Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2014., 14:45   #1
Olimpijske igre - Rio de Janeiro 2016.

Nisam pronašao temu, pa ću ja otvoriti.

Po prvi puta 2016. godine olimpijske igre će se održati u Južnoj Americi. Samo dvije godine nakon SP u nogometu, Brazil će opet organizirati još jedno mega sportsko natjecanje. Kao nova svjetska sila, Brazil se upustio u riskantan projekt. I dio samih Brazilaca je nezadovoljan što se ogromne svote novca troše na infrstrukturu, umjesto da budu usmjerene na ravnomjeran i održiv razvoj zemlje. U MOO također raste zabrinutost zbog loše organizacije i kašnjenja. Kažu da su gori čak i od Atene

Najgore pripreme za OI koje sam ikada vidio!

http://sportske.jutarnji.hr/predsjed...dio--/1187322/

Što očekivati od Rija 2016.?

http://en.wikipedia.org/wiki/2016_Summer_Olympics
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 17:55   #2
Dvije godine prije otvoriti temu! Svaka čast!
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 20:10   #3
Još je rano za ocjene
damek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 23:27   #4
Quote:
ivan-cro kaže: Pogledaj post
Dvije godine prije otvoriti temu! Svaka čast!
Hvala

Nikada nije prerano da počnemo pratiti situaciju. Evo i priloga s Al Jazeere Balkan

http://balkans.aljazeera.net/vijesti...ipremama-za-oi
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:29   #5
mislim da organizacija neće bit bajna jer će se sad na Svjetskom istrošit, totalan promašaj što su dobili domaćinstvo uopće po meni
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 15:19   #6
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
mislim da organizacija neće bit bajna jer će se sad na Svjetskom istrošit, totalan promašaj što su dobili domaćinstvo uopće po meni
Moguće...
IvanROC is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 23:50   #7
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
mislim da organizacija neće bit bajna jer će se sad na Svjetskom istrošit, totalan promašaj što su dobili domaćinstvo uopće po meni
Brazil ima ogromnu ekonomiju, 7. po veličini u svijetu uz visoke stope rasta tako da ih organizacija olimpijade ne bi trebala previše koštati.

Jedino mislim da im je organizacija u svemu loša pa tako i u priredbi takvih događaja.

Plus većina olimpijskih sportova nisu uopće popularni u Brazilu, kao što je slučaj sa nogometom i Svjetskim prventsvom. Mislim da će Olimpijada biti još lošije pripremljena nego Svjetsko, daj Bože da iznenade.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 00:00   #8
bit će dovoljno dobra , nije to let na mars da jedna greškica može sve sjebati

u londonu 1948 nije bilo hrane za sportaše maltene pa su svi ostali živi i zdravi i baš su bile igre za sjećanje
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 14:06   #9
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Što očekivati od Rija 2016.?
Ajmo brojit hrvatske potencijalne kandidate za medalje

Atletika - 1
Sandra da bude ziva i zdrava, rezervne opcije - mozda Blanka do tada ne ode u penziju, Maric bude bacao jos jace a Ana Simic skakala jos vise

Taekwondo - 2
Tu rasturamo, steta sto se moze poslati samo po dvije takmicar(a)ke, vjerujem da cemo do tada imati i vise od dvije kandidatkinje za medalje

Jedrenje - 1
Nasi u neolimpijskim takmicenjima nastavljaju biti dobro plasirani, konacno ce valjda pasti to prokletstvo 4 i nizih mjesta na OI

Vaterpolo - 1
Tko god bude igrao i tko god bude izbornik, vjerujem da cemo biti kandidat za medalju

Rukomet - 1
Slicno kao za vaterpolo, ako smo bili ozbiljni kandidati za medalju svaki put od 2004 valjda cemo tu i ostati

Veslanje - 1
Cetverac. Aktualni su zlatni na SP

Gimnastika - 1?
Imamo solidnih takmicara, pojavljuju se i novi, mali Srbić napreduje, tesko ali mozda padne jos jedno "cudo" kao i u Pekingu...

Ostali - 1?
Imamo trapiste i ostale strijelce, mozda tenisaci(ce) do tada zablistaju, itd...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE

Zadnje uređivanje Metuzalem : 22.05.2014. at 14:12.
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 10:22   #10
za 30 dana počinje olimpijada mladi od 15-18 nisam zna ni da to postoji

http://www.nanjing2014.org/
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 22:11   #11
Raspored atletike u Riju: http://www.iaaf.org/news/press-relea...-2016-olympics

Bit će jutarnjih finala, primjerice ženski disk
kajjaznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 23:48   #12
Postoji li još netko osim Snježane Pejčić tko je osigurao plasman u Rio?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 09:51   #13
da, 5 jedrilicara.
tina mihelic, sime fantela, igor marenic, tonci stipanovic i ivan kljakovic gaspic

link
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 13:57   #14
nadam se da jedriličari napokon odnose odličje
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 16:39   #15
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Ajmo brojit hrvatske potencijalne kandidate za medalje
Veslanje - 1
Cetverac. Aktualni su zlatni na SP
Dvojac na pariće je zlatni sa zadnjeg SP-a, evo sada na TV-u kažu da su i sami iznenađeni kolika im je dominacija bila i da su bliže odluci da na OI idu braća Sinković u dvojicu.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 10:59   #16
Olimpijsko selo ne moraju graditi. Nek sportaši spavaju u jednom Favela-naselju.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 14:04   #17
Dobra vijest za sve ljubitelje atletike, Isinbajeva se vraća natjecanjima iduće godine, odnosno sve u svrhu nastupa na još jednim OI.

Quote:
Ruska atletičarka je rekla da će se do kraja 2015. fokusirati na kondicione treninge, pre nego što započne sa takmičenjima sledeće godine za svoj klub, moskovski CSKA, u kojem će biti angažovana i kao trener-instruktor.

Igre u Riju trebalo bi da budu četvrte u njenoj karijeri, a na prethodne tri osvojila je dva zlata, u Atini 2004. i Pekingu 2008, kao i bronzu u Londonu 2012.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 22:51   #18
Jasno mozemo otpistati cetverac, a umjesto njega stavit dvojac.Potajno se nadam i da bi ude mogo ponovit uspjeh iz pekinga
Y
Fuxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:00   #19
Isinbajeva
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 18:54   #20
Dakle braća Sinković će nastupit u dvojcu gdje će biti praktički favoriti ili jedni od glavnih favorita , ako budu zdravi, a što sa ostalom dvojicom, mogu li oni sastaviti nekakvu posadu ?
water strider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:35.