Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2016., 10:53   #21
Selce se od mirnog i tihog i ugodnog mjesta za odmor pretvorilo u gradilište u kojem usred sezone (dakle prošli tjedan) u luci operiraju dva bagera, kompresori od ranog jutra buše beton, mješalice dovoze novi beton, parkirane su dvije teglenice s kojih se istovaruju betonski elementi u more - sve skupa točno ispred dva najpopularnija kafića na obali.
Sve to izaziva prilično nezadovoljstvo turista, a ni more više nije onako čisto kao što je to znalo biti.

Na magistrali iznad Selca se isto tako svakodnevno razbija kamenje (gradi se novi SPAR), a jedino pozitivno je da su u subotu završili radovi na obnovi hotela Varaždin (sad se zove Katarina), pa je bar u tom dijelu malo mirnije. Iako, koliko sam shvatio, ni to još nije gotovo (treba urediti unutaršnji bazen i garažu) - valjda će se nastaviti nakon sezone.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 16:05   #22



Mala ilustracija radova
(ali najveći problem je zapravo buka)


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 12:54   #23
koje dane u tjednu se odvozi smeće, zna li netko?

(pretpostavljam da je za cijelo Selce isto)
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 12:56   #24
Svaki dan osim srijede (kad se odvozi papir i plastika) i petka.


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 12:57   #25
hvala na brzom odgovoru
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:37   #26
Nastavljaju se radovi na obali u Selcu:


Ovako bi to trebalo izgledati slijedeće ljeto:



Sent from my iPad using Tapatalk
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 14:54   #27
Ovih dana se u Zagrebu dosta spominje "MyWay" (u kontekstu konstrukcija koje su se počele graditi na Cvjetnom trgu, a onda se od jučer opet skidaju).
Ima u Selcu također jedan "My Way" (na mjestu bivšeg "Cornera", na Rokanu).
Pitam se da li su ista imena slučajnost ili ne?
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 20:09   #28
Nakon sezone, zatvorene su sve terase između Polače i Turističkog - nastavlja se obnova




Ovako bi to trebalo izgledati noću:



Sent from my iPad using Tapatalk
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 14:17   #29
Prekrasan video Selca

to-sam-jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:16   #30
SPAR u Selcu bio mogao biti otvoren do Uskrsa




Sent from my iPad using Tapatalk
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 16:30   #31
preporuke za neki restoran ili konobu ili pizzeriu koja sad radi u zimsko vrijeme? hvala
__________________
popi pivo..
zumbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 17:32   #32
Radi Venus u centru, nije nešto ekstra ali OK, Kantunić na početku šetnice prema Crikvenici, a Dida je već u Crikvenici (kod Stojmene), malo iznad ceste.
Millenium ovaj vikend još nije radio - mijenja se krov. Ostali su još zatvoreni :-(


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 15:00   #33
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
SPAR u Selcu bio mogao biti otvoren do Uskrsa ...
ovo su dobre vijesti. onaj Konzum a pogotovo "plac" trebaju malo konkurencije. cijene svježe robe u sezoni su bezobrazne, (u dućanu i obična osnovna kozmetika i sredstva za čišćenje, slab izbor a cijene bar 30% veće nego u unutr, ali vući detergent sa sobom kad ideš na odmor, uz sve ostalo je ipak previše), a u Selcu se ne mogu izvlačiti na cijene prijevoza trajektom. obično guljenje turista.

smokve su im prošlog kolovoza bile duplo skuplje nego u Zg. znači lokalno voće, u sezoni berbe. grožđe isto tako. wtf. sigurno će i Spar imati "prilagođene" cijene, ali isto tako to sigurno neće biti za 100% skuplje.

efekt tih razlika je rađenje prometnog kaosa u Lidlu u Novom, koji ima praksu istih cijena svuda. ako u Sparu budu pametni pa ne dignu cijene više od deset posto od kopna, pokupit će si veliku većinu kupaca u okolici.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 18:23   #34
Navodno je SPAR otvoren danas. Može li to netko potvrditi?


