Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2011., 16:58   #81
pare mozes uplatiti sa svog deviznog ili slati western unionom ali nijedno se ne isplati jer banka uzima ogromnu proviziju.
runolistSA is offline  
Old 28.12.2011., 18:01   #82
Quote:
AnAngel kaže: Pogledaj post
Mozes staviti i baby puder u vecoj kolicini, pa kad si gotova s šminkanjem očiju, samo kistom prođes gdje si nanjela baby puder i to je to
Ovo je nešto "jeftinija" varijanta od pudera u prahu
Vidiš to mi nije palo na pamet. Sva sreća pa još nisam kupila puder za tu namjenu. Mislim da ću za početak probat sa baby puderom.
Hvala.
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Old 28.12.2011., 23:31   #83
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
pokusaj sa Avon Regeneratorom za nokte ili Deborah lak protiv pucanja noktiju (kao proziran je, ali s malo odsjaja u boji, ne znam koji je tocno u pitanju, ima ljubicasti, rozi, zeleni, plavi.... pise/nacrtano je na naljepnici koji je tocno za koju namjenu)
imala sam prije avonove lakove i bili su mi onak- 50%-tno učinkoviti. budem pogledala za taj deborah... hvala na savjetu!
Sparkletastic is offline  
Old 29.12.2011., 22:57   #84
Miris nafte

Ne znam da li tu spada, al nisam sigurna di bi drugdje stavila
Trebam nacin kako maknut miris nafte iz tkanine, pranje i namakanje u omeksivacu 0 bodova, a nis mi drugo ne pada na pamet...
sanjone is offline  
Old 05.01.2012., 11:44   #85
Ima li netko iskustva s naveliko reklamiranom Epiderm kremom od Epimena, i opravdava li cijenu od 230 kn za ne baš veliku količinu proizvoda?
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Old 07.01.2012., 15:43   #86
1. koji puder za tijelo u prahu (sa mirisom) vam je dobar?
ne mogu se odlučiti kojeg kupiti

2. koliko košta ona četka za kosu sa ionima? bila je u kozmu, mozda prije i na nekoj akciji, više se ni ne sjećam imena.. i ako tko ima, može i "djelovanje"
crvenkapica5 is offline  
Old 11.01.2012., 19:15   #87
Mene zanima Jason e ulje - nasla sam na ebayu vise vrsta -
Jason Natural Vitamin E Oil 5000iu
Jason Vitamin E Oil 45000iU
Koja je fora s tim IU? Što je to?
Velika_kokos is offline  
Old 17.01.2012., 18:00   #88
Nisam sigurna da ovo spada pod kozmetiku ali ću pitat svejedno

Može li mi itko objasniti što je to belobaza??

Tu bijelu smjesu/kremu s mirisom ljepila sam kupila u ljekarni za sitne pare nakon što mi ju je apotekarka preporučila (a da sam netom prije podigla jednu kremu s recepta) objašnjavajući čemu služi ali ju ja bedasta uopće nisam shvatila
__________________
20
tina88 is offline  
Old 17.01.2012., 21:34   #89
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da ovo spada pod kozmetiku ali ću pitat svejedno

Može li mi itko objasniti što je to belobaza??

Tu bijelu smjesu/kremu s mirisom ljepila sam kupila u ljekarni za sitne pare nakon što mi ju je apotekarka preporučila (a da sam netom prije podigla jednu kremu s recepta) objašnjavajući čemu služi ali ju ja bedasta uopće nisam shvatila
ajme koji opis
belobaza je zapravo osnovna podloga za sve kreme, ima ph normalne kože, sadrži oko 70% vode te još par bazičnih komponenti (parafinsko ulje, vazelin, hidrofilne komponente). najčešće se koristi za terapiju raznih dermatoloških stanja kože, npr. da umiri svrbež i iritacije, smanji crvenilo i hrapavost kože, pomogne pri zacjeljivanju i sl.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 18.01.2012., 12:36   #90
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ajme koji opis
belobaza je zapravo osnovna podloga za sve kreme, ima ph normalne kože, sadrži oko 70% vode te još par bazičnih komponenti (parafinsko ulje, vazelin, hidrofilne komponente). najčešće se koristi za terapiju raznih dermatoloških stanja kože, npr. da umiri svrbež i iritacije, smanji crvenilo i hrapavost kože, pomogne pri zacjeljivanju i sl.
Hvala na pojašnjenju, zasigurno ću joj naći neku primjenu sad kad znam što je i čemu služi
__________________
20
tina88 is offline  
Old 18.01.2012., 13:28   #91
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Hvala na pojašnjenju, zasigurno ću joj naći neku primjenu sad kad znam što je i čemu služi
nema na čemu
ja sam recimo belobazu znala koristiti kad sam imala neku alergiju pa su mi svi ostali preparati smetali. stariji ljudi si znaju stopala time mazati.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 24.01.2012., 11:38   #92
kako se zove "alat" kojim se radi valovita kosa?
znam da je blesavo pitanje
ovako nekako ispadne


izgleda kao pegla, ali ima valovite grijace. bar mislim da tako funkcionira
top-secret-koka is offline  
Old 24.01.2012., 11:48   #93
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
kako se zove "alat" kojim se radi valovita kosa?
znam da je blesavo pitanje
ovako nekako ispadne


izgleda kao pegla, ali ima valovite grijace. bar mislim da tako funkcionira
Znam na kaj mislis al uvijek zaboravim taj naziv al cak zovu i skare za uvijanje, inace ovakvi uvojci se super rade sa krpicama (ona fora sa elasticnom trakicom okokojeomitas pramen do duzine do koje zelis tj dal skeoz do tjemena il ne i krpicu zavezes) i odes pajkit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 24.01.2012., 14:29   #94
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Alergija na propolis je nekaj drugo tako da je u tom slucaju moguce

