Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2016., 10:05   #61
Kakve su cipele HOGAN?

Može li ih netko po udobnosti usporediti s GEOX?

Da li se radi samo o plaćanju marke ili se dobije i udobnija cipela?
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 17:32   #62
u potrazi sam za udobnim cipelama u kojima ću moći izdržati cijeli dan stajanja/hodanja i neću se spoticati sama na sebe salonke ili nešto takvo, ajmo reći klasično. imam 24 godine pa neću nešto za stare babe.

tanka peta preko 7-8 cm, neutralna boja (crna, bež, siva, plava, ..), može imati i koji remenčić ili mašnicu, cijena je dosta bitan faktor. gdje da tražim, koje marke?
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 18:44   #63
U CCC-u pogledaj Lasocki koznu obuću. Meni su preudobne. Imam gleznjace na petu od prosle godine i niske gleznjace od ove godine i oboje su mi za 5+!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 20:25   #64
Enedielle, Nine West cipele, meni su preudobne, a super modela imaju...
Ovaj crni model sam si uzela prije par tjedana za božićnu feštu (doduše u Americi, al ih ima i kod nas po nešto većoj cijeni), satima sam u njima hodala i plesala bez problema... imam nekoliko pari cipela i čizama i sve su mi udobne...
http://www.ninewest.com/on/demandwar...w?pid=23101940
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 22:28   #65
Meni je sve sto imam od Arta (cizme, gleznjace, sandale,...) udobno i lijepo. Jest da su skupe i izbor u Hr nije neki, ali vrijede svake kune. Nepoderive!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 16:04   #66
danas sam isprobala sve cipele koje su u mohitu imali salonke su im zacudo jako jako udobne. bile snizene s 569 na 189 kn. nije neki izbor i vrlo basic cipele su, ali to mi i pase zbog bodija i suknje svakako preporucujem.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2020., 10:44   #67
kako se zove ovaj tip cipela?



https://data.morrissey-solo.com/atta...1D74DD3BA.jpeg
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2020., 10:53   #68
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Mokasinke?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
lunazona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2020., 15:08   #69
Nine West

Jeste li narucivali sa njihovih stranica, vidim da imaju prekrasne sandale sada za ljeto, ali poslala sam par puta upit da li ih ima u Zagrebu u trgovini i uvijek na zalost nemaju. A sandale su im presuper, ja bi si narucila dvoje.
Ima li itko iskustva ?
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2020., 16:00   #70
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Jeste li narucivali sa njihovih stranica, vidim da imaju prekrasne sandale sada za ljeto, ali poslala sam par puta upit da li ih ima u Zagrebu u trgovini i uvijek na zalost nemaju. A sandale su im presuper, ja bi si narucila dvoje.
Ima li itko iskustva ?
Nine West obuću možeš naručiti sa stranice Shoeaholics Pouzdani i brzi - uzimala sam Kurt Geiger i Hunter.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2020., 00:13   #71
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Nine West obuću možeš naručiti sa stranice Shoeaholics Pouzdani i brzi - uzimala sam Kurt Geiger i Hunter.
Sve je ok dok ne moraš nešto vratit. Onda shvatiš da se povrat ne isplati jer je poštarina preogromna.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
nenadjebivo zajebana
domenika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2020., 00:16   #72
Plasticne cipele(dajhman,mass,mango) plus najlonke na plus 35
Ubitacna kombincija lepote i mirisa.
__________________
"Njega su za sve spremali izuzev za mene."
Svrleone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2020., 19:28   #73
Za posao su mi potrebne salonke ili slingback s potpeticama do cca 7-8 cm, tražim nešto udobno, lijepo i elegantno. Broj mi je 38,5 (38 mi je uvijek kratko, a 39 preveliko). Do sada sam nosila uglavnom Hogl i sad sam nedavno kupila sandale M. Kors i iznenadila se kako su udobne. Znate li još neke marke koje imaju taj tip cipele i koji proizvode cipele na pola broja?
Kontonjata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2020., 23:12   #74
Quote:
Kontonjata kaže: Pogledaj post
Za posao su mi potrebne salonke ili slingback s potpeticama do cca 7-8 cm, tražim nešto udobno, lijepo i elegantno. Broj mi je 38,5 (38 mi je uvijek kratko, a 39 preveliko). Do sada sam nosila uglavnom Hogl i sad sam nedavno kupila sandale M. Kors i iznenadila se kako su udobne. Znate li još neke marke koje imaju taj tip cipele i koji proizvode cipele na pola broja?
Pura Lopez, ima ih u Karli i Reartu (iako mali izbor imaju u obje trgovine), no možeš barem otići isprobati da vidiš da ti odgovaraju veličine, a online naručiš, dostavljaju u Hrvatsku
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2020., 09:14   #75
Quote:
Kontonjata kaže: Pogledaj post
Za posao su mi potrebne salonke ili slingback s potpeticama do cca 7-8 cm, tražim nešto udobno, lijepo i elegantno. Broj mi je 38,5 (38 mi je uvijek kratko, a 39 preveliko). Do sada sam nosila uglavnom Hogl i sad sam nedavno kupila sandale M. Kors i iznenadila se kako su udobne. Znate li još neke marke koje imaju taj tip cipele i koji proizvode cipele na pola broja?
Slažem se za M. Kors, pogotovo njihov Dorothy model, njega imam u svim bojama i izvedbama... :-) tenisice su im također super

Slažem se i sa Bejo, Pura Lopez sadale i gležnjače su mi preudobne...

Od ovih cijenom malo pristupačnijih brendova mi Nine West zna imati udobne cipele i čizme...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2020., 13:39   #76
Clarks, Laina rae model, imam ih u 4 boje, fantastične, Clarks EU opet velika sniženja

Nikako da kupim Dorothy,odakle je najpovoljnije naručiti?
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2020., 20:34   #77
Hvala , prije nekog vremena sam kupila ove
https://www.michaelkors.global/en_HR...S1L?color=0001
Neviđeno udobne ili mi je jednostavno baš noga sjela
Kontonjata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2020., 09:20   #78
Ima li netko možda ovakve sandale:
https://www.shoeaholics.com/women/sa...vela#size=5-38

Preslatko mi izgledaju, ali Carvela mi kao brand nije poznat.
znazko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2020., 10:39   #79
Inače, i Sam Edelman cipele su mi ful udobne...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2020., 00:59   #80
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Inače, i Sam Edelman cipele su mi ful udobne...
da model jedan mi se sviđa, gdje to ima kupiti u EU, konkretno model MARGIE POINTED TOE PUMP?
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.