Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2009., 23:18   #41
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
a kad se vibhuti pojavi na slikama u americi jel onda muljator?
ne znam zaista, ostavljam otvorenu mogućnost da je u pitanju neko "čudo" koje još nije proučeno i objašnjeno .... pa čak ostavljam mogućnost da se ne može objasniti kako ....

ali

sai babino izbacivanje vibhutija (koji je po sastavu obični pepeo) zacijelo nije čudo - nego drobljenje kuglice koju skriva između prstiju, a kako je prebacuje iz ruke u ruku i drobi možeš pogledati ovdje
Jelena Ivanjicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 23:27   #42
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
evo meni još jednog logičara.nije bitan plečko niti je on radio analizu nego mislim da on zna gdje bi bio scan dokumenta analize.
kuzim. Pa.. nije mi bitno bas toliko da pokusavam do Plecka doc ono.. koji god bili rezultati ne bi uticalo na moje misljenje o Babi.. cak i da se nekim cudom pokaze da su materijalizacije stvarne, a ne trikovi.. niti me to privuklo njemu niti bilo razlog odlaska.. ono.. siddhiji su irelevantni, a i te materijalizacije bi bile prilicno minoran siddhi da je i stvaran
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Beljki : 07.02.2009. at 23:43.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 23:32   #43
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ajme meni bedastoće.i tvoj post je u konkurenciji.izdvojio sam jedan od bisera.
to je najmanje bedastoca u onome sto je napisao. Prilicno je tako. Pusti bradu, obuci nes "duhovno", i indijac se ti se klanjat.. kad nase ljude mos tako lako preveslat mos mislit kako je naivne cesto polupismene indijce.. zato uostalom kod njih pale toliko ovi trikovi "materijalizacije" (dio tardicionalnog laznog guruizma odavno, al Baba ga je uspio internacionalizirat).
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 01:41   #44
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
to je najmanje bedastoca u onome sto je napisao. Prilicno je tako. Pusti bradu, obuci nes "duhovno", i indijac se ti se klanjat.. kad nase ljude mos tako lako preveslat mos mislit kako je naivne cesto polupismene indijce.. zato uostalom kod njih pale toliko ovi trikovi "materijalizacije" (dio tardicionalnog laznog guruizma odavno, al Baba ga je uspio internacionalizirat).
ti MENI nemoras tumačiti mentalitet indijca.o polupismenosti i naivi mozemo ali hrvatskoj.u tome prednjačimo pred indijcima.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 02:00   #45
Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
ne znam zaista, ostavljam otvorenu mogućnost da je u pitanju neko "čudo" koje još nije proučeno i objašnjeno .... pa čak ostavljam mogućnost da se ne može objasniti kako ....

ali

sai babino izbacivanje vibhutija (koji je po sastavu obični pepeo) zacijelo nije čudo - nego drobljenje kuglice koju skriva između prstiju, a kako je prebacuje iz ruke u ruku i drobi možeš pogledati ovdje


a kako je obični pepeo ako je struktura potpuno nepoznata?na tim jubito "dokazima" za koje sam u prvom postu pretpostavio da će bit linkani vidi se samo kratak dio.a ostalo?koliko bi to kuglica netko trebao skrivati obzirom na količinu i ntenzitet materijalizacija?dakle netko vara na blizu ali vibhuti na fotkama je "mozdaa" čudo?a čije je to čudo?tko materijalizira vibhuti na slikama na svim kontinentima ako je baba varalica? i to ima na jubito isto.a kad hrani ljude i iz jedne posude uzme hranu za ogroman broj ljudi(umnozavanja hrane) to isti ima hranu u kuglicama?

bez obzira vjeruje li netko ili ne u saija mora se sloziti da se radi o ogromnom fenomenu.jako ogromnom.i taj fenomen takve veličine počiva na jeftinim najjeftinijim trikovima ispod nivoa običnog madjioničara?sto bi onda d.coperfield ili blane trebali biti obzirom da im trikovi nisu jeftini.

