Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2008., 07:51   #81
Quote:
Big Sexy kaže: Pogledaj post
Vrijedi i obrnuto!

Nego, da se i ja uključim kao visoki pripadnik muškog roda.

Obožavam niske cure. Baš su slatke, naročito one od 155-165 cm. I još sa kratkim haljinama po ljeti na moru....teško se koncentrirati. Najradije bi ih ponio doma.Sve!

Mislite li, drage djevojke, da se suprotnosti privlače po tom pitanju?
Potpisujem gore navedeno!
__________________
Persona iza ovog avatara očito je dosta složena osoba, a sude o njoj ponajviše jednostrano!
Roony is offline  
Old 20.02.2012., 00:37   #82
Slučajno sam nabasala na ovu temu i morala sam je oživiti

Quote:
Big Sexy kaže: Pogledaj post
Mislite li, drage djevojke, da se suprotnosti privlače po tom pitanju?

Ako se mene pita,definitivno da , barem što se mene tiče ...obožavam visoke frajere (a ne moram ni govorit da sam ja poprilično niska )
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Old 21.02.2012., 15:28   #83
Gdje ste pigvinke?
Evo još jedne!


Visina je nebitan faktor u vezi. Meni je nevažno koliko je frajer visok - svi su viši od mene, neki više, neki manje.
Jedino mi je zanimljivo kako su me često znali ganjati baš viši dečki pa je očito da ima nešto u tome da su im simpatične i privlačne sitnije cure.


Primijetila sam jednu zanimljivu činjenicu - nama nikada nije smetala ta neka veća razlika u visini i uvijek smo se zezali na račun toga. Okolina je bila ta koja je to stalno isticala. Što si ja ne nađem nekog nižeg ili što si on ne nađe višu Uvijek neki bezvezni komentari koji definitivno nisu bili na mjestu niti su držali vodu.
Kao da bi bili sretniji da smo manja razlika u visini? Djetinjasto i nezrelo.

Cure moje - ako vas napikira viši frajer nemate se čega bojati, a ako vam je važnije mišljenje okoline od toga kakav je on kao osoba i kako vam je s njim, e, onda doista ne znam što bih rekla...
** Tara ** is offline  
Old 21.02.2012., 22:02   #84
Meni pašu cure do 175cm To mi je nekako taman
Čive is offline  
Old 21.02.2012., 22:07   #85
ja 169 cm.moj najniži dečko 194 cm.najviši čipo 200cm
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 21.02.2012., 22:08   #86
Ja san visok ko tvoj najniži
Čive is offline  
Old 22.02.2012., 13:31   #87
ja 160, muž 202 cm
da, ja sam malo fetišist po to pitanju, volim kad su ko planineee
__________________
loži se laik skeptik skolastik
nadomak smisla is offline  
Old 22.02.2012., 13:50   #88
bolje su niske cure, što niža cura to moj pimpek izgleda veći
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 22.02.2012., 14:27   #89
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
Ja san visok ko tvoj najniži
najs
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 22.02.2012., 16:04   #90
npr. neka cura je dosta niska(160cm) i ne želi da njezin dečko bude viši od npr. 180cm...ona ispada balavica, ograničava se površnim kriterijima, nezrela i neodgovorna...kad neka ista patuljčica od 160cm ne želi manje od 190cm, već bira one samo visoke, e to je onda taaaak slaaaatko, onda ona ispada kao samosvjesna i zrela osoba.
tužnadjevojčica is offline  
Old 22.02.2012., 16:07   #91
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
npr. neka cura je dosta niska(160cm) i ne želi da njezin dečko bude viši od npr. 180cm...ona ispada balavica, ograničava se površnim kriterijima, nezrela i neodgovorna...kad neka ista patuljčica od 160cm ne želi manje od 190cm, već bira one samo visoke, e to je onda taaaak slaaaatko, onda ona ispada kao samosvjesna i zrela osoba.
A ko smo mi da ikome propisujemo kriterije?
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 22.02.2012., 16:19   #92
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
A ko smo mi da ikome propisujemo kriterije?
čini se da one koje kokodaču o slobodi izbora zapravo nameću kriterije...
tužnadjevojčica is offline  
Old 22.02.2012., 16:21   #93
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
npr. neka cura je dosta niska(160cm) i ne želi da njezin dečko bude viši od npr. 180cm...ona ispada balavica, ograničava se površnim kriterijima, nezrela i neodgovorna...kad neka ista patuljčica od 160cm ne želi manje od 190cm, već bira one samo visoke, e to je onda taaaak slaaaatko, onda ona ispada kao samosvjesna i zrela osoba.
Otkud ti sad ovo? Gdje si se susrela s tim?

Glupost i ništa više...
Kakva nezrelost, slaaatkost i ostala sranja? Nigdje veze.


I još jedna stvar - jako je ružno zvati niže cure ( po tvom je cura od 160 cm dosta niska ) patuljčice.
Patuljci su ljudi s genetskim poremećajem. Cura/žena od 150 do 165 cm je u potpunosti proporcionalna i reprezentativni je predstavnik ljudske vrste.
Isto tako je ružno visoke ljude zvati bandera ili žirafa .
** Tara ** is offline  
Old 22.02.2012., 16:25   #94
paaa,isto tako je ružno zvati niske cure pingvinkama
tužnadjevojčica is offline  
Old 22.02.2012., 16:29   #95
Našalila sam se na svoj račun - samu sam sebe nazvala tako. U tome je poanta.
** Tara ** is offline  
Old 22.02.2012., 16:34   #96
Quote:
Aleksandraa kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se jedan jako zanimljiv decko i ja njemu, ali problem je u tome sto ja imam 162 cm, a on tocno 2 metra.

