Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2017., 10:31   #9081
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ja sam mjerkala too faced paletu dok je nisam uzivo vidjela i u roku odmah odustala tako da sam se sephorinom odlucila utjesiti.

Sto se ruzeva tice, mene uzivo ni jedna nijansa osim ove koju sam uzela nije nesto raspametila, a bila sam sigurna da cu par komada odmah uzeti. Sljedeci put cu pozornije pratiti ponudu, kao da nemam dovoljno pa moram jos



Hell, super si ti to organizirala, lajkam kosare i opci izgled.



Ajme ova krema za ruke od kokosa kako to mirisi? I zaaaasto ja u zadnje vrijeme sve kokosasto neophodno propustam?!




Swatchnem ti ih i posaljem u pm sutra. Iskreno, meni je HG paleta bolja od UD i svih drugih paleta i parcijalnih koja imam, pisala sam vec na temi o sjenilima. Odlicno se blendaju boje, ful su postojane, intenzivne su, ne truse se i svakodnevno su u upotrebi jer kombinacija ima ohoho.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


zvuci odlicno hvala ti!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Old 02.07.2017., 11:04   #9082
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Pa jako lijepo miriši! Dvoumila sam se između kokos verzije i one marshmallow hearts, ali ajd kad je već ljeto, kokos je prevagnuo. Nije neka teška sintetika. Onak mi baca na Raffaello. Najradije bih je posrkala dok se trackam!

Ali još nisam doživjela da mi kokos u kremastom obliku na koži ostane onakvim kakav je u ambalaži tako ni ova krema nema isti miris na mojim rukama, ali bar ne 'užegne' kao neki drugi kokosi. Na rukama mi je onako miris kokosovog ulja. Zadovolja sam. Čak obavlja svoju primarnu funkciju i sviđa mi se djelovanje. Inače sam pala na ambalažu.
I ja sam pala na pakiranje i nedavno uzela raspberry kiss samo iz tog razloga. Jos sam zagledala da li ima jos neki miris ali samo je ovaj bio. Kokos cu uloviti sigurno cim ga sretnem, hvala ti na pojasnjenju.
Marshmallow sam uzela tusiralicu, isto prefino mirisi.
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post
zvuci odlicno hvala ti!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Poslala sam ti swatcheve

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 02.07.2017., 11:28   #9083
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Imaš na lookfantasticu trenutno akciju baš na taj serum, 1 kupiš drugi dobiješ gratis. Njih dva za 39Ł. Probala sam staviti u košaricu i prolazi.
Link
https://www.lookfantastic.com/korres.../10668063.html

Thx, naravno dok sam ja odreagirala, sada je out of stock
fluffy16 is offline  
Old 02.07.2017., 12:26   #9084
Cure predivne su vam kupovine


Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Angeless oci mi ispale, sve divno!

Ja isto imam te kistove, ali meni ne valjaju. Zadrzala sam 3,4 kom, a ostalo podijelila. Ne mogu sad naci link, ako nadjem stavim.
Meni sad nešto nije jasno , ostalo mi je u sjećanju da si negdje hvalila te kistove jer sam si nakon tvoje objave spremila link pa sam sad išla malo potražiti da se nisam slučajno zabunila ali ipak nisam.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3111

I sad da li na kraju valjaju ili ne
sobarica is offline  
Old 02.07.2017., 12:30   #9085
ovo mi je najdraža kupljena stvarčica u zadnje vrijeme (ostalo su potrebitosti a to ne veseli kao neka pi..arija )
leonidas27 is offline  
Old 02.07.2017., 12:37   #9086
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
I mene je kopao, a onda sam ga spletom okolnosti imala priliku probati. Moj dojam je prilično njaaaah. Nadam se da će se tebi više pasati. Ipak si ti pro za tuširalice.



Sleek je Party pink i baš sam si bila pain in the ass vijećajući treba li mi iako mi je na WL jako dugo. Drago mi je da sam se polakomila jer je apsolutno predivna nijansa. Brijem da će to biti najnošenija nijansa ovog ljeta.
Ma kakva god je, za tih 12 kn neću propasti, a znam da bi mi bilo žao da nisam probala

Sviđa mi se tvoja kupovina
ljubii is offline  
Old 02.07.2017., 12:40   #9087
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ovo mi je najdraža kupljena stvarčica u zadnje vrijeme (ostalo su potrebitosti a to ne veseli kao neka pi..arija )
Ajme predivno
sobarica is offline  
Old 02.07.2017., 14:30   #9088
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Cure predivne su vam kupovine