treba ipak malo dat si truda da bi se nesto razumjelo.najlakse je upisat u gugl i jubito i za 5 minuta imat instant mišljenje.i sada ću bit malo prepotentan.s kim vodim raspravu?sa 20 godišnjacima koji su pročitali par informacija na netu.ja sam ipak išao drugačijim načinom pročavanjem ovog fenomena a to sam počeo dok se 20 godišnjhaci nisu ni rodili.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 03:45   #46
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ti MENI nemoras tumačiti mentalitet indijca.o polupismenosti i naivi mozemo ali hrvatskoj.u tome prednjačimo pred indijcima.
ocito TEBI moram Uz sve simpatije prema indiji i indijcima to su naivne bajkice i utopisticke fantazije zapadnjaka... indijci jesu u tom smislu iza.. kao i u socialnom smislu... treba se posteno namucit da im objasnis kako nije najljepse mlatit zenu i djecu, izbacit mater iz kuce kad postane udovica kao i guruima da nije bas u skladu sa njihovom dharmom guzit ucenike i ucenice (cak je postojao drzavni program takovrsne edukacije gura ako se dobro sjecam ) sve u svemu nemojmo idealizirati
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 03:49   #47
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
a kako je obični pepeo ako je struktura potpuno nepoznata?na tim jubito "dokazima" za koje sam u prvom postu pretpostavio da će bit linkani vidi se samo kratak dio.a ostalo?koliko bi to kuglica netko trebao skrivati obzirom na količinu i ntenzitet materijalizacija?
ma kakve kolicine, bude par puta tokom darshana i to je to

Quote:
dakle netko vara na blizu ali vibhuti na fotkama je "mozdaa" čudo?a čije je to čudo?
vlasnika fotogravija.

Quote:
a kad hrani ljude i iz jedne posude uzme hranu za ogroman broj ljudi(umnozavanja hrane) to isti ima hranu u kuglicama?
bajkice

Quote:
bez obzira vjeruje li netko ili ne u saija mora se sloziti da se radi o ogromnom fenomenu.
jasto, fenomen je tolko ljudi zavest tako providnim trikovima

Quote:
sto bi onda d.coperfield ili blane trebali biti obzirom da im trikovi nisu jeftini.
oni ne tvrde da su nesto sto nisu. Nisu okruzeni lakovjernim indijcima i za velike trikove obicno treba vise logistike

Quote:
treba ipak malo dat si truda da bi se nesto razumjelo.najlakse je upisat u gugl i jubito i za 5 minuta imat instant mišljenje.i sada ću bit malo prepotentan.s kim vodim raspravu?sa 20 godišnjacima koji su pročitali par informacija na netu.ja sam ipak išao drugačijim načinom pročavanjem ovog fenomena a to sam počeo dok se 20 godišnjhaci nisu ni rodili.
mozes biti zaveden i sa 90
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 03:56   #48
uskoro
there's no beginning and there is no end ,feels like i am dreaming ,but I'm not sleeping
SHYRAH is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 10:57   #49
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
... ja radim na sebi i želim bit u prvom redu iskren prema sebi i drugima a koristim sve što me nadahnjuje a izbjegavam onošto u meni budi kritičnost (makar se ne mogu pohvalit da najbolje provodim ovo što sam napisao).
Ako sam ovo dobro razumio, ti izbjegavaš ono što u tebi budi kritičnost???
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 11:22   #50
Meni je Sai pomogao da se izvučem iz sranja. Pročitala sam skoro sve knjige (koje našla) i ni ujednoj nisam našla ništa lošega. Baš su smirujuće i opuštajuće.
Imam vibuthi doma, koristim ga (rijetko) za neko lječenje(zdravi smo svi pa ga ne koristim puno). Sam se stvara i nekad ga jedem. Miriši po cvijeću.

Nisam slijep sljedbenik njega, važem tu izjavu da je Bog, nisam ju prihvatila, više mi je ko Isus i njegova čuda nego Bog.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 14:05   #51
Šumski čovječe, Beljki ti je odgovorio već onako kako bi ti i ja odgovorila pa da ne citiram njega odgovorit ću ti samo na ovo

Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post

treba ipak malo dat si truda da bi se nesto razumjelo.najlakse je upisat u gugl i jubito i za 5 minuta imat instant mišljenje.i sada ću bit malo prepotentan.s kim vodim raspravu?sa 20 godišnjacima koji su pročitali par informacija na netu.ja sam ipak išao drugačijim načinom pročavanjem ovog fenomena a to sam počeo dok se 20 godišnjhaci nisu ni rodili.
s ovim si upravo ti donio ishitreni zaključak o sugovornicima na osnovu par upisa na jednoj temi.

