Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 19:44   #61
Quote:
zubic_vila kaže:
ajde probajte (ako ste dovoljno upuceni) sastaviti idealnu postavu repke (i muske i zenske)
muški
Inoslav Krnić - tehničar (za 3-4 godine velika perspektiva mali Zhukovski)
Igor Omrčen - dijagonala
Tomislav Ćošković i Toni Kovačević - primači
Mario Zelić i Šime Vulin - blokeri
Juri Boriskievic - libero

Uostalom to je bila udarna (i skoro stalna) postava Rade Malevića prošle sezone u EL. Po onome što sam vidio ove zime u hrvatskoj ligi i final fouru kupa vrlo solidan back-up u repki bi mogao bit i Anđelko Ćuk (ako su sređene stvari s državljanstvom, a čini mi se da za repku jesu).

Za žene baš nisam toliko u toku
gahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 01:46   #62
Quote:
gahan kaže:
muški
Inoslav Krnić - tehničar (za 3-4 godine velika perspektiva mali Zhukovski)
Igor Omrčen - dijagonala
Tomislav Ćošković i Toni Kovačević - primači
Mario Zelić i Šime Vulin - blokeri
Juri Boriskievic - libero

Uostalom to je bila udarna (i skoro stalna) postava Rade Malevića prošle sezone u EL. Po onome što sam vidio ove zime u hrvatskoj ligi i final fouru kupa vrlo solidan back-up u repki bi mogao bit i Anđelko Ćuk (ako su sređene stvari s državljanstvom, a čini mi se da za repku jesu).

Za žene baš nisam toliko u toku
slažem se što se muške repke tiče...a sa ženskom nisam također u toku budući da je jako malo na tv-u a i kad budu u hrv(a to je rijetko) nemam vremena otić pogledat budući da također treniram...
odbojkasica-osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 01:47   #63
i da, trebo bi nam jedan srednjak kao što je aleksei kazakov....lik je....ma nemam komentara...sa tih svojih 217cm puca penal iz drugog reda.... onak!!!!!!!!!!!!
odbojkasica-osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 02:00   #64
Quote:
gahan kaže:
muški
Inoslav Krnić - tehničar (za 3-4 godine velika perspektiva mali Zhukovski)
Igor Omrčen - dijagonala
Tomislav Ćošković i Toni Kovačević - primači
Mario Zelić i Šime Vulin - blokeri
Juri Boriskievic - libero
ja bi malo izmjenio....
Sve ostaje osim Omrčena na njegovu prirodnu poziciju... a to je srednjak...
a dijagonalu... e to trebamo pronaći... možda Roko za početak... prije mi je nekako bio bolji.. sad je previše u sjeni Omrčena...

kaj se žena tiče... tu ne znam tko je ostao u repki... ali gledajući onaj sastav od prošle godine sa europskog... brijem da bi to bio najjači, barunka umjesto jelićke, dalje se fakat više ne sjećam.. zapravo... Ušićka mora!!!!! biti u repki jer je žena predobra... a i nove tehničarke bi nam dobro došle jer ovo kaj sam gledao je koma... a mala, tj. visoka ali mlada Grbac iz Rijeke bi mogla sam tak igrati, a i pozvao bi Hanu zato jer cura zaslužuje, a i s njom sam predobar pa mi je to ujedno i želja...
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:29   #65
Talking

A gdje vam je Viktor Butorac u Toj postavi
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:44   #66
Quote:
Foki kaže:
Greška ženske reprezentacije je što nisu uključili ni jednu mladu igračicu u seniorsku reprezentaciju, za što su naravno odgovorni nesposobni treneri. Kadetske i juniorske reprezentacije su nam uvijek u europskom i svjetskom vrhu, a nijedna nije još uključena u seniorsku repku. Sramota!
Kako nisu, a što je s Ivanom Miloš ili Mijom Janković.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:53   #67
Quote:
Krle kaže:
Kako nisu, a što je s Ivanom Miloš ili Mijom Janković.
što s njima? slušam... neznam nove informacije koje jesu... ali zadnje koliko se sjećam ušićka, grbacka i čutura nisu bilu u repki.. seniorskoj...
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 01:31   #68
ajmo poceti od cuture...cura koja se nije bila ni na europskom juniorskom prvenstvu jer joj je pocinjalo prvenstvo u americi...a amerikancima uopce ne bi bio problem da je otisla??!!...uostalom mislim da ima puno kvalitetnijih igracica na njenom mjestu (dijagonala) kao popovicka i barun

usicka je bila u repki...

ostala je ana grbac, koja je po mojem skromnom sudu najbolja tehnicarka koju imamo, ali tu su jos i gligorovic, katic, rescic

mislim da ima puno cura koje konkuriraju za seniorsku i tesko da ce se vecina juniorki tu nac...mozda par izuzetaka i to je to...

