Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2004., 02:05   #1
Poslovno učilište Experta

Mišljenja? Iskustva? Preporuke, pohvale, pokude..?

Zahvaljujem.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 11:31   #2
Mislim da ti je tamo capo di tutti capi, onaj Ivica Ropuš, PR "ekspert" poznatiji kao zadnji glasnogovornik HDZ-a iz vremena dok je Pašalić drmao strankom.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 21:22   #3
Dobro misliš.

A iako je Experta vrlo, vrlo mlada, nadam se da se ovim stranicama mota barem netko tko je pohađao bilo koji njihov jednogodišnji program, pa da će moći i htjeti s nama podijeliti svoje impresije... Nadam se.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 16:04   #4
Ne znam, malo sam pogledala na webu popis predavača: Gruden, Sapunar, M. Hrga, B. Skoko, N. Kujundžić... - najblaže rečeno, ne ulijevaju mi neki respekt.

Osim toga, da li taj godišnji program doista vrijedi cca 20.000 kn? Mislim, na FPZ-u postdiplomski su do sada bili od 14.000 do 20.000 kuna.

Jako sam skeptična glede Experte, al' dobro - najbolje bi bilo kao što si i tražila da ti napiše riječ dvije netko tko je pohađao njihove programe.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2005., 13:58   #5
Experta

Pozdrav svima,
situacija je sljedeća...supruga želi promijenit struku...dipl.ing.tekstilne tehnologije....nekako samo gledali po netu..svi traže neke menagere..i Ok..zaključili da bi se mogli raspitat kako i šta...

nakona analize zaključili da je http://www.experta.hr/ najprihvatljivi način da tako nešto napravi....pitanje je sad...

ima li neko ikakvih iskustava sa tom školom..kako ekonomisti gledaju na profil ljudi koji je završi....i ima li iko neku drugu preporuku....

Pozdrav
__________________
All this posts will be lost in time..like tears in the rain
Greystoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 11:12   #6
Na žalost ne znam ništa o experti... Gledala sam stranicu i izgledaju ozbiljni iako nisam našla koliko to košta.
A da upiše postdiplomski na npr. ekonomiji?
lun@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 19:07   #7
menadjerske pozicije - pitam se da li ste procitali te sve oglase.

danas se pod tim nazivom nalaze svakojaki oglasi. kaze "trazim iskusnog menadjera sa vlastitim automobilom" da bi ispalo da traze terenskog prodavaca donjeg rublja .

nadalje, bojim se da ti menadjerska skola nece bas puno pomoci jer za prave menadjerske pozicije se trazi visegodisnje iskustvo i rezultati.

za manje zahtjevne pozicije se obicno zaposljavaju ljudi iz firme.

iskreno - nemam bas neko misljenje o doskolovanim ili u hr skolovanim menadjerima
ljutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 21:11   #8
Re: Experta

Quote:
Greystoke kaže:
Pozdrav svima,
situacija je sljedeća...supruga želi promijenit struku...dipl.ing.tekstilne tehnologije....nekako samo gledali po netu..svi traže neke menagere..i Ok..zaključili da bi se mogli raspitat kako i šta...
Pitanje je koliko će ti takva edukacija uopće služiti... Manager je zanimanje, a ne zvanje, možeš biti odličan manager i kao SSS kovinotokar, a nemati pojma kao dr.sc. ekonomije.

Po meni - takve škole su dobre, štoviše odlične za ljude koji rade i uspješno se probijaju prema nekoj upravljačkoj poziciji. Ono, imaš par projekata iza sebe, nekoliko godina iskustva i tvoja mala grupa napreduje, čeka te mjesto šefa odjela... Managere se ne uzima s biroa, već iz firme ili iz druge firme!
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 03:30   #9
Experta-jednogodišnje usavršavanje

Isplati li se uložiti 20.000 kn u jednogodišnje usavršavanje u Experti?

Jel netko bio?

Kakvi su vam dojmovi?

Od svega što sam do sada gledala oni mi se čine najprofesionalniji...
Joplaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 15:20   #10
Ja nisam bila pa je sve što ću napisati samo dojam.