U svojim postovima ostavljala sam DOKAZE - materijalne i konkretne da tip vara, laže i pretvara se: 3 video zapisa i jedan primjer iz života. Ako te to ne uznemirava i ako ne budi sumnju i zdravi skepticizam onda ti imaš sindrom "istinskog vjernika". Vjernik ne zna, i ne zanimaju ga dokazi "za" i "protiv", on ne upotrebljava glavu, samo srce koje potpuno i bez ostatka da nekoj ideologij, religiji i čovjeku, u tvom slučaju Sai Babi za koga znaš da ga ne poznaješ jer ga nazivaš fenomenom koji te premašuje (jer je navodno ogroman), ali VJERUJEŠ da je ono za šta se predstavlja.

Kad je jedan momak došao Goldstainu (postoji video koji mi se sad ne da tražiti) koji je u hijerarhiji Sai organizacije na samom vrhu i rekao mu da je stari patuljak ponudio mu međusobni oralni seks - čovjek je samo rekao: ako je to istina onda sam bacio 26 godina života u prljavu laž. Otišao je kod Sai Babe i pitao ga je li to istina. Baba mu je rekao: "Sai is purity". Kao svakom "istinskom vjerniku" to mu je bilo dovoljno da prestane istraživati.

Svoj život je izgradio kao i svako na jednom sustavu vjerovanja, a njega ljudi brane jednako kao što bi branili sam život. Izgubiti sustav vjerovanja znači izgubiti svoje temelje, a izgubiti temelje znači izgubiti svu nadogradnju sve ono oko čega grade svoj identitet, a ostati bez identiteta, bez temelja i bez nadogradnje sa spoznajom da je sve bila laž, opsjena znači smrt egu, smrt životu kakvog ga znaju, promašnost svojeg postojanja i gubitak smisla koji su dali svom življenju.

Samo oni koji su hrbri i kojima je do istine, koji zaista žele buđenje i koji su lavovi i koji upotrebljavaju i glavu i srce mogu za čas odbaciti sustav ako vide da je pogrešan i ostati u praznom prostoru bez da ih dotiče cvilež ega i očaj što su pogriješili. Oni nisu vjernici, oni su istinski tragatelji.

