Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 23:37   #9301
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
tooo late, moram probat sad

#noregretswhatsoever
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 20.09.2017., 10:43   #9302
Sad baš gledam ovaj link što je Mirtochka stavila. Štajaznam, nisu loše, ali ja nisam neki ljubitelj nakita. I kad sam morala nešto uzimati, uzela sam kod Petre s HyMy, cura je jako draga i ljubazna, upoznala sam ju i njezinog paska.

Ona radi i torbice i svašta nešto, i meni se to jako sviđa.

Sad sam skužila da ja nisam ''opterećena'' ni sa čim. Ni sa nakitom, ni torbicama, ni cipelama, ni štogod da ste navele. Jedino što volim kupovati i hrčkati su šminka i knjige.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 20.09.2017., 11:10   #9303
ja naušnica imam ko pljeve nedavno sam mami htjela posuditi nekoliko (ne nosim ih otkako sam rodila ljubicu, montirala sam si medicinke privremeno, jer bi me bilo strah da dijete ne ubijem visećima, odnosno da mi ne otkine pola uha kada me potegne za njih), pa sam iznijela sve koje imam da si odabere. kada sam treći puta išla u sobu po još jednu turu shvatila sam da imam problem
imam puno karika raznih boja i veličina, imam zoo vrt fimo životinja, pa zanimljive visilice...
od ogrlica nosim dva donut kristala na špagicama (špagice su jedino što mi ne čupa kosu iza na vratu), boje mijenjam prema raspoloženju i odjevnim kombinacijama), a od narukvica jednu silikonsku motivacijsku što mi je sestra dala - da mogu prebacivati s ruke na ruku da znam s koje strane mi beba treba dojiti , a kad ne dojim, jednu debelu kožnu na kopčanje na desnoj ruci.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 20.09.2017., 16:33   #9304
Ja sam prije nosila naušnice i to što veće to bolje.Sad već 3-4 godine ne nosim nikakve. Jedino što i sad nosim je puno narukvica i to crnih.Uglavnom kožne,drvene, gumene. Jako volim puno metalnih narukvica ali mi od njih zna izaći alergija pa ih stavim rijetko.
Moram birati da nije metalno.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 20.09.2017., 19:12   #9305
Ja sam isto u studenskom periodu bila luda za naušnicama. Imala sam ih more i sve viseće i jedne veće od drugih dok nisam samo najednom prestala te otada samo oni sitni cirkončići na šaraf. Eventualno nešto viseće za upotpunit neki specijalizirani look. Potom je došla faza s brdo sitnih narukvica u kombinaciji s pendant lančićima. I evo... Završila na ovkavim statement ogrlicama koje me nikad prije nisu privlačile, no sada mi imaju smisla. Otkako radim, sistem odijevanja mi se promijenio. Volim jednostavne komade da ne moram previše ujutro razmišljat o kombiniranju i onda mi jedna takva načičkana ogrlica super dođe da razbije običnan bijeli ili komad neke druge boje.

Sada su već dugo oni chokeri u điru, a to ne mogu probavit nikako.
mirtochka is offline  
Old 20.09.2017., 19:15   #9306
meni su chokeri krasni (#dijetedevedesetih), ali imam jaka ramena i kratak vrat i onda da natrćim na njega choker, izgledala bih ko igrač ragbija.
statement ogrlice mi se ne slažu s obućom, koja je sportsko-infantilna...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 20.09.2017., 19:25   #9307
Ja imam jedan jedini par naušnica i to skroz decentne od srebra imam pirsan pupak pa imam par pirseva, lančiće baš i ne volim al imam dva koja obožavam, prstenje nikako ne volim, a narukvice su uvijek od prave kože.

Palo mi napamet, kako je maslelu aktivna i na ovoj temi, a mi visimo često po kavama, ne bi nas nikad nitko povezao od vas u stvarnom životu

Naime ona je slatkica koja izgleda otprilike ovako:



Iiiiii onda dođem ja u svojim tamno ljubičastim martama i bajkerskoj jakni ovako:



ElsaStarfire is offline  
Old 20.09.2017., 20:07   #9308
Ja volim chokere ali ih slabo nosim sad jer ga svaka druga srednjoškolka nosi. Ili one šmizle što se nafuravaju na 90 nijansi sive a plaču kao kišna godina kad im pukne nokat.
Čekam da malo prodje ta opsjednutost