Mislim da je previše HDZ-ovski obojan. Ne mislim da tamo imaju najstručnije kadrove. Ima i ok stvari (koliko sam vidjela prema programu), ali nisam sigurna da je za mali udjel OK stvari dobro dati 20.000 kuna.

Osobno, to bi bila zadnja školica koju bih izabrala za PR. Radije bih čak Otvoreno učilište, gdje je cijena samo 6.000 kn, a vjerujem da daje jednako, ako ne čak i više praktičnih znanja ljudima koji se time nisu bavili.

Opet, Experta ti kao pomaže u "networkingu". Iako ja mislm da ti može pomći samo u tome da upadneš u kriminalni milje pa ako ti je to cilj...odličln izbor!
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 16:13   #11
Quote:
imago2007 kaže:
Opet, Experta ti kao pomaže u "networkingu".

Da, bude imao odlične odnose sa kompletnim predsjedništvom Mladeži HDZ-a.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 21:04   #12
To sam i ja rekla. Reci da u ovoj zemlji članstvo HDZ-a ne donosi poziciju?
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2006., 22:01   #13
Quote:
imago2007 kaže:
Iako ja mislm da ti može pomći samo u tome da upadneš u kriminalni milje pa ako ti je to cilj...odličln izbor!
Moram se tam onda upisati
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 14:40   #14
Experta NE VRIJEDI 20 soma kuna.
Šteta, ideja im je odlična...
Ono što im zamjera većina ljudi koja je upisala - nestručan izbor pojedinih profesora.
Nekvalitetan prijemni ispit - tj. prijemni ispit uopće ne postoji - sjedneš sa vlasnikom, pa pričaš, pričaš...
Ishod je slijedeći - u grupi od 50 ljudi je njih 20 koji nemaju pojma ni o čemu, 20 ljudi koji znaju više nego predavači, ostalih 10 ne znam kamo bih svrstala...
BigBlju is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 23:04   #15
pozdrav svima, ja se evo naknadno uključujem jer sam baš nedugo išla na informativni razgovor u Expertu ne bih li saznala što to oni nude, koji su programi, cijene itd. Ja bih molila nekoga tko ima konkretno iskustvo (ili indirektno sa Expertom za mišljenje i feedback. Ove spike sa mafijom, HDZ-om i slično - ok, ali mene zanima kakve su njihove prave reference, što zaista nude za tu cijenu, kakav je program, da li je primjenjiv u praksi. Cijena 20000kn je velika, ali napominjem da su sva usavršavanja i privatna školovanja skupa i da se tako kreću cijena satnica. Govorim to iz iskustva jer sam prošla puno seminara i raznih treninga, tako da se na potrošačku žalost, otprilike sve kreće u tim okvirima.. Mene konkretno, da skratim, zanima što ću ja dobiti za tu cijenu osim upisa u radnu knjižicu? thx na odgovorima.
besane noći is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 12:46   #16
Quote:
besane noći kaže:
pozdrav svima, ja se evo naknadno uključujem jer sam baš nedugo išla na informativni razgovor u Expertu ne bih li saznala što to oni nude, koji su programi, cijene itd. Ja bih molila nekoga tko ima konkretno iskustvo (ili indirektno sa Expertom za mišljenje i feedback. Ove spike sa mafijom, HDZ-om i slično - ok, ali mene zanima kakve su njihove prave reference, što zaista nude za tu cijenu, kakav je program, da li je primjenjiv u praksi. Cijena 20000kn je velika, ali napominjem da su sva usavršavanja i privatna školovanja skupa i da se tako kreću cijena satnica. Govorim to iz iskustva jer sam prošla puno seminara i raznih treninga, tako da se na potrošačku žalost, otprilike sve kreće u tim okvirima.. Mene konkretno, da skratim, zanima što ću ja dobiti za tu cijenu osim upisa u radnu knjižicu? thx na odgovorima.