Preporučam ti da pogledaš videa opet i da vjeruješ ne u "ogromni fenomen" nego SVOJIM OČIMA i zdravom razumu.
Jelena Ivanjicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 15:18   #52
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Ako sam ovo dobro razumio, ti izbjegavaš ono što u tebi budi kritičnost???
Krivo se izrazih! Čitam rado ono što u meni izaziva kritičnost, ali volim izbjegavat kritizerstvo!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 15:38   #53
Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
Ja znam roditelje jednog anđela koji su ga dok je bio mali svake godine vodili Bogu u Puthaparthi. Bog ga je dok je bio u pubertetskim godinama u svojoj malenoj sobici za privatne intervuje masirao uljem po privatnim djelovima ... Oni su smatrali da ga je počastio preusmjeravanjem kundalini u više čakre, jer ima plan za njega. Svjedočila sam kako se dječak najprije povukao u sebe, kako pokazuje znakove rastrojenosti, izgubljenosti, kako se gubi jednako neuklopljen u organizaciju kojoj su roditelji postvetili živote i neuklopljen u vanjski svijet.
Pobunio se doduše, ali na krivi način, sad se drogira , postao je narkoman, sirota izgubljena duša žrtvovana suludoj vjeri roditelja koji su i dalje bezrezervno opčinjeni bogom koji ih voli i dariva pepelom i svojim haljinicama i zvučnim bezveznim titulama u sai organizaciji, žrtva roditelja koji su odbacili zdrav razum jer im je to bilo lakše nego odbaciti svoj sustav vjerovanja na kojem su izgradili svoj identitet, svoj osjećaj posebnosti, svoju lažnu sigurnost spasenja i mizeran život osakaćenih duhovnih i zemaljskih zombija i sebi i svojoj djeci.Treba vikati i urlati i govoriti jasno i nedvosmisleno, bez zadrške - Sai Baba je pokvareni lažljivac, a njegova organizacija opasan kult.
Ajmo redom Jelena;
Ne znam jesi li ikad bila u Puthapartiju i dole sve to vidjela kako izgleda...
Mojim 20-to godisnjim iskustvom u blizini Sai organizacije a i 5 tjedana koje sam dole provela kod Babe, daju mi pravo da recem da nema sanse da je djecak dole mogao biti sam sa Sai Babom..Sai Baba se pojavljuje u Mandiru na Darshanu; u Mandiru postoji HRAM a unutar hrama soba za intervjue i li pjavanje VEDA; ako ga je uveo u sobu za intervjuje samoga (sto je nemoguce jer uvijek idu grupe iz istih zemalja ili studenti), onda je u intervju sobi ili sobi za vede bio i njegov personal a ispred sobe su Vipovci, mogao ga je masirati uljem po trbuhu ali ne i intimnim djelovima tijela...U mandiru ima po destke tisuca ljudi i Hram je otvoren sa prednje strane a i sa strane prozorima, da ne kazem da su ljudi nacickani svugdje odma ispred hrama, svakodnevno sam po dva puta odlazila na darshane i vidjela bi sa 20 metara sta se dogadja unutra, tako da to diranje po intimnim djelovima tijela mi smeta jer znam da se to ne dogadja...a sad ostalo....
Znam jednog momka je je dobio sizofrenijiu a roditelji mu 20 godina idu kod Babe, ali Sai Baba nije uzrok njegovoj sizofreniji i tabletiranju, nego roditelji koji su svoje frustracije, neodgoj i maltretiranje djeteta pravdali Sai Babom i njegovim ucenjem..uvijek se sa bilo cim pozitvnim moze manipulirat i to zloupotrebit..Ti roditelji decku nisu dali da ima curu, da se posesksa, opije ili izadje s ekipom i normalno da se mali "slomio"..To je roditeljim kazna a ne Sai Babi...
Vidjela sam Sai babine materjalizacije i ne vjerujem da su madjionicarski trikovi jer su jednostavno prebrzi,dogadjaju se u sekundi, ispred mene je dahom radio transformacije dijamanata u prstenu, bila sam na intervjuu i definitivno ima moc, energiju ili siddije..i definitino sam osjetila na fizickom i psihickom planu promjene, ali ih ja u ovom svijetu ne pokazujem niti mi treba ikakvo isticanje Sai Babe...ali ono sto me najvise tamo u svemu razocaralo su
upravo ljudi, koji se pretvaraju u fanatike, koji si umisle tu laznu duhovnost i onda njome opravdavaju svoje mane...nemaju granice u nicemu, tamo za vrijeme Darshana vlada takva euforija, i stampedo kad se on pojavi, pocmu naguravanja, tucnjava, preskakanja i zivkanja a navodno su svi duhovnjaci a ubile bi te zene za poziciju 2 metra blize.. mislim ili u nasoj grupi su sve divne i krasne zene, pune ljubavi za Boga i ljude, a onda ti na aerdromu nece pripaziti na kufer dok ides u wc ...tako da ja ne zelim u buducnosti imati posla sa takvim ljudima a ne netkim tko tvrdi da je Guru ili Bog.
