Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2004., 21:03   #61
Fishing for pm :rotfl:

Idem
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 22:14   #62
Quote:
Noemi kaže:
Fishing for pm :rotfl:

Idem
O kojeg li razočarenja kada sam sad došao i kako popup nije iskočio. Oh, oh, kudbo sleta!
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 22:18   #63
Kako mislis nije...pa di sam onda ja to poslala
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2004., 22:25   #64
Quote:
Noemi kaže:
Kako mislis nije...pa di sam onda ja to poslala
Možda sebi.
Gledaj, imaš ovako, treći glomazni gumb ispod mog posta, na njemu piše www. E, njega zaboravi. Imaš prvi glomazni gumb, na njemu piše profil. E, i njega zaboravi. Imaš onaj između, na kojem piše....ufff...ne viidm pročitati...BN? Uglavnom, klikneš na njega, napišeš nešto i staviš kvačicu na "poslati korisniku moje gole slike".
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2004., 12:17   #65
Evo već kad je tema tu da ne otvaram novu.

Zanimalo me gdje se može kupiti hlače da su normalne dužine. Pod time mislim na to da ja imam 1,70m i sve hlače koje nađem su 5cm duže a bogme mi ih se ne da skraćivati jer onda to nije to.

I da, obavezno da su na trapez

Hvala!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 10:30   #66
Bogme nemam pojma kako se više snaći među toliko različitih modela traperica, čak i pod istom markom. Ma tko bi sve to isprobao?
Tražim neke jaaako dobre, moraju biti baš ono 'seksić', da vidim odmah - to je to!, a čini mi se da je izbor prevelik .
Mogu biti i jeftinije, čini mi se da Amadeus ima sasvim zgodne modele. Zašto je Wit Boy tako skup?? Prodavačice su ima zadnja liga, antipatične i neprofesionalne.

Kako da suzim izbor, di da prošalabajzam?

Kada će izaći iz mode one sa izlijedjelim štraftama po sredini?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 11:04   #67
Quote:
maristella69 kaže:
Zašto je Wit Boy tako skup??
Pa to je neki rang sa Dieselom i Benettonom koliko se meni čini.

Ja imam jedne od Wit Boy-a i moram priznati da im evo, treća ili četvrta godina ako se ne varam. Jedino što su izblijedile ali obožavam ih jer su zaista kvalitetne.

A za prodavačice, pa, nisu jedine koje su odvratno neljubazne
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 15:13   #68
...ja u Wit boy ne bi nis vise kupila ni da me batinom tjeraju...jednog krasnog jesenjeg dana kupila sam tamo trapke...nosila ih deset puta, oprala, ponovo obukla i pocele su se parati na dupetu...isla ja to mjenjati, kad ono...ni pod razno nisu dopustili...grozni su....i ne bi se bas slozila da su u rangu sa Dieselom...pardon, al meni njihove trapke traju po par godina, a stalno sam u njima...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 15:25   #69
Vidim da u Wit Boy-u imaju raznih kvaliteta - jedne traperice su baš onako svjetle kakve već dugo tražim, no tkanina je već skoro prorupana koliko je sve već ižvakano i trulo!

Da liga...
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 20:09   #70
meni taj wit boy ne izgleda nesto kvalitetno...

ali mi se svidaju ovojesenske boje
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 22:09   #71
zašto take two traperice koštaju skoro 700 kn?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 11:03   #72
Koje traperice imaju prostep u obliku y na zadnjem dzepu?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 12:41   #73
Quote:
Elektra kaže:
Evo već kad je tema tu da ne otvaram novu.

Zanimalo me gdje se može kupiti hlače da su normalne dužine. Pod time mislim na to da ja imam 1,70m i sve hlače koje nađem su 5cm duže a bogme mi ih se ne da skraćivati jer onda to nije to.