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 20:29   #35
Prenešeno sa SSC foruma:
Quote:

Supermarket površine tisuću kvadrata angažirao je lokalne dobavljače koji će ga opskrbljivati, ali i ostale trgovine Spara u Hrvatskoj i inozemstvu. Pohvalno je što se kod zapošljavanja preferira domicilno stanovništvo, kazao je gradonačelnik Rukavina

Supermarket Spara otvoren je u Selcu, točnije na samoj Jadranskoj magistrali, gotovo na samom zapadnom ulazu u Selce. Supermarket površine tisuću kvadrata jubilarni je, četrdeseti objekt Spara u Hrvatskoj. Uskoro će Spar nuditi još impozantnije brojke s obzirom na to da će lanac Billa od jeseni postati Spar.

Za Crikvenicu je bitno da je supermarket otvorio 30 radnih mjesta i angažirao lokalne dobavljače koji će opskrbljivati selački supermarket, ali i ostale trgovine Spara u Hrvatskoj i inozemstvu.
Vrhunska kvaliteta

– Ovo je samo jedno u nizu otvorenja novih trgovina diljem Hrvatske, a našim kupcima na području Selca nudimo širok asortiman i bogatu ponudu prehrambenih proizvoda vrhunske kvalitete. Naravno, uz odlične cijene i niz pogodnosti tijekom cijele godine, istaknuo je predsjednik uprave Spar Hrvatska Helmut Fenzl ponudivši nam zanimljivu priču.

– Žao mi je da nismo stigli i ranije. Moja majka je iz Kraljevice, Božena Strelec. Otišla je šezdesetih godina u Austriju, upoznala moga oca i ostala u Austriji. Ja sam se vratio. Imam rodbinu na Kvarneru, mogu reći da sam konačno došao kući. Nadam se da ću se uskoro čuti s mojima da čujem dojmove. Nije bilo jednostavno dovesti kraju ovakvu investiciju.

Veseli nas svako otvaranje pa mogu najaviti da 21. travnja polažemo kamen temeljac s gradonačelnikom Rijeke Vojkom Obersnelom za Interspar na Rujevici. Otvorenje planiramo kroz godinu dana, idemo na Uskrs sljedeće godine, rekao je predsjednik uprave Spar Hrvatska koji je kao mladić posjećivao Crikvenicu.

Povoljnije cijene

Austrijancu hrvatskih korijena kažemo da u Crikvenicu stiže velik broj austrijskih turista.
– Nama su svi gosti dragi. Turizam daje dodatni plus, ali moramo cijelu godinu živjeti i kupcima kroz cijelu godinu nuditi kvalitetu, kaže Fenzl dodajući i sljedeće.

– Otvaranjem supermarketa u Selcu nismo završili posao niti u Selcu niti u Crikvenici. Gdje god postoji zanimljiva lokacija, to nam je poticajno. Bilo da se radi o zanimljivom prostoru, bilo o greenfield investiciji kakva je ova.

Gradonačelnik Crikvenice Damir Rukavina pozdravio je dolazak Spara.
– Drago mi je da se otvara kvalitetan objekt i da je Spar prepoznao Crikvenicu kao ozbiljan centar. Za građane Crikvenice je dobro da postoji konkurencija jer ona nosi kvalitetu i povoljnije cijene. S druge strane, otvaraju se radna mjesta, a veseli da kod zapošljavanja Spar preferira domicilno stanovništvo, rekao je Rukavina.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regij...eno-30-radnika
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 15:22   #36
drago mi je da su otvorili Spar, ali šteta da su škrtarili na parkiralištu, kad su se već izmjestili iz centra i gradili na kršu i makiji. opet će biti velike gužve.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:09   #37
Meni se čini da će biti veći problem doći do Spara pješke (tj. prijeći magistralu kad na njoj bude veliki promet). Zebra postoji, ali ne znam koliko će biti sigurna a do nje se za sada može samo po južnoj strani ceste.


(via Tapatalk)
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:04   #38
Quote:
to-sam-jaa kaže: Pogledaj post
Prekrasan video Selca

Kako se zove ova plaza sto je na pocetku videa??
Idemo u lipnju s dvoje male djece i ovo bi nam bilo idealno!!
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:39   #39
Plaža "Rokan" sa sjeverne strane lukobrana ima pijesak, a plaža "Poli mora" s južne strane ima sitni šljunak.
U lipnju bi moglo biti ugodno, kasnije tu bude velika gužva!
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:47   #40
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Plaža "Rokan"....
Puno ti hvala na brzom odgovoru....
Zato i idemo u lipnju da izbjegnemo velike guzve i vrucine...,a nadamo se i lijepom vremenu
__________________
Koliko daš- toliko dobiješ
piramida33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.