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 15:45   #54
Quote:
Jelena Ivanjicki kaže: Pogledaj post
Šumski čovječe, Beljki ti je odgovorio već onako kako bi ti i ja odgovorila pa da ne citiram njega odgovorit ću ti samo na ovo s ovim si upravo ti donio ishitreni zaključak o sugovornicima na osnovu par upisa na jednoj temi. U svojim postovima ostavljala sam DOKAZE - materijalne i konkretne da tip vara, laže i pretvara se: 3 video zapisa i jedan primjer iz života. Ako te to ne uznemirava i ako ne budi sumnju i zdravi skepticizam onda ti imaš sindrom "istinskog vjernika". Vjernik ne zna, i ne zanimaju ga dokazi "za" i "protiv", on ne upotrebljava glavu, samo srce koje potpuno i bez ostatka da nekoj ideologij, religiji i čovjeku, u tvom slučaju Sai Babi za koga znaš da ga ne poznaješ jer ga nazivaš fenomenom koji te premašuje (jer je navodno ogroman), ali VJERUJEŠ da je ono za šta se predstavlja. Kad je jedan momak došao Goldstainu (postoji video koji mi se sad ne da tražiti) koji je u hijerarhiji Sai organizacije na samom vrhu i rekao mu da je stari patuljak ponudio mu međusobni oralni seks - čovjek je samo rekao: ako je to istina onda sam bacio 26 godina života u prljavu laž. Otišao je kod Sai Babe i pitao ga je li to istina. Baba mu je rekao: "Sai is purity". Kao svakom "istinskom vjerniku" to mu je bilo dovoljno da prestane istraživati.
Svoj život je izgradio kao i svako na jednom sustavu vjerovanja, a njega ljudi brane jednako kao što bi branili sam život. Izgubiti sustav vjerovanja znači izgubiti svoje temelje, a izgubiti temelje znači izgubiti svu nadogradnju sve ono oko čega grade svoj identitet, a ostati bez identiteta, bez temelja i bez nadogradnje sa spoznajom da je sve bila laž, opsjena znači smrt egu, smrt životu kakvog ga znaju, promašnost svojeg postojanja i gubitak smisla koji su dali svom življenju. Samo oni koji su hrbri i kojima je do istine, koji zaista žele buđenje i koji su lavovi i koji upotrebljavaju i glavu i srce mogu za čas odbaciti sustav ako vide da je pogrešan i ostati u praznom prostoru bez da ih dotiče cvilež ega i očaj što su pogriješili. Oni nisu vjernici, oni su istinski tragatelji.Preporučam ti da pogledaš videa opet i da vjeruješ ne u "ogromni fenomen" nego SVOJIM OČIMA i zdravom razumu.
jelena, da ja sad recem da sam Bog i da zagovaram prosvjetljenje, ljubav, nenasilje, ja ti kazem da bi ljudi rekla sam drolja i da bi se svasta prepricavalo i svakave snimke mene stavljale na youtube...Poanta je u ljudima a ne u Sai Babi..Pa imas i Isusa kojeg su razapeli na kriz pa mu se danas klanjaju....U Indiji ima puno prosvjetljenih ljudi i ucitelja koji imaju i moci, tako da Babine moci i govore mogu razumit jer su nesto pozitivno,ali lude ljude ne mogu prozvakat!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 17:47   #55
Zapravo nema Gurua ili Avatara gdje neće biti onih koji ga ne priznaju. Ali Saibabini govori su vrlo jednostavni, što je i u prirodi onih koji Istinu vide, za razliku od nas koji Istinu još uvjek gledamo kroz misaoni proces pa smo u stanju stvoriti teologiju koju ni proroci ni anđeli ne bi shvatili. Meni osobno Saibaba, vrlo jednostavnim riječima izgovara vrlo duboke misli i po tome mogu prepoznat Njegov tekst, također mi je velika inspiracija za vježbanje đape. Za drugo nemam pravo govorit jer nisam formalno Njegov sljedbenik niti sam bio u Indiji kod Njega.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 18:11   #56
Quote:
majamcic kaže: Pogledaj post
Ajmo redom Jelena;
Ljudi vjeruju u nešto ili nekoga i njihova vjera im priskrbi dokaze da je ono u što vjeruju istina. Njihova percepcija postaje selektivna i skupljaju samo one dokaze koji potkrepljuju njihovo vjerovanje. Tada svaki osjećaj dobrobiti, svako otvaranje srca, svaka koincidencija, meditativno stanje i uvid postaju dokaz da su u pravu. I nema veze što netko tamo piše da taj dijamant u stvari nije dijamant, da drobi kuglice vibhutija skrivene u rukama, da zlostavlja seksualno djecu, da je kriv za ubojstvo nekih mladih ljudi … Sai ljudi samo odmahuju rukom i sa puno mira i ljubavi kažu da se to zlo svijeta uznemirilo jer je svjetlo Boga prisutno na planeti, pa sile zla stvaraju spletke …. Dapače to se svim avatarima dešavalo. To je čak i dokaz da je on Bog osobno.

