ne znam jeste li imale bliski susret s njom, ali bjeeežite..još nijednom nisam prošla bez te scene u tom dućanu
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 10:03   #7
about Limoni.....i u Rijeci su se pokazali kao totalni shit. što se usluge tiče. i stručnosti. pa ono tamo su srednjoškole na praksi a ne prodavačice ekskluzivne i skupe kozmetike pa gdje će mi on savjetovati koju ću kremu protiv prvih bora kupiti ili neznamtištoveć ne znam, ja volim stručne osobe u tim parfumerijama posebno ako se spremam iskeširati poveće pare tamo.

inače, rijetko su tete u parfumerijama ok. zaista rijetko. obično u onoj u kojoj jesu tu stalno i idem a makar cijene i bile malo veće nego u nekoj drugoj.

joj sad sam se sjetila parfumerije PUPA u Rijeci, ajme, pa tamo samo što te ne premlate jer si ušao i remetiš im kontemplaciju prilikom buljenja u jednu točku na zidu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 12:12   #8
ne znam... mene u svim dućanima gledaju malo poprijeko pošto ja u shopping redovito idem nenašminkana (da mi ni bi slučajno ostala šminka na robi), i najotrcanijoj odjeći (glavno da se lako skida kad idem nešto probat) i nakon prvog dućana imam već megazizmučenu patničku facu. i onda takva uđem u npr BOSS pa me gledaju ko da sam s marsa pala... no dobro, ionako nikad nisam tamo ništa kupila imaju premršave lutke u izlogu pa protestiram.

ali za parfumerije, meni se nekako uvijek potrefi da uđem kad sam baš sređena... ali to mi je tako smiješno, kako mi prvo ubere cipele i torbu i vidim skoro kako joj se oči vrte ko na onim slot machines... i ono izbace neku cifru, pa nakit (moja čitava dva prstena) i tako to... pa ih se uvijek čitavo krdo stvori oko mene... a ja ih mrziiiiiim... trebala bi na čelo napisat samo gledam i ako me zanima nešto, znam i sama pitat prije nego uđem u parfumeriju.
__________________
enhancing colours since 1938

w! pssst! it's a secret!!
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 13:07   #9
da - MRZIM! to odmjeravanje i nabrzinu određivanje kako će se postaviti prema tebi..i drago mi je kad ih zaje****..naime, u shopping stvaaarno ne stignem često, odvučem se tek kad ostanem bez svega, a kad idem to je vikendom (neradnim) i onda trošim povelike količine novaca (plaća mi je, bogu hvala, super, a i uzmem na revolving karticu pa otplaćujem sljedećih 20 godina ..)

dakle, kad joj uletim u poderanim trapericama, topiću i japankama, sva istetovirana, s piercingom, bez šminke i sa repićem navrh glave..pa me s prezirom odmjeri i frkne, a onda im nalupam pola dnevnog prometa..nema mi slađeg

dobar prodavač ne gleda kako ti izgledaš i ne predviđa koliko ćeš potrošiti..nego se svojom profesionalnošću trudi usmjeriti te k tome da potrošiš što više i na tome joj/mu još budeš zahvalan..i dođeš potrošiti opet i preporučiš drugima da tamo potroše..al za mnoge frajlice po našim dućanima to je prevelika filozofija

__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 13:53   #10
Re: tete u parfumerijama

Quote:
piccola kaže:
sad neznam jeli ovo slucajnost ili ne ,ali par puta za redom odem u novo otvoreni limoni i izadem bijesna ko ris.
prvo pitam imaju li vichy kremu protiv celulita?? teta meni kaze da ima al kako to ne valja, da je bolja ona od biotherma. te ako kupim 2 bocice dobijem jos i neku torbicu gratis... ja sve pristojno kazem kako me ne zanima , a teta meni nazad: "pa sto mislis da ce ti se koža guliti ko na reklami ?? " nisam mogla vjerovati , otisla praznih ruku van.
drugi put sam slucajno taknula neko sjenilo koje nije bilo tester, ali ono stvarno samo taknula , i odjednom se kraj mene stvorila rospija od prodavacice i rekla da to sad moram kupiti. i sto cu , kupila sam .doslo mi je da je


ne mogu vjerovat da si kupila?! pa jesi li ga otvorila uopce?
joj kako bi joj ga ja natrljala po nosu!!!!

kokos glupa!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 14:11   #11
sjenilo sam kupila jer mi se stvarno svidalo, da nije nebi sigurno. ali prije toga sam ljepo ostavila par dubokih otisaka prstiju u sjenilu , uzela novo i otisla platiti. bas sam bila happy ,
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 14:12   #12
Quote:
piccola kaže:
sjenilo sam kupila jer mi se stvarno svidalo, da nije nebi sigurno. ali prije toga sam ljepo ostavila par dubokih otisaka prstiju u sjenilu , uzela novo i otisla platiti. bas sam bila happy ,
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 17:27   #13
bilo je vise ovakvih tema, i svaka od nas vidim ima ruzna iskustva

shree_kali:

