Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 12:30   #9541
Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
ColdWhiteLight sve mi se sviđa, a najviše me zaintrigirao ovaj garnier sprej, nadam se da je dobar. ja koristim inače druge iz te mineral verzije, ovo je skroz interesantno.
Meni je dobar, par puta sam ga koristila i nisam osjetila neugodne mirise, doduše sad više nije ni vruće.
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Mene jako zanima Balea krema za masnu kozu o kojoj se dosta pisalo,i Neutrogena Hydro Boost kakva je,jer sam bila skoro fa je uzmem pa na kraju prevagnula Clinique ali iskreno jedva cekam da je se rijesim

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
Balea sam koristila neka dva tri puta i odustala, bila je ok, brzo se upije i nije mi lice bilo masno od nje no ne sviđa mi se što ima alkohol u sastavu. Neutrogena Hydro Boost mi je bolja, lagana, isto se brzo upije i tokom dana mi se t-zona ne zamasti toliko koliko inače sa nekom drugom kremom. I dobra je kao podloga za šminku.
ColdWhiteLight is offline  
Old 20.09.2017., 18:52   #9542
Opet ima super kupovina!

Pogotovo su mi za oko zapele od sweetkiss i maslelu!


Moje od nedavno..


Bourjois sjenilo sam uzela kako bih ga koristila kao highlighter i savršeno mi je za tu namjenu!


Catrice lak je divan! Olovka za usne je, kao i matt lip cream, iz Blessing browns kolekcije. Lip cream je C03 Mousse au chocolat, a olovka je C04 Macaron kiss. Olovka je vrh! Boja je nešto predivno. Ne znam opisivati boje nikako, ali je zagasita narančasto nekakva takva. Predivna! Toliko me oduševila da bi mogla još jednu za rezervu uzet ako nađem!


Rimmel olovke su 021 Red dynamite i 080 Blushing nude. Ruž je 810 The matte factor i duplić je za MAC D for danger! Savršena boja!
Maybelline ruž je 986 Melted chocolate, a Super stay matte ink je u nijansi 15 lover.
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 20.09.2017., 18:56   #9543
Unique ovaj Essence kist baš dobro izgleda kakav je?
sobarica is offline  
Old 20.09.2017., 19:08   #9544
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Javi dojmove za foreo cetkicu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Quote:
Bubek27 kaže: Pogledaj post
+1 koju zanima foreo cetkica
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Hvala ti
Javi kakva ti je foreo cetkica
Osim toga, interesira me sto ti je ono na drugoj slici, u teglici?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Na prvu sam jako zadovoljna s cetkicom, mekana je, super za osjetljive zubiće, nema krvarenja, super čisti. Vidjet ćemo kakva će biti nakon dužeg korištenja, ali na prvu od mene ima samo pohvale

Na drugoj slici teglica je Organic shop piling za tijelo, badem i med

Jako lijepe stvarčice ste kupovale, ima i kod mene par novih sitnica:
ljubii is offline  
Old 20.09.2017., 19:26   #9545
ljubi please javi dojmove za sampon i regenerator
mmiaa is offline  
Old 20.09.2017., 20:18   #9546
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Unique ovaj Essence kist baš dobro izgleda kakav je?
Javim kad testiram. Sutra ide u pogon. Ful me zanima kakav je za nanošenje tek. pudera jer su dlačice kratke i jako zbijene tako da nekako imam osjećaj da neće biti naj. Plus mi se čini da ga je veselo prat/sušiti. Ndm se da sam u krivu jer je simpa skroz.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 20.09.2017., 20:24   #9547
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post

Crna japanska pasta za zube po preporuci @menni
Jeju badam tangerine blossom krema za ruke isto po preporuci jedne forumasice, ali vise ne znam koje
Trend it up Ultra wear nude pen matte 020, meni isti Mac Honey love
Nije puno, al covjeka veseli
tako mlada a zaboravna

"za kaznu" moraš napisati dojmove o crnoj pasti za zube na temi o azijskoj kozmetici
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 20.09.2017., 20:28   #9548
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Javim kad testiram. Sutra ide u pogon. Ful me zanima kakav je za nanošenje tek. pudera jer su dlačice kratke i jako zbijene tako da nekako imam osjećaj da neće biti naj. Plus mi se čini da ga je veselo prat/sušiti. Ndm se da sam u krivu jer je simpa skroz.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Meni su takvi super za jako tekuće pudere ala Catrice HD, za pranje nije problem, malo Jara ili Likvija direkt na njega protrljaš u toploj vodi i sve ode. Ajde javi baš me zanima dal da ganjam ili ne
sobarica is offline  
Old 20.09.2017., 20:51   #9549
Quote:
ColdWhiteLight kaže: Pogledaj post
Meni je dobar, par puta sam ga koristila i nisam osjetila neugodne mirise, doduše sad više nije ni vruće.

