Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 18:48   #21
Pa jel možeš gledati? Iz ta 2 dijela ti nastane jedan film kad ga odzipaš. Jel ti se zove "Na Rubu Znanosti - 2009-06-01 - Transurfing.avi" ?
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 20:49   #22
I ??????

Jeste uspjeli pogledati/pročitati?? Što mislite???
nina black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 21:00   #23
Ja još nisam do kraja, nemam sad vremena. Budem za nekih 3 tjedna dok mi prođe gužva s ispitima...
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 17:28   #24
Meni Tajna i Trransurfing zapravo pričaju o istome na različite načine, u Transurfingu prikazuje kako djeluju nevidljive sile koje nas pokreću a Tajna mi je ipak dosta čitljivija i laksa za primjenu,možda je neki smatraju površnom al mislim da nisu u pravu jer vrlo lijepo daje naputke kako iskoristit zakon privlačnosti dok je Transurfing isto tako dobra knjiga ali se čovjek može malo zagubit u svim tim klatnima

u svakom slučaju preporučujem da pročitate obe jer sva ta poanta lakse sjeda na mjesto (čak i vise puta pročitajte da zaista razumjete o čemu autori pričaju) i bit če vam drago da ste nesto ovkvo saznali
donnka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 20:42   #25
ja poročitala 1 i 2 transsurfing, i skužila sam da bi trebala ponavljat svaki dan ono bitno kaj sam pročitala i primjenjivati - samodisciplina i kontrola misli eto jednog ljepog dana
wenus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 17:34   #26
eto, ja sam neki dan završila čitat 3. dio. zeland me je oduševio. čini mi se da sam negdje na netu pročitala da je napisao još 2 knjige koje još nisu objavljene kod nas. uglavnom, zašto me je oduševio... prvo i osnovno, ako se 'odmaknete' malo od samog sadržaja knjiga, vidjet će te da on samim NAČINOM pisanja odražava cijelu filozofiju transurfinga. zatim, meni je čitanje ovih knjiga pomoglo utoliko da zaista shvatim da neke mentalne ograde koje postoje u mom načinu razmišljanja i viđenja sebe i svijeta zapravo stoje kao duboko nametnute i ukorijenjene ograde kojih zapravo nismo svjesni, a paradoks je zapravo u tome da tih mentalnih ograda, 'oblaka' u kojima živimo zapravo nismo ni približno svjesni jer nam je toliko toga toliko duboko ukorijenjeno i nametnuto. sve u svemu, naizgled je sve to skupa teško primijenit, ali zapravo treba samo malo dobre volje i otvorenosti. ne slažem se da ovdje treba neka velika disciplina jer je onda to opet borba.... i bum- sile ravnoteže djeluju. a kako zeland kaže u 3. dijelu- ''svijet poput ogledala odražava vaš odnos prema njemu. kada ste nezadovojni svijetom, on se okreće protiv vas. kada se sa svijetom borite, on se bori s vama. kada prekidate svoju bitku, svijet vam izlazi ususret''.

a što se usporedbi s 'Tajnom' tiče, mislim da ima nekih dodirnih točaka (vizualizacija i sl.), međutim, 'Tajna' je pisana za američki mentalni sklop i služi tome da probudi euforiju, ali svatko tko ima imalo kritičnosti i racionalnosti ostat će kratkih rukava jer neke konkretnije odgovore na konkretnija pitanja tu neće dobiti. ovo je puno konkretnije i zapravo objašnjava neke stvari na temelju kojih se može zaključiti zašto nekim ljudima uspijeva vizualizacijama i sl. dobiti ono što žele, a zašto nekima ne. radi se o kvaliteti i načinu primjenjivanja tih tehnika i hrpi drugih faktora koje zeland objašnjava kroz ove 3 knjige, shvaćajući potpuno da su razumu potrebna neka objašnjenja da bi 'povjerovao'.

