Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2010., 22:34   #81
Jel ima netko knjige u PDF-u?
Ili nečem?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 22:49   #82
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Jel ima netko knjige u PDF-u?
Ili nečem?
http://search.4shared.com/q/1/transurfing
//LiQuiD SiLEncE// is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 23:43   #83
hvalaaaaaaaaaaaa
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:10   #84
citam iz pocetka onaj prvi dio i za sada mislim da ima puno istine u napisanom i prepozna sam se..
vidit cemo dalje. ima toga dosta. i onih fizikalnih spika..
__________________
Ante Pavlovic i Jaboody Dubs
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:12   #85
stigle su i zelandove karte.........malo sam razočarana ali to je zato jer sam očekivala,da sam se prepustila valu bile bi mi okj.Kupila sam si karte Magic wood-svakako isprobajte,izvrstan poticaj za početak dana ili neke sitne nedoumice.Sretno
madreleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 17:21   #86
Quote:
madreleona kaže: Pogledaj post
stigle su i zelandove karte.........malo sam razočarana ali to je zato jer sam očekivala,da sam se prepustila valu bile bi mi okj.Kupila sam si karte Magic wood-svakako isprobajte,izvrstan poticaj za početak dana ili neke sitne nedoumice.Sretno
Kakve su to karte? čemu služe? kakve veze imaju sa transurfingom?
Kaspper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 09:52   #87
Pozz narode!!!
Evo da se i ja priključim temi transurfing.
Naime, u transurfingu sam već negdje skoro dvije godine, kupio sam sve knjige (ne volim čitati sa kompa) pročitao već par puta, i svaki put mi se događa da otkrijem neke nove stvari.
I baš zato tu uskaču te karte.
Naravno da sam ih kupio, prvo sam bio skeptik, kao i većina Vas, rekoh, opet neki tarot, mazanje očiju, i tako dalje.
Baš zbog toga i ubih 150 kuna, rekoh sam sebi, nećeš propasti (pare su došle same, nisam otkinu od nikud, čarolija opet ) ).
Stižu karte, ja još uvijek pod velikom dozom skepse idem testirati, prvo čitam onu knjižicu, opet on pili po svoje, samo sad još kraće, sve je jasno, al pobogu, što će mi onda karte.
Pročitam upute, vidim dva su načina korištenja, rekoh, idem na onaj direktniji, postavljam pitanja, izvlačim kartu, počnem čitati objašnjenje karte, kad ono gubica do poda.
U biti što je, karte su izvrstan alat za prisjetiti se važnih sitnica transurfinga koje zaboravimo čitajući 5 dugih i kompliciranih nastavaka. Čovjek se jednostavno ˝prisjeti˝, lakše je do nekih stvari doći, naravno i puno brže.
Neki će se pitati što je meni transurfing dobroga donio u ove dvije godine.
Puno, počevši od materijalnih dobara, pokretao sam pojedine projekte za koje nisam imao u početku sredstava, sredstva su dolazila (nisam dizao kredite, da se razumijemo), sredio sam si posao, sredio sam si odnose sa prijateljima, a i neprijateljima (tih više u mom životu nema)...odosni u obitelji su perfektni...
Čak bih rekao da freile radi besprijekorno i najbrže od svih metoda transurfinga.
Da li sam malo previše zapeo za transurfing i da li malo ipak pretjerujem......rekao bih ne, ne namećem nikome ideju transurfinga, živim po svome, ne ulijećem u mase, a opet sam tu, nisam se udaljio od nikoga.
i kao što uvijek i kažem

ma milina!!!!

