Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2013., 02:44   #1
Medij - čovjek koji komunicira sa mrtvima

Žalosno je da kod nas nema takvih ljudi....ljudi koji sa svojim talentom i darom mogu pomoći drugima, koji mogu pomoći policiji u potrazi za nestalom osobom...ne znam zašto je to kod nas takav tabu?
Bubač85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 13:14   #2
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
Žalosno je da kod nas nema takvih ljudi....ljudi koji sa svojim talentom i darom mogu pomoći drugima, koji mogu pomoći policiji u potrazi za nestalom osobom...ne znam zašto je to kod nas takav tabu?
Ima ih!
Za jednoga znam da surađuju po potrebi s policijom,ali se o tome kod nas ne ide u javnost,a i sami ti ljudi ne žele da ih se u javnosti spominje,jer uvijek postoji nekakvo nepovjerenje prema tim neznastvenim metodama..
međutim nije u pitanje samo komunikacija s pokojnicima,već mora biti i vidovitosti,kad se traže nestale osobe.
No postoji i druga strana,a to su brojni šarlatani koji glume komunikaciju s pokojnicima,koristeći lakovjerne u vlastitu korist,pa upravo o takvima mediji obavještavaju,što izaziva još veće nepovjerenje prema onima koji stvarno mogu.
Postavlja se i pitanje,smije li se uznemiravati duše pokojnih?
Bili ti kad bi naišla na osobu koja može,pitati bilo što nekog koga si znala za života?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 18:09   #3
ja to ne smatram uznemiravanjem, jer naši voljeni se nalaze pored nas samo što ih mi ne možemo vidjeti...pogledaj si na net seriju long island medium i sve će ti biti jasno. Ova serija mi je vratila vjeru u Boga, a i svim vama će isto to napraviti...nećete požaliti uopće. Da barem kod nas tako nešto naprave...e to bi bio hit.
Bubač85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 19:36   #4
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
Žalosno je da kod nas nema takvih ljudi....ljudi koji sa svojim talentom i darom mogu pomoći drugima, koji mogu pomoći policiji u potrazi za nestalom osobom...ne znam zašto je to kod nas takav tabu?
"mediji" ne komuniciraju sa duhovima mrtvih ljudi.
duše mrtvih ljudi napuštaju ovaj svijet i nemoguće je komunicirati s njima.
"mediji" komuniciraju sa demonima.
__________________
...
ujko tvrdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 23:53   #5
ah ta zatucanost i maloumnost ljudi me još uvijek fascinira...ajde da smo u 19.st bi shvatila, ali ovak....
Bubač85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 00:55   #6
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
Žalosno je da kod nas nema takvih ljudi....ljudi koji sa svojim talentom i darom mogu pomoći drugima, koji mogu pomoći policiji u potrazi za nestalom osobom...ne znam zašto je to kod nas takav tabu?
Poslušala naša policija neke medije pa je tražila tijelo ubijene Antonije Bilić okolo Vranskog jezera. A ona je bila 150 km dalje , prema Velebitu , u Lici .
http://www.sibenik.in/zupanija/%C5%A...4%87/3383.html


U viziji vidio ubojstvo i silovanje
Šibenski inspektori s vidovnjakom tražili Antoniju Bilić

U potrazi za nestalom Antonijom Bilić hrvatska policija angažirala je i vidovnjaka, prenose hrvatski mediji vijest koju je objavio danas dnevni list 24 sata.

Prema pisanju te novine, vidovnjak Tomislav Trampuš još se u svibnju ove godine sam obratio policiji i kazao da je imao viziju u kojoj je vidio ubojstvo, silovanje i bacanje trupla nestale Drnišanke u Vransko jezero. Odmah po dojavi, posjetila su ga dva inspektora Policijske uprave Šibensko – kninske i organizirali posjet jezeru, preciznije lokaciji uz privezište za brodove za koje je, prema viđenjima Trampuša, toćčna lokacija na kojoj leži Antonija Bilić.


Jadan vidovnjak je bio jako blizu, samo je fulao 150 km
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 02:03   #7
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
ah ta zatucanost i maloumnost ljudi me još uvijek fascinira...ajde da smo u 19.st bi shvatila, ali ovak....
Krivo mislis.
New age nije nista novo ustvari, to su samo reciklirana neopaganska vjerovanja.
Ovo sto ti pricas nije nista drugo od onoga sto su vjerovale i najstarije civilizacije. Ali se onda pojavilo krscanstvo i upozorilo na te stvari. To je bila novost. A sad ti izvlacis opet ta ista stara krivovjera, a mene proglasavas zatucanim. I malouminim. Iako ti ja nista lose nisam rekao, dapace, govorim ti to da malo bolje razmislis o tome.
__________________
...
ujko tvrdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 02:27   #8
vjerujete li vi u Boga?
Bubač85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 02:53   #9
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
vjerujete li vi u Boga?
Naravno da vjerujem. Zato ti to i kažem.
__________________
...
ujko tvrdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 03:03   #10
Televizijska serija ti je vratila vjeru u Boga i ti druge nazivas maloumnim? Ima nas svakakvih..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
2happy2beu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 07:56   #11
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
vjerujete li vi u Boga?
Bubo, Bubo ni za što te bog nije stvorio. pa kaj ti treba komunikacija s mrtvima ako vjeruješ u boga?
pitaj boga gdje je tko!