Mozda vam je ovo smijesno, ali ja se pitam kak cemo se mi poljubiti i kakav cemo mi biti par

Njemu to nista ne smeta.

Imate li vi takvih iskustava?

Najvisi s kojim sam do sada bila je imao 185 i bio je naspram mene jako visok, a kako tek ovaj.

Jel vas ima jos sa ovakvom razlikom u visini?

Da znaš koja ti je to prednost? kada te zagrli, poljubi, samo vas dvoje! Zagrljaj i nema te nigdje. Moja simpa ima tu visinu a ja sam na nekih cca 167, i meni je to odlično!
Bitna je sama osoba kako ti se sviđa, oko ovog ostalog, nemoj razbijati glavu.
__________________
"Eventually, everything connects .."
Željka 26 is offline  
Old 22.02.2012., 20:12   #97
Quote:
** Tara ** kaže: Pogledaj post
I još jedna stvar - jako je ružno zvati niže cure ( po tvom je cura od 160 cm dosta niska ) patuljčice.
Patuljci su ljudi s genetskim poremećajem. Cura/žena od 150 do 165 cm je u potpunosti proporcionalna i reprezentativni je predstavnik ljudske vrste.
Isto tako je ružno visoke ljude zvati bandera ili žirafa .
Tara, potpuno si u pravu! Nikad mi nije bilo jasno to nazivanje niskih cura patuljčicama,jer su patuljci ljudi s genetskim poremećajem (kao što si i navela).
Ja sam 151 cm visoka, i mogu reć da nikada, apsolutno nikada nisam imala nekih kompleksa što se tiče moje visine.
A sad da se vratimo na temu...samo bi još dodala da apsolutno nije bitno ako je cura niska, a dečko visok...sve cure koje se brinu oko toga bi trebale prestati jer je jedno bitna zaljubljenost i kako se cura i dečko slažu. Npr. moj bivši je visok 189 cm, a ja (ko što sam navela) 151, i apsolutno nikakvih problema ni sa čim nije bilo. Dakle, cure, samo opušteno i nemojte se brinut zbog visine
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Old 24.02.2012., 20:21   #98
ja nemam takih problema,mi smo oboje 185
\m/
tornstockings is offline  
Old 25.02.2012., 08:27   #99
Quote:
tornstockings kaže: Pogledaj post
ja nemam takih problema,mi smo oboje 185
\m/
Okeeej? I?


Ovo mi je u rangu da ja sad odem na temu gdje se cure žale da im prilaze niži dečki i da napišem da ja nemam takvih problema jer su svi viši od mene.

Ili da odem na temu silikoni ( namjerno spominjem jer je tema trenutno jaaaako aktualna ) i popljujem silikone jer ja imam prirodne sise i meni ne trebaju.



Djetinjasto, zar ne?
** Tara ** is offline  
Old 26.02.2012., 08:57   #100
To je meni, iskreno odvratno za vidjet straga jer uvijek izgleda kao da otac vodi za ruku svoju malu kćer i onda se 'kćer' okrene i O_o i slika pestaje biti slatka i postaje malko bolesno, ali ja uvijek okrenem glavu jer to se mene ne tiče.
Ljudi budu skupa iz raznoraznih razloga i ako se poklapate u svemu ostalom osim u visini, kome smeta neka okrene glavu popu tmene i ne gleda.

Ja sam primjetila da sve niske cure( ispod 168) ciljaju na vioske muškarce i neće ni štapom dirati dečke svoje visine i zbog toga mi je većina odvratna jer traže na muškarcima stvari u koima su same 'ispod kriterija', ujedno znaš već kako to ide svatko živi sa svojim kompleksima(pa i ja), ali znaju biti odvratne prema visokim curama poput mene i nabacuju svakakve komentare( kao kako bi to izgledalo meni treba frajer od 3 metra, zgnječit ću ga u krevetu itd.) stoga ja nemam nikakvo suosjećanje za patuljčice kojima se oči magle samo na frajere moje visine(preko 184).

Osoba kao osoba, visina ne bi trebala biti bitna( ajd nekako i kužim da debljinu nitko ne voli je je jaka medijska kampanaja da je to prljavo i nezdravo pemda statistički podaci pokazuju iste ezultate i za mršavost ali nitko to ne spominje) samo ti slijedi svoje srce i morat ćeš biti pravi akrobat u krevetu, on će se savinut u leđima i iskrivit kičmu jadnik, ali ako okida na to da je impozantan visinom( a ničime drugim nije)a ja znam dosta takvih njemu tvoja visina nije ništa loše. Dapače, ti si mu idealan izbor.

Inače idealni omjeri su ti 10-15cm jer toliko ti je razmjer između visoke cure i visokog muškarca.U pravilu žene su 'iste visine' kao i muškarci ako su 10-15cm niže od njega.
Najviše žene su na podučju planinskog visočja Dinaridi( na svijetu),
kod nas visokih ljudi ima na bacanje, ali ponekad se pitam zašto se žene ponašaju kao da nikad nisu vidjele muškarca koji im je viši od ramena a imaju 1,60.
To me jako začuđuje.Svaka ide s 'Moj ti je dečko visok blabla, on pametan on ',a ja si mislim kako je to tužno je ima više smisla kad ja kažem da sam visoka i pametna jer barem držim fokus na sebi umjesto da se skivam iza nekoga.

Uvijek cijeniti sebe prvu, onda dečka.
Ne bi trebala uopće pitati kako to izgleda kao da s tobom nešto nije u redu.
Nije grijeh biti niska žena.
Ja si često govoim da nije grijeh biti visoka žena.
Možda ako svi to ponavljamo svaki dan to počne biti istina i za druge oko nas

Zadnje uređivanje zeleno oko : 26.02.2012. at 09:11.
zeleno oko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.