živili
gaclin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 23:08   #88
imam i ja karte, svaki dan izvučem jednu, dvije, tri i neke mi se stalno ponavljaju.

i stvarno nastojim držati svoje misli pod kontrolom, gledati pozitivno na sve, ne prepuštati se bedarama kad mi dođu...al zadnjih par dana mi je prokleto teško, i gledam svoj život i svoju situaciju i ne mogu vjerovat što sam se napravila od života...
znam da treba vremena da se stvari počnu mijenjati, ali nisam sigurna je li to što "radim" dovoljno...
buddhin osmijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 01:04   #89
nije mi jasno ako u prvom dijelu knjige kaze, da je dobro ruzicastim ocima gledati svijet---a malo nakon toga "ne biti romanticar, kula ce se romanticarska ubrzo srušit " zbog surove stvarnosti, moze li mi to neko pojasnit?
__________________
Ante Pavlovic i Jaboody Dubs
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 16:27   #90
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
nije mi jasno ako u prvom dijelu knjige kaze, da je dobro ruzicastim ocima gledati svijet---a malo nakon toga "ne biti romanticar, kula ce se romanticarska ubrzo srušit " zbog surove stvarnosti, moze li mi to neko pojasnit?
ne sjećam se tog dijela, al pretpostavljam da je za ovo drugo riječ o tome da nije dovoljno nešto željeti i maštati o tome jer se želje ne ostvaruju. Treba imati namjeru, lišenu želje, straha i važnosti, na sve gledati pozitivno, u stilu što god da se dogodi to je najbolje za mene i odvest će me u pravom smjeru, pa će tako i biti.
A ak samo maštaš i letiš u oblacima niš od toga, i dalje si marioneta klatana. Bar sam ja to tako shvatila.

Iako i mene sve to pomalo buni budući da je to jedan potpuno drugačiji pogled na svijet, u kojem se ne boriš za svoju sreću i sudbinu na način kao što si to cijelog života radio već ju sam odabireš. Ustvari, jako je jednostavno, a istovremeno teško jer trebaš cijelo vrijeme biti svjestan pravila igre i ne upadat u zamku unutarnje i izvanjske važnosti, sumnji i strahova...
buddhin osmijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2010., 16:43   #91
da, shvatio sam.. hvala !
jako me fascinira sve sto pise, samo malo je problem s kompa sve citat a nemam love za kupit sve knjige (koliko ih ima uopce, 4-5 ?) al malo po malo..
__________________
Ante Pavlovic i Jaboody Dubs
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 17:02   #92
jel ima tu među vama netko tko živi po načelima transurfinga...javite se! moze i na pm
buddhin osmijeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 15:10   #93
Quote:
//LiQuiD SiLEncE// kaže: Pogledaj post
hvala za link.. taman skidam
Jedva čekam da krenem čitati..
__________________
Girls just want to have fun!
Clarice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 14:57   #94
Quote:
nina black kaže: Pogledaj post
...Vadima Zelanda
Da li ste čitali? Što mislite?
spremam se počet čitat

pogledal sam 2 inteviewa na youtube s titlovima i lik je zaista poseban, zna kaj priča.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 15:04   #95
samo čitaj s razumjevanjem=uzalud tekst ako ga ne misliš primjenjivat.........sretno.!!
madreleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 22:05   #96
Quote:
Eri kaže: Pogledaj post


onaj dio o snovima i lucidnom sanjanju me oduševio i zaplašio u jednu ruku
da obavezno procitaj i druga dva definitivno jedan od onih knjiga koja se cita više puta jer mislim da svaki put zapaziš nešto novo
ajme, priča o lucidnom sanjanju ? to je nešto najdivnije kaj sam iskusio u životu!!!!
jedva čakam da ga počnem čitati
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 22:09   #97
Pogledajte na Youtube: Vadim Zeland - Transerfing Realnosti
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 10:40   #98
dal je bitno da se knjige transurfing čitaji redom po brojevima kako su napisane?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 11:07   #99
evo, počinjem sa čitanjem uzeo sam danas u knjižnici knjigu
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 16:29   #100
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
dal je bitno da se knjige transurfing čitaji redom po brojevima kako su napisane?
da, bitno je ako citas prvi put, jer se moze dogodit da ti nece bit jasne neke stvari i pojmovi koji su objasnjeni u prethodnim nastavcima.
kad sam pocela citat 1. knjigu nis mi nije bilo jasno. treba vremena da ti neki pojmovi udu u glavu.

meni je osobno najbolja 5. knjiga, Jabuke padaju u nebo.
sretno s citanjem i javi svoje dojmove!
buddhin osmijeh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.