Meni sad nešto nije jasno , ostalo mi je u sjećanju da si negdje hvalila te kistove jer sam si nakon tvoje objave spremila link pa sam sad išla malo potražiti da se nisam slučajno zabunila ali ipak nisam.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3111

I sad da li na kraju valjaju ili ne
Tocno, prerano sam ih nahvalila. Istina je da ne ispadaju dlacice kad se peru i na opip jesu mekani, ali u izvedbi presinteticki pa ne kupe dobro proizvod. I ovi za blendanje su mi na kraju bili tvrdi za tu namjenu. uglavnom nakon nekoliko koristenja . Ne treba prerano recenzirati proizvode.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 03.07.2017., 17:29   #9089
Angelsss odakle je Velnea? I gdje si našla ove setove lakova Catrice?
Little lioness is offline  
Old 03.07.2017., 17:46   #9090
Quote:
Little lioness kaže: Pogledaj post
Angelsss odakle je Velnea? I gdje si našla ove setove lakova Catrice?
Velnea je robna marka Lily drogerija i uzela sam ove stvari tamo, mislim da ih nigdje drugdje ni nema.

Catrice setovi lakova su bili u mulleru dostupni kad su se tek pojavila ova nova pakiranja i ja sam samo ovaj uspjela uloviti, iako sam htjela jos neke, ali prekasno sam ih registrirala. Bili su po cijeni jednog.

Danas mi stigli cushioni, sad cu moci usporediti razlike izmedju moisture i klasicnog, koji mi je sam po sebi



Ulovila sam i catrice rumenilo, a sve koje me znaju, znaju da ja rumenila ne kupujem. Ovom nisam mogla odoljeti

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 03.07.2017., 22:27   #9091
Nisam tu dugo ništa stavljala, ali s ovim se moram pohvaliti. Ono kad imaš najbolju mamu koja zna da voliš LE Mac stvari pa te odluči iznenaditi. P.S. Žena sve sama izabrala!

RetroDanceFreak is offline  
Old 04.07.2017., 06:18   #9092
Ruzevi mi izgledaju
Kakav im je finish?

Bravo za mamu

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 04.07.2017., 07:00   #9093
RDF divno, mama zna!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.07.2017., 07:58   #9094
Jedna je mama!
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Old 04.07.2017., 09:04   #9095
Koja je nijansa ovog tamnijeg ruža? Izgleda prekrasno, ma sve je prekrasno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Feferonka is offline  
Old 04.07.2017., 10:15   #9096
Hvala cure! Gornji ruž je Yoni Crush koji je Amplified finish, a donji je Candy Yum Yum koji je Matte.
RetroDanceFreak is offline  
Old 04.07.2017., 11:25   #9097
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Nisam tu dugo ništa stavljala, ali s ovim se moram pohvaliti. Ono kad imaš najbolju mamu koja zna da voliš LE Mac stvari pa te odluči iznenaditi. P.S. Žena sve sama izabrala!

Svaka cast mami, predivne ti je stvari izabrala

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Old 04.07.2017., 12:01   #9098
Kupovala sam ja svašta nešto kaj nisam pofotkala - Lunette i Lily Compact, Alverde ulja za tijelo, Essence mat ruž za usne i umjetne trepavice, Maybelline Colossal Big Shot maskare koja je btw dost dobra.

A tu je zadnji ulov - Clinique - Almost Lipstick u nijansi Black honey, All About Eyes kremica, s tim sam dobila i torbicu u kojoj su bili Long Last Watermelon ruž za usne, High Impact maskara, kremice Pep start i Moisture surge, sredstvo za uklanjanje šminke Take The Day Off i mini parfemić Aromatics In White. Tu su još i Macadamia ulje za kosu, EveLom krpica i tester, i nekakvi tester šampona s čajevcem


Moram vam pokazati i Zdeslava, on jako voli FeelUnique kutije i smetati kad ja otpakiravam <3
wakarimasen is offline  
Old 04.07.2017., 12:22   #9099
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Moram vam pokazati i Zdeslava, on jako voli FeelUnique kutije i smetati kad ja otpakiravam <3
Predivan je
I kupovina lajkam kao i od RDF mac stvarčice
scarfs is offline  
Old 04.07.2017., 12:51   #9100
Wooooooow cure koje kupovine

Meni su prošli tjedan stigli ovi Kylie velvet ruževi. Mat nisam isprobala, ali formula ovih velvet je savršena. Jedino su sve nijanse prilično slične



http://imgur.com/a/iNPD2
__________________
BLOG
Be your own kind of beautiful
.:Gala:. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.