ček, išla si na informativni razgovor u Expertu, a nemaš blage veze što oni nude? Pa o čem ste razgovarali? O cijeni grincajga na placu?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 09:58   #17
sorry, možda se nisam dobro izrazila zanimaju me iskustva, kakve su reference, da li je to što oni nude primjenjivo u praksi? sa programom i modulima sam upoznata, ali evo na primjer, kada se završi program za Sales Managera, da li je primjenjiv u praksi, da li se priznaje kao referenca (osim upisa u radnu knjižicu), kakva je širina gradiva koje se dobije, da li je to samo puka teorija ili je primjenjivo u praksi itd. kakva je Experta u odnosu na druge polsovne škole? na to sam mislila, dakle, da li je netko završio možda program i kako je zadovoljan? super to zvuči kada oni prezentiraju, ali oni moraju prodati sebe tj. svoju uslugu
besane noći is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 10:47   #18
Quote:
Joplaja kaže:
Isplati li se uložiti 20.000 kn u jednogodišnje usavršavanje u Experti?

Jel netko bio?

Kakvi su vam dojmovi?

Od svega što sam do sada gledala oni mi se čine najprofesionalniji...

Nikako, nikako, nikako i nikako u Expertu. Ako i zaboravimo da su HDZ-ovski obojani, što možda i ne treba smetati ukoliko tamo stvarno nešto naučiš ...konkretno znam profesora koji tamo predaje, inače je profesor na fakultetu koji pokušavam završiti ...tip je luzer, knjige koje izdaje kao svoje djelo su ustvari kopije studenstkih seminarskih radova (možete li si zamisliti kako je čitati knjigu od 300 strana, a svako poglavlje ima drukčiji stil i kvalitetu - katastrofa), uguzio se na sve moguće kolegije na koje može (pretpostavljam da ga čuva hadezeovska ruka i to jebeno dobro), trebao je u penziju još davnih dana, otprilike kada sam ja bila rođena, no ne mogu ga maknuti (također hadezeovska moćna ruka koja čuva), a najstrašnije je da je jedan od ispita koji predaje vezan uz Internet i Internet tehnologije o kojim on nema blage veze, te ukoliko doslovno ne napišeš rečenicu kako ju je on napisao u svojoj knjizi - padaš, jer on nema blage veze o čemu si ti pisao, iako si sve napisao točno .....ozbiljno, ovo nije zahebancija, ne pljujem čovjeka bezveze, ovo su stvarno činjenice ....na Experti on predaje PR, vjerujte mi ne želite pročitati dio njegove knjige u kojem piše o PR-u, to je sprdačina, katastrofa i nema apsolutno nikakve veze s PR-om .....eto, pitanje je da li želite trošiti vrijeme slušajući npr. takvg predavača koji vas neće naučiti apsolutno ništa, a dati će te mu lovu ..
__________________
E bas se necu potpisat!
Kaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 12:31   #19
Quote:
Kaly kaže:
Nikako, nikako, nikako i nikako u Expertu. Ako i zaboravimo da su HDZ-ovski obojani, što možda i ne treba smetati ukoliko tamo stvarno nešto naučiš ...konkretno znam profesora koji tamo predaje, inače je profesor na fakultetu koji pokušavam završiti ...tip je luzer, knjige koje izdaje kao svoje djelo su ustvari kopije studenstkih seminarskih radova (možete li si zamisliti kako je čitati knjigu od 300 strana, a svako poglavlje ima drukčiji stil i kvalitetu - katastrofa), uguzio se na sve moguće kolegije na koje može (pretpostavljam da ga čuva hadezeovska ruka i to jebeno dobro), trebao je u penziju još davnih dana, otprilike kada sam ja bila rođena, no ne mogu ga maknuti (također hadezeovska moćna ruka koja čuva), a najstrašnije je da je jedan od ispita koji predaje vezan uz Internet i Internet tehnologije o kojim on nema blage veze, te ukoliko doslovno ne napišeš rečenicu kako ju je on napisao u svojoj knjizi - padaš, jer on nema blage veze o čemu si ti pisao, iako si sve napisao točno .......
Ajd sad podjeli s nama - da nije to možda Sapunar?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 12:51   #20
Quote:
te@ kaže:
Ajd sad podjeli s nama - da nije to možda Sapunar?
jel to onaj gospon sta ima mladog, uspjesnog sina?
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.