mene je u toj parfumeriji teta htjela nasminkat, tj,. stavit mi rumenilo ,a vec sam imala svoje pa kad je vidla da neam sjenilo, htjela mi njega na oci stavit luda baba neka...onda je usla dr musterija pa je nju pocela davit ..i tak ju je ruzno i jako namsinkala, bilo mi to ful smijesno, zeni je stavila rumenilo prek cijele face skoro...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 19:30   #14
Quote:
shree_kali kaže:
dakle, kad joj uletim u poderanim trapericama, topiću i japankama, sva istetovirana, s piercingom, bez šminke i sa repićem navrh glave..pa me s prezirom odmjeri i frkne, a onda im nalupam pola dnevnog prometa..nema mi slađeg
mene osobno zivcira kada me te zenke u ducanima odmjeravaju zbog tog kak sam obucena.pa pobogu svatko ima svoj stil. i jos kada cijelooo vrijeme stoje uz tebe ko da ces popljackat pola ducana.jos da jedna stoji...but nooo,pojave se sve ko zohari
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 22:35   #15
Quote:
mrkvich kaže:

jos kada cijelooo vrijeme stoje uz tebe ko da ces popljackat pola ducana.jos da jedna stoji...but nooo,pojave se sve ko zohari
da fakat

i onda te onako mjerkaju, zagledaju sa svih strana ko da si muzejski izložak

zato volim DeeM
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 23:04   #16
Quote:
sunčica kaže:
da fakat

i onda te onako mjerkaju, zagledaju sa svih strana ko da si muzejski izložak

zato volim DeeM
meni je jednom jedna prodavačica u dm-u napravila scenu. derala se pred svim ljudima da sam nešto ukrala, i nek to vadim odma van iz đepova. na što sam rekla da nemam niti jedan đep, pa se počela derati da kam sam ti spremila, da bude me pretražila. rekla sam da nema problema, pa se još počela pjeniti, da bude me odvela iza u skladište da me pretraži, dal to hoću? opet sam rekla da može, ali u međuvremenu nek zove i šeficu. nemoram ni reći da su ljudi buljili, i da sam u to doba bila punkerica. toliko o dm-u i kak su oni dobri.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 23:45   #17
Quote:
Iva kaže:
meni je jednom jedna prodavačica u dm-u napravila scenu. derala se pred svim ljudima da sam nešto ukrala, i nek to vadim odma van iz đepova. na što sam rekla da nemam niti jedan đep, pa se počela derati da kam sam ti spremila, da bude me pretražila. rekla sam da nema problema, pa se još počela pjeniti, da bude me odvela iza u skladište da me pretraži, dal to hoću? opet sam rekla da može, ali u međuvremenu nek zove i šeficu. nemoram ni reći da su ljudi buljili, i da sam u to doba bila punkerica. toliko o dm-u i kak su oni dobri.

mene isto jednom optuzila u dm-u da sam ukrala nekaj
kao platim ja kaj sam kupila fino, sve za pet i prodjem kroz vrata i pocne ono drencati onaj alarm i zenska kaze stani bla bla, otvori torbu, izvadi sve iz djepova i torbe i vidi nema nis...da bi se kvockeeetina sjetila pogledat u vrecicu kaj sam skuzila i rekla ups pa zaboravila sam skinuti ono nesto, neku plastikicu kaj ja znam...
da se bar ispricala...but noooo di bi ona to napravila!
uf!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 09:48   #18
Quote:
Hana_ kaže:
bilo je vise ovakvih tema, i svaka od nas vidim ima ruzna iskustva

shree_kali:

mene je u toj parfumeriji teta htjela nasminkat, tj,. stavit mi rumenilo ,a vec sam imala svoje pa kad je vidla da neam sjenilo, htjela mi njega na oci stavit luda baba neka...onda je usla dr musterija pa je nju pocela davit ..i tak ju je ruzno i jako namsinkala, bilo mi to ful smijesno, zeni je stavila rumenilo prek cijele face skoro...
ha! znala sam da će tu biti još netko tko je imao susret sa psycho-pupom

jaaaoo - e, još da me počne zaskakivati sa šminkama

znam kako ti je bilo, Hana, znam kako ti je bilo..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 09:50   #19
Quote:
mrkvich kaže:
mene isto jednom optuzila u dm-u da sam ukrala nekaj
kao platim ja kaj sam kupila fino, sve za pet i prodjem kroz vrata i pocne ono drencati onaj alarm i zenska kaze stani bla bla, otvori torbu, izvadi sve iz djepova i torbe i vidi nema nis...da bi se kvockeeetina sjetila pogledat u vrecicu kaj sam skuzila i rekla ups pa zaboravila sam skinuti ono nesto, neku plastikicu kaj ja znam...
da se bar ispricala...but noooo di bi ona to napravila!
uf!
ja u dm-u kod oktogona prije par mjeseci..izađem, počne tuliti..neki tip (to znate da imaju undercover zaštitare? koji se prave da kupuju, a u stvari čuvaju )

e, a ja dve torbe. krcate i dozlaboga neuredne..kaj je najbolje, u jednoj sam imala razbacano valjda 25 komada šminke

sve je izvadio..probava jedno, probava drugo..ne tuli. meni neeeugodnooo..na kraju skužimo da tuli sjenilo iz Body shopa IZ BERLINA!!!! kupljeno 10 mjeseci prije toga! e, svašta
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 10:18   #20
Jučer u DM-u, ja na blagajni, teta lijepo sve zbroji šta sam uzela, kaže 273 Kn (ili tu negdje). Ja počnem vaditi lovu, ona veli "ma, ne, 245" (cca). Ja ju pogledam blago telećim pogledom a ona kaže "dala sam vam 10% popusta". Ja kažem hvala, ona se nasmješi, ja platim, izađem... vidim poslije na računu fakat piše popust 10% (na ukupnu cifru a ne na neki pojedini artikal) ali ne piše zašto. Mislim, nije da se bunim, ali čudan neki fenomen... a možda imaju kakvu akciju. Uglavnom, ajde da me netko pozitivno iznenadio
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.