toplo preporučam a onima kojima ne sjedne u startu, nemojte ni pokušavat čitat niti trošit svoju energiju na kritiziranje, nađite si svoju literaturu i uživajte u njoj- citirat ću im zelanda- 'SREĆA SE OSMJEHNE SAMO ONIMA KOJI SU UVJERENI DA IDU SVOJOM stazom'.
__________________
zaista, čovjekova sudbina je unaprijed zacrtana. religija griješi samo u tome što varijanta sudbine nije jedna, već njih ima beskonačno mnoštvo.
tara84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 15:54   #27
bok svima
pročitah knjige, pročitah šta pišete...uglavnom i ja slično vidim stvari.
btw mislim da je UŽASNO važno umanjiti važnost
bacam se na čitanje četvrtog dijela.
dgec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 22:52   #28
Quote:
dgec kaže: Pogledaj post
bok svima
pročitah knjige, pročitah šta pišete...uglavnom i ja slično vidim stvari.
btw mislim da je UŽASNO važno umanjiti važnost
bacam se na čitanje četvrtog dijela.
šta je izašao 4. dio kod nas??????????????
__________________
zaista, čovjekova sudbina je unaprijed zacrtana. religija griješi samo u tome što varijanta sudbine nije jedna, već njih ima beskonačno mnoštvo.
tara84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 10:23   #29
http://www.kupiknjigu.com/knjige/alt...tvarnoscu.html
dgec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 16:52   #30
uuuuuuu... ovo je me je baš razveselilo
__________________
zaista, čovjekova sudbina je unaprijed zacrtana. religija griješi samo u tome što varijanta sudbine nije jedna, već njih ima beskonačno mnoštvo.
tara84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 11:09   #31
zar sam ja jedino muško klatno ovdje...?
pitanje - jel itko od vas probao sa lucidnim snovima i ako jest šta, kako, jel ima koristi ?
dgec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 18:59   #32
Wink

lp svima

evo ja sam upravo pocela citati prvi dio i zaista me dojmio...
sad sam nanjusila i ovaj forumi da imam skim pricati o tome..
bas se veselim )

lp svima
Dada

Quote:
nina black kaže: Pogledaj post
...Vadima Zelanda
Da li ste čitali? Što mislite?
Dada1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 21:35   #33
upravo pogledao tu epizodu na rubu znanosti i jako sam zainteresiran za kupnju te knjige
Crabtree is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 16:29   #34
Ljudi, skinula sam 1. knjigu i pročitala je u dahu, stvarno me oduševio, al kak sad da dođem do 2. knjige???? Ne mogu više otvoriti onaj link s prošle stranice otkud sam downloadala 1. dio!!! Ko da je ispario, kaj se događa?? Help!!!
vilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 15:22   #35
Pa šta nitko ne zna otkud se može skinuti 2. i 3. dio???
vilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 04:25   #36
imaš 4. knjigu?
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 10:36   #37
jučer sam dobila 1 knjigu.. prekrasno, oduševljena sam.. doslovno ju gutam i jedva čekam pročitati ostale dijelove
rosita pedringo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 12:09   #38
Dakle ako tko ima Transurfing 1 na hrvatskom (pdf) neka mi se javi. hvala
gip is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 19:05   #39
http://rapidshare.com/files/307138986/slike.rar ali nije pdf nego djvu. tu su prve tri knjige
Tu skineš program s kojim se otvara djvu http://www.stdutility.com/download/stduviewer.exe
WilliamsF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 20:49   #40
AJME!
Tajna me oduševila! Čula sam da je i Transurfing dobar! A još i kad čujem su te dvije knjige slične: !!!
Za Tajnu mogu reći da mi je promijenila život i od onda kao da gledam drugim očima, tj. gledala sam...s vremenom se izgubi i praksa i sve skupa....al Tajna je temelj, jednostavna knjiga. I zato jedva čekam pročitati Transurfing!!
hriva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.