Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2012., 10:47   #41
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Injured Kohlschreiber pulls out of the Olympics


Najradije bi stavio smajlije što umiru od smijeha, ali se radi o povredi pa ajde.
Ma ne, ne kontam.

Frajer bio u četvrtfinalu Wimbledona, ima igru za travu, OI uvijek ponudi šansu igračima iz sjene i Kohli bi bio skroz opasan, ali on igra Kitzbuhel do kraja, a OI sutradan.
Neki bi rekli kako je ljudska glupost neograničena
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 10:08   #42
http://sportski.net.hr/ostalo/srbin-...-uho-za-igrace

Tipsa je malo nadrkan
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 10:15   #43
Ali ako je istina..pa jbt...ni sapun u svlačionici.. To mora da su im ga vrancuzići sakrili negdje ne bi li iživcirali svoje protivnike i utjecali na njihovu psihu.. očito je bilo uspješno
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 10:17   #44
Nešto mi se ovaj Tipsarević počesto žali. Sada nema sapuna u svlačionici, igrači premalo zarađuju, ovo ono.

Postat će poznat kao gunđalo...
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 10:19   #45
Čovjek ušao u top 10 pa si umislio da će se njegov glas čuti i da će svugdje biti dočekivan crvenim tepihom, Lexusovim limuzinama, ženama lakog morala i ručno rađenim mirisnim aromaterapija sapunom i gelovima za tuširanje..

Kojeg li hladnog prizemljenja..

Lagali su čovjeka kad su rekli da je top 10 teniska elita..

__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 01:08   #46
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
bas su zbog sapuna ispali
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 12:00   #47
evo, malo čitao o zanimljivosti nazvanoj service yips.
to je ustvari nevoljni pokret (nešto kao tik) pri ball tossu (u tenisu)
u većini slučajeva se javlja nakon ozljeda ramena, ali ne mora biti pravilo.
javlja se i u golfu, ustvari neki izvori kažu da četvrtina do čak polovica golfera pati od navedenog

'' The yips only seem to occur with something which requires control and precision . You never hear of the yips in golf relating to driving (one of the top pros once observed that hitting a 300 yard drive was easy, holing a 12 foot putt extremely difficult). Obviously, a lot of the cause is mental. First, you think there is a problem then you fixate on it, ensuring that it really is a problem. It's difficult to change that cycle, I guess.

That said, the advantage you have in tennis over, say, putting in golf, is that there's a greater range of motion involved. By that I mean in putting, the aim is to keep most parts of the body static. The tennis serve should be a far more fluid motion. On that basis, if I had the yips in tennis when tossing the ball, I would work on overall fluidity. I suspect you find with tennis player yips, the tossing action is not accompanied by the proper fluidity in the service motion as the player is overly focused on the toss. ''

ok, Coria je imao service yips, Zhirafova pati od istog, na pamet mi pada i Dementijeva sa svojim katastrofalnim DFovima.

možete li se sjetiti još nekog za koga bi se moglo posumnjati da pati od SY?
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 12:14   #48
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
možete li se sjetiti još nekog za koga bi se moglo posumnjati da pati od SY?
Čilić?
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 12:18   #49
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Čilić?
mislim da on ima yip u centrali, ali tko će ga znat
ovo bi mu moglo dobro doći kao opravdanje
__________________
look at us but do not touch

Zadnje uređivanje gnjil : 04.08.2012. at 13:35.
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 15:07   #50
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
bas su zbog sapuna ispali
Mozda im je na tusiranju ispao sapun pa su zbog toga izgubili


Sent from my HTC
hrc123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 15:48   #51
Nadal pulls out of Toronto Masters

I Ferrer, Almagro, Verdasco, sad i Federer...

Trebalo se drugačije organizirati i postaviti Toronto tjedan kasnije, ovo turnir pretvara u 250-icu.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 16:01   #52
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post


Nadal još nije spreman za turnire?

Zabrinjavajuće, USO sve je bliži...
Rieys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 16:03   #53
Quote:
Rieys kaže: Pogledaj post


Nadal još nije spreman za turnire?

Zabrinjavajuće, USO sve je bliži...
Mislim da nije zabrinjavajuće i da će sve podrediti tom turniru(USO), pa makar morao "žrtvovati" turnir u kojem je ispao u prvom nastupu prošle godine. Ništa strašno IMO.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 16:19   #54
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Mislim da nije zabrinjavajuće i da će sve podrediti tom turniru(USO), pa makar morao "žrtvovati" turnir u kojem je ispao u prvom nastupu prošle godine. Ništa strašno IMO.
Ne znam baš, ne izgleda mi to obećavajuće za njega. Zanima me još hoće li igrati Cincinnati? Mislim, valjda neće doći na USO bez odigranog meča zadnja 2 mj?
Rieys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 16:20   #55
Mislim da je Kanadski masters smišljeno preskočen, pošto tamo ovako i onako nema neki rezultat, da se može što bolje pripremit za Cincinnati i USO To je po meni.

A ako dođe do propuštanja Cincinnatia, onda mislim da bi mogli pričati o zabrinjavajućoj situaciju.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 19:28   #56
Sad ako Silić ne uspije do 1/4 onda neće nikad
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 21:18   #57
Nadal je otkazao i Cincinnati.

E ovo je već zabrinjavajuće...

Hi all, another message to announce something that definitely doesn't make me happy, but unfortunately I won't be competing at the tournament in Cincinnati next week. I am still not ready to play. I have many fans in Cincy and unforgettable moments such as 2008. I am continuing with my recup and practice. Thanks!

Sa njegove FB stranice.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 22:18   #58
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Nadal je otkazao i Cincinnati.

E ovo je već zabrinjavajuće...

Hi all, another message to announce something that definitely doesn't make me happy, but unfortunately I won't be competing at the tournament in Cincinnati next week. I am still not ready to play. I have many fans in Cincy and unforgettable moments such as 2008. I am continuing with my recup and practice. Thanks!

Sa njegove FB stranice.
Not good at all....
I ako nastupi na USO, u kakvoj formi može biti ako nije odigrao meč od 2.kola W.
Rieys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 22:32   #59
Slažem se, ja sam prvotno moram priznati mislio da je Toronto preskočen zbog taktiziranja i što bolje pripreme za USO, mislio sam da će odigrati Cincinnati da osjeti podlogu, ali ovo otkazivanje Cincinnatia znači da je stvarno dobro ozljeđen.

Nikako mu u interesu nije otkazivati posljednji turnir pred USO, pogotovo jer nije osjetio hard preko 4 mjeseca, a do USO-a će biti i 5 mjeseci.

Kao što si rekla, pitanje je i kakav će se pojaviti na USO-u, bez meča 2 mjeseca, bez meča na hardu 5. Mnogi su tenisači rekli trening je trening, al' opet meč je meč...

A baš sam se nadao da neće otkazati, doći na Cincinnati pokazati da je spreman, a onda bi imalo 4 igrača koja ravnopravno konkuriraju za USO.

Nikako nije dobra vijest za teniske zaljubljenike, treba nam zdrav Nadal.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 22:46   #60
Ako ima netko da nije znao i Murray je odustao od Toronta. http://www.rogerscup.com/men/english..._NATIONAL_BANK

Mislim da mu je ovo pametno, ja mislim da je odradio ona 2-3 dana za medije i to da ne podlježe penalima i to je to.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.