nadam se da sam pomogao s prijedlogom.
fbuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 12:22   #12
Reč Medijum uznači provodnik
Ludi koji su medijumi ne mogu da stupe u kontakt sa mrtvima, mogu samo sa demonima koji ih posednu i onda padaju u trans i prenose poruke demona, a ne mrtvih.
Nebave sa svi medijumi spiritizmom to im je samo jedna od mogućnosti.
Posle 24 godine većina otkrije da ima dar, neki od nji vide duhove, neki čitaju misli, neki iscenjuju, neki su vidoviti...
Ne lupetam napamet i ne izmišnjam znam neke od pravih i oni koje ja znam ne prizivaju duhove i nikom ne savetuju da to čini, oni tvrde mrtvi se nemogu prizvati mogu sa prizvati samo demoni.
Ko neveruje nek pogleda ispovest čoveka koji je išao na seanse, a evo i linka :

http://www.youtube.com/watch?v=uU19u...FE07E813382E6F
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 12:23   #13
http://www.youtube.com/watch?v=H9rmC...FE07E813382E6F

evo još jedne ispovesti
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 18:39   #14
Quote:
Bubač85 kaže: Pogledaj post
ja to ne smatram uznemiravanjem, jer naši voljeni se nalaze pored nas samo što ih mi ne možemo vidjeti...pogledaj si na net seriju long island medium i sve će ti biti jasno. Ova serija mi je vratila vjeru u Boga, a i svim vama će isto to napraviti...nećete požaliti uopće. Da barem kod nas tako nešto naprave...e to bi bio hit.
ovo boldano ti je najvažnije, i to uvijek imaj u glavi...vjera, okolina nek govore svoje, ti se potrudi ostati otvorena, prihvacajuci sve mogucnosti i vjerujem da ceš i sama doci do odgovora koje tražiš....
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 00:09   #15
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
ovo boldano ti je najvažnije, i to uvijek imaj u glavi...vjera, okolina nek govore svoje, ti se potrudi ostati otvorena, prihvacajuci sve mogucnosti i vjerujem da ceš i sama doci do odgovora koje tražiš....
Oprosti, ali kako možeš biti tako siguran u to, kako provjeravas istinost takve tvrdnje, u čemu nalaziš temelj takve teorije i pod čijim autoritetom to prihvačaš kao istinito i ispravno?
Ja bi npr rekao ovdje upravo suprotno, potrudi se NE ostati otvorena i ne prihvaćaj sve mogucnosti.
__________________
...
ujko tvrdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 09:46   #16
Atomsko Sklonište - Treba imat dusu

Uz stol na tri noge
Bez ijednog cavla
Sjele su u pet do ponoc
Da prizivaju duhove
Da prizivaju duhove

U polutamnoj sobi
Sklopile su svoje oci
Ispruzile bijele prste
I saputale njegovo ime
I saputale njegovo ime

U tren se pretvorilo
Hiljadu noci i dana
Odgovora nije bilo
Jer za ljubav treba imat dusu
Jer za ljubav treba imat dusu

http://www.youtube.com/watch?v=cpsD2Sx4TGk
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 10:18   #17
Quote:
ujko tvrdica kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali kako možeš biti tako siguran u to, kako provjeravas istinost takve tvrdnje, u čemu nalaziš temelj takve teorije i pod čijim autoritetom to prihvačaš kao istinito i ispravno?
Ja bi npr rekao ovdje upravo suprotno, potrudi se NE ostati otvorena i ne prihvaćaj sve mogucnosti.
u životu ne treba biti zaslijepljen nicim pa tako ni uvjerenjima koje ti namecu drugi...bog ti je dao oci da njima vidiš, usi da njima cuješ, glavu da njome razmišljaš i donosiš zakljucke ...

zapamti, covjekom se najlakše manipulira kad je zaslijepljen i zatvoren, vjerujuci u svoj "ispravan" put u stanju je napraviti mnoga zla dok, ce otvoren covjek o svemu prije dobro razmisliti....

ako si ikada citao bibliju onda sigurno znaš i ovo:
Jeremija 33,3 Zazovi me, i odazvat ću ti se i objavit ću ti velike i nedokučive tajne o kojima ništa ne znaš.

btw....na tvom mjestu ja ne bi tražila "opravdanje" u demonskim silama vec bi odgovore potražila u preispitivanju svojih postupaka i cvrstini sve vjere....
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 17:48   #18
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
u životu ne treba biti zaslijepljen nicim pa tako ni uvjerenjima koje ti namecu drugi...bog ti je dao oci da njima vidiš, usi da njima cuješ, glavu da njome razmišljaš i donosiš zakljucke ...

zapamti, covjekom se najlakše manipulira kad je zaslijepljen i zatvoren, vjerujuci u svoj "ispravan" put u stanju je napraviti mnoga zla dok, ce otvoren covjek o svemu prije dobro razmisliti....

ako si ikada citao bibliju onda sigurno znaš i ovo:
Jeremija 33,3 Zazovi me, i odazvat ću ti se i objavit ću ti velike i nedokučive tajne o kojima ništa ne znaš.

btw....na tvom mjestu ja ne bi tražila "opravdanje" u demonskim silama vec bi odgovore potražila u preispitivanju svojih postupaka i cvrstini sve vjere....
no comment.
citiras mi bibiliju kako bi opravdala eksperimentiranje u spiritualizmu.
nevjerovatno...........
__________________
...
ujko tvrdica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 20:58   #19
Zar po hrišćanstvu komuniciranje sa mrtvima ne bi trebalo da bude moguće u toku 40 dana nakon smrti?
imanuel kant 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 04:16   #20
znate kaj ljudi, šokirana sam pozivima koje zatrpavate tarot "majstore" (na rtl i novoj tv) i vaša vjerovanja u horoskop, a čim se spomene medij odmah se bacate na demone. Onaj tko vjeruje u Boga zna da su njegovi putevi tajanstveni i da ima jako puno stvari na koje ne možemo naći odgovor.
Bubač85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.