Moj stil je izgleda sličan tvom ElsaStarfire
Evo ovo sam ja samo druga faca

I šiške su iste i boja kose samo moja ide kraće nazad a duže naprijed. Isto do ramena. I dole čizme na vezanje ravne ili kao one što sam linkala.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 20.09.2017., 20:57   #9309
od prstenja ne nosim trenutno ništa jer sam debelo krme koje ne može više nataknuti burmu. a ne nosim ju širiti jer se nekako nadam opet smršaviti. jednom.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 20.09.2017., 21:04   #9310
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ja imam jedan jedini par naušnica i to skroz decentne od srebra imam pirsan pupak pa imam par pirseva, lančiće baš i ne volim al imam dva koja obožavam, prstenje nikako ne volim, a narukvice su uvijek od prave kože.

Palo mi napamet, kako je maslelu aktivna i na ovoj temi, a mi visimo često po kavama, ne bi nas nikad nitko povezao od vas u stvarnom životu

Naime ona je slatkica koja izgleda otprilike ovako:



Iiiiii onda dođem ja u svojim tamno ljubičastim martama i bajkerskoj jakni ovako:




haha da, best frendice a baš smo ko nebo i zemlja kad nas vidiš :klap:


kao mlađa sam volila naušnice al uvijek one "medicinke" i onda prije nekih 8 godina se pojavila ljubav prema plugovima, od tad ih pobožno skupljam i imam od običnih silikonskih tunela do cvijetnik, galaktičnih, književnih, ma svakakvih... trenutno sam na 16mm i to ću ostat, imam na svakom uhu i triple helix piercing ali njih baš ne nosim tak često

maslelu is offline  
Old 20.09.2017., 21:09   #9311
Chat tema #10

Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ja volim chokere ali ih slabo nosim sad jer ga svaka druga srednjoškolka nosi. Ili one šmizle što se nafuravaju na 90 nijansi sive a plaču kao kišna godina.


Ajme chokeri ❤️
Pogotovo sa šiljcima i o ringovima i lancima, a mogu i oni što su intrikantni i nježni (ali ne sa e-baya) i obična traka oko vrata. Tattoo chokeri su mi sad too much.

Makar koliko god ih volila nosit, svejedno mi izazivaju prišteve po vratu, nebitno koliko sam ih čistila između svakog nošenja. Valjd ne pomaže ni činjenica što imam grivu od kose.

I krivo mi je što su mi se svi smijali 2012 kako nosim chokere, a sad ih i ti ljudi isto nose. Dakle prvo pljuješ po nečemu da bi to par godina kasnije sam nosio. Makes no sense.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 20.09.2017., 21:46   #9312
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
haha da, best frendice a baš smo ko nebo i zemlja kad nas vidiš :klap:
Pa nije baš nebo i zemlja, obe smo niske i cicate... al ja sam viša za cijela tri centimetra
ElsaStarfire is offline  
Old 20.09.2017., 21:54   #9313
Elsa i maslelu, ja sam vas bas tako i zamisljala. Ni ja ne volim chockere, meni je to lijepo samo na nekom izrazito mrsavom i visokom, mislim da vizualno skracuje figuru (sto rijetko kome laska) i ima mi tu jednu domina notu koja mi se na rijetko kome svidja. Stas', opet baba u meni dolazi do izrazaja.

Nego, sto se dogadja s tim plugovima tj ušima kad odlucis to prestat nositi? Ja sam u mladosti nosila jako velike nausnice, visece, ringove i jednom sam se vani zagrlila s poznanicom, moja nausnica zapela u njenu i razderela mi usnu resicu. Uglavnom, morala sam ici kod plasticnog kirurga da mi to zasije i od tad ne nosim vise uopce nausnice. Mozda bih neke male, ali sad mi se ne da opet ici busiti to uho jer je zaraslo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Old 20.09.2017., 21:55   #9314
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
I krivo mi je što su mi se svi smijali 2012 kako nosim chokere, a sad ih i ti ljudi isto nose. Dakle prvo pljuješ po nečemu da bi to par godina kasnije sam nosio. Makes no sense.
mislim da je to ultimativno iskustvo puno ljudi koji su mrvicu drugačiji ili van kalupa, kao što je tebi to sa chokerima u mojoj sredini je bilo ismijavanje klinaca koji smo jednostavno bili presiromašni i "osuđeni" nositi Borovo starke po 40kn, dok se ekipa nabacivala sa Nikicama od 400kn, ista ta ekipa par godina kasnije traži i fura što šugavije starke da bi im se uklopilo u fejk ass grunge look, ljudi su koma af
maslelu is offline  
Old 20.09.2017., 21:56   #9315
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Ajme chokeri ❤️
Pogotovo sa šiljcima i o ringovima i lancima, a mogu i oni što su intrikantni i nježni (ali ne sa e-baya) i obična traka oko vrata. Tattoo chokeri su mi sad too much.
Ja sam do skoro nosila ovakav