Balea sam koristila neka dva tri puta i odustala, bila je ok, brzo se upije i nije mi lice bilo masno od nje no ne sviđa mi se što ima alkohol u sastavu. Neutrogena Hydro Boost mi je bolja, lagana, isto se brzo upije i tokom dana mi se t-zona ne zamasti toliko koliko inače sa nekom drugom kremom. I dobra je kao podloga za šminku.
Super hvala,jer sam je bas veceras gledala u dm-u i neckala se . Meni se ista stvar desava ali da mi se lice ako ga ne nasminkam odmah nakon kreme zamasti sa Clinique i to mi je uzasno da mi se bb krema razvlaci po licu.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Old 20.09.2017., 21:13   #9550
Što ste posljednje kupile od kozmetike #7

Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
odakle si naručila pastu za zube?

ebay
KOBAYASHI Charclean Charcoal Power Toothpaste Sumigaki Seiyaku 100g Japan
Seller: samurai0032
...ne znam kopirati link iz splikacije
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 20.09.2017., 21:14   #9551
Quote:
IvyBlu kaže: Pogledaj post
Lisap mi je uzela frizerka od trgovackog putnika. Mislim da sam vidjela njihove proizvode na top stil ili tako nekako web stranici...

Cim prizdravim javim dojmove za britvice.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk


@IvyBlu zelim ti brzo ozdravljenje, i hvala na odgovoru
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 20.09.2017., 21:31   #9552
Quote:
sweetkiss kaže: Pogledaj post


najvise sam uzbudjena radi ove nove essence maskare i smashbox primera lol. nadam se da su fkt super.
kakav ti je primer? i ja sam ga kupila

inace skoro nis ove g ne kupujem od kozmetike, nemam se cim pohvaliti. imam svega za par zivota
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 20.09.2017., 21:31   #9553
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Opet ima super kupovina!

Pogotovo su mi za oko zapele od sweetkiss i maslelu!


Moje od nedavno..

Javi molim te dojmove za ove balea maske
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 20.09.2017., 21:39   #9554
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
ebay
KOBAYASHI Charclean Charcoal Power Toothpaste Sumigaki Seiyaku 100g Japan
Seller: samurai0032
...ne znam kopirati link iz splikacije
hvala ti puno
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 20.09.2017., 21:58   #9555
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Javim kad testiram. Sutra ide u pogon. Ful me zanima kakav je za nanošenje tek. pudera jer su dlačice kratke i jako zbijene tako da nekako imam osjećaj da neće biti naj. Plus mi se čini da ga je veselo prat/sušiti. Ndm se da sam u krivu jer je simpa skroz.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Ne bi da te plašim ali ja sam svoj sušila 3 dana Sad ga napokon mogu probati
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 20.09.2017., 22:22   #9556
Cure, divne kupovine
Žao mi je kaj sam lijena i kaj nisam fotkala svoje pomahnitale šopinge. Naime, preselila sam se natrag u Zg zbog posla, a Muller i DM na svakom uglu

Između raznoraznih gelova za tuširanje, kremica za ruke, sapuna šampona i ostalih sitnica, za izdvojiti su Armani Code (znam da je isfuran, ali mi je divan) i Clearasil blazinice (fakat su super, polako i sigurno mi ubijaju tvrdokornu gamad). S druge strane, Essence Blush Play mi je bezveze jer nije user friendly kad se pospana šminkam u pol 7 ujutro, izgledam ko klaun

Doma me čeka paket s Notina s tonom testerića parfema, Serozincom, LRP Hydreane Legere (3. po redu već), Invisibobbles, novim Tangle Teezerom (imam ih sad 3 1 compact za u torbu, 2 originala za raščešljavanje mokre kose...kad smo kod četki, u prošloj Notino narudžbi sam uzela ovu četku i kad se s njom isfeniram, kosa mi izgleda ispeglano ).

Definitivno moram početi fotkati kupovine, ovak nemam osjećaj koliko potrošim
wakarimasen is offline  
Old 20.09.2017., 22:50   #9557
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Ne bi da te plašim ali ja sam svoj sušila 3 dana Sad ga napokon mogu probati
Pa tako mi se i cini da ce bit. Ja sam svoj samo preprala i fenom osusila da ga mogu probat, al vec vidim da ako mi se neki koje imam 2 dana suse na ovom vremenu ovaj bi mogao stoljecima.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 20.09.2017., 22:53   #9558
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
Javi molim te dojmove za ove balea maske
Javim!

Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
Definitivno moram početi fotkati kupovine, ovak nemam osjećaj koliko potrošim
Slikaj ti i ove stare kupovine!
Sto vise slikica na ovoj temi to bolje!
Doduse, ne i za novcanik!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Old 20.09.2017., 22:54   #9559
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
kakav ti je primer? i ja sam ga kupila



inace skoro nis ove g ne kupujem od kozmetike, nemam se cim pohvaliti. imam svega za par zivota


zasada mi je predivan!!! ucini pudere mnogo ugodnijima i ljepsima. za one koji su mi bili na granici katastrofe ovaj primer mi spasio. bas sam u soku zasada. jako dobro mi je sjeo. kakav je tebi!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Some people willingly choose their cages.
sweetkiss is offline  
Old 21.09.2017., 08:52   #9560
imam ovaj essence kist za HD catrice puder i dobar mi je, imala sam na tu foru ebay ali se raspao, nadam se da ovaj nece. dosta je gust pa mi je na prvu bilo cudno ali super je odradio posao
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.