a sto se tice toga da na juniorskim i kadetskim osvajaju sve i svasta to je zato sto su te cure koje igraju u tim godinama u svojim klubovima vec nositeljice ekipe, a vani je nemoguce da cura od 15,16 godina bude glavni igrac,prvi tehnicar i sl...u tim godinama imaju iskustva, puno igraju i psihicki su jake...
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 01:38   #69
Quote:
kupipixel kaže:
ja bi malo izmjenio....
kaj se žena tiče... tu ne znam tko je ostao u repki... ali gledajući onaj sastav od prošle godine sa europskog... brijem da bi to bio najjači, barunka umjesto jelićke, dalje se fakat više ne sjećam.. zapravo... Ušićka mora!!!!! biti u repki jer je žena predobra... a i nove tehničarke bi nam dobro došle jer ovo kaj sam gledao je koma... a mala, tj. visoka ali mlada Grbac iz Rijeke bi mogla sam tak igrati, a i pozvao bi Hanu zato jer cura zaslužuje, a i s njom sam predobar pa mi je to ujedno i želja...
mozes mi molim te objasnit koju bi to poziciju odnosno umjesto koga bi ti stavio senu usic??
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 18:05   #70
Quote:
zubic_vila kaže:
mozes mi molim te objasnit koju bi to poziciju odnosno umjesto koga bi ti stavio senu usic??
a ne znam.. stvarno.. nisam upućen u žensku repku uopće...
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 18:06   #71
Tehničar - Gligorović
Srednjaci - Poljak, Dugandžić
Četvorke - Leto, Jerkov
Dijagonala - Barun
Libero - Daničić

U reprezentaciju bi svakako uvrstila Mateu Ikić kao zamjenu za četvorke iako po meni može već biti u šestorci, i Anu Grbac kao zamjenu tehničara.
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 18:14   #72
A što se tiče toga da naše juniorke i kadetkinje puno igraju pa su zbog toga dobre nije istina. U Italiji npr. imaju brdo puno kvalitetnijih liga od naše gdje igraju mlađe igračice, a ujedno postoji i Club Italia koji okuplja sve najbolje mlade igračice Italije koje stalno igraju vani i po raznim turnirima. Što se tiče Hane Čuture cura ne zaslužuje biti u ekipi prvenstveno igrom, pogotovo što je guraju na poziciju koja joj nije prirodna. Cura je srednjak i točka.
Foki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 11:31   #73
Quote:
kupipixel kaže:
Gle dečko igra u mladosti prvu ligu, ako te baš zanima.. a tko si ti je pitanje... Tko je tamo od Dalmatinaca sada... nitko... možda jedino Žanić...

pa nisan ja ni rekla da igran 1.ligu,već da tamo treniran,a koja san liga,neću ti reć
omrcen&suma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 11:39   #74
e nemojte me jebat da je Zhukovski-kostunica!?
mislin reka je da je prva liga,drugi tehničar,nada se uskoro bit prvi..?!
omrcen&suma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 14:34   #75
Quote:
omrcen&suma kaže:
e nemojte me jebat da je Zhukovski-kostunica!?
mislin reka je da je prva liga,drugi tehničar,nada se uskoro bit prvi..?!
pa naravno da je.. samo pitanje koji.. koštunica je Cima, a Jegor je neki Krokodil ili tako nešto..
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 23:14   #76
Quote:
kupipixel kaže:
pa naravno da je.. samo pitanje koji.. koštunica je Cima, a Jegor je neki Krokodil ili tako nešto..

a ja mislin da i znan ko si ti,jedan mladi sudac koji igra i u 1b lizi,jelda
omrcen&suma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 01:40   #77
Quote:
omrcen&suma kaže:
a ja mislin da i znan ko si ti,jedan mladi sudac koji igra i u 1b lizi,jelda
1.b lizi ne igram sigurno... možda u 1.b ligi... ali vidjet ćemo kako će ozljede ići... pa naravno da svi znaju tko sam... brzo se sazna... samo smo Yahor i ja mogli raditi neku glupost koja se zove kupipixel
a ti si?! mlada igračica očito.. iz mladosti.. a takvih je milijun..
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 11:02   #78
ja neznam ko si
barbi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:14   #79
Quote:
kupipixel kaže: Pogledaj post
1.b lizi ne igram sigurno... možda u 1.b ligi... ali vidjet ćemo kako će ozljede ići... pa naravno da svi znaju tko sam... brzo se sazna... samo smo Yahor i ja mogli raditi neku glupost koja se zove kupipixel
a ti si?! mlada igračica očito.. iz mladosti.. a takvih je milijun..
pa i stavila san ono lizi jer 1b liga kad imaš priko 23 godina je u biti rekreacija ,
nisan baš toliko mlada i nisan među oniuh milijun ,već ćeš me vidit za godinu,dvi a možda ćeš mi i sudit
a ja se već ponadala da je ono cima
omrcen&suma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 19:04   #80
a di ti omrcen&suma igras? i koju ligu?
__________________
sve se može kad se hoće ;)
odbojkasica-osijek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.