I da, obavezno da su na trapez

Hvala!
Tebi vjerojatno treba dužina 32. Te su meni taman jer ih nosim na nisku petu. U svakom dućanu traperica bi trebali imati više dužina pa pitaj. Baš sam jučer probala jedne u mustanga, super su, tamni jeans, struk nije prenizak (mada imaju i sa povišenim strukom ali te ne volim) i raznih dužina. Nogavice se mogu zavrnuti pa se mogu nositi i na povišene cipele ili čizme.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 13:11   #74
neznam jel se vec spominjalo al ja samdanas kupila urban republic trapke. ful su jeftine, imaju stretcha i zasada su super.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 13:12   #75
Quote:
Leona81 kaže:
...ja u Wit boy ne bi nis vise kupila ni da me batinom tjeraju...jednog krasnog jesenjeg dana kupila sam tamo trapke...nosila ih deset puta, oprala, ponovo obukla i pocele su se parati na dupetu...isla ja to mjenjati, kad ono...ni pod razno nisu dopustili...grozni su....i ne bi se bas slozila da su u rangu sa Dieselom...pardon, al meni njihove trapke traju po par godina, a stalno sam u njima...
hmm.. čudno

a moguće da su se s vremenom pokvarili. Zaista ne znam. Ja sam zaista unatrag tri godine kupovala kod njih i sve što imam mi dan danas traje i ništa se nije paralo i sl.

Dugo nisam kupovala jer nisam imala di a tu u Puli mi se i ne čini da imaju izbora.

Ne znam.. stvarno .. meni su moje hlače prva liga i prošle su dosta toga sa mnom
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 13:16   #76
Quote:
anya kaže:
Tebi vjerojatno treba dužina 32. Te su meni taman jer ih nosim na nisku petu. U svakom dućanu traperica bi trebali imati više dužina pa pitaj. Baš sam jučer probala jedne u mustanga, super su, tamni jeans, struk nije prenizak (mada imaju i sa povišenim strukom ali te ne volim) i raznih dužina. Nogavice se mogu zavrnuti pa se mogu nositi i na povišene cipele ili čizme.
Hmm.. ne znam, budem vidila za mustang .. imamo tu jedan butik u puli

A jel netko kupuje možda šta u Sisley-u? Imaju li oni kakve trapke i kakve su?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 14:37   #77
Quote:
shree_kali kaže:
e, cure..nadam se da, unatoč ovome što ste navele, niti jedna nema TOLIKO jebeno puno problema s trapericama kao ja..imam izrazito duge noge (komarac - duge) i malo dupe..ako hoću naći dovoljno uske da ne plivaj oko mene, onda su mi dužinom do negdje ispod koljena..ako pak hoću naći dovoljno duge, u njih mogu stati još i moja sestra, mačka i firižider

izluđuje me to!

tako da mi se zna desiti da po godinu - dve uopće ne nosim trapke jer ih nemam..jer ih nemam gdje kupiti

ali miss selfridge u zadnje vrijeme rješavam moj problem
I ja imam jako duge noge i uske bokove (zato mi se na trbuhu zna skupiti špekeca ) i znam kako ti je! Ako su gore dobre, dužina je prekratka, a ako je dužina okej, onda gore plivaju oko mene.

Ali ja imam još jedan problem, a to je da mrzim ove čipkice i perlice i ostale đinđe po trapkama. To automatski isključuje većinu modela po miss selfridge i sličnim buticima. Dajte mi obične plave traperice s dva džepa naprijed i dva odozada i nitko sretniji od mene.
__________________
When everyone thinks the same, not everyone is thinking.
zubatac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2004., 22:58   #78
Neki dan kupila u Ri, u Boleru. Neka incognito marka, ali super jeans, odličan kroj i dobra cijena: 240 kn.

Ovo mi je peti par traperica te marke i dosad su mi bile
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 12:38   #79
Quote:
Elektra kaže:
A jel netko kupuje možda šta u Sisley-u? Imaju li oni kakve trapke i kakve su? [/B]





....ja davno tamo kupila trapke...ne znam kam su mi oci gledale dok sam ih isprobavala...kroj je bio ziva koma, a kostale ko sam vrag...vis u zadnje vrijeme se ni ne sjetim tamo pogledati za trapke...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 15:46   #80
ajme sisley...traperice bez trunke stretcha
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.