Problem nastaje kad se čovjekov um zbog toga što mu je ugodno u njegovoj samoobmani zatvori i nikakav dokaz u suprotno ne može pokolebati njegovo uvjerenje. Tu počinje fanatizam, isključivost i zaustavlja se duhovni rast.

Potreba za ugodnošću koju im stvara umišljena unutarnja bliskost sa autoritetom koji ih navodno štiti, koji navodno uvijek brine o njima, koji ih kad im je teško, kad sumnjaju ili pate to u stvari brusi i testira, ali ih uvijek bez ostatka voli je toliko jaka da isključuju svaki zdravi skepticizam, ….zapravo, osobito kod Sai Babinih sljedbenika je prisutno to zabadanje glave u pijesak, niti ne žele pogledati video snimku, ne žele čuti loša iskustva drugih, ne žele niti pomisliti da je prevarant, jer zaboga, tako bi se zamjerili Bogu osobno ….

Evo ti pa čitaj …

Ili evo ti pa pogledaj …

Ili nemoj ako ti uznemirava tvoj sustav vjerovanja.

Ali bar razluči da samo VJEROVANJE po definiciji ukazuje na činjenicu da NE ZNAŠ. Naše neznanje nije problem sve dok nepokolebljivo želimo istinu i budnost, bez obzira kakva ona bila. To uključuje stalno updejtiranje samih sebe, upotrebu i inteligencije i srca i intuicije i odsustvo straha od pogreške. Tada smo iskreni na svom duhovnom putu i samozavaravanje samo po sebi otpada.
Jelena Ivanjicki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 22:11   #57
bez obzira koje stajalište netko imao ako ne prihvaća da je sai baba ogroman fenomen ne poznaje stanje stvari.i protivnici će se sloziti s time da je to ogroman fenomen.
jubito dokazi nisu nikakvi dokazi nego pretpostavke.prikazane su "najobičnije " materijalizacije.jednom prilikom iz njegovih usta izasao je tako veliki lingam da su mu popcali rubovi usana i nakon toga cijelo postolje za lingam.to je sve skrivao u maramici i gurao u usta?nadalje tu je umnozavanje hrane kao čudo i još mnoga prema kojima je vibhuti "minorno" čudo.imamo i svjedočanstvo dr baranovskog stručnjaka za aure.zanimljivo je vidjeti što je rekao taj dr o babinoj auri a nije bio sljedbenik ispranog mozga.nisam ovdje zagovaratelj niti slijepi sljedbenik.treba ipak uloziti vremena za analizu.ovo linkanje je povrsno
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 22:16   #58
i molim da ako netko zeli linkati dokaze da se obrati svima a ne samo meni jer ionako sam sve jubito dokaze o tome da je varalica vidio.i o goldstainu i o filmu avatar noći itd iitd.nemoze me nitko ničime iznenaditi.sad bi ja mogao linkati dokaze o tome kako se radila ta antipropaganda ali neću.

i još nesto ću reći.u mom slučaju fenomen sai baba nije vjerovanje nego znanje.ja ne vjerujem u reinkarnaciju npr ili avatarstvo- ja to znam.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 22:23   #59
e da sad sam čitajući jedan post sjetio se da postoji još jedna vrsta čuda.kada baba npr u prsten koji netko nosi na ruci promjeni ili ubaci neki detalj.i dalje je to isti prsten ali sa nekim biserom npr.kako to izvede?osim toga materijalizirani predmeti su dosta topliji tj pretopli dok se ne ohlade..itd itd.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 22:44   #60
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
i molim da ako netko zeli linkati dokaze da se obrati svima a ne samo meni jer ionako sam sve jubito dokaze o tome da je varalica vidio.i o goldstainu i o filmu avatar noći itd iitd.nemoze me nitko ničime iznenaditi.sad bi ja mogao linkati dokaze o tome kako se radila ta antipropaganda ali neću..


ZAŠTO NE?
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
i još nesto ću reći.u mom slučaju fenomen sai baba nije vjerovanje nego znanje.ja ne vjerujem u reinkarnaciju npr ili avatarstvo- ja to znam.
Ajde stvarno ...
Kako znaš?
Donna Corleone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.