Esteedal si do sad koristila preparate sa propolisom?
Jesam, to me i spašava, jer grlobolje lječim isključivo tim pomagalicama. Taj sprej mi je dao muž, on ima toga po torbama, čak je imao onu dugu cjevčicu. Takav nisam do sada koristila. Nije mi legao od prve. Tko zna što mi je dao.... pa ja preživila.
Quote:
top-secret-koka kaže: Pogledaj post
kako se zove "alat" kojim se radi valovita kosa?
znam da je blesavo pitanje
ovako nekako ispadne


izgleda kao pegla, ali ima valovite grijace. bar mislim da tako funkcionira
I mene ovo zanima.
Estee Lauder is offline  
Old 24.01.2012., 17:14   #95
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Znam na kaj mislis al uvijek zaboravim taj naziv al cak zovu i skare za uvijanje, inace ovakvi uvojci se super rade sa krpicama (ona fora sa elasticnom trakicom okokojeomitas pramen do duzine do koje zelis tj dal skeoz do tjemena il ne i krpicu zavezes) i odes pajkit
to me kcer gnjavi, jer su se 2 cure iz razreda pojavile s takvom kosom, al dobit ce ove krpice, koje si opisala, jer joj s ovim necu kuriti kosu. opcenito mi nisu jasni roditelji koji djeci u 1. osnovne svakodnevno peglaju kosu i sad sam ja nemajka jer joj to necu napraviti



nasla sam ga
sluzbeno ime - hair crimper




Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Hm ma sumljam da je onda krivac taj propolis tj alkohol jer ovi sprejevi tipa Esi, Pip i slicni imaju malo alkohola za razliku od domacih propolisnih sprejeva, jos uvijek sam misljenja da te neki virus poharao.
Meni je propolis isto prva linija obrane grla bila do sad tj do operacije mandula a sad se tjesim da ce grlobolje otic u zaborav

zene pazite sa tim propolisom. znam osobu koja nikad na nista nije bila alergicna i koristila propolis godinama, a onda se naspricala i skoro ugusila. u danasnje vrijeme nikad ne mozete biti sigurni iz kojeg dijela svijeta je uvezen i sa kojih biljaka je skupljan pelud, a ambalaza moze biti hrvatska. ovako dobijete citav spektar biljaka koje u nasem podneblju ne rastu i za koje ne znate kako reagirate.

Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
I meni je Rexona malo smetala, ali N.roberts je triput gori! Znači ima još zagušljivaca?! Strašno! I onda još na njima piše "ozone friendly". Moš mislit. Ne znam gdje je tu friendly u tome što guši, peče grlo i ne da disati!:
mene balea dezici guse, da ne otvorim vrata kupaone, valjda bi mi oci iskocile, doslovno zablokiram i ne mogu disati.
mislim da cu pocet koristiti iskljucivo deo kreme.
top-secret-koka is offline  
Old 25.01.2012., 09:00   #96
upravo sam hrpu postova preselila na odgovarajuce teme. ponavljam - ovo nije tema na kojoj mozete/trebate postavljat sva moguca i nemoguca pitanja , nego tema za pitanja za koja ne postoje druge teme. tako npr ako pricate o bioderma micelarni, onda je puno prikladnija tema o micelarnama ili tema o brandu bioderma. ako pricate o kupovini dove sampona, onda to ide na temu o samponima ili dove temu ili temu gdje kupiti ovo. da ne nabrajam dalje, molim da ubuduce ne prostituirate ovu temu. hvala
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Old 28.01.2012., 22:56   #97
mozda je malo blesavo pitanje, ali nema veze.
moze li mi netko opisati kako mirise cvijet tiare? naime, vidjela sam puno preparata za tijelo s mirisom tog cvijeta koji me privlace (yves rocher, hei poa itd.). te proizvode nemam gdje isprobati, a nemam uopce predstavu kako mirisi? cvijetno, njezno, slatko, zagusljivo?
znam da ga povezuju s francuskom polinezijom (tahiti ).
__________________
A bila je cvetak...no, to je jučerašnja vest..
.

Zadnje uređivanje Pumpkin Noodle : 28.01.2012. at 23:05.
Pumpkin Noodle is offline  
Old 29.01.2012., 17:43   #98
Tiare je tahićanska orhideja (gardenija) a miriši dakle po cvijetu ali vrlo egzotičnom
Miriše slatkasto i često i zagušljivo ali ja recim taj miris obožavam
Mopsly is offline  
Old 30.01.2012., 14:34   #99
Kako se češljaju ženske sa ekstenzijama u kosi?
Baš me to zanima, a nemam nikoga u svojoj blizini s ekstenzijama!
missm is offline  
Old 30.01.2012., 17:09   #100
Postoje posebni češljevi za ekstenzije
Mopsly is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.