Sad imam plišani tanki koji nekad stavim i jedan tanki čipkani. Ali to sad baš rijetko.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 20.09.2017., 22:01   #9316
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Pa nije baš nebo i zemlja, obe smo niske i cicate... al ja sam viša za cijela tri centimetra
gtfo ja tak i tak lažem da sam cijelih 1,60m

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Nego, sto se dogadja s tim plugovima tj ušima kad odlucis to prestat nositi? Ja sam u mladosti nosila jako velike nausnice, visece, ringove i jednom sam se vani zagrlila s poznanicom, moja nausnica zapela u njenu i razderela mi usnu resicu. Uglavnom, morala sam ici kod plasticnog kirurga da mi to zasije i od tad ne nosim vise uopce nausnice. Mozda bih neke male, ali sad mi se ne da opet ici busiti to uho jer je zaraslo.
pa sa plugovima ti je caka da ne budeš kreten i napraviš rupetinu ko kuća, do određene mm ti se uho samo oporavi i izgleda kao da si samo nosio teže naušnice... a ako su cca 20mm+ onda ti kirurg cvakne i zašije uho i onda opet izgleda kao da si nosio teže naušnice... kao i sa svim body modovima iskreno vjerujem da sve može biti jako i lijepo i elegantno i seksi i zabavno i divno dokle god si normalan u glavu i ne ideš u ekstreme, ili ti ga nej bit kreten i bu sve vredu
maslelu is offline  
Old 20.09.2017., 22:06   #9317
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
gtfo ja tak i tak lažem da sam cijelih 1,60m



pa sa plugovima ti je caka da ne budeš kreten i napraviš rupetinu ko kuća, do određene mm ti se uho samo oporavi i izgleda kao da si samo nosio teže naušnice... a ako su cca 20mm+ onda ti kirurg cvakne i zašije uho i onda opet izgleda kao da si nosio teže naušnice... kao i sa svim body modovima iskreno vjerujem da sve može biti jako i lijepo i elegantno i seksi i zabavno i divno dokle god si normalan u glavu i ne ideš u ekstreme, ili ti ga nej bit kreten i bu sve vredu

Razumijem.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Old 20.09.2017., 23:36   #9318
Sad ste me bacile u razmišljanje o naušnicama. Ja bi nosila neke male sad ali me one iglice žuljaju kad spavam. Imaju li ti plugovi da su u sredini tanki a okolo da je i sa jedne i sa druge strane šire?
Uh jesam objasnila
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 20.09.2017., 23:51   #9319
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Sad ste me bacile u razmišljanje o naušnicama. Ja bi nosila neke male sad ali me one iglice žuljaju kad spavam. Imaju li ti plugovi da su u sredini tanki a okolo da je i sa jedne i sa druge strane šire?
Uh jesam objasnila
Kak misliš žuljaju dok spavaš? Naravno da žuljaju. Npr ja svaki dan nosim naušnice i ogrlicu ili naušnice i prsten ili sve troje, sve ovisi kolike su. Obično su to tanke tanke srebrne linije ili srebrni tanki chocker. Sve ujutro stavim i čim dođem doma - sve poskidam sa sebe.
#freeearsdokspavam
#freevratizglobovitakoder

Kaj ima netko da spava s nakitom?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.09.2017., 00:04   #9320
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kak misliš žuljaju dok spavaš? Naravno da žuljaju. Npr ja svaki dan nosim naušnice i ogrlicu ili naušnice i prsten ili sve troje, sve ovisi kolike su. Obično su to tanke tanke srebrne linije ili srebrni tanki chocker. Sve ujutro stavim i čim dođem doma - sve poskidam sa sebe.
#freeearsdokspavam
#freevratizglobovitakoder

Kaj ima netko da spava s nakitom?
Ja spavam sa burmom a narukvice skidam. To mi nešto se ne da stavljati i skidati naušnice kad su male. Da mi je neke sa kojima mogu i spavati. Npr ovako nešto


Još samo da nadjem tako nešto a da je od kvalitetnog materijala koji ne sadrži nikl.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.