Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 18:47   #61
ja sam na 5. dijelu, i odličan mi je. 4. i 5. su mi najbolji, valjda mi je sad sve sjelo
sad bi trebalo počet raditi na svemu tome.
mislim, radim već, samo se osvijestiti češće kroz dan
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 20:27   #62
Ajde javi kako ti ide. Ja sam neki dan pročitala tek 2 knjigu i sad sam našla i 1,3, i 4. Jedva čekam pročitati i ostale. Druga me zapanjila, dobila sam neke odgovore u vezi snova. Čitala sam i druge autore, međutim ovaj autor mi je dosad najpristupačniji. Nema taj blesavi američki pristup, kao u "Tajni". Legao mi je bolje od bilo kojeg američkog ili njemačkog autora.
Ne obećava ništa, nema odgovore na sva pitanja i sam kaže kako je teško današnjem čovjeku "ući u to stanje".
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 18:58   #63
Ej, ljudi, radite li išta na transurfingu? Ja sam na polovici treće knjige i sad si razmišljam, budući da sam imala dužu pauzu, krenuti otpočetka i sistematski početi raditi, a ne samo čitati.
Ima li tko da mi se pridruži?
maleni.krokodil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 21:06   #64
Quote:
maleni.krokodil kaže: Pogledaj post
Ej, ljudi, radite li išta na transurfingu? Ja sam na polovici treće knjige i sad si razmišljam, budući da sam imala dužu pauzu, krenuti otpočetka i sistematski početi raditi, a ne samo čitati.
Ima li tko da mi se pridruži?
Uh, procitao sam svih 5 i sada se sjecam jedva malo prve,
tako da trebam isto tako od nule krenuti i nekako napraviti biljeske ili mind mapu, izgubim fokus kroz svakodnevnicu dosta brzo.
Goldy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 01:43   #65
Quote:
Goldy kaže: Pogledaj post
Uh, procitao sam svih 5 i sada se sjecam jedva malo prve,
tako da trebam isto tako od nule krenuti i nekako napraviti biljeske ili mind mapu, izgubim fokus kroz svakodnevnicu dosta brzo.
A stvarno misliš početi? Ja sam poprilično zagrizla, napokon sam našla nešto što mi je dovoljno zanimljivo i u čemu nemam (skoro pa nikakvih) zamjerki . Jasno, logično, razumljivo, inteligentno napisano .
Sad još tražim nekog s kim ću povremeno razmijenit iskustva i nejasnoće. Javi se ako kreneš radit.
maleni.krokodil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 14:32   #66
svih 5 sam pročitala

i kao je netko spomenuo, masu tog sam zaboravila, pa si dižem tu i tamo u knjižnici neki dio koji me zanima. pokušavam raditi na tome svakodnevno.pokušavam osvijestiti puno tog u danu. biti svjesna svega što radim i kako se pritom osjećam.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 22:55   #67
Nekako mi se cini da bi trebalo smisliti nesto poput dnevnog alarma, jer ne znam kako kod vas to sve funkcionira, ali lako se izgubi fokus i generalni kurs. Nekada mi se cini kao da je jedan tjedan misaono samo jedan dan, a nesto rjedje se tako cini i cijeli mjesec. Tako da nestane brzo ono sto se dobroga izvuklo iz recimo Transurfing-a.
Goldy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 13:46   #68
ja kad sam krenula čitati Transurfing, prvi dio mi je bio najzahtjevniji, puno vremena mi je oduzeo. onda sam valjda imala aha moment, kad su stvari počele sjedati na svoje jesto, pa sam ostala 4 progutala ali toliko toga ima da sam na pola zaboravila, pa si sad u knjižnici podignem dio da polako guštam. ali ono na što sam se naviknula da radim svaki dan jest osviještenost trenutka, radim afirmacije, slajdove kad god mogu. češće prepoznam val negativnih misli kad me uhvate i pokušavam se zaustaviti u tom negativizmu. nije lako ali se trudim
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 23:04   #69
Vadim Zeland TRANSURFING - KARTE SUDBINE

Ode ovo u komercijalu

Vadim Zeland
TRANSURFING - KARTE SUDBINE


Iz pera Vadima Zelanda, ruskog fizičara i autora iznimno uspješne serije knjiga o transurfingu, stiže nam nova poslastica! Nakon što je u svojim knjigama pojasnio što je transurfing i kako djeluje, Zeland nam sada pruža posve opipljivu mogućnost korištenja ove moćne tehnike. Transurfing - Karte sudbine, prekrasno je ilustriran komplet od 78 karata s popratnom knjižicom, koji će vam pomoći da dobijete odgovor koji tražite. Odgovor je u vama, to je šapat vaše duše, ali ga često ne čujemo jer nam to ne dopušta brbljavi um. Postavite pitanje, oslušnite svoju dušu, izvucite kartu i krenite u susret stvarnosti koju ste sami oblikovali!

link
Goldy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 15:27   #70
Transurfing je jedan od načina primjene zakona privlačnosti. to je u stvari isto što kaže i knjiga TAJNA samo ima neki svojih specifičnosti. A ovaj je sistem i prije poznat, samo pod drukčijim imenom koji izaziva odbojnost. To je PSIHIČKA MAGIJA.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 09:57   #71
POZZZZ SVIMA

