Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2015., 08:44   #5461
Hvala Vam svima na savjetu uspjela sam, napisala sam mu da pogleda u povijesti da mi ebay ne dozvoljava poslati i gle danas sam dobila refund a navlacimo se vec 10 dana
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 20:43   #5462
pomagajte. dakle nova sam na ebayu. na ebay.de sam klikla jedan artikl da ga stavim u košaricu i došla do koraka gdje me pita koju vrstu poštarine hoću i koji način plaćanja. e u međuvremenu sam se predomislila iz nekih mojih razloga, izašla sam iz toga i kad idem na košaricu imala sam neku opciju izbrisati? sad mene zanima dali sam ja odustala od te kupovine ili nisam?
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 07:34   #5463
ako nisi platila onda nisi obavila kupovinu. Ako te zanima dali si kupila tj da provjeris onda ides na history purschase tj neznam kako je na njemackome. Ako nisi kupovinu obavila do kraja onda se nemas sta brinuti samo ponovis iznova tamo di si stala. Ja bi preporucio da kupujes jedan po jedan proizvod pa ces biti sigurnija dali zelis kupiti ili ne.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 14:20   #5464
OD 1. PROSINCA: eBay otvara svoja vrata u Hrvatskoj
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 08:20   #5465
Hmmm, ma sta vise se nece moci placati pay palom? Ma ne vijerujem...
lenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 14:55   #5466
ja sam shvatila da ćemo i dalje moći plaćati paypalom (odnosno kreditnim karticama), ali ne i morati, nego će tko hoće moći plaćati i putem uplatnica, Tiska itd.
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 21:09   #5467
Pitanje. Što su "shipping labels"? Želim vratiti jedan "item", ali nemam pojma što mi je činiti. Help!
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 18:42   #5468
http://www.aliexpress.com/item/HOT-S...rchweb201560_7


Cure jel uzimao tko? Ne mora biti sa ali-ja, ali da je taj đir, znači bodycon black long dress.
Cagalli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 13:38   #5469
Quote:
AnimusVox kaže: Pogledaj post
ja sam shvatila da ćemo i dalje moći plaćati paypalom (odnosno kreditnim karticama), ali ne i morati, nego će tko hoće moći plaćati i putem uplatnica, Tiska itd.

Ma moci cete placati paypalom na ebayju, ovo samo neki ebay posrednici otvaraju "hrvatski" ebay, pa ide preko njih. Zato i mogu ljudi placati uplatnicama. Nama koji koristimo ebay i nije nam stran to nece bit potrebno, ljudima koji ne znaju sto je paypal ili engleski to ce bit korisno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 19:23   #5470
Quote:
Silence. kaže: Pogledaj post
Pitanje. Što su "shipping labels"? Želim vratiti jedan "item", ali nemam pojma što mi je činiti. Help!
Itko?
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 19:39   #5471
Quote:
Silence. kaže: Pogledaj post
Itko?
to ti je ona naljepnica s podacima o pošiljatelju/primatelju, težini paketa i ostalim stvarima koje se obično pišu
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 20:53   #5472
Moram li to zaljepiti na paket ili mogu poslati i bez toga?
Silence. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 21:47   #5473
e nemam pojma, nikad nisam slala paket izvan hrvatske :/
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 08:37   #5474
Pa tu naljepnicu ti stave u posti.
lenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 20:33   #5475
Kasni mi par paketa koji su trebali doći do danas. Ima netko sličnih iskustava ovih dana? Kontaktirala sam jednog sellera i veli da je sve uredno poslano i pita me je li mi adresa ispravna, a već sam na tu adresu normalno primala stvari s ebaya. Može li mi netko pomoći savjetom?
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 20:52   #5476
Meni je kasnio jedan paket, kad je prošao estimated delivery, otvorila sam request, napisala prodavaču da još nisam dobila paket, on zamolio da pričekam još tjedan dana, ja sam pričekala 15 dana i onda mu se javila da paketa nema i odmah mi je refundirao lovu. Mislim da request možeš imati otvoren 30 dana, ukoliko se u tom periodu ne dogovoriš s prodavačem, odmah nakon 3 radna dana možeš kontaktirati ebay da uskoči i onda oni u 2 dana riješe stvar. Request se može otvoriti nakon što prođe datum estimated delivery.



Here’s how to get your money back

Go to My eBay

If your item hasn’t arrived or isn’t as described, go to My eBay, find the item in your purchase history, and select return or item not received within 30 days of delivery.
Not resolved? Let us know.

If your issue’s not resolved in 3 business days, contact us.
We’ll get your money back fast.

You’ll hear from us in 48 hours.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 23:29   #5477
Shvaćam ja to sve, poslala sam request, mene zanima kasne li još nekome paketi i je li to uobičajeno u ovo doba godine ili postoji neki drugi valjan razlog za to.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 23:46   #5478
Ahaaa, stvarno ne znam, meni samo taj jedan kasni.
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 12:22   #5479
kasne nista mi ne dolazi danima a imam brdo toga narucenog, zadnje mi je doslo iz uk-a i to odmah nakon sto sam narucila u 2 dana, ostalo od kinezica nista ne znam di je zapelo al nadam se da ce uskoro krenuti
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 20:51   #5480
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
kasne nista mi ne dolazi danima a imam brdo toga narucenog, zadnje mi je doslo iz uk-a i to odmah nakon sto sam narucila u 2 dana, ostalo od kinezica nista ne znam di je zapelo al nadam se da ce uskoro krenuti

Svima je tako. Meni je jucer stigao paket poslan 15.10. Vec sam se odavno oprostila s njim. 50 dana je to. Kapa sve nesto polako. Cekam jos par stvarcica od 16.10 i 17.10 to jos nije stiglo. Dok mi je s aliexpressa sve stiglo sto sam narucila 11.11, blazeni sale cudno mi je to malo buduci sve ide istim putevima, ali eto..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.