Dragi moji,

evo i mene. Prvi puta sam na ovom Forumu
Dat ću svoje mišljenje o Transurfingu. Mislim da je
to najbolja tehnika koju sam pročitala u poslijednjih
nekoliko godina. TAJNA me nije toliko fascinirala, jer
mi je nekako preblago napisana.
Trenutno sam na 3 knjizi i već pomalo sam zaboravila
kako je sve to počelo, tako da se povremeno vratim
kada nešto zaboravim.
Svi vi koji volite i primjenjujete ovu tehniku, voljela bih
podijeliti iskustva s vama, ako stee ih imali i ako ste ih
primjenjivali.
Hvala i puse svima
simpa-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 00:18   #72
jel vi znate da je zeland bio u hrvatskoj prije onak mjesec dana????? ja sam to tek sad saznala.....
n.i.n.i.c.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 17:19   #73
.....počela sam čitati 1 dio..gutam stranice s uviđajem kako je čovjeku malo potrebno da bi mu život bio ne savršen nego presavršen.inače preporuku sam dobila s razlogom zbog nekih životnih situacija koje su mi se počele događati u životu i zaista pomaže,sretna sam što nije sve tako sivo.kako je vama dospjela ova knjiga u ruke i mislite li da ona ima isti efekat ako dođe u riuke onako slučajno i da u to nešto ne vjeruješ i na onog tko je ful u tome i vjeruje u to nešto,što zapravo nije ništa neobično već tako jednostavno .....samo treba dobro gledati oko sebe.?
madreleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:57   #74
Nista nije slucajno
Meanie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 16:08   #75
ma okej ..nije slučajno jer kada su mi neki drugi-novi ljudi počeli ulazit u život s njima je došao i transurfing.ovo je godina čišćenja kažu......vidjet ćemo,kod mene je več tsunami poharao i čisščenje započelo na bolje
madreleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 04:36   #76
na foru toga posjetite www.funkymem.com zapravo nije na foru u tom stilu bolje receno
Gromensenc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 13:23   #77
meni je transurfing ok.
Međutim, ponekad se teško usredotočiti, svaka takva duhovna škola ili tehnika upravljanja stvarnošću, što je bolji izraz, zahtjeva to da se koncentriramo na nju. Ono: da ne poludim svaki dan 10 puta, da smanjim osjećaj vlastite važnosti, da se ne svađam s ljudima... etc, zato treba nekako se toga sjetiti u datom trenutku, a to nije uvijek lako.
Meni je najbolja knjiga po tom pitanju osobnog razvoja Anthony De Mellovljeva - Buđenje svijesti. Imaju mnogo zajedničkih dodirnih točaka.
ledeserteur is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 16:24   #78
gdje ste, transurferi?
čitam petu knjigu i sve mi to jako zanimljivo zvuči, ali me zanima ima li tko kakvih konkretnih iskustva u praksi?
buddhin osmijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 16:23   #79
pa jel moguće da svi spavate?

pitala sam ima li tko kakvih konkretnih iskustava s transurfingom, a u međuvremenu sam ih sama doživjela pa sam to htjela podijeliti s vama (koji pratite ovu temu, ako takvih jos ima?)

Zeland piše: "Kakvim učinite svoj doživljaj svijeta, takvom će se pokazati okolina....općenito, u svijet se možete u mnogim situacijama pouzdati ako mu dopustite da se pobrine za vas..."Moj se svijet brine o meni"....Upravljajući svojim odnosom prema svijetu, upravljate stvarnošću"

Vani je jako padala kiša, a ja odlazim s posla i nemam kišobran. Toga sam dana puno razmišljala o ovom što sam gore napisala i mislim si:"ma dobro, tko tu kloga zaj...? Ovo ipak ne djeluje". Par trenutaka stojim na izlazu, stavim maramu na glavu i ne znam zašto, ali krenem putem kojim nikad ne idem doma, koji je u suprotnom smjeru...kiša sumanuto pada....nakon 50 metara opazim dm i vidim kako na blagajni neka zena kupuje kišobran...uđem unutra i kupim ga i ja ...izlazim na kišu, s kišobranom i krenem prema tramvajskoj stanici. iz daleka vidim baš moj broj, upravo se sprema zatvoriti vrata i krenuti, što znači da ću morati čekati još barem 1o-15 minuta novi tram...i opet mi se u glavi odvrti film s početka priče...u tom trenutku vozač izlazi iz tramvaja i ide prema drugim kolima jer se vrata ne žele zatvorit...dovoljno vremena da stignem do tramvaja i ukrcam se...

Možda ovo nekome glupo zvuči, ali meni je ovo bila velika realizacija
Sretna sam što sam došla do knjiga o transurfingu jer su mi dale viziju slobode i utjecaja na vlastiti život za koje dosad nisam vjerovala da su mogući.

"U kakvoj god se dubokoj jami nalazili, znajte da se sve može promijeniti i to radikalno. I potpuno je nevažno što nemate pojma kako to ostvariti."Fenomenalna stvar
buddhin osmijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 22:23   #80
kul iskustvo koje potvrđuje da transurfing funkcionira. i sam sam imo sličnih iskustava i prije nego sam pročito seriju knjiga. primjetio sam isto što i autor zeland i sve mi je postalo jasno kad sam pročito transurfing.
izrod is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.